A zase ty sestřičky...

luzza
14. zář 2008

Tak se pomalu překulíme do dalších 10 000 příspěvků 🙂
Vítejte... 😉

luzza
autor
17. čer 2009

sarii
jen to ne 😀 😀 😀 bude všechno fialový 😝 😝 😝 😝 😀
jinak už mám lepší typ! 😉 ty vatový tyčinky,co používáme ve špitále!! ty balený po třech,jsou napuštěný boraxem a mají citronovou příchuť!!! prý to po nich hned zmizí 😅 ,takže dneska se jirka staví u nás na jipu a holky ho nafasujou 😀 😀

lucenek
17. čer 2009

týjo luzz myslíš pagavit?dobrá rada, nám se naštěstí moučnivka vyhla obloukem.....

luzza
autor
17. čer 2009

jo jo lucí pagavit 😵 😵 😵

sarii
18. čer 2009

Dobré ránko a hezký den přeji...

Koukala jsem, co to vůbec Pagavit je... to u nás tak jedině špejle, vata, Borax ve sklenici, Stopangin...udělej si sama. Ale třeba i k nám to přijde 😉 😉 😉 ...

Dneska bud krásně... budem vegetit na zahrádce...

luzza
autor
18. čer 2009

sarii
aspon jste zvyklý improvizovat 😀

dnes se nám podařilo spát 6 hod v kuse!!! 😅 😅 😅 takže nádhera 😅
vstáváme s domčou do školy 😝 chjooo

sarii
18. čer 2009

Luzz... paráda, jsou holky sehraný 😵 😵 😵

Včera jsem byla pryč 3 hodiny, byla jsem u kadeřnice... hlídal manža... vyšlo na něj krmení stříkačkou... krmili přes hodinu 😀 , ale zvládli to 😉 . V pátek má opakovačku, jedu na mzdovku do práce a k Dr.

soanpe
18. čer 2009

Lucenek,prosím mohla bys mi pro kámošku do laičtiny přeložit tento text?

Podprůměrná velikost fontanely major se vyskytuje u abnormit rozvoje mozku, u některých kraniosynostóz či hyperthyreózy. Naopak její nadprůměrná velikost, resp. její pozdější zánik, bývá doprovodným znakem některých skeletálních anomálií (př. achondroplázie, kleidokraniální dysostóza, osteogenesis imperfecta), dále u hypothyreózy, intrauterinní malnutrice, u cyanotických kardiopathií a u některých chromosomálních anomálií

Holčičce pomalu zarůstá fontanela a nějak to bere na lehkou váhu.díky

lucenek
18. čer 2009

soan.....
no pokud pomalu zarůstá měl by to hídat dr...tedy u ní hrpozí ta část textu..skeletální anomálnie či manutrice intrauterinně, takže bud je to způsobeno tím, že moc v těhu nepojedla a malá strádala,nebo se u malé provede genetika test na chromozomové aberace.Tu kardiomyopatii vylučuju..asi malá nemá rpoblémy se srdíčkem ne?

No ono !brát na lehkou váhu! nevím jak je stará..ta velká fontanelka snad do 18m má čas...úplně zkostnatí cca ve 2 letech..ale momentální názory se celkem liší.....

kuliskaa
18. čer 2009

Tak to jsem ☹ ☹ Týnka má 3 a fontanelu má stále otvřenou dost!!

lucenek
18. čer 2009

kulií klid píšou v lietratuře 2-3 roky.....je to indivindi

soanpe
18. čer 2009

lucenek
díky.dr jí poslala na sono, že se jí to nezdá.ale ona tam nešla
já bych byla asi opatrnější a hlídala bych to

jenže když ona nemá šajnu, že ty fontanely nejsou jen tak pro srandu, atk je to těžký ☹

soanpe
18. čer 2009

kuli
kdyby bylo něco v nepořádku, tak by se to zřejmě už projevilo. a jak koukám na Kristýnku, tak je bezchybná 😉 🙂 a celá maminka

koukám, e ste byli v Primorsku 😉

lucenek
19. čer 2009

soan no..to je fakt blbá v tom případě,,,,,,

luzza
autor
19. čer 2009

čůůůs sestrušky moje 😀

lucenek
19. čer 2009

čus mamino....jak je? tutaj leje jako z konve , ale musely jsme doi obchodu nebyla tu ani kůrka 😝

kuliskaa
19. čer 2009

Luzz malý od kámoše má 14dní žloutenku ale fest!!...Vysílením pořád spinká je to normálníí?? 😨 😨 Bělmo má upe žluté 😢

luzza
autor
19. čer 2009

kuli
holky mají žlutá bělma ještě teď 😉 jestli je jinak ok,tak to nevadí 😉
ale jestli už jsou doma z porodky a on furt spinká a málo papá,měli by jít hned k doktorovi...

luzza
autor
19. čer 2009

holky
dnes jsme byli u ségry na návštěvě...
a nelinka mě při přebalování zasáhla sračičkou 😀 na tričko i na kalhoty 😀 ale strašně!!!! prostě mě úplně ohodila..
jelikož má moje ségra tak o padesát kilo míň než já,tak jsem neměla v čem odejít domů 😅
takže mi švára půjčil tričko a jediný co mi bylo na nohy,byly jeho kalhoty od pyžama 😀 😀 😀
takže jsem měla parádní ohoz 😀 😀 😀 😀
nakonec mě švagr odvezl domů autem a holky mi přivezla kočárkem ségra 😀 😀 😀

lucenek
19. čer 2009

luzz 😀 😀 😀 tě vidím ouplně
kuliíku malé to broskvové zabarvení zmitlo po 6ti nedělí ale že je tak apatický a spavý není ok, moc toho Bilirubinu dělá nepelechu a sedá to na šedou kůru mozkovou...takle nějak dopadaj jaterní komata..stejný princip jen odlišná příčina

magísku dnes jsem vydrhla koupelnu, zítra kuchyn pořádně vytřu...přijde mi ohrádka...a jsem na tebe nachystaná

lucenek
19. čer 2009

luzz holky maj ještě vaječinku co? to se to cáká jedna radost.....
jednou na jipu o půlnočním polohování mě chlap obsral když byl na boku a to tak že jsem šla do sprchy a de jedný do rána drhla sklo a kachlíky aj se spárama...... 😀 😀 😀

sarii
19. čer 2009

Holky čus...

Luzz... padádní story 😀 . 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kuliskaa
19. čer 2009

Luzz z porodky dááávno!!...co málo papá skoro vůbec nepapá vysílením jen spinká .... ☹ ☹

Lůůůc co broskvové!!!!!!! - citronovo-banánové bělmo!!!!!!!!!!! ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

kuliskaa
19. čer 2009

Soan a jak projevilo?? 😕 😕

Jj v Primorsku a pííš bo v neděli letíme záás 😝 😵

kuliskaa
19. čer 2009

........tam co jsou teď ty fotky v albu 😉 😉

lucenek
20. čer 2009

kulií pslala jsem o sáře tu barvičku
jinak hezké ráno

evcaa
20. čer 2009

Ahoj marketko jak se mas holka????

magika
20. čer 2009

Ahojda babulenky :o)
Lucí,tož to já už se těším,ale věř,že Matyáš tam udělá s Gojgy pěknej brajgl 😀 😀 😀 ..Daneček už má rozum 😕 😀
Luzz,...taky jsem schytala od malýho nálož 😀
Co se týká fontanely,tak náš Maty ji ještě taky nemá dokonale uzavřenou,ale doktor to má v merku.
¨Jiank včera mamce diagnostikovali Bechtěrevovu nemoc ☹ ☹ ☹ ...jak měla ty všechny problémy na podzim a v zimě,tak se z toho vyklubalo tohle svinstvo....

lucenek
20. čer 2009

týjo magísku to je hnuuus jak me mamuš stará?????teda věk 😅 sem to blbě napsala

kuliskaa
20. čer 2009

ČAU EVČO TY BOJOVNICE Z HAVÍŘOVA 😀 😀 UŽ SE TI TO KRÁTÍ...NEŽ DOJEDU BUDEŠ MAMČA 😵 😵

DOMLUVÍME SE STAVÍM SE PA 😉 🙂

sarii
20. čer 2009

Mag... tý jo...Mamka byla u nás??? A myslíš, že na to kápli správně??? Hele, každým pádem to příjemný není, ale jsou větší svi.stva nemoci...