A zase ty sestřičky...

luzza
14. zář 2008

Tak se pomalu překulíme do dalších 10 000 příspěvků 🙂
Vítejte... 😉

kuliskaa
8. čer 2009

čůůůš 😀

lucenek
8. čer 2009

luzz to s tou úpravou fotek bylo na sarii 😀

lucenek
8. čer 2009

no sestry......

luzza
autor
8. čer 2009

ahoj kočky 🙂
dneska jsme měli návštěvní den,takže jsem se nedostala dřív na net... a pak už přišel manža z práce,večeře,koupání našich zvířátek a najednou je devět 😅 😅
holky už chrní...
ale nelinka nám odpoledne a večer moc plakala... ☹ nedala se utišit ani chováním ani prsem 😢 asi jí bolelo bříško...takže jsme masírovali,nahřívali plínou bříško a nic ☹ uklidnila se až v hodně teplý vaně...pak se dosyta napapkala a hned usnula (spíš jak byla vysílená) tak jsme ochutnali,jaký to je mít plačící miminko ☹ abyste si nemysleli,že jsou furt hodný...

lucenek
8. čer 2009

luzz bobik malý.......posíláme s gojgy pusenky na bolavá bříška...teda pusítka jak písala mag 😀

luzza
autor
9. čer 2009

dobré ránko 🙂
pusítka jsou roztomilý 😀
vstáváme dřív 😝 ,dominik má od 7...
holky akorát dojedly a chrápou...
nelinka naštěstí byla v noci hodná a bříško jí přešlo 🙂 a eliška se v noci tak strašně pokadila,že jí to vyteklo až do rychlozavinovačky 😀 😀 takže jsem v půl druhý všechno převlíkala 😀

elennka
9. čer 2009

ahojda sestruše, dneska mám volno.. tak budu lítat po městě a vyřizovat spoustu věcí... ještě že je zastím venku pěkně

lucenek
9. čer 2009

luzz kjása 😀 není nad pořádný prd 😀
elí u nás je teplo a voňavo samý jasmín 😵 😵 😵

elennka
9. čer 2009

jj 🙂)) dneska je mě ale nějak divno.. no asi počasí, docela mě teď lítá tlak..

lucenek
9. čer 2009

dyt jsi maldá na takové výkyvy 😲

sarii
9. čer 2009

Ahoj baby,

včera jsem psala příspěvek a on tu není 😠 . Vyhlíží, že bude krásně a to slibovali déšť 😀 .

Luc... fotky jsou koněm mýho manži 😉 . A jak je? Dépka je fuč,co? Hele a jak ségra?

Luzz... každý den na tebe myslím, kór, když si přijdu total vyšťavená... tak mě to nakopne a říkám si jedno mímo je pohoda...

Elennka si užívá volno 😵 . Eli... a co u tebe nového???

elennka
9. čer 2009

Luci, já to mám tak od mala... a hodně mě to teď souvisí i s problémy s krční páteří... njn zdravotník.... já jsem makala celý víkend, tak mám dneska volno ... měla jsem tu kadeřnici a za chvílí vyrážím do města...
U mě nic nového... začínáme se snažílkovat.. po 3 měsíční pauze a 13 kg váhy dole..

lucenek
9. čer 2009

sarii jo je.....byteček se rýsuje prodat problémy zmiznou.....jako hned se líp dýchá
ségra no nevim krev má 30.6 (naše výročí svatby) a první poradnu 27.7 (den po narození gojgy)
ale byla by na vše sama ten její ji jen komanduje ted líta po cukrárně a obsluhuje lidi, i psa musí chodit venčit páč on nezajde......no....takové podmínky, pochybuju že se změní
elen 13kg jp, a nebralas náhodou alli?

luzza
autor
9. čer 2009

holky
já ty moje zlatíčka furt fotím 😅 😅 jsem jak cvok 😅
teď usínají,tak jsou tak rozkošný 😵 😵 😵 půjdu si s nima zdřímnout 😉
a po obídku asi vyrazíme ven,je tam sluníčko 🙂

sarii
9. čer 2009

Elen... téda, 13 kg!!! Jsi dobrá!!! A super, další aktivní snažilka 😵 😵 😵

luzza
autor
9. čer 2009

holky včera jsem měla oficiální termín čtyřicetitýdenního těhotenství 😀 😀 😀 ,podle MS 😀
to už bych asi nebyla mezi živými 😀 😀

lucenek
9. čer 2009

luzz 😀 😀 😀 to bys byusela mít břuch na suchý zips

elennka
9. čer 2009

Luci, brala jsem meridiu, ale váha se drží teď i bez toho...

luzza
autor
10. čer 2009

čaues sestrušky 🙂
včera holky prospaly od kojení ke kojení celý den... tak si to po koupání trochu vybraly 😅
vztekaly se a bulely,jako že spát už nebudou 😀 tak sme si je nechaly hodinku v obýváku a chovali sme je 😀 ,to se jim děsně líbilo 😀 pak sme je uložili do pelíšku,oni začaly řvát jak píchlý gumy 😀 ,ale za pár minut se vysílily a usnuly 😀 a noc už byla v klidu... 😉

sarii
10. čer 2009

Dobré ráno,

Luzz... krásný popis včerejšího dne 😀 ...

Mag... huš sem!!! Co přijímačky???

luzza
autor
10. čer 2009

tak co maginko 😨 😨 😨 😨

lucenek
10. čer 2009

tak segra je od 20h na sále na revizi, potratila.....bobek...... 😔 😔 😔

sarii
10. čer 2009

Luc... tak to ségru lituju ☹

lucenek
10. čer 2009

sarii no co naděláme je to bud anebo že...... ☹
no snad se z toho vylíže a dá si pauzu a pak hurá do dalšího
magisku kaj si?babo.....už mám v kalendáři oranžově poznačený megaúklid

sarii
10. čer 2009

Jo, hurá do dalšího... A před tím spacifikovat manžu nebo přítele... jak jsi psala.

luzza
autor
10. čer 2009

lucí 😒 tak to je škoda ☹ snad ji to moc nerozhodí,chuděru 😢

luzza
autor
11. čer 2009

ahoj sestruše 🙂

elennka
11. čer 2009

hojda sestruše 😉 , tak jsem zase v práci.. musím dodělat papíry a zítra opět jezdím v terénu..

luzza
autor
11. čer 2009

tady je hnusně a prší 😝 😝 😝

sarii
11. čer 2009

Hoj baby,

Hele Elen... se tu vždycky jen otočíš... jak je to se snažením? Já jen abychom případně držely pěsti při testování 😉 ...

Luzz... u nás taky 😝 počasí... Tak akorát vegetovat doma 😒