• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

3D odlévací sady, máte zkušenost?

16. listopadu 2012 
Ahojte,

máte s tím některá zkušenosti? Jak se s tím pracuje? Jde to otisknout i u úplného novorozeňátka? :slight_smile: Kde nakupujete? :slight_smile:
15. lis 2012 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@goldlady mám teď 2 sady doma a odhodlávám se je použít :grinning: objednala jsem je na popronu, ale už je tam nemůžu najít.
15. lis 2012 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme zkoušeli takovou tu sádrovou sadu, ale moc to nešlo, ta hmota byla taková divná. Tak jsem pak koupila tuhle sadu s pískem a to bylo super, dá se s tím pracovat myslím hodinu, takže máš více pokusů, ten písek nezůstává na nohou nebo rukou dítěte tak jako ta hmota, prostě je to fakt o dost lepší.
Nevím zda jsem kupovala přímo zde, kupovala jsem to myslím v nějaké akci, ale tady to mají za slušnou cenu :wink:
http://www.ecoobchudek.cz/cz/e-shop/704437/c49859-otisky-nozicek-a-rucicek/sada-pro-otisk-nozicky-dreveny-ram.html

a myslím si, že je právě naopak lepší to otisknout novorozeňátku, protože se nehýbe, nemusíš ho držet, aby ti neutíkalo, my to dělali pak až v 7 měsících a museli jsme syna držet oba s manželem a jen co jsme mu položili ruku do písku, tak se v něm chtěl hrabat :grinning:
15. lis 2012 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aljuska Nevíš, chtěli bychom si udělat otisk všichni tři a dát si to na stěnu. Vejde se do toho i noha dospěláka?
16. lis 2012 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irg noha dospěláka se do toho určitě nevejde, moje ruka by se tam vešla, ale chlapská asi ne
my to synovi dělali v 7. měsících a takhle v tom vypadá dětská nožka :wink:
16. lis 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@aljuska díky za tip, s pískem jsem se ještě nesetkala :slight_smile: ta cena je poloviční, skoro 1/3 jak ty 3D odlitky :slight_smile:
16. lis 2012 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek