• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

A zase ty sestřičky...

18. března 2013 
Ahojky holky muzu se pridat jsem sestricka snazilka od zari :wink: , delam na ORL ambulanci, jinka jsem driv delala na AROve JIP. Momentalne jsem na Clostillu, prvni pokus s Clostillem se nevydaril, tak jedeme druhe kolo :slight_smile:
15. říj 2008 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj kudyku :slight_smile:
vítej :slight_smile:
tak budem zvědavý,co teď s tebou vymyslej dál... :slight_smile:
15. říj 2008 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík :slight_smile:))
15. říj 2008 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luzz a vy cekate dvojcatka, jejda ted jsem si toho vsimla :slight_smile: , tak to je uzasne, ja bych taky brala klidne :wink:
15. říj 2008 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kudynku :grinning: :grinning: to jsem já co jsme si psali na IP :wink: :grinning: :grinning: MÁME V PLÁNU BÝT TĚHOTNÉÉÉÉÉÉ :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2008 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAK JSEM NA IMUNOLCE NAFASOVALA iMUNOR A ZDRBALA MĚ ŽE MĚ ROZHAZUJE ASI CLOSTÁK IMUNITU :frowning2: V LÉKARNĚ JSEM VYPLAJZLA 1066KČ :astonished: :astonished: GANC FAJNÝ PRÁŠEK Z KRVINEK VEPŘŮ A JEŠTĚ NA LAČNO :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: chjooooo Kulíšku pojd do bříška :grinning: :grinning: at je mi veseleji! :dizzy_face:
15. říj 2008 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda sestrušky :dizzy_face:
Zdravím z noční,jsem tu sama samotinká,ale 21 chlapů,teda pacošů se mnou,ale nikdo mladý a sličný :frowning2: ...ale je zatim klídek a příjímat fakt nemůžu,jsme total plný :grinning:
Tak snad to vydrží do rána.
Jak se jinak máte?Já od vás chytám ty těhu chtíče :sweat_smile: ,ale musím si počkat :dizzy_face: Abych si to pak mohla užívat :dizzy_face:
Kudynku,ahoj :wink:
16. říj 2008 v 01:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko sestricky, ahojky Kuli ja vim, ze jsem si psaly, to je fajn, CHCEME BYT TEHOTNEEEEE :grinning: :grinning: :grinning: . Jak to ze ti rizhazuje CLostak imunitu? A jak se to u tebe projebuje??? :frowning2:
16. říj 2008 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno sestruše... tak jsem v práci, ale tento týden totálně nestíhám, je toho strašně moc :frowning2: a příští týden mám dvě akce- Hospimedicu a školení v Praze.. Jinak těhulkám dobrou náladu a nám všem snažilkám štěstíčko... ono jednou přijde... :wink: :wink:
16. říj 2008 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky....

Kudy...projevuje se to tak že 4tý cyklus a zas to vypadá že anovul.a stále recídivy horních i dolních +angíny a záněty středního ucha prav co 3 měsíce ATB-UŽ NEMÁM V PLÁNU ALE BÝT NEMOCNÁ!!!!!,přišla na to tak že jsem se jí svěřila že teda jsem na stimulaci prvně pro prav.mens.cyklus a pak jako že by jsme teda i chtěli když jsou takové problémy a ona a co berete říkám Closták a právě až při té stimul. jsem začala být jaksi často nachcípaná,moje tělo asi na to nemá :frowning2: :frowning2: bojuje stále proti virozám a není schopno mi dát ani 1x za měsíc mencky..........prober si to jak chceš....musel by to být zázrak!! :pensive:
16. říj 2008 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
NEMÁM V PLÁNU BÝT NEMOCNÁ....TEĎ MÁM V PLÁNU BÝT TĚHOTNÁÁÁÁÁÁÁÁÁ........TO SI STÁLE OPTIMISTICKY ŘÍKÁM A HODNĚ MĚ TO DRŽÍ......říkala že i ten imunor by měl napomoct zapadnutí....tak to mě potěšiloooooo ted ho beru nárazově co 3dny a pak druhé bal. 1x týdně..... :dizzy_face: :dizzy_face:
16. říj 2008 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
daší malá je nádherná úplné žabátko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. říj 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: akurát moc nepřibejvá na váze,takže ségra bude muset asi přikrmovat,tak nevím no.
Jinak dneska jsem dostala MS,takže z těhu nejspíše nic nebude :frowning2:
16. říj 2008 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak holky,tak jste to měli vy s kojením?Ségra má sice mléka dost,ale otázka je,jak je kvalitní,malá nějak stojí na váze,myslím si že přikrmováním se nic nezkazí.S vyprazdňováním problém malá nemá.
16. říj 2008 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dášenko
každé mléko je kvalitní...to jsou jen takový babský kecy... :wink:
jestli bobánek moc nepřibývá,ségruša ještě asi nemá úplně spuštěnou laktaci...někomu to trvá pěkně dlouho :wink:
ať jí kojí a po kojení jí dokrmuje umělým mlíčkem...ono se to za pár dní upraví :wink: :wink:
když ji bude furt přikládat,za pár dní bude mít mlíčka habaděj :wink: :grinning: :grinning: :astonished: :astonished:
17. říj 2008 v 05:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak dáší
nové fotečky KRÁÁÁSA :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. říj 2008 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík...Dašul,já jsem zářný případ,kdy jsem se rozkojila až snad po 14ti dnech...malý byl teda věčně u kozy,ale pak se mi tak nalila prsa,že jsem mohla směle konkurovat Dolly Buster :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...manža se modlil,aby mi to zůstalo a já abych něměla kozy,jak kokršpaněl uši :grinning: :grinning: :grinning:
17. říj 2008 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí,malá koukám v kolébce taky ječánkovala :sweat_smile: ..my taky,ale nakonec se nechal vyfotit,ale s výrazem "okamžitě mě zvedni nebo začnu znova" :grinning:
Kulíku...však to klapne,nebuj :wink:
17. říj 2008 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes mám opět noční,tak doufám,že to bude v poho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. říj 2008 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: děkuji.
17. říj 2008 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,brácha vjel pod kamion! Ani nemůžu psát,Alfa na cucky ani jedno sklo děs :cry: :cry: :cry: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
17. říj 2008 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak je na tom brácha???!!!! :frowning2: :frowning2: :frowning2:
17. říj 2008 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlavou rozbil sklo. :frowning2: Přijela jsem domu tam auto odstavené,dali mu nahradní vozidlo,holky ten pocit,myslela jsem že to nerozdýchám,malá mi utírala slzy prostě hruza :frowning2: :frowning2:
17. říj 2008 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holčiny,
je mi líto, že jsem poslem špatných zpráv, ale teď mi přišla sms zpráva od Luzz, kterou mám předat: krvácím, jsem na cestě do nemocnice.
Tak jí prosím držte palce, ať to mrňousci vydrží. :wink:
17. říj 2008 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš proboha kulií a je ok ???????
)luzzinečko držím vše!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
17. říj 2008 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, psala mi luzz, nechali si ji v nemocnici, má hematom 7x10mm a nadruhém vaječníku cystu 4cm. Luzzátka jsou pořádku.. Moc vás zdraví. :wink:
17. říj 2008 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježíš,to mi spadl kámen ze srdce :slight_smile: držím palečky a ať jsou brzo doma holky moje :dizzy_face: !
Kuli,tak hlavně že se nestalo nic horšího!Dovedu si to představit,musela to být hrůza! :frowning2:
17. říj 2008 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě šutřisko luzz mi psala ale stejně na ni budu myslíkovat
kuliíku co brácha je ve špitlu????
17. říj 2008 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda... chvíli tu nejsem.. a takové zprávičky... Luzzi myslím na tebe...
17. říj 2008 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pane Bože,Luzz mi psala :frowning2: :frowning2: co je to kurwa za den..??!! mala ma náběh na zápal plic či cooo...asi mě jebne už!! :frowning2: :frowning2: :frowning2:
17. říj 2008 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek