A zase ty sestřičky...

luzza
14. zář 2008

Tak se pomalu překulíme do dalších 10 000 příspěvků 🙂
Vítejte... 😉

luzza
autor
3. lis 2008

kuli
tak to bych aspoň měla po starostech 😀 😀

luzza
autor
3. lis 2008

jinak přeju všem krásné ráno 🙂

lucenek
3. lis 2008

čau segruše
tu je hnusavo sárinka má regulérní nemoc odsávám rýmu, kašle bobeček ☹
z dnešníhoočkování nebude nic

luzza
autor
3. lis 2008

lucí
chudinka pusinka naše ☹ ☹ ☹ 😲
u nás je celkem pěkně a ani není kosa...

lucenek
3. lis 2008

to včera tak bylo u nás
ale dnes mlha že by se dala krájet snad se to vybere a vytáhla jsem zimní fusak z kočáru při předpovědi 18C v půlce listopadu nebudu šaškovat ale jak koukám asi ho tam vrátím

kuliskaa
3. lis 2008

Chudák Sáruš....pa holky valím!

magika
3. lis 2008

Adojda ženušky
Tady je poměrně hezky,ale větrno.
Jinak ty jména-to bylo u nás věčné téma...a bude za pár let zas...tedy manža chtěl hrozně Zoe...jméno to sice není špatný,ale Zoe Myšková zní opravdu komicky. 😀 ...tak jsme měli vybranou Leonu nebo Leontýnu..a taky se nám líbí jméno Linda.U klučičích nám došla inspirace,ale líbí se nám Alex,Denis a nebo bychom dali púo manžovi-Vítek 😅
Lucí...my jsme taky nachrmlanyý,dnes jsme byli s malým na kontrole,tak už lepší,ale očkování máme také odloženo 😝
Vion..já měla nejdřív také čtvrt úvazek,ale ukecali mě na půl a ted by asi chtěli abych měla snad jeden a půl 😲 😝 😝
Luzz...jen odpočívej,já byla taky děsně unavená,těch prvních pár měsíců,ale pak jsem zasee měla energie na rozdávání,nemohla jsem spát a pak se zas vrátila únava 😅 ...jestli máš v bříšku dva klučíky,tak si kup ty největší hrnce na vaření,pač živit čtyři chlapy nebude jednou sranda 😀 😀 😀 ...manža je ze tří bratrů a tchyně je dodnes zvyklá vařit v 8litreovým papiňáku 😀 😀

magika
3. lis 2008

Elen...koukala jsem k tobě do albíčka a jsi podle té fotky podobná mamce nebo tomu,kdo tě tam jako mimi chová 😅

katuska23
3. lis 2008

ahoj holky hrozně moc se omlouvám,ale píšu protože jste tady sestřičky a já bych potřebovala s něčím poradit...všichni mě honí do nemocnice ale já tam nechci být za blbce,jedná se o jizvu po laparu....

luzza
autor
3. lis 2008

a co s ní máš Káťo??

katuska23
3. lis 2008

po laparu se mi okolo jizvy udělal hematom,v pátek týden po operaci,mi primář vleže ustřihl steh,a na tom křížku se objevila velká kapka krve,řekl sestře ať mi to vydesinfikuje a zalepí,půl hodiny jsem ležela a ona pak přišla a zeptala se jestli to pořád krvácí...já že ano,tak mi to zalepila.
Pak jsem si sedla a rozjelo se mi to,mám tam prostě díru,primář už tam nebyl,tak jsem to ukázala sestře,která ale nestíhala tak se ani nekoukla a já šla domů.Ale bolí mě to víc jak po operaci a od pátku to krvácí.

luzza
autor
3. lis 2008

katus
tak to by se na to měl opravdu někdo mrknout... 😒
pokud tě to dost bolí a navíc to krvácí,není to normální pooperační průběh...
takže se s tím jeď pochlubit...nikdo ti hlavu neutrhne... 😉

elennka
3. lis 2008

Magi, ale je to mamča 🙂
Katusko je lepší si zajít na kontrolu na chirdu, podobné komplikace jsem měla po slepáku.. a potom jsem se s tím léčila další 2 měsíce ☹

katuska23
3. lis 2008

já se tam bohužel sama nedostanu protože nemůžu chodit ☹ ve středu jdu na kontrolu snad jsem nic nezanedbala.ale ta sestra to opravdu viděla,ale byla protivná,už před důchodem,bála jsem se jí vůbec něco říct...už nevím co s tím,pořád si to přelepuju sterilní gázou,a radši na to nic nedávám...když si to trochu zmáčknu,pod stehem je boule.

moc děkuju za radu

luzza
autor
3. lis 2008

káťo
a ty se nezvládneš dopravit ani k obvoďákovi?????

katuska23
3. lis 2008

toho mám ve vedlejším městě,dnes jsem byla v lékárně cca 15 min chůze a jsem KO 😔 snad to nic nebude,ale máš pravdu.Ani mně se to nezdá že takováhle malá jizva bolí,a 10cm ne 😒 já vlastně mělakomplikace už na sále,asi jsem fakt neměla chodit domů....jsi moc hodná.

luzza
autor
3. lis 2008

káťo
a nemáš někoho,kdo by tě na tu chíru zavezl????
myslím,že je to docela důležitý...

katuska23
3. lis 2008

mně to dělali na gyndě,zajdu naproti ke švagrový a ona na to jukne,je to taky sestřička,ale asi tam opravdu budu muset 😒 už jsem to mohla mít v pořádku kdyby mě neposlali domů... 😖

luzza
autor
3. lis 2008

no tak koukej využít švagrovou 😅 😅
šup šup

katuska23
3. lis 2008

neboj využiju a moc moc děkuju 🤐

luzza
autor
3. lis 2008

nemáš zač 🙂
a hlavně nám dej vědět,jak jsi dopadla 😉

dasule
3. lis 2008

Ahoj kočky,jak se všechny máte?
Luzzi,co miminka,daří se jim,doufám že o ně pěkně pečuješ 😎 😀 🙂
Lucinko,rozhodla jsem se,že dám konce měsíce výpověď...chci do FN Ostrava z Bohumína,můžeš mi poradit,kde to je nejlepší,myslím jaké oddělení...děkuji a co malá?
Jinak v práci zatím pohoda...ségra mi už v pondělí odjíždí i s malou do Prahy,tak mi bude celkem smutno ☹
Chodím cvičit... 🙂 musím se dát trošku dokupy 🙂 taky solárko a tak...
Co se týká mého těhotenství...nechávám tomu teď volný průběh,léčím se teď jen pomocí světelné terapie.
Jdu vařit večeři,manža přijde po R12 domů
😀 😝

luzza
autor
3. lis 2008

ahoj dášenko 😅 😅
to jsi hodná,že ses ukázala 😉 🙂
moje dvojčátka jsou OK 😲 😲 mají kolem 2 cm... 😀 z caru už jsme odhlášeni a budem chodit jen na normální gyndu 🙂
takže chceš změnit špitál??? a jak to?? láká tě změna?? 😅
neteřinky sis určitě užila 😉 😵 😲 ukaž nějakou čerstvější fotečku!!
to je dobře,že se teď věnuješ sobě 🙂 musíš se zregenerovat po tom maratonu hormonů a nervů...
a po novém roce to vezme lepší spád 😉 😀
budu držet palce... 😉

lucenek
3. lis 2008

dašímno..ted jede am. akreditace takže zase mazec....ale co vím tak...máš aripa?
good je u nás neurochirurgie, pak infekční jip, a metabolka....jo jrště aro.ale jinam ne zvlášt bych se vyhýbala neurologii, interně, chiře, traumačce, ještě to jde na popáleninách.... 😉 a jakou svět terapii?já takovým věcem moc nevěřím , sem spíš na vědu, techniku a pokrok.....i když chápu že se lidé upínají při neúspěchu na cokoli 😉

dasule
3. lis 2008

no aro-jip ještě nemám,ale jsem přijatá asi už rok,takže čekám každou chvíli,že se mi ozvou budu mít nástup do studia...tu neurochirurgii bych brala,jinak asi nic 😀 ještě ty popáleniny,prostě chirurgie...
je to takový přístroj...malá krabička,má dva svody a dva kloboučky,které se připínají na bederní oblast.Přikládám si to každý den na jednu hodinu po dobu 14 dnů.Pak jdu na kontrolu,kde mi díky speciálního přístroje a vyhodnocení výsledků řekne,jak na tom jsem.Předtím mě vyšetřoval a říkal,že mám v těle pár odchylek,ale že to není nic vážného.Jedná se o terapii světlem,která by mi měla zregenerovat organismus.Prý to hodně lidem pomohlo...je to samozřejmě dlouhodobá záležitost a taky to není zadarmo,ale alespoň něco než nic.Ikdyby mi to nemělo pomoct,mám alespoň dobrý pocit,že něco pro sebe dělám a nejen do sebe házet hormony apod.Asi podstoupím jen jeden proces,pak se na to vykašlu...stejně jdu 19 prosince na vstupní pohovor do FN OL,takže jsem hlavně zvědavá,co mi řeknou tam...
JJ přemýšlím Luzzinko,protože spousta lidí odchází a budeme stavět baráček,takže potřebujeme více peněz.Taky tam jsem už skoro 6 let a všechny co jsem znala už odešly...navíc jestli mi přijde ta škola,nechci se nemocnici,která nemá moc perspektivu upsat na 5 let!
Tak to je super,jen ať miminečka pěkně rostouuuu... 😵

lucenek
3. lis 2008

dasul a chceš hodit echo u naší vrchní???ale pamatuj všude chleba o dvou kůrkách

viona
3. lis 2008

Ahoj,
Lucenek,dělám na chirurgickym JIPU a kde děláš ty?do práce si chodim odpočinout,to máš pravdu,když jsem otěhotněla,říkala jsem,teď mě tady nikdo přes tři roky neuvidí,no a uběhly dva a jsem tam zpátky,ono to bude něco jinýho chodit tam jednou týdně,než tam být pořád.Nikdy bych nevěřila,jak je to s malým dítětem doma na budku,já ho samozřejmě děsně miluju,neměnila bych a jsem šťastná,že ho mám,ale nikdy jsem nezažila nic tak vyčerpávajícího,jako se starat o malý mimi.Já jsem s nim byla celý rok doma izolovaná,protože jsem kojila,no a teď,když už jsem přestala,tak mám zážitek úplně ze všeho,nedávno jsem šla večer s kamarádkou na kafe a já jsem si uvědomila,že jsem rok a čtvrt nebyla ve městě,když je tma,no hrůza.Přes den chodim většinou všude jen s nim,na kávu možná tak do dětských koutků,tak jsem si řekla,že se musim uvést zpátky trochu do normálu,no a jak jinak začít,než prací,večer po denní jsem se domů na malýho strašně těšila,ještě jsem ho stihla vykoupat a pomazlit před spaním,Víteček byl doma celý den s tatínkem spokojený,tak ať se taky trochu užijou kluci moji 🙂 Týýý brďo,jsem se rozepsala 😝
Luzz,pěkný jména,mě se moc líbí Jonášek,nebo i klasický český Pepíček.No a z holčičích,jestli se nám jednou zadaří,tak to bude Lucie,moc ji chce manžel,už když jsem čekala Víťu,tak ji chtěl.Nevěděli jsme,co čekáme,tak jsme museli na férovku vybrat obě jména 😉

lucenek
3. lis 2008

vion já neurochirurgická jip na plný a jako dohoda jezdím rychlou
a těším se jak říkáš ...taky malu miluju ale potřebuju se nadechnout....až budu zase jezdit a hučet v sanitě...to bude pajada 😵

dasule
3. lis 2008

Lucinko já vím,ale v Bohumíně nevidím budoucnost 😒 ikdyž je to škoda,ale je to tak ☹ chci jít prostě do Poruby,tak jo... 😉

lucenek
3. lis 2008

ok ve středu tam jdu 😉