A zase ty sestřičky...

luzza
14. zář 2008

Tak se pomalu překulíme do dalších 10 000 příspěvků 🙂
Vítejte... 😉

kuliskaa
20. čer 2009

Mag asi po půl roce po porodu mi našli protilátku anti SM,prostě porucha přiroz.buněčné imunity Revmatoidní artritis,skleroza a já měla být chycená SLE. Podepsala jsem všechny papíry že jsem byla seznámena s chorobou,chodila na imunologii a revmatolku pak mě po 3tí navštěvě vykopli s revmatolky a zůstala jsem na imunátech stojí to prachy,ale aspon se dá něco dělat ....2roky uběhly a oni neví kde protilátka zmizela...a já už doufám že jí nikdy neuvidím!! 😔 😔 (ve výsledcích)

Držím palečky...vím co to je mamku mám od 42let na PID. 😔

magika
20. čer 2009

Holky dík,...za podporu...mamce je 50-takže docela mladá..
Zatim se teda u ní asi jedná o ne nějak pokročilé stadium,ale rozhodně se s tim snad konečně začne něco dělat,..tady je asi nejvhodnější cílená RHB+nesteroidní antirevmatika.
Vzhledem k tomu ,že jeto dědičná nemoc,jsou ohrožený moje i bráchovi budoucí děti.Většinou se to dědí přes koleno,ale brácha má teda taky problémy s koleníma kloubama,takže se asi necháme vyšetřit všichni.
Šárii,je fakt,že jsou větší svinstva,s tímhle se dá nějakým způsobem bojovat.

lucenek
21. čer 2009

hoja segruše postihl mě bacil ☹
jako v noci jsem měla skoro 40c horečku a dvě hodiny jsem nebyla schopná vstát z pstele a jít pro paralen, to jsem zvládla až když jsem měla 39....a ráno
křeče jako porodní sračka blití no hnus fialovej v 8jsem odpadla totál vysílená...
mám v sobě endiaron, smectu, paralen a probiotika tak nevím co to kuva je....
že by nějaká střevní hnusačka či co...ale ještě že to nemá gojgy
ty křeče jsou útrpný 😔

luzza
autor
21. čer 2009

lucí ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
a máš doma hanyho???

luzza
autor
21. čer 2009

jinak
dneska si nelča u přebalování kýchla a posrajdila mi pyžamo 😠
ta holka je snad atentátnice 😅

lucenek
21. čer 2009

luzz už ne šel do rachoty, ale dopo se postaral o malou oběd udělal poklidil.....
už je mi líp...žeru pičkoty a šaj 😝
ale je to lepší
Nelouš je kakáveček 😀 já taky bývala obhozená...ale ne tak často

luzza
autor
23. čer 2009

lucí
snad už ti je líp 😨 písni

luzza
autor
23. čer 2009

dnes razím na kontrolu na gyn, včera mi skončilo šestinedělí 😉

sarii
23. čer 2009

Ahoj ségry...

No jo, Luc... jakpak ti je??? Včera přišel manža z práce, a že mu taky není valně, že asi něco špatnýho snědl...

Luzz... Neli má dobrou mušku, nooo 😀 😀 😀 . Já už na gyn byla... Musím říct, že vyšetření kapku bolelo 😠 ... tak jsem zvědavá, kdy to jako bude o.k. Za 14 dní mám přijít zase, na roční prevenci... taky nechápu, že to Dr. nevzal jedním vrzem...

lucenek
23. čer 2009

hpoj hplky
zabralo až imodium plus teda je to pěkně hnusně ale srajdila jsem jen 2x, sice mám 4 kila už dole, ale křeče do lýtek takže chlastám magnesii, mpoje jídlo je luxusní menu suchá rýže piškoty a čaj.....dobrota co.....ale dneska si to zpestřim dušenou mrkví tu rýži..ještě pořád to není úplně ono...
luzz tak at to dopadne dobře
satii mě taky to trochu bolelo.

sarii
23. čer 2009

Luzz... tak infošku z prohlídky 😉 ... Luuz... jdete na kyčle v 6ti týdnech? Dáváš široké balení?

Luc... týý vado... jako 4 kila dole 😲 😲 😲 ... bych taky brala. Jako vejdu se do věcí před těhu v poho, ale tak nějak bych potřebovala zase zpevnit figuru...

sarii
23. čer 2009

Luzz... jak ty s figurou? Kolik máš po porodu dole? Respektive, kolik máš nahoře?

lucenek
23. čer 2009

sarii já šla rodit s 73kg (výchozí byla 55kg) a domů jsem došla s 64kg pak to šlo dolů až na 56 jenže sem nenažraná tak to jsem narala na 60,1kg a od neděle takto nedpbrovolně 😅 drasticky hubnu
a pro změnu mi ruplo v zádech
koupila jsem gojgy ohrádku 1,5x1,5m dobrá ne???? 😀 večer hodim fotos

magika
23. čer 2009

Zdar posránci 😀
Luzz....tak kdy začne sexííík 😀 ...když už můžete...teda jestli na to bude vůbec tajm 😀
Lucí,...kdyby ti bylo o víkoši furt blbě,tak písni,klidně návštěvu můžem odložit,..jinak se k vám těšíme 😀
Šárii,...no zpevnit figuru sexem 😀 😀 😀 😀
Já jsemdnes byla na očním a vlastně jsem tam už na furt.Ve špitále mě čeká jen jedna denní a adios 😝
Ale na tom očním to je taky od 7-19+úklid,takže v 20hod.přitáhnu dom a zítra nanovo,...musíme sehnat ještě jednu sestru ,pže tohle je mazec,ale jinak docela dobrý 🙂

sarii
24. čer 2009

Ahoj Mag...
posledni šichta v nemocnici a konec šmitec. Na očním budeš mít čistou práci. Jakpak přijímačky? Onehdá, když jsem to zkoušela, tak bylo ještě druhé kolo, ústní... A jak, bylo to těžký?
Hele, jako zpevnit figuru sexerm, blázne 😲 ... raději začnu cvičením... ono to jaksi tam dole, ještě bolííí... jako normálně ne, ale když by něco bylo, tak docela fest... kurnik, ať už to přejde 😉 😉 😉

lucenek
24. čer 2009

hola hej
sari ty nespíš????? teda, že se ti chce psát ve tři ráno 😀
magísku už jsem oká 😀
jím normálně dneškem, byla jsem si nechat vyšmydlat dupu tou šteticou, tož doufám, že tám nemám salmonelu.....
ale je mi fajn , na křeče jsem fásla algifen prej 30-50gtt, mě 15 bbohatě stačí 😀

kde jste kdo?

jdu zabalit gojgynce odrážedlo žirafka dnes přišla 😵 😵 😵

lucenek
24. čer 2009

holsa hej nikdo, tak jdu do vany

lucenek
24. čer 2009

luuzzz ta spz je suprovní a co domes???nechtěl taky ???? 😵

luzza
autor
24. čer 2009

lucí
domčus jí ještě neviděl 😉
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

lucenek
24. čer 2009

jo tááák 😀

sarii
24. čer 2009

Ahoj...

Luc... to víš, že se mi psát ve 3 ráno nechce, ale co naděláš... když už jsem vzhůru 😉 ... Ohrádka je good... pěkně velká, jsem koukala, jak tam má po ruce pítko 😀 😀 😀 a dokonce tam má i klávesnici 😀 😀 😀.

Luzz... supr, pak vyfoť i s kočárem 😉, u nás jsem SPZ na kočíku teda neviděla. Elča a Nelča... si vždycky vzpomenu na reklamu na Míšu 😵 😵 😵

lucenek
25. čer 2009

sarii já taky na Míšu 😀 😀 😀
jo komfort muší bejt 😀

sarii
25. čer 2009

Ahoj baby...

Luzz... kdy plánuješ dát píchnout náušničky???

luzza
autor
25. čer 2009

sarii
ted někdy...

jinak...
eliška má zřejmě tříselní kýlu ☹ ☹ ☹ ☹
zítra jdeme na šestinedělní prohlídku,tak to tam rovnou ukážem ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
jsem z toho smutná...

krista
25. čer 2009

Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista

luzza
autor
26. čer 2009

dobré ránko 🙂
holky jedly o půlnoci a v pět... já už nemůžu zabrat,bo sem nervní z té kýly ☹
u doktora máme být v 9,30
musíme počkat,až přijde dominik ze školy,on jede totiž s náma...na přeočkování proti obrně...
dnes maj vysvědčení,tak snad přijde brzy 😅 i když ty známky asi nebudou nic moc 😀 dostane nové kolo 😉 je u našich v garáži 😉 vypadá super 😉 má ty odpružený vidlice,tak to se mu bude líbit 🙂

luzza
autor
26. čer 2009

ahoj sestruše
šestinedělní kontrola dopadla OK
Nelinka přibrala za tři týdny téměř kilo,váží teď 4,22O kg
Eliška přibrala za 3 týdny 660 g,váží teď 3,600 kg

jinak kýla to je ☹ ,zreponovat nejde,takže se jdeme příští týden objednat k operaci na dětskou chirurgii ☹

lucenek
26. čer 2009

luzz to je mi líto s Elinkou 😔 😔 😔
ale nebuj bobeček to zmákne...je to šikulka.....budeme držet pěsti.......a tobě taky luzz

luzza
autor
26. čer 2009

lucíku
děkuju.. už aby to bylo za námi...
teď mi přijde,že i víc brečí ☹ ale nevím,jestli to je z té kýly 😕 možná ne...

lucenek
27. čer 2009

luzz kýla nebolí, jen možná pocituje Elinka nějakej ten dyskomfort...a proto je uplakanější........
než bys šekl švec budete doma.......uvidíš 😵

magísku tož tě čekám..nevím esli dnes či zítra....doufám, že máš můj mobil 😅