AMAZON. Poradíte, prosím? 🙏🏻

18. dub 2023

Dobrý den poprvé objednavam z amazon chtěla jsem udělat takový ten jednorázový nákup .. normálně jsem postupovala jméno adresa atd atd jdu na platbu zvolím platební kartu vše vyplnim zeptali se mě to zda platit v korunách dávám ok. Přišel e-mail ze objednávka proběhla ale z účtu mi peníze neodešly místo toho přišel další e-mail ze potřebuji vedete ze jsem to opravdu já tak chtějí v nějakém formátu poslat jméno telefon a poslední 4 čísla na kartě … si říkám Tvl v jakem formátu přece jim bebudu fotit obcanku a kreditku jako vůbec se mi to nelíbí … tak jsem to jen napsala žádné ofoceni a to jim nestačí … chci se zeptat jestli to je normální postup ?? Jako přijde mi to diviny

adelka951
18. dub 2023

A který Amazon - us, uk nebo de

autor
18. dub 2023

@adelka951 juj ono jich je více ?? Tak koukám ze ten DE

piggy123
18. dub 2023

Na německém Amazonu objednávám často. Avšak jako možnost platby mám měsíční vyúčtování, kdy mi pošlou jednou za měsíc na e-mail souhrnný měsíční účet k zaplacení.

Ten e-mail ti přišel česky nebo německy?

autor
18. dub 2023

@piggy123 posílám foto …

adelka951
19. dub 2023

Tak na německém nakupuji často. Rovnou to platím kartou. Nikdy jsem s tím problém neměla. Na britském také v pohodě. Jen v us chtěli ofotit pas, tak jsem to radši koupila jinde.

piggy123
19. dub 2023

Hmm, nikdy jsem se s tím nesetkala ani u jiného eshopu. Změnit způsob platby nemůžeš? Tím měsíčním vyúčtováním mi to přijde nejjednodušší....

autor
19. dub 2023

@piggy123 Oni mi právě zablokovali účet prostě pokud tohle to nevyplním tak se nikam dál nedostanu tak asi na to prdím chtěla jsem zkusit objednat teda Přes anglicky ale pořád mě to házi na ten německý jsem z toho už blázen