• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ako vložiť správne do videa hudbu?

27. listopadu 2008 
Právě tvořím video Nelinčina prvního roku jako dárek rodině k Vánocům, určo to znáte :grinning: No a mám problémy s hudbou, kterou chci vložit z PC na pozadí... nějak se ztrácím v té časové ose... Máte s tím někdo zkušenosti a můžete poradit? :sweat_smile: Předem díky!
27. lis 2008 v 00:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som robila video vo windows makeri a ta hudobna linia sa da pretiahnut do tej predchadzajucej tak vznikne prechod.
27. lis 2008 v 00:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No mně spíš jde o to, že jsem tam v rámci zkušebním vložila nějakou hudbu z PC a nevím jak se jí zbavit :sweat_smile: Překrýt nejde, musí jít nějak odstranit, ale nemůžu na to přijít jak. A taky - jak si pak tu hudbu zastavím tam kde chci aby končila a začínala nová?
Zajímavé taky je, že když si vyberu hudbu z Pinnaclu, tak tam mi to překrýt jde, ta původní hudba z PC, ale když chci novou z PC, tak to nejde. Nicméně, když si rozkliknu stříhací hudební panel, tak mi tam ta prapůvodní z PC stejně pořád straší, ať tam hraje co tam hraje :sweat_smile:
V této fázi bych potřebovala vědět, jak vymazat veškerý hudební doprovod co jsem si tam naflákala :grinning:
27. lis 2008 v 08:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musíš si nastavit režim toho pásu, jak máš nad sebou vyobrazené jednotlivé vrstvy videa a speciálně na tu hudební linku kliknout a dát Smazat.
27. lis 2008 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nývi, vypni si bedny :grinning: :wink:
27. lis 2008 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Martinka - režim toho pásu? Jako myslíš tu stopu té hudby? To asi ne, že? Já nevím jak to myslíš :confused:

Nobody, tak zrovna od tebe jsem čekala, že mi fakt poradíš, protože ty víš asi úplně všechno - od lékařské vědy přes IT po příští plány NASA - a ty přijdeš s vypnutím beden :rolling_eyes: :sunglasses: :grinning:
27. lis 2008 v 09:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jéééééééééééé Marti! Já to pochopila!!! Děkuju děkuju děkuju. Už se tady s tím lámu hlavu pár dní :grinning: Jsi zlatíčko :dizzy_face: Nezaručuju, že ti ještě nenapíšu kvůli dalšímu problému, který třeba nastane, IP :grinning:
27. lis 2008 v 09:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ježiš já mám takovou radost :grinning:
27. lis 2008 v 09:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je nejlepší rada, jakou jsem kdy vyplodil :sweat_smile:
27. lis 2008 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No jo, tak to jsi mě zklamal :fearful: Já měla za to, že jsi fakt všeználek :grinning:
27. lis 2008 v 11:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klidně napiš :wink: , už jsem v tom taky něco spáchala, ale žádný odborník na to nejsem, ale třeba budu vědět :slight_smile:
27. lis 2008 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek