A zase ty sestřičky...

luzza
14. zář 2008

Tak se pomalu překulíme do dalších 10 000 příspěvků 🙂
Vítejte... 😉

luzza
autor
30. lis 2009

dobré ranko sestruše 😵 😵 😵 kde stééé??

lucenek
30. lis 2009

v práci 😀

elennka
30. lis 2009

v práciiiiiiiii

luzza
autor
30. lis 2009

no jó 😝 😀 😀
elennko,tak už si pořiď mimiško 🙂

elennka
30. lis 2009

ráda bych, ale nějak to nejde. necháváme to na přírodě.. a teď se ještě budu vzdělávat, jsem se přihlásila do 1/2 ročního vzdělávacího programu.

luzza
autor
30. lis 2009

elí
ty jsi akční 😉 😀

lucenek
30. lis 2009

já nic zatím studovat nebudu sem v 11 tak mě nikam nic dál neposune no a sem shniloch

luzza
autor
30. lis 2009

LUCÍ 😀 😀

luzza
autor
30. lis 2009

jo a ještě jeden šutr!!!! dominik mi vyprávěl o jednom místě a říkal : no a roste tam ten strom,co se z něj dělaj naušnice!!!
já vůbec nechápala z jakýho stromu se dělaj naušnice 😕 a nakonec jsem na to kápla!! ON MYSLEL TŘEŠEŇ!!!! 😅 😅 😅 😅 😅

lucenek
30. lis 2009

jo 😀 😀 to je koumák domes jeden 😀 😀

luzza
autor
1. pro 2009

dobré ranko sestruše 🙂 🙂
my jsme nakojený, přebalený a tady nikdo 😠

sarii
1. pro 2009

Hoj...

Jsem to tu přelítla... Luzz, taky jsem zvědavá na plavčo. A budete chodit s Jirkou nebo bude pomáhat instruktorka??? U nás mají pro dvojčátka slevu 😀 ... Já bych to se dvouma sama nedala 😕 😕 😕 ...

luzza
autor
1. pro 2009

sarii
budem chodit s jirkou 😉 🙂

lucenek
2. pro 2009

Achoj segry, dnes byly sanitárky a zítra se otvíráme, máme je vždy dva dny, z toho ten první jsou pacoši do doby, než je udáme a maká se přitom........a druhý den rychlke všecko...a třetí den se otvíráme....sem si dneska mákla

luzza
autor
2. pro 2009

lucí
doufám,že hany zatím makal doma 😀 😀 třeba umyl okna,nebo tak něco 😀

lucenek
2. pro 2009

luzz 😀 😀 😀 si sranda fakt
jsem ráda že vysaje a umeje nádobí.......a stejně radši si tohle dělám sama, chci to mí špígl nígl 😀

sarri na co jste byly v kině? i s kočárem a přebalovákem 😅 😅 😅

lucenek
2. pro 2009

HOLKY GOJGY JE NAPROSTO FASCINOVÁNA KARTÁČEM NA VLASY
dneska jsem jí kouúila dětský kartáč, na to její páčo a jakmile jsem ji tím učesala vzala mi ho a od té doby ho drží, nedutá je tam ticho jako při písemne a ta čavera nespí furt se ho prohlíží, chtěla jsem jí ho vzít, ale narazila jsem na tvrdý odpor

luzza
autor
2. pro 2009

lucí
to je krásně dojemný s tím kartáčem 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😅
inak hlásím,že ode dneška je Nelinka ŠESTIZUBEC 😅 😅 😅 😅 vyrostly jí dvojky nahoře... 😉
(elinka ani skořápku 😀 )

lucenek
3. pro 2009

luzz teda to je rychlost gojgy už má asi 14 zubů i stoličky máme 😀 a vše v poho..krom ražení špičáků, pak to bylo okej
Elií ti šetří prsíčko 😀 holka šikovná

Ráno byl striptýz i plína letěla, po kom to ta holka má? 😅 😀

sarii
3. pro 2009

Ahoooj...

Luc... kdepak je kartáč 😉 ??? Strip po ránu 😵 😵 😵 ... No, kámoška mě vytáhla do kina. Každou první středu v měsíci je tam akce Cinemáma. Fakt tam měli nachystaný deky, hračky, přebalovák s plínama... Bylo to fajn 😵 .

Luzz... po plavču napiš, jsem zvědavá, jak to chodí u Vás... Je vidět, že každé dítko je jiné, viz. Lotrando a Zubejda 😀 😀 😀 ...

lucenek
3. pro 2009

sari no nevyfotila jsem bohužel a dnes jdu na noční takže smůlina noooo
to je super ta akce to by mohli dělat i v Ostravě 🙂

luzza
autor
3. pro 2009

sarii
no to čumím s tím kinem 😅 😅 to je parááda 😅 😅
s tím plaváním jsem vám něco zapomněla napsat 🤐 🤐 😀 😀
když jsem si šla k pediatrovi pro potvrzení,že můžou holky plavat, tak mi dr řekl,že v tom bazeně je příliš chlorovaná voda a že mi to vůbec nedoporučuje...ale poradil mi jiné aquacentrum, kde mají slanou vodu přímo pro miminka a že se teprve v lednu otvírá...tak v tom chloru jsme to zrušili (jako ze zdravotních důvodů 🤐 😉) a do té slané vodičky jsme se přihlásili...je to tam sice dražší,ale na dvojčata mají slevu,takže to není taková hrůza 😉 🙂

sarii
3. pro 2009

Luzz... aha, to bude daleko lepší 😉 ! My máme taky slanou vodu, to je teď nějak módní 😕 ... 10 lekcí stojí 1900 Kč a pro dvojky 3500 Kč.

luzza
autor
3. pro 2009

sarii
tak i tady,ale pro dvojky jen 3000 kč 🙂 jinak v tom chloru jen 1000 kč 10 lekcí...

luzza
autor
3. pro 2009

sarii
už něco malá papá? 🙂

sarii
3. pro 2009

Chlor nebrat 😝 😝 😝 ... Jo a chválím fotku v pase, jen nevím, jak holky pobereš takhle najednou 😨 ...

luzza
autor
3. pro 2009

sarii
ta fotka je ještě z léta 🙂 teď už jsou o dost větší 😀 😀 ale pořád je unesu obě 😀

sarii
3. pro 2009

Luzz... kaši na noc a začala jsem mrkev. Kaši už asi měsíc, páč málo přibírala. A že jí to jde k duhu!!! Teda, četla jsem jak má někdo boj s příkrmama a my úplně v poho. Buch, buch... snad to vydrží...

luzza
autor
3. pro 2009

¨sarii
tak my máme dopo to 100% ovoce nebo přesnídávku... v poledne masozeleninovej příkrm a na noc kaši 🙂
začali jsme přesně v půl roce 😉 první týden jen zeleninka,pak směsy s masem,další týden jsme přidali ovoce a ode dneška už jsme na třetím příkrmu kašičce 🙂 holkám naštěstí chutná všechno 😀 doufám,že i ta eliška něco přibrala 😝 za týden se jdeme vážit,tak se modlím 😝

sarii
3. pro 2009

No, tak to jsem na Eli zvědavá... přeci jsi uvažovala o tom "přibíracím mlíčku"...