• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

A zase ty sestřičky...

18. března 2013 
Holčinky, vše nej dětičkám k dnešnímu Dni dětí :grinning:
Já chystám oslavu neb Maty má dnes tři :grinning:.....s nostalgií vzpomínám, jak jsem před třemi lety zrovna ležela v porodce a ještě ani toliko nehekala :slight_smile:...ale od 16.hod. to začalo bejt zajímavý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....to mě doktor prohmátnul snad až do krku a pak už jsem do 19:50 drtila bolest mezi zuby :grinning:
1. čer 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAKY PŘEJI SLADKÝ DĚTIČKOVÝ DEN PŘIPOJUJI FOTO Z NEDĚLE -DEN DĚTI NA HÁJENCE V PRÁCI ... :dizzy_face: :dizzy_face:
1. čer 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, Kuli moc pěkné fotky :slight_smile: nebojí se malá zvířat?
Já taky přidávám foto z oslavičky :slight_smile:
1. čer 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky
jsou to nádherné fotky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. čer 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jdu vám pochválit foteny
mag já taky budu zase rodit...chjooo snad do konce života tohle budu virtuálně prožívat furt dokola....
dortíček luxusní, kdopak je autorem vypoadá fakt super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. čer 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
NECHÁPALA JSEM ŽE NA TOHO PONYHO VLEZLA.. SPÍŠ JE TO HOLKA OPATRNĚJŠÍÍ.. :wink:
3. čer 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoja
Lucí,..autor jsem já :grinning: :grinning: :grinning: ,...nejsem sice moc šikovná na tyto věci,ale když si dám záležet, tak to občas stojí zato :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak nastupuji od 14.6-to mám denní na opět na chíru,....Šárinko, to je škoda,že se nevrátíš....ale je fakt, bud doma s Mari a pak hned druhý :sweat_smile:
No já se třetímu snad za čas bránit nebudu,...ted jsme se napevn shodli, že teda jako počkáme, min. rok :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
magís teda seš dobrá fakt já max upeču bublaninu :grinning:
jinak gratulka k práci i když na léto je to co...taky už mě začíná srát ta rachota at uřž jsem odtama pryč......
6. čer 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda, tyjo děvčátka,...Daneček má infekční mononukleozu v kombinaci se streptokok.anginou,.... :frowning2:
Mi z toho už klepne :cry:
9. čer 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš mag......je na infekčním bobek....
9. čer 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucen,..není, mám ho doma, docela mě to překvapilo,ale doktor mio řekl, že ani nemusí dodržovat striktní jaterní dietu, že dle nových průzkumů jaterní dieta není u dětí až tak nutná,...nutný je klid na lůžku, tekutiny, pravidelně jíst (samo taky zdravě),...bere Xorimax 250, pač to má asi nakombinovaný se streptokokovou infekcí :cry: ,...jestli to bude celý léto, tak mi jebne....za 14 dní jsem na odběry,.. a výtěry...už nejde do školy, jen pro výzo,....
9. čer 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
týjo mag jo? sem nevěděla.....ono zase odbře s tou dietou ta po mononukleoze byla fakt hustá a vysvětli to děcku že..... :pensive:
9. čer 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já byla taky překvapená,...ale nemá naštěstí zvětšená játra ani slezinu,..jen ty krční uzliny :cry:
No doufám, že se to nějak nezhorší, abychom nemuseli do toho špitálu,...ani nevim, jestli bych tam mohla bejt s nim :confounded: ,...asi ne..
9. čer 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
mag na infekčním jo, ale nevím co maty na to...asi by musel ostat doma
a copak luzzíčkovi dělaj..by se taky měla nahlásit babucha jkedna
9. čer 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
maginko
to je v prdeli... :frowning2: chudák daník :cry: :cry: a ty taky, musíš mít z toho nerva... moc vám přeju, aby to mělo co nejlehčí průběh...

já se moc neozývám... mám velký starosti :pensive: :pensive: :pensive: a velkej strach... bohužel jsme odemčený téma, tak nemůžu písnout víc...
tak se tu držte holky moje... :wink:

(my s jurášem i děti jsme v pořádku :slight_smile: nebojte)
10. čer 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
:pensive: :pensive: MÁG JÁ TO MĚLA VE 4 LÉTECH A MŮJ PRVNÍ PŘÍTEL VE 20, A VĚŘ, ŽE TO V DOSPĚLOSTI JE ŮPLNĚ NA PI.. KDYŽ UŽ, AT TO UŽ MÁ ZA SEBOU TED...DRŽÍM PALCE, JE TO BĚH, NA DLOUHOU TRAT. :unamused: :unamused:
11. čer 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak se máte, babušky?Danovi je lépe, už na první pohled je vlastně úplně zdravej, tak ještě aby odběry byly oukej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. čer 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
magísku to je dobře že je Danečkovi líp a co luzza sakra sem z ní na nervičky píšu jí IP a nic...... :pensive: :confounded:
30. čer 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky
jsme všichni v pořádku :wink: :slight_smile:
jen není čas na koníka :wink: :slight_smile:
1. črc 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
luzz děkuji za zprávu
se není co divit je tam léto jak má být...my dnes razíme na koupák zítra pracuju
2. črc 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlásím že zde nebudu od soboty do čtvrtka jedeme se chajdit
6. črc 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, já hlásím, že jsme si vyhlídli krásnej domek a tak makáme na něm a od 24.7. jsme s manžou na Ibize :grinning: ..ještě jdu párkrát do práce :slight_smile:
Užívejte léto, broučci :-*
12. črc 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jééé maginko, domeček?? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: parááda :wink: :grinning:
chci taky na ibizůůůů :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
19. črc 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoja, jsem tu nebyla dlouho :astonished: ... Mám předělnej noťas a než jsem se v něm zase zorientovala :rolling_eyes: ...

Luzz... copak bylo za trápeníčko :astonished: ???

Mag... domeček? Někde u vás? Jak Daník??? A co práce??? Mně se tak stýská!!! Po holkách, práci :slight_smile: ...

22. črc 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojeec babuchy to všeci fejsbůkaříte????
magís neser s domečkem, my se tu mačkáme....,ale přeju ti to akorát ta robota kolem co?
24. črc 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdravím všechny sestrušééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. srp 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dominik oslavil 12! :slight_smile:
10. srp 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
něco s tátou :slight_smile:
10. srp 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ještě pár fotek :slight_smile: :wink:
10. srp 2010 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj luzz co vy tam???povodně se vám doufám vyhly......
ta fotka na wecku je suprovní to pošli do maminky jak je ta rubrika s tátou...a máš to jasný :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
holky děsně vyrostly.fakt pořád je mám za mimouška ňuchací a ono jsou to už slečny :astonished:
jo Domes je na Maddoxe že, ostříhanej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: se mi to na dětech líbí na dospělých už nee
12. srp 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek