• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

A zase ty sestřičky...

18. března 2013 
autor
ESTER :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. črc 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky, zdravím a hlásím návrat z dovolené, bylo super.. jen jsem se spálila :frowning2: a dost hrubě, i počasí nám vyšlo..
19. črc 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute segry kde to vázne...ještě nemájem rodičák na účtu a tááák bych potřebovala :confounded:
21. črc 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lucí
za chvíli bude mít gojginka rok :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: co chystáte za dáreček?? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
21. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
luuuzzz joo a já to ořvu v neděli budu rodit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :cry:
no takže bude celebration jak se patří
nápis Sárinka slaví 1.rok
dort beruška pak hodím odkaz
zákusky od segruše z cukrárny
girlandy balénky a tááák
dárky kočárek plastový obyč, odrážedlo žirafa, batůžek Rákosníček, pianko, houpačka na chalupu, panenka do kočárku.....a víc netuším
21. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://babu.rajce.idnes.cz/dorty/#beruska_Eliska_II_002.jpg
tady dortík jen beze jména..je tam Eliška :dizzy_face:
21. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lucííí
já chci být gojgy :angry: :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ta se mááááááá :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
luzz nebuj taky se dočkáš..ten první roček je zážitek, vlastně každý rok. :dizzy_face: :dizzy_face:
22. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
zítra dojdu až na večír bduud na rychlé.....
to zas bude....brutus vedro a asi 15x výjezdůůůůů
22. črc 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...chtěla bych být vílou,chtěla bych být motýlkem ....bolí,to bolí....zdravím vás.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: snad se z toho dostanu!!.....paaa
22. črc 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
kulií to přebolí věř mi ale vzpomínyk zůstanou
22. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kulíku
a z čeho?? :fearful:
24. črc 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuli, myslím na tebe.. Přebolí to, potřebuje to čas... :frowning2:
Jinak od příštího cyklu /respektive cca září stimuluju injekcemi na IUI.. včera jsem se domlouvala v Caru, jen mě teď čekají ještě nějaká vyšetření...
24. črc 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
elií to je fajn zpráva
25. črc 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dnes naposled jako mainka kojenečka a zítr ajako maminka batolátka :dizzy_face:
nachystaná výzdoba , uklizeno, seznam na nákup hotov
už jen chlebíčky, jedohubky, nafoukat balonky ozdobit to tady a můžu bulet :cry: :dizzy_face:
no...tak valim do vany sem už fakt off
pá segruše zítra e nahlásim
25. črc 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ránko.....
tak je to tu...ten pas mě desí a jsem happy zároven.....chjoooooo já hci ten pocit zažít znovaaaaaaa
26. črc 2009 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PŘEJU GOJGYNCE VŠE NEJLEPŠÍ K PRVNÍM NAROZENINKÁM!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a lucíčku ty to moc neobreč :grinning: :grinning: :grinning:
moc se těším na fotky :wink:
26. črc 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
luzz kujií...to se ti řekne moc neobreč....si počkám na tebe mamino :grinning:
26. črc 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
též přeju gojgynce vše nej :slight_smile:))
26. črc 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lucí
radši na to nemyslím :grinning:
taky jsme si s jurášem říkali,že až holky půjdou do první třídy, domča bude plnoletej :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning:
26. črc 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milá maluškatá Sárinko,Hanynko,gojgynko Plamínková...tož ti přejem k prvním narozkám jen to nej a to je zdraví a pak taky moře lásky a hodnou mamušu aj tatoša :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...posíláme pusítka a užij si ten dnešní den,pač si ho za 20 let stejně nebudeš pamatovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ty první narozky jsou tak trochu pro rodiče a široké příbuzenstvo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak jsem vás dočetla,my se máme docela fajne,akurát boboši byli nemocní-Dany měl chrapot a Maty bral doted ATB,pže měl streptokoka...hajzli mizerní,..ale už je dobře,jen pořád nemá moc chut k jídlu a to mu dávám probiotika :frowning2: ..taky mu přestávají chutnat mléčné výrobky,což bych nerada,aby přestal úplně,pač my máme všichni mlíko moc rádi :pensive:
Dneska jsem málem hodila šavlu,jak Brno...jsem dělala k obědu květáka,obalovaního ve strouhance a jak jsem klepla vejce do talíře,tak to byl záprdek a smrdí to tu ještě ted :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. črc 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
mag děkujiíííí
máte album už tak se pokochejte
luzz no budou mít velkýho bráchu :wink:
26. črc 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sarííííííí vše nej........ :dizzy_face: :dizzy_face: Týnuš posílá Luhačovického hubana!!!!!!!! :grinning: :grinning:
26. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuliíku děkujeeeem za hubánka
a už je líp????
26. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted se mi zvedli mandle :sweat_smile:
27. črc 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Měla by si to jít zkusit na lůžkové oddělení plné imobilních, inkontinentních a agresivních pacientů.
Tak tři čtyři dvanáctky za sebou.Zajímalo by mě co by pak napsala do toho článku.
27. črc 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
sab to mi došlo mailem a teď v sestře na to je reakce i sester a hlavní sesty
jako to je zakomplexovaná oška co si potřebovala ulevit, takové z vysoka seru :wink:
27. črc 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím si že je to sanitářka protože tam píše že všechno dělají sanitářky
27. črc 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo píšu oška..a ještě k tomu pitomá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. črc 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek