• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

A zase ty sestřičky...

18. března 2013 
týjo luzz ty je máš posazený jako v kočáru :grinning:
4. pro 2009 v 01:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sarii
dohodli jsme se,že počkáme měsíc,jak zaberou příkrmy...tak příští pátek se rozhodne :slight_smile:
4. pro 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lucí :grinning: :grinning:
4. pro 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt pro dvojky a za sebou :grinning:
4. pro 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lucí
teď už je takhle nenosím,na to se už moc mrskaj :grinning: ale nosím je obě ráda... je to nádhernej pocit...že jsou obě MOJE :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. pro 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JINAK MI PŘEKVAPIVĚ VÍC RASUJE PRSO TEN NÁŠ BEZZUBEC !:sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :grinning:
5. pro 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
luzz nekecej fakt jo? když sáře začly zubiny tak to bylo peklo...no každé dítko je jiné, dnes razíme na Mikulajdu
5. pro 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nám odvolali tátu ráno do práce, takže jsme zase samy :frowning2: :frowning2: chjo... už takhle je doma jen o víkendech a ještě tohle :frowning2: řeší zase nějakej kolaps elektriky na nádraží :frowning2: vím,že je to lepší než žádná práce,ale někdy mě to fakt ser.. :unamused:
5. pro 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luzz to je na opikaču, ale radši ať má práci...hany nemá a zatím to jde...ale přijde doba,. kdy to bude na palici
5. pro 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no segruše kde ste? dneska nejdem ven je tma a prší :stuck_out_tongue_closed_eyes: zítra na ranní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. pro 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hodila jsem nové fotky :wink: :slight_smile:
6. pro 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. :slight_smile:

Tak tady už jsem hooodddnněěě dlouho nebyla. Koukám, že vám děti rostou také závratným termpem.

Luzz, díky za fotečky. Ta Nelinka je ale zubatec. Vítkovi vyrostl první zub až skoro v 8 měs. a teď jich má 6.
7. pro 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Les :slight_smile: :dizzy_face:
děkujeme za fotečky z Vítečkových narozenin :dizzy_face: :dizzy_face: prohlídli jsme si je celá family :wink: :wink: včetně našich :grinning:
no Nelouch je zubatec :grinning: musíme jí hlídat,aby nekousla Elišku :grinning: zatím kousla jen Domču a Jirku :grinning:
7. pro 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj...

Lesnenko... To je dobře, že ses ukázala!!! Víteček má překrásný kukadla :slight_smile: . A teda, že narozeninový dort dopadl :grinning: :grinning: :grinning: ...

Luzz... fakt už Nelis kouše, jo??? Fotka "No fákt mám tak malou ségru!" je úžasná!!!
8. pro 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoja všem
Les teda Víťa má kukadla a ten dort nemá chybu :grinning: dlouho jsi uklízela????
8. pro 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky
Víteček je nejhezčí dítě ze všech dětí sestřiček tady od nás z ústí :grinning: jestli vám přijde,že má krásný kukadla,tak ve skutečnosti jsou ještě krásnější.... :dizzy_face: je to fakt moc hezkej kluk :wink: :slight_smile:
8. pro 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my jdeme zítra na kontrolu s nelinkou na neurologii,tak doufám,že bude vše OK...po třech měsících uvidí dr. úplně jiné miminko :slight_smile: když ji viděla naposledy,pořádně ani nepásla,měla oslabenou tu jednu stranu tělíčka a asymetrii hlavy... teď umí lézt i sedět a ta asymetrie je fuč :slight_smile:
8. pro 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. Luzz, nepřeháněj :slight_smile: Holky jsou taky nádherný.Víťa už mě taky párkrát kousnul.

Luceneček, ani moc dlouho ne. Hlavní je, že si to Vítek užil a byl spokojenej. Slavili jsme to u našich, tak ti to trochu špatně nesli, hlavně můj taťka. :grinning: Už několik let do mě pořád šil, že už chce nějaký to vnouče, tak ho má, tak ať si to hezky pořádně užije. To u nich budeme i na vánoce, tak doufám, že Víťas nezdemoluje stromeček. Mají ho sice na stolku, ale i tam už Víťas dosáhne. Je to takovej drakouš a to ještě nechodí.

Luzz, tak aťž kontrola dopadne dobře.
9. pro 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
lESS NO JO to jsou ty dětičky :grinning:
luzz tfuj tfuj tfuj ať KO dopadne úplně nejlíp, jak jen může, nelča vše dohnala

Jsem si dámy dala sportku na neděli tak povinně držet pěsti jasan?potřebuju barák s velkou zahradou, auto, bazén a dovču na bali v hotelu Four seasons :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak se snažte :grinning:
9. pro 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj...

Luzz, tak jak jste pochodily? Určo jste dostaly pochvalu!!! Hele, Mari se ještě nepřetočí na bříško :confused: . Zaklání hlavu a nikomu to divný nepříjde. Kdy se ta moje holka rozdovádí, já nevím...
9. pro 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak na neurologii jsme dopadli výborně :slight_smile: dostali jsme od paní doktorky velkou pochvalu... :slight_smile: nela jí ukázala jak leze,volala DE DE DE pak zase JÉÉÉ a TATATA,tak byla doktorka fakt spokojená :grinning: .Řekla,že je na těch 7 měsíců moc šikovná :slight_smile: .
9. pro 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sarii
kdyby nebylo něco v pořádku,pediatr by si určitě všiml :wink: a mari se narodila taky o nějaký ten týden dřív,než měla,ne?
9. pro 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :wink: :wink: všecíí
11. pro 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luzz... asi jo :wink: .

Kuli... to je hrůůůza, už jsme na tebe málem zapomněly :astonished: !!! Tak jak chystáš Vánoce a co u Vás???
11. pro 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lecenek HAPPY BIRTHDAY!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jj dneska a včera pečem a pečem..zítra jdu na 40tku...zaháním neustále depky :wink:
11. pro 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj děti moje
Jsem OK,jen nám ve čtvrtek vypadl net...udělali až teď spojku :confounded:
Jinak!!! V pátek holkám píchli SYNFLORIX... měly v noci reakci jako prase...Nela měla teplotu až ke 40C!! Eliška téměř 39C...
váhy v 7 měs Nela 8,20kg a Elis 6,46kg ....ozvu se později,máme fofr...pa pa
12. pro 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
...pokračování....
holky měly úplně rudý tváře a furt brečely... nevěděla jsem ke který dřív... ještě že to bylo v pátek v noci, kdy už je jirka doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dala jsem jim nurofenový čípky,ale za chvíli se po nich úplně posrajdily, takže přišel na řadu panadol baby sirup a ten teda zabral dobře a rychle, takže doporučuju...
i dnešek ještě za moc nestál, holky už jsou bez teploty, ale nejsou ve svý kůži... furt pobrekávaj nebo spěj...
snad se z toho dneska vyspinkaj a bude líp...
tohle jsem fakt nečekala :fearful: :rolling_eyes:
a za měsíc jdem na přeočko :confounded: :confounded:
12. pro 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a jak jsem si myslela, že se Elince objevila zase tříselní kýla, tak to není kýla, ale nějaká uzlina :unamused: , v pátek nám náš pediatr udělá ultrazvuk...naštěstí ho má v ordinaci, takže nikam nemusíme...
přesto si dělám starost :frowning2:
12. pro 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno...

Všem Luckám vše nej k svátku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Luzz... sim tě? My už máme za sebou 2x Synflorix a úplně v poho :confused: ... A váha v 7 měsících 6 450g.
13. pro 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luzz předně k svátečku vše nej mamino :dizzy_face:
K holkám, tysi tež vybíráš jako....já chci dát to pcv to je 13ti valentní synflor je 10 a prevenat 7mi....ale psali že ten kdo začne s první vakcinací po roce 2010 úojišťovna proplatí dávky...tak my jdem do toho...ale jak čtu reakce tvých berušek.... :confounded: si říkám, že sáruš je větší tak snad..ale pneumokokla chci naočkovaného...menoingokoka už máme zatím vše bez reakce ťuk ťuk
Ta uzlina z čeho????taky bych měla obavy....ale to se vyšetří nebuj ju?
13. pro 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek