Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

A co Ježíšek? Já se z toho vzpamatovávám ještě teď

magdalenax
25. pro 2017

Já se z toho vzpamatovávám ještě teď.....

pavca1982
25. pro 2017

U nás super,jen ty přípravy nám daly zabrat to je pravda😉

lv
26. pro 2017

Nádhera.. děti šťastné, všichni relativně zdraví, spolu..láska by se dala krájet

magdalenax
autor
26. pro 2017

@pavca1982 No, to u nás taky, ty přípravy.... . Totálně se mi zhatily plány tím, že jsem si našla jinou práci a týden před svátky jsem dělala v souběhu dvě..., takže jsem se dostala domů až k večeru.

@lv Moc hezky napsané - láska by se dala krájet

misa357
26. pro 2017

U nás 24 a 25, naprosto, absolutně dokonalé vánoce. Perfektní načasování, výborná večeře, malej spokojenej a bez řvaní. Žádnej stres, proste vánoce podle nás, bez nervů, kvuli dodržování tradic. Udelali jsme si vlastní tradice.

ariadna12
27. pro 2017

U nas prvni svatky s ditetem, trimesicnim. Takze krasny Stedry den i dalsi dny, ocicka vykulena, upreny pohled smerem ke stromku, nadseni s hracek, proste super. Asi zatim nejhezci Vanoce.

ariadna12
27. pro 2017

@ariadna12 teda "z hracek"😂

petka345
27. pro 2017

Letošní vánoce byly skvělé, ale jak říkáte ty přípravy a objíždět rodiny bylo náročnější, ale k tom těm svátkům patří a vlastně to mám na tom možná i ráda :D

stastnablcha
28. pro 2017

u nas sa tento rok vianoce konali len pre deti. mali sme v rodine tragicku udalost a tak som nemala chut a energiu cokolvek riesit. priznam sa ze som kolace kupila a na veceru sme sli k nasim... este aj darceky som uplne "odflakla" a rodicom a svokrovcom som nakupila lieky v dr. max a detom hracky a dost.. ale aj tak to boli tie najnarocnejsie sviatky ake som kedy mala..

Sem začni psát odpověď...

Odešli