• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

A zase ty sestřičky...

18. března 2013 
autor
jsou krásný :slight_smile: :slight_smile:
mrkněte do albíka :slight_smile:
a to hcg mi předtím spletli...nebylo 1950,ale 2950 :sweat_smile: :sweat_smile: řekli mi to až dnes :sweat_smile: :sweat_smile:
jsou tam dvě dutinky a obě mají žloutkový váček a embryonální pól :slight_smile:
dr říkala,že jsou pěkný a simetrický...
za 10 dní jdeme na kontrolu :slight_smile:
10. říj 2008 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
oba jsme tam buleli a doktorka i sestřička byly na měkko :grinning: :grinning: :grinning:
pak jsme nemohli ani dojet domu,tak sme zastavili na pumpě a tam jsme se objímali a brečeli :grinning: :grinning: :grinning:
no prostě máme dost :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. říj 2008 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luzzz...úplně regulerně tu bulím dojetím :dizzy_face: ...takže počítám,že již zůstaneš na neschopence,co babuško :sweat_smile: ...jen se šetři,pač ke konci z tebe bude malá velrybka :grinning: ...já vypadala na dvojčata a to jsem měla jedno :grinning: :grinning: :grinning:
Co Domes?Jestli bude mít dvě ségry,to ho picne :grinning: :grinning: :grinning:
10. říj 2008 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
maginko
domís je zaskočenej,že budou dvě...
ale když jsem mu řekla,že se může ještě cokoliv stát a jedno mimi může třeba odumřít a ztratit se,tak hned řekl,že to by teda nechtěl...že chce aby se jim nic nestalo :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
horší je,že jeho nej kamarád má sourozence tříletý dvojčata a domču straší,ať se připravý na peklo...
tak mu říkám,že to je blost...ať se nebojí :slight_smile: :slight_smile:
10. říj 2008 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luzz,myslím,že ti bude moc pomáhat.Daneček by dvojčata chtěl,klidně i trojčata,ale to bych musela asi taky na ivf a pak rovnou do Bohnic :grinning: :grinning: :grinning:
10. říj 2008 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobré ráno všem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
mag,daník je dobrej :sweat_smile:
11. říj 2008 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
luzzinečko moje úplně vás vidím na té pumpě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jen at se obě zavrtátka hezky drží a 8 června je chci vidět :grinning:
11. říj 2008 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
i kdyz k vam nechodim, tak vas pravidelne sleduji, uz proto ze jsem taky zdravotni sestricka :wink:
ale proto tu nepisu
Luzz:Byla jsem uplne na mekko kdyz jsi napsala ze cekas dvojcatka, preju ti at vse probiha dobre a jsi moc stastna :dizzy_face:
ostatnim preju taky maly prcky :grinning:
Pa Sandra
11. říj 2008 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
luzz ted jsem četla cos psla do ivf záží s tím jak ráno přišel Domís....nechceš mě dál rozplakávat viď že ne? :sweat_smile:
11. říj 2008 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lucíčku
prý se narodí nejdéle ve 38 týdnu...takže v květnu...
ještě pořád jsme v euforii :grinning:
sanďulo
děkuju moc :wink:
a choď k nám častěji :slight_smile: !
nečekej,až zas přibydou nějaký koťátka :grinning: :grinning: :grinning:
jinak máš hezké album :wink: :dizzy_face: a vybraná jména :grinning:
11. říj 2008 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
luzz to jo..ale at vydrží co nejdýl a dopečou se do krásy holky jedny :grinning:
11. říj 2008 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lucí
mě se chce furt brečet :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
11. říj 2008 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to mám za ten hnusnej OHSS :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak bééééč :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
já bych taky bulela je to normál vypustit emoce :dizzy_face:
autor
musím jít vařit,už je hodně hodin :fearful:
11. říj 2008 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem STÁÁÁÁÁÁŠNĚ šťastná :dizzy_face: :dizzy_face: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. říj 2008 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím....a přeju ti to mooooc
a co vaříš? já mám rizotot a uzenou polívku
jdu se osprchovat dokud gpjgy je venku
11. říj 2008 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
luzz:moc dekuju :wink:
kveten je krasnej mesic,taky jsem se v nem narodila :grinning:
11. říj 2008 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luzzi zlato jak si představuješ ty 3 děti potom?? :astonished: :astonished: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
NÁM TO HROZÍ TAKY.... :pensive: V RODĚ

Já jsem taky v květnu :dizzy_face: :dizzy_face:
11. říj 2008 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
květen se mi moc zamlouvá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
dělala jsem kuřecí nudličky na čínskej způsob a zapekla jsem je s těstovinama,bylo to MŇAM :grinning: :grinning: :grinning:
11. říj 2008 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luzzzinko moje,moc Ti gratuluji k miminkům,to je nádhera :slight_smile: :dizzy_face:
11. říj 2008 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dáší
děkuju :wink: :slight_smile:
no a co ty a testování????? že bys to tentokrát vydržela tak dlouho??? :confused: :confused: nechce se mi věřit :sweat_smile: :sweat_smile:
11. říj 2008 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak
my byli dnes v kině...na Nestydovi..byla to prdel :grinning: :grinning: :grinning:
pak jsme zašli na véču
a teď jsme zničení jak vojáci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
11. říj 2008 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: jj trošičku relaxu :wink: Já dneska ještě neéé,nechám to na úterý :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: no možná zítra. Stejně nemám doma ani test :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. říj 2008 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
luzz slyela jsem že to je super ten nestyda :grinning:
by dnes byli na Vítání občánků hráli křemílka aVochomůrku až mi slza ukápla páč v té obřadce jsme se brali.tak to máte v albu.
po obědě jdem za mamuš a večer dojdu pá pá
12. říj 2008 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kočky,

nerada zasahujem do Vašej rozbehnutej temy... ale dostala som na Vás link od kočiek z fora na KET...

Mám takýto problem a len ma zaujíma, či ste sa s tým už stretli a čo to môže byť.

Dnes som 11 DC a užívam Estrofen.Tento mesiac mame isť na KET, takže stimulujem ale včera som začala špiniť a dnes krvácam ako pri mrche. Volala som s dok. a povedal síce, že to nie je normálne ale že mám s užívaním pokračovať a ked krvácanie neprejde mám prísť v utorok. Do utorka je ale ešte ďaleko a ja neviem čo mi týmto hrozí. Ci odklad KET alebo čo. Neviete niektorá poradiť?
12. říj 2008 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andy
moc zkušeností s tím nemám,ale jisté je,že pokud budeš krvácet hodně,odloučí se děložní sliznice a tím pádem nebude KET možný... :unamused: k tomu,aby byl KET je nějaká výška sliznice nutná... :unamused:
ještě jsem to bohužel od nikoho neslyšela,že by u toho začal krvácet...
asi jsem tě moc nepotěšila,moc mě to mrzí :unamused:
12. říj 2008 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luzzi děkuji za přáníčko :slight_smile: dostala jsem těhotenský test k narozeninám...9 den po ET test negativní :cry: hrůza,brečím jako želva :cry:
12. říj 2008 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši třeba je ještě brzy zase propadáš....to nedělej! :frowning2:

No Luzz !!-už máš představy o 3dětech??? :confused: :confused: :grinning: :grinning: se ptám :grinning:
12. říj 2008 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak změna stavu...hledala jsem test,ségra ho hodila do koše,tak jsem ho vytáhla asi po půl hodině,možná více a představte si,že ta druhá mrška tam nakonec byla,slabá ale viditelná...no uvidíme,už jsem se chtěla ožrat a obrečela jsem všechny těhotné kámošky a nakonec tohle za dva dny to zkusím znova :grinning:
12. říj 2008 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek