A zase ty sestřičky...

luzza
14. zář 2008

Tak se pomalu překulíme do dalších 10 000 příspěvků 🙂
Vítejte... 😉

kudynek
15. říj 2008

Ahojky holky muzu se pridat jsem sestricka snazilka od zari 😉 , delam na ORL ambulanci, jinka jsem driv delala na AROve JIP. Momentalne jsem na Clostillu, prvni pokus s Clostillem se nevydaril, tak jedeme druhe kolo 🙂

luzza
autor
15. říj 2008

ahoj kudyku 🙂
vítej 🙂
tak budem zvědavý,co teď s tebou vymyslej dál... 🙂

elennka
15. říj 2008

ahojík 🙂))

kudynek
15. říj 2008

Luzz a vy cekate dvojcatka, jejda ted jsem si toho vsimla 🙂 , tak to je uzasne, ja bych taky brala klidne 😉

kuliskaa
15. říj 2008

Ahoj kudynku 😀 😀 to jsem já co jsme si psali na IP 😉 😀 😀 MÁME V PLÁNU BÝT TĚHOTNÉÉÉÉÉÉ 😀 😀 😀

kuliskaa
15. říj 2008

TAK JSEM NA IMUNOLCE NAFASOVALA iMUNOR A ZDRBALA MĚ ŽE MĚ ROZHAZUJE ASI CLOSTÁK IMUNITU ☹ V LÉKARNĚ JSEM VYPLAJZLA 1066KČ 😲 😲 GANC FAJNÝ PRÁŠEK Z KRVINEK VEPŘŮ A JEŠTĚ NA LAČNO 😝 😝 chjooooo Kulíšku pojd do bříška 😀 😀 at je mi veseleji! 😵

magika
15. říj 2008

Ahojda sestrušky 😵
Zdravím z noční,jsem tu sama samotinká,ale 21 chlapů,teda pacošů se mnou,ale nikdo mladý a sličný ☹ ...ale je zatim klídek a příjímat fakt nemůžu,jsme total plný 😀
Tak snad to vydrží do rána.
Jak se jinak máte?Já od vás chytám ty těhu chtíče 😅 ,ale musím si počkat 😵 Abych si to pak mohla užívat 😵
Kudynku,ahoj 😉

kudynek
16. říj 2008

Dobre ranko sestricky, ahojky Kuli ja vim, ze jsem si psaly, to je fajn, CHCEME BYT TEHOTNEEEEE 😀 😀 😀 . Jak to ze ti rizhazuje CLostak imunitu? A jak se to u tebe projebuje??? ☹

elennka
16. říj 2008

dobré ráno sestruše... tak jsem v práci, ale tento týden totálně nestíhám, je toho strašně moc ☹ a příští týden mám dvě akce- Hospimedicu a školení v Praze.. Jinak těhulkám dobrou náladu a nám všem snažilkám štěstíčko... ono jednou přijde... 😉 😉

kuliskaa
16. říj 2008

Ahoj holky....

Kudy...projevuje se to tak že 4tý cyklus a zas to vypadá že anovul.a stále recídivy horních i dolních +angíny a záněty středního ucha prav co 3 měsíce ATB-UŽ NEMÁM V PLÁNU ALE BÝT NEMOCNÁ!!!!!,přišla na to tak že jsem se jí svěřila že teda jsem na stimulaci prvně pro prav.mens.cyklus a pak jako že by jsme teda i chtěli když jsou takové problémy a ona a co berete říkám Closták a právě až při té stimul. jsem začala být jaksi často nachcípaná,moje tělo asi na to nemá ☹ ☹ bojuje stále proti virozám a není schopno mi dát ani 1x za měsíc mencky..........prober si to jak chceš....musel by to být zázrak!! 😔

kuliskaa
16. říj 2008

NEMÁM V PLÁNU BÝT NEMOCNÁ....TEĎ MÁM V PLÁNU BÝT TĚHOTNÁÁÁÁÁÁÁÁÁ........TO SI STÁLE OPTIMISTICKY ŘÍKÁM A HODNĚ MĚ TO DRŽÍ......říkala že i ten imunor by měl napomoct zapadnutí....tak to mě potěšiloooooo ted ho beru nárazově co 3dny a pak druhé bal. 1x týdně..... 😵 😵

lucenek
16. říj 2008

daší malá je nádherná úplné žabátko 😵 😵 😵

dasule
16. říj 2008

🙂 akurát moc nepřibejvá na váze,takže ségra bude muset asi přikrmovat,tak nevím no.
Jinak dneska jsem dostala MS,takže z těhu nejspíše nic nebude ☹

dasule
16. říj 2008

jinak holky,tak jste to měli vy s kojením?Ségra má sice mléka dost,ale otázka je,jak je kvalitní,malá nějak stojí na váze,myslím si že přikrmováním se nic nezkazí.S vyprazdňováním problém malá nemá.

luzza
autor
17. říj 2008

dášenko
každé mléko je kvalitní...to jsou jen takový babský kecy... 😉
jestli bobánek moc nepřibývá,ségruša ještě asi nemá úplně spuštěnou laktaci...někomu to trvá pěkně dlouho 😉
ať jí kojí a po kojení jí dokrmuje umělým mlíčkem...ono se to za pár dní upraví 😉 😉
když ji bude furt přikládat,za pár dní bude mít mlíčka habaděj 😉 😀 😀 😲 😲

luzza
autor
17. říj 2008

jinak dáší
nové fotečky KRÁÁÁSA 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

magika
17. říj 2008

Ahojík...Dašul,já jsem zářný případ,kdy jsem se rozkojila až snad po 14ti dnech...malý byl teda věčně u kozy,ale pak se mi tak nalila prsa,že jsem mohla směle konkurovat Dolly Buster 😀 😀 😀 😀 😀 ...manža se modlil,aby mi to zůstalo a já abych něměla kozy,jak kokršpaněl uši 😀 😀 😀

magika
17. říj 2008

Lucí,malá koukám v kolébce taky ječánkovala 😅 ..my taky,ale nakonec se nechal vyfotit,ale s výrazem "okamžitě mě zvedni nebo začnu znova" 😀
Kulíku...však to klapne,nebuj 😉

magika
17. říj 2008

Dnes mám opět noční,tak doufám,že to bude v poho 😝

dasule
17. říj 2008

🙂 děkuji.

kuliskaa
17. říj 2008

Holky,brácha vjel pod kamion! Ani nemůžu psát,Alfa na cucky ani jedno sklo děs 😢 😢 😢 ☹ ☹ ☹ ☹

dasule
17. říj 2008

a jak je na tom brácha???!!!! ☹ ☹ ☹

kuliskaa
17. říj 2008

Hlavou rozbil sklo. ☹ Přijela jsem domu tam auto odstavené,dali mu nahradní vozidlo,holky ten pocit,myslela jsem že to nerozdýchám,malá mi utírala slzy prostě hruza ☹ ☹

dckami
17. říj 2008

ahoj holčiny,
je mi líto, že jsem poslem špatných zpráv, ale teď mi přišla sms zpráva od Luzz, kterou mám předat: krvácím, jsem na cestě do nemocnice.
Tak jí prosím držte palce, ať to mrňousci vydrží. 😉

lucenek
17. říj 2008

ježiš proboha kulií a je ok ???????
)luzzinečko držím vše!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dckami
17. říj 2008

holky, psala mi luzz, nechali si ji v nemocnici, má hematom 7x10mm a nadruhém vaječníku cystu 4cm. Luzzátka jsou pořádku.. Moc vás zdraví. 😉

dasule
17. říj 2008

ježíš,to mi spadl kámen ze srdce 🙂 držím palečky a ať jsou brzo doma holky moje 😵 !
Kuli,tak hlavně že se nestalo nic horšího!Dovedu si to představit,musela to být hrůza! ☹

lucenek
17. říj 2008

mě šutřisko luzz mi psala ale stejně na ni budu myslíkovat
kuliíku co brácha je ve špitlu????

elennka
17. říj 2008

jejda... chvíli tu nejsem.. a takové zprávičky... Luzzi myslím na tebe...

kuliskaa
17. říj 2008

Pane Bože,Luzz mi psala ☹ ☹ co je to kurwa za den..??!! mala ma náběh na zápal plic či cooo...asi mě jebne už!! ☹ ☹ ☹