Volné diskuze
luzza
14. zář 2008

A zase ty sestřičky...

Tak se pomalu překulíme do dalších 10 000 příspěvků 🙂
Vítejte... 😉
magika
17. lis 2009
Ahojda, tak děti uzdravený,ale my s Vítkem jsme kantáre, máme oba chřipajznu 😞
Lucenku, vím přesně co cítíš..mívám podobné pocity,alw jak říj´káš,...keš je potřeba a já doufám, že taky ještě budem máíét jedno mimčo, pže jsem chtěla vždycky tři děti
Jinak děda v Ústí již zemřel,..po těch měsících umírání, to bylo vysvobození,..... 😞
kuliskaa
18. lis 2009
No sarii mocc free fotky konečně nějaká barevná 😃 moc ti to mateřství sluší vypadáš mladší x-) x-)
luzzaautor
18. lis 2009
ahoj holky moje 🙂
hlásím NÁVRAT!!!! :-N :-N :-N :-N konečně dorazil NTB a manža ho po delší době co byl na montáži zprovoznil x-)
tak tu zas můžu být mezi svými x-) x-) x-) x-)
jen nevím,jak nahltám všechny ty informace,abych k vám zase zapadla 😢 😢 😢
luzzaautor
18. lis 2009
Eliška vážila teď na půlročce jen 5,44, Nelinka 7,44. Doktor řekl, že Eliška je zdravá a řešit to nehodlá. Prý je to OK.
Nelinka má dva zuby. HORNÍ jedničky :-N :-N :-N .Elík nic 🙂
Nelinka začala tento týden lézt, Eliška jen staví prdelku do vzduchu a pusou brázdí podložku..
Obě hodně žvatlají, vlastně celý den, prostě hubu nezavřou 😃
Nelča spí jak dřevo celou noc, od 20,00 do 7,00 ,Eliška se mi minimálně dvakrát budí..
Usínaj samy v postýlce, v naprostý pohodě, i přes den...
Spěj jednou dopoledne 2 hodiny a dvakrát odpoledne po hodině...
Pořád kojíme, tento týden jsme začali s příkrmy...zatím jen polední mrkvičku...
Jinak mě nic nového nenapadá 😃
lucenek
18. lis 2009
ahoj luzz
tě péro tě ráda vidím 😃 😃
holky jsou šikulky elinka je teda dorbeček a to dožene nebuj
konečně budeš s náma a zapadneš týbláho jak tě mohlo napadnout že ne..... ]-( se to tu zasek rozjede

mag no musím vydržet nedá se svítita a dědy je mi líto, ale jak píšeš vysvobození
luzzaautor
18. lis 2009
písněte mi prosím,co je u koho nového x-) x-) x-) x-) líp se tak vrátím do obrazu 😉 🙂 díky
lucenek
18. lis 2009
u mě jen to že makám a hany je na md
luzzaautor
18. lis 2009
lucíčku, to vím 🙂 😉 a jak to jde?? ok?
lucenek
18. lis 2009
nooo je mi to líto ale nejde jinaK
a hany to zvládá super, i nádobí občas umeje a vysaje....no 😃
luzzaautor
18. lis 2009
lucí,tak to je paráda 🙂 budou mít se sáruš super vztah 😉 🙂 x-) tak to tě může hřát 🙂
luzzaautor
18. lis 2009
přidala jsem fotku 😉 😉
lucenek
19. lis 2009
achoj segruše
luzz celá ty 😃 😃 😃
mám zase nočníkovou :-p zas bude honička a ráno jedem plavčit se asi utpopim 😃
magika
19. lis 2009
Ahoj Luzz,
U nás je nového, že děda z ústí už zemřel,Dany měl černej kašel,Maty už mele a lítá o sto péro,ale je hodnej x-)
V práci to jde,ale někdy bych s tim nejradši klepla....těší mně, že za dva roky bchom rádi začli snažílkování o mimíska, tak doufám, že se to nějak nepokazí :o)
Jianak mám pozitiv. testy na Bechtěra, tak musím ještě na další vyšetření 😢 ,ale snad to bude o.k.
Máš krásná dvojčátka to velké Domesáro je taky kus chlapa, to bude mít Elča a Nelča bodygárda :o)
lucenek
19. lis 2009
mag nekecej..... :-o
elennka
19. lis 2009
ahojda holky, u mě nic novéo, kromě toho že jsem pořád v práci... manžel si mě moc neužije..
luzzaautor
20. lis 2009
maginko
to je super :-N :-N takže bude ještě mimísek x-) x-) x-) 😃 😃 😃

lucí
na té čb fotce je JIRKA :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N 😃 😃 😃 😃
luzzaautor
20. lis 2009
lucíku
čím že můžu přilepšovat elišce,aby mi trochu přibrala??? =-) =-) je fakt drobínek...
obě holky furt kojím,ale už jsme začaly s příkrmy...
luzzaautor
20. lis 2009
teda holky 😕 tady mrzne diskuze :-p 😕
lucenek
21. lis 2009
Luzz nekecej že to je Jirka 😃 sem si trhla teď ostudu teda a stejně bych řekla, že to jsi ty 😃 😃 😃
Luzz nevim....v tomhle se neorientuju ale na dětským, když jsme měly mimuška dostávali Infantrini to je takové mlíčko béžové barvy ve skleničce a po tom přibírali
luzzaautor
21. lis 2009
lucí
fakt to je jirka 😃 😃 😃 😃 😃 jeho táta ho fotil furt,takže má z dětství milion fotek 😉 ještě nějakou přetáhnu pro pobavení .A jak to pozorujem od narození,je to celá nelinka... fakt prdel 😃 😃 😃 😃
lucí zjisti mi to s tím mlíčkem kolik se toho dává,jestli se to dá sehnat v lékárně a pro jak starý děti to je a táák... 🙂 děkuju
luzzaautor
21. lis 2009
lucíčku 😃 tak tady posílám jirku v roce a v barvě :-N :-N našli jsme i fotku,kde mu kouká pinďour 😃 😃 ,abys uvěřila 😃 😃 ,ale jirka ji tam nechce dát 😃 😃 tak leda do mailu 😃 😃 ale já myslím,že to snad není třeba 😃 😃
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageI...
luzzaautor
21. lis 2009
nela a jiras mají trochu šikmý oči 😃 😃 😃 😃 😃
sarii
21. lis 2009
No snad nééé... Luzz :-o :-o :-o !!! Musím dočíst a pokoukat fotky x-) x-) x-) ...
lucenek
21. lis 2009
luzz jako piňda v roce je jiné kafe, klidně to pleskni sem 😃 )
jinak jsme popili slavíme hanyho 40 x-)

jo to mlíčko je od 4m 😉 a víc nevim ale zkusim zjistit, jinak je to sklenička o obsahu 100ml a víxc si nepamatuju, ale písnu pak až půjdu do rachoty

dobrou jdem k telce na stněžuch ystřízlivět
sarii
22. lis 2009
Luzz... po takový době :-o !!! Ale alespoň to tu rozvíříš 😉 . Mám pocit, že 3 děti zvládáš levou zadní... pohodička x-) . Mari měla na půlroční KO 5,5 kg... a zdaleka neumí, co tvoje holky :-o ... Ten Infatrini by mohl bodnout 😉 http://www.lekarna.cz/infatrini-100ml/
sarii
22. lis 2009
Mag... jak se pozná pozitivita na Bechtěreva :-o ????
lucenek
22. lis 2009
sarii super už jsem chtěla hledat a cena mazec....je to jedna dávka 😞
luzzaautor
22. lis 2009
sarii,lucí
tak jsem to zkoukla,počkám,jestli nenabere víc,když už jsme začali přikrmovat a jestli přibere zase malinko,tak do toho půjdu a to mlíčko objednám...
děkuju,jste hodný holky 😉 x-) x-) x-)
jo a jak často a kolik jí toho mám dát?? ona neumí pít z láhve =-)
lucenek
22. lis 2009
luzz vzhledem k ceně bych dávala zpočátku dvě denně mmísto kojeníčka a umíš dávat přes prst stříkačkou?tak to jde, vem si z práce dvacku natáhni mlíčko a nechej tam vzduchovou bublinu at může hezky sát 😉

Začni psát odpověď...

Odešli