Kojená dcera je spavá, má zarudlé oči. Je to angínou?

squeaker
22. srp 2014

Zdravím všechny maminky, dnes jsem zjistil, že mám angínu a mám 4 měsíční dceru, která je téměř plně kojená - začaly jsme zavádět příkrmy kvůli dlouhodobému bojkotu kojení. Od včerejška (zřejmě tedy od doby, co mám nákazu v sobě) pije ještě méně než obvykle a je strašně spavá, skoro celý den jen spí a má taková zarudlá očička ☹. Bojím se, že to ode mě chytá. Myslíte, že to může být jen tím, že s tou infekcí bojuje?

lv
22. srp 2014

chytnout to samozřejmě mohla, ale kojením jí předáváte protilátky, takže by bylo dobré kojit co to půjde..i pokud máte nasazená atb, i u kojení jich lze nasadit hodně. Pokud bude mít teplotu, raději bych ji vzala k lékaři /samozřejmě se to jako vždy ukáže o víkendu, že../

squeaker
autor
23. srp 2014

Já mám
@lv Já mám opsen a mám pocit, že jí to moje mlíko po tom ani trochu nevoní 🙂. Jinak my bojujem s bojkotem a pijeme jenom ze spaní, takže teď když jsem nemocná, je to opravdu záhul u ní pořád bdít, jestli usíná, abych jí mohla jít kojit. No, co se dá dělat. Ale malá vypadá dobře, asi má trochu rýmu a pokašlává a večer jsem myslela, že jí poleze teplota, ale teď ráno jen 36,5 a řádí jako divá, tak je to díkybohu dobrý 🙂. tak jsem ráda, že jsem včera neplašila s pohotovostí, ještě by tam chytila nějaký další bacil, na ten můj má aspoň protilátky..