• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

A zase ty sestřičky...

18. března 2013 
Ahoj babenkyy :astonished:
No co toto?Já mám teda taky vypráskańou noční :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kulí,hlavně,že to dopadlo jakž takž :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Luzz....drž se babulko,moc na vás myslím!!!!!!!!
18. říj 2008 v 01:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
volala jsem Luzz, leží na nadstandardu, stále krvácí, ale méně než včera. Mimi jsou v pořádku, mají srdeční akci. Chtějí si jí tam nechat týden, což se jí vůbec nelíbí :unamused:
18. říj 2008 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
chápou ale pro mimísky musí vydržet
kulií tak co ten tvůj brácha?????
18. říj 2008 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda.. zdravím.. od pátku jsme byli v Ostravě... takže mám opět zážitků a jsem unavená.... ale bylo super..................
Jinak myslím na Luzz... ale určo bude vše v poho... :wink:
19. říj 2008 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,jsem psala jen rozbil hlavou sklo,žije,ale nejvíc mě sere že neřídil on....pořád se ptám a stalo by se to kdyby řídil on? Říkal že by tu nebyl kdyby řídil on že takovou situaci řeší rychleji .......a bylo ..... :frowning2: :frowning2:
19. říj 2008 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamion jim nedal přednost a vjeli pod něho..........
19. říj 2008 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
A hojda
Doufám,že se máte už všechny líp.U nás dobrý.Děcka jsem uložila,honí mě mlsná,ale nic tu nemám,tož mi nezbyde nic jinýho,než si udělat těstovinový salát :zipper_mouth: :dizzy_face:
19. říj 2008 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty se máš,já jsem furd špatný :frowning2: :frowning2:
19. říj 2008 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,dneska jsem odvezla segru na tu operaci a teta odjela včera na výměnu kloubu dneska opět psycho den,zabíjíme prase malá je ve školce :slight_smile:
20. říj 2008 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík Kulí
S e máte,prasátko :dizzy_face:
Já budu muset na poštu,ale nechce se mi tam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak mám obavy,jestli jsme nenaletěli....zadali jsme firmě plastová okna a podepsali smlouvu a dali zálohú 20litrů...mělo to být hotové do konce září a nic a je skoro konec října a nebere nám ten týpek ani telefony :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ...přitom ten kluk je známej a nikdy bych do něj neřekla,že je podrazák :frowning2: ....Smlouvu jsem prozkoumala a je v ní vše správně,takže jsem nepodepsala nic špatného,mám i doklad o té záloze....tak nevím,jak se to vyvine :zipper_mouth:
20. říj 2008 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
psala mi Luzz, je na tom blbě, hlavně psychicky. Dneska ráno byla na utz, hematom pod prckama se zvětšil, ale dvojčata jsou OK. Takže tam zůstává a bojí se o ně. Všechny vás pozdravuje.
20. říj 2008 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj mě psala včera,chce domůůůů :unamused: :unamused:

jj Mag prasátko nenavídím ten pach vývarů a ovarů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. říj 2008 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj
bobek luzz musí vydržet holka jedna ale chybí tu co?
dckami děkujeme za pravidelné info :wink:
luzz a s čím jde ségra na opraci??
20. říj 2008 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako moje segra ? Myslíš :grinning: :grinning: už jsem psala berou jí vejcovod má jen jeden už......víc budu vědět za chvíli....pak umělé ...
20. říj 2008 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Kuli, dneska frcim na utz :wink: , jsem zvedava na foliky, ale bojim se aby tam vubec nejaky byl :frowning2:
20. říj 2008 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Kudy já už je 12 DC neměla už byly na cestě...když nejsou neznamená to jen anovul. může už být tekutina v děloze na to se ptej :wink:

Ségra už se probrala ale nic moc mi neřekla :unamused:
20. říj 2008 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda kuli ted jsem z toho nepochopila ani Ň :sweat_smile: . Ja prave mela hned po prvnim kole 23 a 17 mm, ale nejak se etd bojim ze treba nebudou. Ale proc by nebyly, ze jo, kdyz minule jo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Jsem poprckana,no :sweat_smile: . Tolik bych chtela mimi, ted hned :slight_smile:
20. říj 2008 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co jsi nepochopila? Já měla 3cykly kolem 18,6mm vždy ten 10-11den ,ted jsem byla 12DC a už byly folíky popraskané,páč jsem měla v děloze tekutinku málo,ale bylo-to je :když prasknou folíky ....hápeš :grinning: proběhlo to dřív,mnoo :sweat_smile: :sweat_smile: mám cyklus na prd......takže to možná vyšlo no anebo zase PRD :pensive:
20. říj 2008 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky prominte že vam sem lezu ale potřebuju poradit...bojim se abych nebyla mimoděložne tehu...měla bych mit ovulku 1.11. a když předtím mame nechráněny styk tak se muže stat že bych mohla mim mimo děožní??nebo mužem sexovat a nemusim se toho bat??nejak nevim a prot vas prsim o radu děkuju a prominte za tak trapne otázky..
20. říj 2008 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo taaaak ahaaa KUliiii, chapu jasan. Promin. Tak zpravy od gyndare, foliky sice jsou ale zadny dominantni, dokonce mi doporucil laparoskopii a nebo pak IVF, no jsem naprosto hyn teda. Dostala jsem dalsi CLostill a k tomu Siofor, ze prej se to tak dela a uvidi se. Ted asi bude dlouhej cyklus a zda se spis anovulacni, nez ovulacni. Je mi hrozne :frowning2:
21. říj 2008 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno,
konečně mám lepší zprávy od Luzz: břicho už jí vůbec nebolí špiní jen minimálně. Domů jí zatím nepustí. Dnes nemá žádné vyšetření, pouze klidový den a zítra se uvidí.
Tak snad se blíská na lepší časy.... :wink:
21. říj 2008 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda... zdravím z práce... odcházím kolem poledne, čeká mě magnetická rezonance... :frowning2: Všem pěkný den
Dckami... díky za dobré zprávy od Luzz... myslím na ni.. a na její mimuška...
21. říj 2008 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda
Medvídě...vůbec se nemusíš bát,riziko mimoděložního těhu jsou ve tvém případě,jako u každé zdravé maminy. :wink:
To je fajne ,že je Luzz lépe.
Kulí a jak to vypadá u vás?? :wink:
Lucíku,co Gojgánečka? :dizzy_face:
21. říj 2008 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
magika:ahoj tak to jsem nepochopila..:frowning2:vím že tam to riziko je ale ptam se spíš kdy muže vzniknout??Estli takhle brzy před ovu a nebo jak se to vajco uvolní tak potom jak se uvolni a neni třeba dostatečně popohnáno do dělohy??
21. říj 2008 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo mě taky Kudy : oplodnění na misce :stuck_out_tongue_closed_eyes: doufám že nebude třeba

Mag: u nás segra je po laparce,zatím se ještě může snažit normálně :dizzy_face: jinak malá nemocná a já dělám a dělám :wink:
21. říj 2008 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme v noci prodělali 40C,nyní vyčkáváme až přijede lékař :frowning2: :frowning2: kurwa co se ještě stane...?? :cry:
22. říj 2008 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuli, neboj, dětičky s z toho rychle dostanou.

Před chvílí jsem volala LUZZ, už je bez bolestí, opět jí nedělali žádný utz,jenom tam leží a odpočívá. Doufá, že jí zítra pustí domů, protože tam bude její lékařka z Pronatalu. Tak uvidíme, dám vám samozřejmě vědět.
:dizzy_face:
22. říj 2008 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj díky :wink:
22. říj 2008 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda...tak okna nám budou konečně dělat 3.11....to bude bordelu,ale aspoň si uklidím na Vánoce.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Těším se na Luzz :dizzy_face:
Kulí...atˇjste brzo zdraví!!
22. říj 2008 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
mag gojgy zlobí už týden se mi v noci budí a řve a ne a ne spát jen se chce nosit povykuje a když jí položím tak ryčí :frowning2:
22. říj 2008 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek