A zase ty sestřičky...

luzza
14. zář 2008

Tak se pomalu překulíme do dalších 10 000 příspěvků 🙂
Vítejte... 😉

kuliskaa
13. říj 2008

🙄 🙄

kuliskaa
13. říj 2008

Luz myslíž že mi už folík praskl dneska jsem 12dc mohly rupnout třeba 10 a dnes už je jen tekutina? 😨

dasule
13. říj 2008

taááák a dneska jsem se pěkně nasrala...říkám manželovi,že je třeba zajít do obchodu na nákup a on že nestíhá a musí jít do garáže něco udělat,prý je pěkně.Tak já jak pitka letím do obchdu,tahám se s taškama,samozřejmě v půlce cesty taška praskla...tak mu volám,ať mi přijede pomoct,samozřejmě tel nezvedá tak na chodníku bojuju s nákupem...zítra mi přijde návštěva a potřebuju povysávat,taky není vykřená chodba,já už to fakt kašlu...nikdo mi s ničím nepomůže,naši lítají kolem ségry a neteře,tchýně se stará o pozemky a kdy půjdeme oslavit ty mé narozky a já jak pitka dělám všechno,mě nepomůže nikdo,ani po zákroku a ani teď...a to se mám prý nechat hýčkat!? já jsem vždycky ta,co musí všechno zvládnout,připadám si jako hysterická kráva,asi hormony,ale nikoho nezajímám 😠 😠 😢 😀
tak alepoň čučím na ten stínek na testu a je mi lépe 🙂

kuliskaa
13. říj 2008

Daši taky jsem na tom o víkendu byla ale je to celé anglicky jsem v pasti 😒 pooorad 😎

kuliskaa
13. říj 2008

Už to mááááááááááááááááám marááááááááááás 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dasule
13. říj 2008

😀 😀 😀 tak to tu hoď ne 😀 kruci jsem tam dala ty tečky a nejde to otevřít,já jsem koza 😀

kuliskaa
13. říj 2008

tak jo....jsem se ale usmála 😀 😀 😀 dala jsem holčičku já to tak cítím...že bude...

kuliskaa
13. říj 2008

je tam celý tata 😀 😀 😀 😀 😀

luzza
autor
14. říj 2008

dobré ráno 🙂
jéé kulíku,to já nepoznám,jestli už máš ovulku 😅 doufej,že jo 😉 🙂 takže myyslíš,že na tebe čeká ještě jedna holčinka?? 😲 😵 😵
dáší, úplně tě vidím s tím nákupem,jaký jsi musela mít nervy 😀 😝 chudinko... já bych se snad rozbrečela 😀
jinak ty fotky dětí jsou fakt sranda 😀 😀

dasule
14. říj 2008

Tak mám asi špatnou zprávu...dneska ráno jsem si dělala test(11 den po ET)druhá čárka je mnohem slabší než včera,možná tam je jen náznaček stínku,který je totálně nepatrný ☹ 😢 takže je to v prdeli,jestli jsem měla nějakou naději,tak teď už ji opravdu nemám!Asi manžu moc nepotěším až přijde z práce,docela tomu věřil,že to určitě klapne ☹ asi to bylo těma teplotama,dr. říkal že to není moc ideální pro embryja,ale že musíme udělat ET,jinak by to nevydržela,necítila jsem sse vůbec dobře,navíc jsem měla pocit,že jsem na všechno sama ☹ dáme si teď pauzu a půjdem do 2 IVF po novém roce,viděla bych to na konec února.Testnu se ještě zítra,ale moc velkou naději tomu nedávám.Papa

dasule
14. říj 2008

Ve 4 přijdou holky z práce na kávu,tak doufám,že se nerozbrečím 😀
Co jinak nového u vás holky?Dneska žádná aktivita 😕

kuliskaa
14. říj 2008

nemyslím Luzz já vím 😵

lucenek
14. říj 2008

achoj
gojgy dospává a mě asi rupne koza
dasi to je mi moc líto ale asi jsi fakt měla ležet a prd dělat jako luzz a vyplatilo se to a ty taháš nákupy ☹

kuliskaa
14. říj 2008

Počáme ještě na zítřejší test 😉 Dáši 🙂

magika
14. říj 2008

Čagánek 😵
Teda víkendová denní byl masakr,takovou jsem nezažila smad nikdy.7 příjmů-všechno operanti,Rumun,kterej si zlomil haxnu a neměl zaplacený pojištění-makal tu načerno 😝 ,takže jsme to museli řešit přes cizineckou policii...nebyl čas naprosto nanic a to ještě ten borec,co šel na revizi neměl z příjmu nic hotovo,takže já musela točit ekg,odebrat krev-to nešlo,pač měl tak hustou krev,že to musel nabrat doktor z třísla 🙄 a ještě do toho předop.vyš a rtg...uffff...jsme tam byly jen dvě a ve všem naprostej zmatek 🙄 ....tak jsem se vypovídala a je mi hned líp 😀
Ve středu jdu na noc,kterou jsem dobrovolně vzala kolegyni 😵 a pak v pátek a pak až na konci října 😵
Dášulo,ještě nezoufej 😉
Lucíí,tak honem odstříkat 😀 😀 😀 ..já měla od AVENTU odsávačku,bez ní by mi upadly kozy 😀

lucenek
14. říj 2008

mag já si počkala na gojgy to je odsávačka a zadara 😀 😀 😀
mám tu hafo roboty pan hořínek je nasratej jelikož nebyla hoňka.... 😀 😠 no co přece mu to nebudu dělat když gojgy leží na dece a tlemí se na nás...fakt má starost jen o vyprázdnění koulí a že já padam na hubu ho neza 😠

lucenek
14. říj 2008

no jo chlapi

kuliskaa
14. říj 2008

Všude stejný- akorád u nás naopak 😀 😀 😀

luzza
autor
15. říj 2008

lucí
sáruša je tvoje světýlko 😵 😵 chlapa nesmíš brát zas tak moc vážně...jsou to zvířata,nó... 😅 oni za to snad ani nemůžou...maj v hlavě nahranej jinej program 😀 😀

luzza
autor
15. říj 2008

maginko
tak to sis užila holka 😝 😝 úplně se mi to vybavuje 😝 😝 a jak je možný,že ste tam byly jen dvě?? 😨
to musí být šílený... 😕 a co kluci?? 🙂 zdraví?? 🙂

luzza
autor
15. říj 2008

kuli
takže ty tomu chlapovi nedáš pokoj,jó?? 😅 😀 a jak v práci?? a co malá?? 🙂

luzza
autor
15. říj 2008

dáší
ještě neházej flintu do žita!!
víš prd,co se to v tom tvým břiše děje!!
třeba zůstalo jen jedno mimi a hladina hcg je zatím nizoučká!!
ta káťa z IVF září měla negativní testy,dokonce i krvácela a když jela na krev,hcg bylo pozitivní...! tomu už jsem nevěřila ani já 😅

kuliskaa
15. říj 2008

No toto jsou pozit. zprávy.......ale já to měla u Týnky taky,testy nega,krvácení ale hcg přes 1000 😔 opravdu to jde ale je to asi velmi brzké stadium tak 3tt.

Malá pádila do školky zase aspon 1 v týdnu a do práce jdu pá+so na 😝 😝

kuliskaa
15. říj 2008

čáu baby kde stéééééé 😕 😕 😕

Za chvíli valím do školkajdy a na alergologii........ 😒

lucenek
15. říj 2008

luzz jinej program 😀 😀 😀 přesně to sedí
kulií teda ty si tá nymfomanka 😀 😀

kuliskaa
15. říj 2008

No ja joooo 😀 😀

Včera nic nebylo 😔 jeden jediný den........ 😀