Výukové kartičky od firmy Atlas, máte zkušenost?

partyzanka91
29. črc 2014

ahoj maminky,
chtěla bych se zapetat jestli máte následující zkušenost. Včera mi volali za firmy Alpa (původně se mi zdálo že říkají Apla, jenže to je autistické centrum v Praze takže jsem se asi přeslechla). Nabízeli mi 60 omyvatelných výukových kartiček, sadu dětských pastelek a nějaké vzorečky za úhradu částky 138,- Kč včetně poštovného. Platba by proběhla až po převzetí zásilky, složenka prý bude v krabici. Zdálo se mi to jako docela dobrá nabídka tak jsem uvedla svou adresu, pak po mě chtěli ještě e-mail aby mi na něj mohli zaslat upřesnění objednávky. Balík prý příjde tak do 4-5 týdnů. Jenomže žádný potvrzovací e-mail jsem nedostala (do dneška) tak jsem zkusila zavolat zpět na to číslo, jestli mají správný e-mail (mohli se trochu přeslechnout můj email-Claire444@... je trošku složitější) no a číslo je nedostupné, než se začne vytáčet tak telefon vytípne. Začínám mít trošku pochybnosti, na internetu jsem zkusila firmu i číslo vyhleat ale nic se neobjevilo. Naštěstí jsem jim nic neplatila, ale mají mojí adresu.
Nedostal jste tady někdo podobnou nabídku, a jak to nakonec dopadlo?

partyzanka91
autor
31. črc 2014

Jo tak je to Atlas, název té firmy. Jsem věděla že to bude nějak podobně - dnes mi konečně přišel (po 4 dnech) od nich ten e-mail. Ta uvítací zásilka by měla dorazit do 4 týdnů tak uvidíme

aemmi
4. srp 2014

Jestli to je opravdu Atlas, tak pozor, je dost obtížný se jich pak zbavit, my jsme to dokonce řešili s právníkem 😒

partyzanka91
autor
4. srp 2014

@skotskaa
@aemmi
Ježiši holky tak to děkuju. Nezdálo se mi to špatné když volali, 60 výukových karet a další věci za 138 i s poštovným a platba až po obdržení zásilky, tak jsem si říkala to snad podvod nebude. A teď čtu že posílají i víc zásilek najednou a rušit o nejde a navíc jsou ve Švýcarsku takže vracení by mohlo být dražší. Už jsem volala na uvdené číslo a říkali že to mohu zrušit tady http://sewebtools.com/www/atlas.webcancel.com tak už nad tím koumám, jazyk se prý dá dole nastavit na stránce ale já to nemůžu najít (potřebuju češtinu a nebo alespoň angličtinu). máme čas do 19. srpna to zrušit. Snad nám nic nepříjde. Další průser si už nemůžeme dovolit, už tak jeden máme manžel se nechal napálit od cetelemu a neplatíme zrovna málo.

partyzanka91
autor
4. srp 2014

dobré tak už jsem ty české stránky našla a zrušila to tím identifikačním číslem, pak jsem musela zadat ještě psč a už mi tam vyběhly informace s mou adresou a tak a napsalo to objednávka zrušena. Ale žádné potvrzení o zrušení jsem zatím nedostala, snad nic nepříjde

platonov
30. kvě 2015

dobry den,mam stejny problem,uplne jsem se zalekla na co jsem zase kyvla hlavou,muzete mi poradit jak nastavit tu cestinu na jejich strankach,abych to zrusila? Vim,ze uz to bude skoro rok 🙂 Dekuji Petra

barborelka
24. kvě 2016

Naštěstí jsem vše zrušila!

jancaleonka
25. kvě 2016

Maminky,
no super. Dnes mi přišel také email.. je to opravdu podvod.. On ten uvítací balíček opravdu příjde, ale pak vám budou posílat další a další balíčky a podstatně dražší,
měla jsem jí to hned típnout jak volala bába.. A to se jí ještě ptám a víc nic platit nebudu jen tohle a ona přitakala, že prý jsem byla vylosována.
A teď čtu jak je obtížné to zrušit a ještě platit poštu pokud to vracím, 😒 rychle to jdu zrušit.. Nevíte prosím kde to přesně zruším?
Zavčasu.. nemíním mít potíže. už jsem jednou naletěla a vysolila 1800,- Jsou to všecko ŠMEJDI.
V E-mailu není ani pořádně čitelné to číslo ba ani adresa. Hrůza..
už neberu cizí podezřelá čísla
Jana

barborelka
25. kvě 2016

@jancaleonka já měla odkaz v meilu co mi přišel, ale je to tuším atlas.webcancel.com