• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

A zase ty sestřičky...

18. března 2013 
samri já jo, mám dva úro malou a dva na cestě, a pro hanyho asi rukavice ke kočárku, no.....termoprádlo a nevim, ségře a tátovi maličkost
23. říj 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj...

Luc... budu muset sednout a taky začít "nakupovat"... Letos to bude přes net, lítat nikde nebudu. No jo, rukavice ke kočárku... taky budu potřebovat :wink: .
24. říj 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vy už koukáte na dárky joo..my ještě nemáme pro letošek do-narozeninováno takže ještě starosti nad narozkama .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. říj 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kukněte do albíjda :grinning: :grinning: poslední foto co vy na to?? :grinning: :grinning:
24. říj 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuli... to je bez debat :wink:
24. říj 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Někde má fotku uplně tu samou s otevřenou papulou ale nemůžu jí najít :grinning: :grinning:
25. říj 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile:
všechny vás moc zdravím :slight_smile: :slight_smile:
nedá se tomu už asi věřit,ale nový NTB nefunguje :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: je pouze podsvícený monitor,jinak nic... :stuck_out_tongue_closed_eyes: manža ho posílá zpět :frowning2: :frowning2: :frowning2: naši nám už řekli, že by ho asi měly koupit oni,že nám prostě není přáno :frowning2: :frowning2: :frowning2: už jsem kvůli tomu i brečela :unamused: :unamused:

jinak...
Nela už nemusí rehabilitovat :slight_smile: :slight_smile: otáčí se už měsíc na bříško a i na něm je jak vrtule...na rehabce nám řekli,že sme jí tím cvičením příliš urychlili :grinning: :grinning: je fakt moc šikovná a pořád se hlasitě chechtá :grinning: :grinning:
eliška se začala otáčet dneska :slight_smile: :slight_smile: bylo to roztomilý :grinning:
Nela váží kolem 7 kg a Eliška pouhých 5,35 :frowning2: :frowning2: :frowning2: což nám dělá velkou starost... je opravdu droboučká...doktor to zatím neřeší,ale dost mě viděsil tím,že když prý měla APGAR 4, mohla trochu zakrvácet do mozku v oblasti hypofízy a to mohlo utlumit produkci růstového hormonu :fearful: :zipper_mouth: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: prý se ale nemám bát :fearful: :fearful: :fearful: no ten mě dostal :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: takže při půlroční prohlídce zkontroluje váhu a případně ji začne podrobněji vyšetřovat :frowning2: :frowning2: :frowning2: jsem z toho dost špatná :unamused:
jinak je všechno ok :slight_smile: holky milujou procházky kočárem,páč už v něm jsou bez vaniček, jsou v polosedě a viděj krásně na svět :slight_smile: tohle období je fakt super :slight_smile:
Dominik je super brácha :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: lepší chůvu si nemůžu přát :wink: :wink: začal už i sám přebalovat :sweat_smile: jen od hovínek utíká :grinning: :grinning:
taťka nám furt maká v Rokycanech a domů jezdí jen na pátek,sobotu,neděli...ale ty tři dny se snaží si holky užít :slight_smile: vstává s náma v šest hodin a přebalí a převlíkne ty svoje vačice a pak už se od nás nehne :grinning: :grinning: je to příjemný :slight_smile: jinak holky usínaj v osm a vstávaj v šest :slight_smile: (eliška se v noci ještě budí na kojení :stuck_out_tongue_closed_eyes:,ale já jí ho nechci zrušit,když je tak malinká :grinning: :grinning:)
písněte mi,co je nového do IP,prosím... :slight_smile:
nevím,kdy zas budu mít možnost být s vámi :wink:
děkuju a pa pa
27. říj 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééééééé čůs matkoooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je hezké že ses ozvala :wink: :wink:
28. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky, v práci toho teď bylo nad hlavu, tak to tu vždy jen prolítnu.. dneska si užívám trochu volna, jinak jsem minulý týden fotila kamarádce fotečky a tuto neděli jdu fotit další (těhu fotečky). No alespoň chytám bacilky.. Jinak čekám že během pár dnů dostanu MS... a asi se ještě do konce roku budeme snažit bez pomoci lékařů. Za prvé bohužel listopad a prosinec si nemůžu v práci dovolit moc chybět, a za druhé nám došel nedoplatek za elektřinu . a manžel má v prosinci 30.. takže penízky se kutálejí všude jinde...
Fotečky jsou na http://elennka.rajce.idnes.cz/tehu_fotecky_petulka_-/
Heslo písnu do IP.
Užijte si volna
28. říj 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to kryté heslem! :unamused:
30. říj 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky, konečně víkendddddddddd
30. říj 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky
když už na vás nemám tolik času, hodila jsem do alba aspoň nové fotky :wink:
30. říj 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj...

Luzz... to je dost, že ses ukázala!!! Je mi jasný, že mít 3 děti je neskutečnej zápřah, natož, když manža není přes týden doma. No, s tím noťasem máte pech... Holky rostou, jsou krásný!!!

Elenko... ty fotíš? Tak hoď heslo, ať se můžem podívat :wink:...
31. říj 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hej jako moment :confused: :confused: :sweat_smile: DOMES UŽ MĚL ZASE NAROZKY PCHÉÉ.. :astonished: :grinning: :grinning:

HOLKY JSOU ŠÍLENĚ FRÍÍÍÍÍÍÍ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. lis 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarii, focení je můj koníček... ještě se mám co učit.. ale baví mě to..
V IP máš údaje--
Jinak pěkný večer
2. lis 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám :wink:
3. lis 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elen... taky mám :wink: . Focení je krásnej tvůrčí koníček... Jen tak dál :dizzy_face:
4. lis 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky, opět jsem v jednom běhu... včera jsem přišla z práce v 19 h :frowning2:(
4. lis 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj...

Je pátek, pracujícím bude hej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. lis 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoja broučci,...tak máme trápení...Danečka začlo bolet v krku a ve třídě jim řádila hnisavá angína a tak dostal PNC následně hned po tom velkou alerg. reakci ..otok, vyrážka dusivý kašel...takže nasazena antihistaminika, kortikoidy a dnes zjištěna bakt. Bordetella, tedy černý kašel :frowning2: ...jako mám z toho docela psycho.Nemůžu mu podávat ani antitussika,aby nebyl moc utlumenej.Má stále vysoké teploty, je celý ještě osypaný a trpí nechutenstvím,....
Matyáš zatim dobrý, ale je to nakažlivé...r. ale říkal, že Dádovo imun.systém se vyčerpal bojem s alerg. reakcí a proto ta Bordetella způsobila Dift.-pač je samo očkovaný a tak snad to nebude mít tak fatál.průběh :frowning2: ...ale řeknu vám, že vidět dusící se dítě je mazec a pomoc žádná.Ted už je to krapet lepší, klesla teplota :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. lis 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mág já myslela že tohle už ani neřádí .. :frowning2: držím palce!!
8. lis 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuli...jděti jsou všechny očkované,ale i přesto to lze chytnout při oslabení imunity, což Dany měl, když prodělal tu alerg.reakci na PNC
8. lis 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tývado mag a proč se nesmí antitusika kvůli přílišnému útlumu dech. centra???? :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: jako bobek musí kašlat jak hrom....občas mívám záchvat dráždivého suchého kašleto pak děkuju bohu za to že mám tussin doma
8. lis 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucím, nemůže antituss,pže jak říkáš by měl útlum,tedy celkově.Ale myslím,že od zítra už mu antituss,,dám-kašle jak tuberoš,ale naštěstí už je bez teplot.....
8. lis 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...

Mag... co to, co to :astonished: ???

Luc... pěkný fotky :wink: ...
9. lis 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
mag ahá bobik tak se brzo vyležte sarii kuji jsme se včera řáchali no :grinning:
9. lis 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoijda holky :slight_smile:
14. lis 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus bus sarii kukala jsem na albíčko fakt manža umí fotit :wink:
14. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luc... však vy máte taky hezký fotky :wink: . A napiš, jak ty v práci, jestli lepší a jak Hany doma se Sárinkou... Stejně tě obdivuju, musíš mít šichtu jak v práci, tak potom doma, ne???
14. lis 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarii no...divej je mě to líto, že nejsem s malou doma....ale musím to brát rozumně....já jsem schopna vydělat nad 20 což právě potřebujeme, hany momentálně ne....takže si bude dělat zkoušky a školení atd.....prostě mám pocit, že mi dětství malé utíká...včera jsem měla 2denní a večer jsem došla domů a malá za ty dva dny se naučila říkat kojík´=koník :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to mě třeba sere, že u toho nejsem....ale holt bez prachu to nejde......
hany naštěstí zvládá i domácnost vysaje, umyje nádobí, já peru, žehlim vařim na další dny..a jde nám to pěkně, ale mrzí to no...snad si budem moci dovolit druhé a já bych mohla být doma dlouho...no uvidíme
14. lis 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek