• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

A zase ty sestřičky...

18. března 2013 
čůůůš :grinning:
8. čer 2009 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
luzz to s tou úpravou fotek bylo na sarii :grinning:
8. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí
no sestry......
8. čer 2009 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj kočky :slight_smile:
dneska jsme měli návštěvní den,takže jsem se nedostala dřív na net... a pak už přišel manža z práce,večeře,koupání našich zvířátek a najednou je devět :sweat_smile: :sweat_smile:
holky už chrní...
ale nelinka nám odpoledne a večer moc plakala... :frowning2: nedala se utišit ani chováním ani prsem :cry: asi jí bolelo bříško...takže jsme masírovali,nahřívali plínou bříško a nic :frowning2: uklidnila se až v hodně teplý vaně...pak se dosyta napapkala a hned usnula (spíš jak byla vysílená) tak jsme ochutnali,jaký to je mít plačící miminko :frowning2: abyste si nemysleli,že jsou furt hodný...
8. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
luzz bobik malý.......posíláme s gojgy pusenky na bolavá bříška...teda pusítka jak písala mag :grinning:
8. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dobré ránko :slight_smile:
pusítka jsou roztomilý :grinning:
vstáváme dřív :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,dominik má od 7...
holky akorát dojedly a chrápou...
nelinka naštěstí byla v noci hodná a bříško jí přešlo :slight_smile: a eliška se v noci tak strašně pokadila,že jí to vyteklo až do rychlozavinovačky :grinning: :grinning: takže jsem v půl druhý všechno převlíkala :grinning:
9. čer 2009 v 05:39  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojda sestruše, dneska mám volno.. tak budu lítat po městě a vyřizovat spoustu věcí... ještě že je zastím venku pěkně
9. čer 2009 v 07:40  • Odpověz  • To se mi líbí
luzz kjása :grinning: není nad pořádný prd :grinning:
elí u nás je teplo a voňavo samý jasmín :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. čer 2009 v 07:43  • Odpověz  • To se mi líbí
jj :slight_smile:)) dneska je mě ale nějak divno.. no asi počasí, docela mě teď lítá tlak..
9. čer 2009 v 07:47  • Odpověz  • To se mi líbí
dyt jsi maldá na takové výkyvy :astonished:
9. čer 2009 v 08:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj baby,

včera jsem psala příspěvek a on tu není :angry: . Vyhlíží, že bude krásně a to slibovali déšť :grinning: .

Luc... fotky jsou koněm mýho manži :wink: . A jak je? Dépka je fuč,co? Hele a jak ségra?

Luzz... každý den na tebe myslím, kór, když si přijdu total vyšťavená... tak mě to nakopne a říkám si jedno mímo je pohoda...

Elennka si užívá volno :dizzy_face: . Eli... a co u tebe nového???
9. čer 2009 v 08:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci, já to mám tak od mala... a hodně mě to teď souvisí i s problémy s krční páteří... njn zdravotník.... já jsem makala celý víkend, tak mám dneska volno ... měla jsem tu kadeřnici a za chvílí vyrážím do města...
U mě nic nového... začínáme se snažílkovat.. po 3 měsíční pauze a 13 kg váhy dole..
9. čer 2009 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
sarii jo je.....byteček se rýsuje prodat problémy zmiznou.....jako hned se líp dýchá
ségra no nevim krev má 30.6 (naše výročí svatby) a první poradnu 27.7 (den po narození gojgy)
ale byla by na vše sama ten její ji jen komanduje ted líta po cukrárně a obsluhuje lidi, i psa musí chodit venčit páč on nezajde......no....takové podmínky, pochybuju že se změní
elen 13kg jp, a nebralas náhodou alli?
9. čer 2009 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky
já ty moje zlatíčka furt fotím :sweat_smile: :sweat_smile: jsem jak cvok :sweat_smile:
teď usínají,tak jsou tak rozkošný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: půjdu si s nima zdřímnout :wink:
a po obídku asi vyrazíme ven,je tam sluníčko :slight_smile:
9. čer 2009 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Elen... téda, 13 kg!!! Jsi dobrá!!! A super, další aktivní snažilka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. čer 2009 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky včera jsem měla oficiální termín čtyřicetitýdenního těhotenství :grinning: :grinning: :grinning: ,podle MS :grinning:
to už bych asi nebyla mezi živými :grinning: :grinning:
9. čer 2009 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
luzz :grinning: :grinning: :grinning: to bys byusela mít břuch na suchý zips
9. čer 2009 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci, brala jsem meridiu, ale váha se drží teď i bez toho...
9. čer 2009 v 16:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
čaues sestrušky :slight_smile:
včera holky prospaly od kojení ke kojení celý den... tak si to po koupání trochu vybraly :sweat_smile:
vztekaly se a bulely,jako že spát už nebudou :grinning: tak sme si je nechaly hodinku v obýváku a chovali sme je :grinning: ,to se jim děsně líbilo :grinning: pak sme je uložili do pelíšku,oni začaly řvát jak píchlý gumy :grinning: ,ale za pár minut se vysílily a usnuly :grinning: a noc už byla v klidu... :wink:
10. čer 2009 v 06:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno,

Luzz... krásný popis včerejšího dne :grinning: ...

Mag... huš sem!!! Co přijímačky???
10. čer 2009 v 07:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak co maginko :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:
10. čer 2009 v 19:24  • Odpověz  • To se mi líbí
tak segra je od 20h na sále na revizi, potratila.....bobek...... :pensive: :pensive: :pensive:
10. čer 2009 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Luc... tak to ségru lituju :frowning2:
10. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
sarii no co naděláme je to bud anebo že...... :frowning2:
no snad se z toho vylíže a dá si pauzu a pak hurá do dalšího
magisku kaj si?babo.....už mám v kalendáři oranžově poznačený megaúklid
10. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo, hurá do dalšího... A před tím spacifikovat manžu nebo přítele... jak jsi psala.
10. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
lucí :unamused: tak to je škoda :frowning2: snad ji to moc nerozhodí,chuděru :cry:
10. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj sestruše :slight_smile:
11. čer 2009 v 05:56  • Odpověz  • To se mi líbí
hojda sestruše :wink: , tak jsem zase v práci.. musím dodělat papíry a zítra opět jezdím v terénu..
11. čer 2009 v 07:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tady je hnusně a prší :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2009 v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Hoj baby,

Hele Elen... se tu vždycky jen otočíš... jak je to se snažením? Já jen abychom případně držely pěsti při testování :wink: ...

Luzz... u nás taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: počasí... Tak akorát vegetovat doma :unamused:
11. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek