• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

A zase ty sestřičky...

18. března 2013 
Mag asi po půl roce po porodu mi našli protilátku anti SM,prostě porucha přiroz.buněčné imunity Revmatoidní artritis,skleroza a já měla být chycená SLE. Podepsala jsem všechny papíry že jsem byla seznámena s chorobou,chodila na imunologii a revmatolku pak mě po 3tí navštěvě vykopli s revmatolky a zůstala jsem na imunátech stojí to prachy,ale aspon se dá něco dělat ....2roky uběhly a oni neví kde protilátka zmizela...a já už doufám že jí nikdy neuvidím!! :pensive: :pensive: (ve výsledcích)

Držím palečky...vím co to je mamku mám od 42let na PID. :pensive:
20. čer 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dík,...za podporu...mamce je 50-takže docela mladá..
Zatim se teda u ní asi jedná o ne nějak pokročilé stadium,ale rozhodně se s tim snad konečně začne něco dělat,..tady je asi nejvhodnější cílená RHB+nesteroidní antirevmatika.
Vzhledem k tomu ,že jeto dědičná nemoc,jsou ohrožený moje i bráchovi budoucí děti.Většinou se to dědí přes koleno,ale brácha má teda taky problémy s koleníma kloubama,takže se asi necháme vyšetřit všichni.
Šárii,je fakt,že jsou větší svinstva,s tímhle se dá nějakým způsobem bojovat.
20. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoja segruše postihl mě bacil :frowning2:
jako v noci jsem měla skoro 40c horečku a dvě hodiny jsem nebyla schopná vstát z pstele a jít pro paralen, to jsem zvládla až když jsem měla 39....a ráno
křeče jako porodní sračka blití no hnus fialovej v 8jsem odpadla totál vysílená...
mám v sobě endiaron, smectu, paralen a probiotika tak nevím co to kuva je....
že by nějaká střevní hnusačka či co...ale ještě že to nemá gojgy
ty křeče jsou útrpný :pensive:
21. čer 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lucí :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
a máš doma hanyho???
21. čer 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak
dneska si nelča u přebalování kýchla a posrajdila mi pyžamo :angry:
ta holka je snad atentátnice :sweat_smile:
21. čer 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
luzz už ne šel do rachoty, ale dopo se postaral o malou oběd udělal poklidil.....
už je mi líp...žeru pičkoty a šaj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale je to lepší
Nelouš je kakáveček :grinning: já taky bývala obhozená...ale ne tak často
21. čer 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lucí
snad už ti je líp :fearful: písni
23. čer 2009 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dnes razím na kontrolu na gyn, včera mi skončilo šestinedělí :wink:
23. čer 2009 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ségry...

No jo, Luc... jakpak ti je??? Včera přišel manža z práce, a že mu taky není valně, že asi něco špatnýho snědl...

Luzz... Neli má dobrou mušku, nooo :grinning: :grinning: :grinning: . Já už na gyn byla... Musím říct, že vyšetření kapku bolelo :angry: ... tak jsem zvědavá, kdy to jako bude o.k. Za 14 dní mám přijít zase, na roční prevenci... taky nechápu, že to Dr. nevzal jedním vrzem...
23. čer 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
hpoj hplky
zabralo až imodium plus teda je to pěkně hnusně ale srajdila jsem jen 2x, sice mám 4 kila už dole, ale křeče do lýtek takže chlastám magnesii, mpoje jídlo je luxusní menu suchá rýže piškoty a čaj.....dobrota co.....ale dneska si to zpestřim dušenou mrkví tu rýži..ještě pořád to není úplně ono...
luzz tak at to dopadne dobře
satii mě taky to trochu bolelo.
23. čer 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luzz... tak infošku z prohlídky :wink: ... Luuz... jdete na kyčle v 6ti týdnech? Dáváš široké balení?

Luc... týý vado... jako 4 kila dole :astonished: :astonished: :astonished: ... bych taky brala. Jako vejdu se do věcí před těhu v poho, ale tak nějak bych potřebovala zase zpevnit figuru...
23. čer 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luzz... jak ty s figurou? Kolik máš po porodu dole? Respektive, kolik máš nahoře?
23. čer 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarii já šla rodit s 73kg (výchozí byla 55kg) a domů jsem došla s 64kg pak to šlo dolů až na 56 jenže sem nenažraná tak to jsem narala na 60,1kg a od neděle takto nedpbrovolně :sweat_smile: drasticky hubnu
a pro změnu mi ruplo v zádech
koupila jsem gojgy ohrádku 1,5x1,5m dobrá ne???? :grinning: večer hodim fotos
23. čer 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar posránci :grinning:
Luzz....tak kdy začne sexííík :grinning: ...když už můžete...teda jestli na to bude vůbec tajm :grinning:
Lucí,...kdyby ti bylo o víkoši furt blbě,tak písni,klidně návštěvu můžem odložit,..jinak se k vám těšíme :grinning:
Šárii,...no zpevnit figuru sexem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Já jsemdnes byla na očním a vlastně jsem tam už na furt.Ve špitále mě čeká jen jedna denní a adios :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale na tom očním to je taky od 7-19+úklid,takže v 20hod.přitáhnu dom a zítra nanovo,...musíme sehnat ještě jednu sestru ,pže tohle je mazec,ale jinak docela dobrý :slight_smile:
23. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Mag...
posledni šichta v nemocnici a konec šmitec. Na očním budeš mít čistou práci. Jakpak přijímačky? Onehdá, když jsem to zkoušela, tak bylo ještě druhé kolo, ústní... A jak, bylo to těžký?
Hele, jako zpevnit figuru sexerm, blázne :astonished: ... raději začnu cvičením... ono to jaksi tam dole, ještě bolííí... jako normálně ne, ale když by něco bylo, tak docela fest... kurnik, ať už to přejde :wink: :wink: :wink:
24. čer 2009 ve 03:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
hola hej
sari ty nespíš????? teda, že se ti chce psát ve tři ráno :grinning:
magísku už jsem oká :grinning:
jím normálně dneškem, byla jsem si nechat vyšmydlat dupu tou šteticou, tož doufám, že tám nemám salmonelu.....
ale je mi fajn , na křeče jsem fásla algifen prej 30-50gtt, mě 15 bbohatě stačí :grinning:

kde jste kdo?

jdu zabalit gojgynce odrážedlo žirafka dnes přišla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. čer 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holsa hej nikdo, tak jdu do vany
24. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
luuzzz ta spz je suprovní a co domes???nechtěl taky ???? :dizzy_face:
24. čer 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. čer 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tááák :grinning:
24. čer 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj...

Luc... to víš, že se mi psát ve 3 ráno nechce, ale co naděláš... když už jsem vzhůru :wink: ... Ohrádka je good... pěkně velká, jsem koukala, jak tam má po ruce pítko :grinning: :grinning: :grinning: a dokonce tam má i klávesnici :grinning: :grinning: :grinning:.

Luzz... supr, pak vyfoť i s kočárem :wink:, u nás jsem SPZ na kočíku teda neviděla. Elča a Nelča... si vždycky vzpomenu na reklamu na Míšu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. čer 2009 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarii já taky na Míšu :grinning: :grinning: :grinning:
jo komfort muší bejt :grinning:
25. čer 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj baby...

Luzz... kdy plánuješ dát píchnout náušničky???
25. čer 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sarii
ted někdy...

jinak...
eliška má zřejmě tříselní kýlu :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
zítra jdeme na šestinedělní prohlídku,tak to tam rovnou ukážem :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
jsem z toho smutná...
25. čer 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobré ránko :slight_smile:
holky jedly o půlnoci a v pět... já už nemůžu zabrat,bo sem nervní z té kýly :frowning2:
u doktora máme být v 9,30
musíme počkat,až přijde dominik ze školy,on jede totiž s náma...na přeočkování proti obrně...
dnes maj vysvědčení,tak snad přijde brzy :sweat_smile: i když ty známky asi nebudou nic moc :grinning: dostane nové kolo :wink: je u našich v garáži :wink: vypadá super :wink: má ty odpružený vidlice,tak to se mu bude líbit :slight_smile:
26. čer 2009 v 05:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj sestruše
šestinedělní kontrola dopadla OK
Nelinka přibrala za tři týdny téměř kilo,váží teď 4,22O kg
Eliška přibrala za 3 týdny 660 g,váží teď 3,600 kg

jinak kýla to je :frowning2: ,zreponovat nejde,takže se jdeme příští týden objednat k operaci na dětskou chirurgii :frowning2:
26. čer 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
luzz to je mi líto s Elinkou :pensive: :pensive: :pensive:
ale nebuj bobeček to zmákne...je to šikulka.....budeme držet pěsti.......a tobě taky luzz
26. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lucíku
děkuju.. už aby to bylo za námi...
teď mi přijde,že i víc brečí :frowning2: ale nevím,jestli to je z té kýly :confused: možná ne...
26. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
luzz kýla nebolí, jen možná pocituje Elinka nějakej ten dyskomfort...a proto je uplakanější........
než bys šekl švec budete doma.......uvidíš :dizzy_face:

magísku tož tě čekám..nevím esli dnes či zítra....doufám, že máš můj mobil :sweat_smile:
27. čer 2009 v 06:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek