• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

A zase ty sestřičky...

18. března 2013 
autor
dobré ranko sestruše :slight_smile: :slight_smile:
5. pro 2008 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dáší
za posledních pár let z našeho oddělení prošlo ARIPEM asi 7 holek... a jen jedna neudělala...
takže to fakt není tak šílený...nemusíš se bát :wink: :slight_smile:
5. pro 2008 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
maginko
neboj,najdete ho,až budete hledat něco jinýho :grinning:
a kdy jdeš na ten ultrazvuk???
a nenosí to tělísko vítek zapíchnutý v trenkách?? :sweat_smile:
5. pro 2008 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
Dasi, školy se neboj, jdi do toho... těžký- lehký... uvidíš sama. U nás to taky udělaly všechny holky.
Mag, jj, budu "mladá" paní... chi, chi, chi... Fotky bych vložila, ale nevím jak. To samý jako kupovat na Aukru... v tom se ztrácím... Jo a vem raději GYN než LDN. Nebo jdi do úplně něčeho jiného.
Luzz, hezký den... Pardubice hlásí déšť. Ještě že jsme doma, viď.
5. pro 2008 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak fajn,už jsem si nechala napsat Geratam do doktora :grinning: :grinning: :grinning: musím trošku osvěžit své mozkové závity :grinning: :grinning: :grinning: Jinak už jste slyšely o nové pracovní neschpnosti od nového roku?Hrůůůůza...už se to bude psát jako PN,ale jako DPN...papíry ohledně PN-bude 6 lístků!Zaměstnavatel nám bude platit prvních 14 dní z toho 3 máme zadarmo,ty nám neproplatí...takže pokud nám během 14 dní 6-8 služeb,já dělám 8 a o víkendu 12-ky,tak mi zaměstnavatel proplatí pouze 3 dny popř. 5 dnů...a když mám třeba R6,5 tak budu mít zaplaceno 6,5 hodin.Po 14 dnech mi bude platit PN sociálka a ta mi proplatí každý den s tím,že v den výplaty nemůsím mi na účtu všechny pěníze,můžou mi poslat jen půlku!Takže to je pěkně v prdeli...když budu mít třeba chřipku apod. budu nucena si vzít dovolenou anebo neplacené max. jeden den volna,když budu vědět,že mám volný víkend!Od nového roku budou nové změny i ohledně paragrafu! :angry:
5. pro 2008 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
mag koukni za gauč nebo do gauče tam ho míváme iu my :grinning: ten ovladač jinak už ste ho našli???
luzzinko s tvých komentářu se pos...smíchy..zapíchnutý tělísko v trenkách :grinning: :grinning: :grinning:
kam na to chodíš????
dasul nekecej to je mazec fialový fakt a pak na to doplácí ti co marodili minimálně...ted když tě skolí i obyč chřipka, kterou provchodíš sedne to to na srdce udělá endokarditidu a v tu ránu jsi na waitig listu Ikemu :angry: fakt v pi.i svět se v kravskou pi.u obrací!!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry:
5. pro 2008 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kulií co test??????nekecej žes netestla.... :astonished:
5. pro 2008 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
čůs testla :grinning: ale ještě to nechávám na neděli,pry se může pregnyl držet 2-3 týdny tak to se kur.. načekám :unamused:
5. pro 2008 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek,
ovladač stále nezvěstný :unamused: ...hledalai jsme snad všude.Ale tchyni ho prcek v létě hodil do koše a ta ho odnesla do kontasu a všimla si toho,až když ho tam mrskla :grinning: ...tak je možný,že už je někde na smetˇáku :astonished:
Tělísko je nevím,kde-ale asi fakt někde v trenkách :astonished: :grinning: ...mám takový premenstruační syndrom-bolí mě podbřišek,ale nic z toho.Je tda fakt,že s Mirenou nemenstruuju,jen jednou za tři měs.špiním :stuck_out_tongue_closed_eyes: a taky mám tlaky v prsou,jako bych byla těhule :grinning: ,ale to prý může být taky z Mireny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Na UZ zkusím zaskočit v neděli o denní,tedy jestli mi ho sloužící Mudr udělá :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ve zprávě od mé Mudr je,že adnexa nehmatá a děloha v AVF masivní :confused:

A jakej byl Mikulda??My si dom čerty ani Mikuldu nezvali,ale byli jsem se juknout ve městě.Kluci toho dostali mrtě a hlavně vše dvakrát, tak je Dany rád,pže Matyášek ještě kokinka nepapká :grinning: :grinning:

Kulí...no a co ti zjevilo???// // // :dizzy_face:

Sari..no to je jednoduchý-musíš je stáhnout z fotáku nebo telefonu do kompu a pak to je podobný,jako když sis dávala svou fotku tady do pasu na koníkovi :slight_smile: ...ale musí být 640megapix. nebo tak nějak :fearful:
5. pro 2008 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Noo,od neděle slábne,ale drží se....takže v neděli zase...poslední kontrolní... :wink: :wink:
5. pro 2008 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek
Tak se mi dnes stala divná věc...jdu ráno dělat manžovi snídani a otevřu lednici a najednou se mi zvedl kufr a jen taka tak jsem doběhla na wc :astonished: :astonished: :astonished: ..ale ted už mi blbě není...to je teda věc...no už se nenůžu dočkat UTZ-doufám,že mi ho uděljí zítra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. pro 2008 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tývoe mag..... :grinning: :grinning: :grinning: že by se ti místo tělíska usídlilo miminko?????
6. pro 2008 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucíku...no jó,ale je fakt,že se ani tak nebojím miminka-to by se holt nějak muselo zvládnout-ale mimoděložního těhu :confused: ,pač u tělíska je hodně velké riziko,že když se podaří otěhotnět,tak to bývá extra uterina :confounded:
6. pro 2008 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
uf brouku nsad ne..budu na tebe myslet a víš co bych si udělala test a jestli pozit tak bych valila na pohotovost...a nečekal do pondělka
6. pro 2008 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí..jdu zítra na den,tak se nechám prohlédnout u nás v nemocnici.Bylo by to blbý,no-ale lepší zachytit včas,než pak někde bojovat o život :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. pro 2008 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě.....ale i tak bych aspon polulalla papírek
6. pro 2008 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí,nemám žádnej doma :confused: ...ale asi si nějaké pro jistottu do budoucna pořídím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. pro 2008 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mágg :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: to jsou zprávy :dizzy_face: :dizzy_face:
6. pro 2008 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kuli
pregnyl 2 až 3 týdny??? to ti řekl idiot... :zipper_mouth:
7 maximálně deset dní...
nesmíš všem všechno věřit...
6. pro 2008 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
od rána pečem se ségrušou cukroví... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak nemám moc času...
maginko,tak to je teda záhada... :confused: :confused:
6. pro 2008 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a prehlídla jsem šárku :sweat_smile: tak se omlouvám :sweat_smile: ahoooj šáry :slight_smile: :slight_smile:
6. pro 2008 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky s tou neschopenkou je to teda prda :rolling_eyes:
6. pro 2008 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Píše to jedna doktorka na netu, pošlu odkaz........
Ty máš segru? to je supeeer....asi všechny máme segru :grinning: tady.
6. pro 2008 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus holky...
Kuli, souhlasím s Luzz... Pregnyl se drží 7-10 dní...
Mag, jediná z nás makáš, co? A taky dej vědět, jak je v práci a hlavně, jak jsi pořídila na UZ...
Jdu zdobit perníčky... už asi po sté... mám jich móóóc.
Krásný den.
7. pro 2008 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ve mě se držel 12... asi ta moje imunita se vším se těžce vyrovnává... :unamused:
Já makám taky :dizzy_face:
7. pro 2008 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
mag tak cooooo???????sem napnutá
7. pro 2008 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
mag sakra co se děje????????????????????????
8. pro 2008 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se z mag poseru
8. pro 2008 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no děvčata jako to je morálka....
luzz kde lítáš?
mag ty se koukej ozvat mě tak napínat není vůbec zdravý
kulií co test?
9. pro 2008 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek