• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

A zase ty sestřičky...

18. března 2013 
http://www.detskydum.cz/detail/graco-mirage-plus-s-nnonkem-2008-704801/
holkýý ten jsem dnes objednala náhodou jsem se s ním projela po prodejně, když jsem byla kupovat matraci do cestovní postýlky a měli tam jinou barvu za 2500 a tenhle je prostě nááádhernej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

luzz kéž by hanymu to určitě řeknu až budud žadonit a dávku spermošů :sweat_smile: :grinning:
13. črc 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lucí
ten kočár je nádhernej :sweat_smile: a ta cena je dobrá...
a nalý honzík bude :slight_smile: neboj :wink: zatím čas... :wink:
13. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
malý - oprava :grinning: :grinning:
13. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé že? jo a už je objednaný a poštovné zadara, platím je tu cenu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
13. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
né lucí,fakt se mi moc líbí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
13. črc 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
luzz mě též :slight_smile:
co holky? dneska má bejt pařák,tak to zvládněte Sára vedra snášela fakt blbě ale ted už oká
14. črc 2009 v 06:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky byly dnes v poho :slight_smile:
jen se musej pařit v těch kalhotkách :angry:
jsou v tom vedru unavenější... a častěji pijou...
14. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík babánci,..
Tož v Osttavě jsem nezůstala,ale máme tu takové tragédie,...
-kamarádce se utopila 4letá holčina,tak jsou z toho všici total v řiti,.....zítra bude pohřeb :pensive: ,....prostě spadla do bazénu a ač byla téměř hned vytažená a zresucitovaná,tak u ní nastala smrt mozku :frowning2: .....v pátek si ji tatínek odpojil :pensive: ...a Leona se sesypala,..
-můj děda zase prodělavá v nemoc.veškerá vyš,...má zánět pohrudnice,což je jako druhotná věc a hledaj,v čem je ta primární :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak se střídáme s holkama na ambulanci,takže to docela jde,.Dany je na prázdninách u bráchy v Pze,jel tam dnes vlakem s mou mamkou.
15. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
maginko
to jsou teda zprávy :frowning2: :frowning2: :frowning2:
mám husí kůži :cry: :cry: :cry:
15. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luzz,...ale jinak se máme jakž takž fajne-o víkendu máme volno,tak s dětma vyrazíme na chatu :slight_smile:
JINAK-EL A NEL jsou prostě xežrání,fakt to musí být nádhera mít double štěstí :slight_smile: , však jste si ho zasloužili :slight_smile:
LUC,...tož doufám,že na tebe nevlezla nějaká choroba :confused:
Šárii ,..a jak se vede tobě a prcínkovi? :sweat_smile:
Kuliferdíci si určo užívají léto naplno :slight_smile:
15. črc 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojte
ježiš mag, mám úplně husinu to je hnus.....bych tohle nedala :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
panebože fakt.......boroček :pensive:
16. črc 2009 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky, tak si užívám dovči.. dneska jsme byli v senci.. bylo úžasně, ale spálila jsem se.. a nějak mě bolí z vody ouško :frowning2:
16. črc 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Ahooooj sestřičky
No luzzii holky jsou moc krásné :dizzy_face:
Moc vás všechny zdravím :dizzy_face:
16. črc 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JÉÉÉÉ AHOJ DÁŠENKO :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
tak nám rychle povídej,co je nového :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
co ty? co doma? co vaši? co ségra a nelinka?? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. črc 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: ,no Nellča tedˇslavila 9 měsíců a je krásná a šikovná. Druhá ségra čeká taky holčičku :slight_smile: Naši v pohodě,prodali barák a půjdou do bytu,už jsou jen dva,babička v květnu zemřela,takže jdou do 4+1,ještě si koupí zahradu a nové auto. My dva v pohodě,teď jsme přijeli z Chorvatska,14.7. jsme oslavili druhé výročí svatby :grinning: Pořád chodím do školy. Jinak jsem přešla z Fertimedu do FN OL a od Srpna začínám pomaloučku stimulovat na 2 IVF :wink:
a co vy kočky moje :slight_smile: dívám se dívám že krásně rostete :slight_smile: Mám z vás radost.
17. črc 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...
u nás je upršeně :frowning2: ... ale krásně se ochladilo :wink: My zítra odjíždíme dovolenkovat na chatu. Jiná dovolená zatím nepřichází v úvahu :slight_smile:...

Mag, my o.k. normálka. Už jsme řešili průjem, teď zase zácpu :grinning:... Včera došlo k fo paux... sestřička Marince navážila ve čtvrtek 3 300g... si říkám, to moc nepřibírá :frowning2: ... noo a včera na kontrole se mně omlouvaly, že měly šprclou váhu :grinning: :grinning: :grinning:... Takže Mari má 3 700g... A co škola??? Co dítka???
18. črc 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj holky
sarii u nás taky tak chajdec....ale čistý vzdoušek a dědina :dizzy_face:
tady je 31C :stuck_out_tongue_closed_eyes: a opar, večer maj dorazit buřiny už je to vážne na chcípnutí, já už byla ua dnešek 2x ve sprše a to nám neteče teplá...fajně tam ku.vuju :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dáší
tak to je paráda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: takže v srpnu... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
taky tě tu rádi vidíme :wink:
18. črc 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak táta nám ráno dojel pro snídani a připravil ji :slight_smile: taky udělal oběd :slight_smile: měli jsme rybu v pivním těstíčku :dizzy_face: :dizzy_face:
tak si ted šel lehnout a my jsme s holkama v obýváku :slight_smile: koukáme na Mravnost nade vše :grinning: :grinning:
jinak se holkám moc líbí pod hrazdičkou :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale už se z toho děsně unavily,takže to vypadá,že usnou :slight_smile:

jinak je u nás hnusně a prší,takže z procházky nebude nic :unamused:
jen Dominik šel s klukama ven...
18. črc 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo dáší... :fearful: :fearful: :fearful: a kde děláš ten ARIP?? tady u nás v ústí??
18. črc 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene v Brně :slight_smile:
18. črc 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
škoda... :wink: myslela jsem,že jsi tady... :slight_smile:
18. črc 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dáší,já jsem debil...vždyť arip u nás zavřeli...
ale do brna jezdí teď naše kolegyně z jipu... ústečanda je tam jen jedna... myslím... :grinning:
neznáte se ?? v IP máš jméno :wink:
18. črc 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé v Brně dělá aripa i kámoška Lucka :wink:
luzz já prochajdu stihla, ale tak tak
Zítra máme oslavu Hnzovy tety , slaví 75 v řecké rest...jak jinak :dizzy_face:
18. črc 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jméno mi nic neříká,ještě se tak moc neznáme.Jsou tam takové skupinky,takže max znám jména.Ale až tam zase pojedu,možná... :slight_smile: tak pozjišťuji :slight_smile:
18. črc 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lucí
tahle je taky lucka :grinning: :grinning: jak jinak :grinning:
18. črc 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
luzz Lucky všude kams e podiváš :grinning:
19. črc 2009 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je fakt :grinning:
ale moje mamina byla na celé děčínské škole jediná :sweat_smile: je 52 ročník...
tak že by tu luckománii rozjeli babička s dědou?? :sweat_smile:
prý si to jméno prosadil děda :grinning: , chtěl buď Lucii nebo Heidy :grinning: :grinning: :grinning: on byl takovej pokrokovej :grinning: :grinning: jmenoval se Harry :wink: :slight_smile:
a vzhledem k tomu,že mám jméno po mamce,moc nechybělo a mohli jste mě oslovovat Heidy :grinning: :grinning: :grinning:
19. črc 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak holky dnes spaly až do 4 hod :zipper_mouth: :sweat_smile: ,pak se nadlábly a spí ještě teď :dizzy_face:
19. črc 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
týjo harry :grinning: mamka chtěla ať jsem Ester :stuck_out_tongue_closed_eyes: tož nejsem
Luci :grinning: :grinning: :grinning:
19. črc 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek