Anketa: Jste pro obnovení trestu smrti?

jabber
17. čer 2008

Já jo......pár případů z poslední doby mě fakt dostává 😒 ☹

majina
22. čer 2008

katwind... nevšímej si toho, to je pořád "až budeš mít vlastní dítě tak to poznáš, změníš názor až budeš matkou" to je reakce na 😝 😖

majina
22. čer 2008

jo tááák! já že si napsala oko za oko, zub za zub, proto jsem tomu nerozumněla

mates15
22. čer 2008

ale oko za oko je přeci jednoduše co ty mě já tobě,ne?

katwind
22. čer 2008

maji, docela me to zarazi zrovna na techto strankach, prijde mi, ze pokud nekdo nema deti, je proste nehotovy clovek... Az jednou mit deti bude, bude mit spravne nazory, bude vse delat lepe... Docela me to mrzi zkratka ☹

mates15
22. čer 2008

no nic holky, mějte se fajn a někdy zase při nějaké debatě 🙂

majina
22. čer 2008

no jasný! ale tak přeci je to nelogické a špatné... já tobě srazím sestru na přechodu a ty ji potom budeš muset srazit mě! 😅 Omlouvám se za tento přklad!

katwind... souhlasím s tebou! 😉

mata.mata
22. čer 2008

katwind, ale vsak jediny clovek, co tady tvrdi, ze jsi nehotovy clovek, jsi Ty sama...

llucinka
22. čer 2008

katwind: Já jsem jen napsal co vím ze zkušenosti, že mě některé věci změnily. Nikdo nenaosal, že když nemáš děti nebo tak, tak že jsi horší nebo lepší nebo nevím jaká. Jenom ten cit k vlastnímu dítěti je tak velký, že jsem si to nedokázala představit a teď vím, že mě to nutí smýšlet a dělat některé věci jinak. Moje zkušenost. Nikdo neřekl, že jsi špatným člověkem a nebo jsi nehotovým člověkem, to jsi napsala sama.

A ani to, že někdo má dítě, nezaručuje, že bude mít správné názory a bude všechno dělat lépe. Jenom to bude dělat jinak. Ale to jsi zase nepochopila ty nás.

majina
22. čer 2008

ty jo, koukám kolik tu je mezi náma "vrahů" všichni by tu v afektu vraždili 😨 😖 kam jsme se to dostali??? ☹ 😖

mates15
22. čer 2008

tak sis to asi nečetla pořádně, v kontextu to neni myšleno co ty mě já tobě, bylo to myšleno v souvislosti s vraždama, pokud jí srazíš proto, že ti tam vlítla, bylo to ve tmě a nebyla vidět, pak není co řešit, ale pokud si byla opilá, nebo jela jako dobytek, pak ať se ti stane to samé. Vzala si někomu život neprávem, tak je to myšleno.

llucinka
22. čer 2008

maji: 🙄

llucinka
22. čer 2008

mates: když někdo nechce rozumět, tak prostě nechce. To je jasný, jsou nehody, kdy prostě za nic nemůžeš a stane se to, shoda náhod, okolností, ale my se bavíme o vraždách, chladnokrevných a bestiálních. 😠

katwind
22. čer 2008

mata, ty vis jak to myslim... Tak proc furt poznamky, ze zmenim nazor az... To, ze mam jiny nazor nez ty nema preci s detmi nic spolecneho. Ja se citim fajn, dosahla jsem ceho jsem chtela zatim, jen nechapu, proc si myslis, ze zmenim nazor. Ja ti nazor preci neberu, ani nerikam, ze mas takovy nazor, pze mas dite ci deti, proste tohle tema zrovna s detmi nesouvisi... Ale to jsme odbocili od tematu 🙂

llucinka
22. čer 2008

kat: třeba ho nezměsíš, třeba budeš přemýšlet stejně, beru to jen z vlastní zkušenosti, že mě se tohle stalo.

majina
22. čer 2008

A proč se tady pořád jen řeší ten Jakub a ta Kuřim???

asi takhle, Jakub na tom má taky svoji vinnu, neměl s ním chodit, táta v armádě a tak mohl klukovi více vysvětlit co se může stát když někdy někam půjde s cizím člověkem, asi mu to tolik nepřipomínali jak ta jeho máma říkala!

A Kuřim bych sem vůbec netahala, není vůbec jasné co se tam dělo! Víme jen že šlo o týrání ale kdo, proč, koho, jak, kdy.... no nic!

mates15
22. čer 2008

kurňa tohle mě rozčiluje....napíšeš-li vlastní názor, pak jsi vrahem....jak by jsi to vlastně majino řešila ty? jak by jsi odsoudila vrahy dětí, například?

llucinka
22. čer 2008

kat: a v jistých případech, a zrovna jich není málo, toto téma s dětmi souvisí a jak. 😖

zuz11
22. čer 2008

poprosim Vas trosku menej emocii a hadok 😉 je to iba anketa, vyjadrite svoj nazor a hotovo..... sudit a posudzovat nazor inych nie je uplne na mieste ked nie je jasne ze ktory nazor je ten najspravnejsi 😉

llucinka
22. čer 2008

maji: to ti ujelo, ne??? Tak nakonec je to vina rodičů nebo dokonce jeho???? ty jo, tak to jsi hustá...

katwind
22. čer 2008

luci, pochopila jsem vas a verim, ze materstvi zmeni mnoho veci inazoru, jen jsem nepochopila, jak jste prisli na to, ze ja mam takovyto nazor proto, ze nemam deti🙂 nebo ze ho urcite zmenim, az mit deti budu🙂 to mi prislo nevhodne, protoze je to osobni vec kazdeho a nema s tematem nic spilecneho🙂

llucinka
22. čer 2008

zuz: 😔 jen některé názory jsou teda fakt drsné 😒

majina
22. čer 2008

mates, ano, já tomu rozumím ale je to blbost největší!

a ty vrahy jsem napsala v úvozovkách, jen se mi hrozně líbí jak tu většina lidí píše o tom že by někoho zabila tak jako kdyby šli na nákup! 😅 A proč zrovna vrahy dětí???? 😅

majina
22. čer 2008

lluci... kdyby nešel tak by se to třeba ani nestalo!

llucinka
22. čer 2008

kat: čerpala jsem z vlastní zkušenosti. Nevěděla jsem, jaký je to pocit mít dítě a ve chvíli, kdy by mu někdo ublížžil nebo ho zabil, jsem ochotna udělat totéž. Ve světě již byly takové případy. předtím jsem nic takového necítila, kdyby se stalo ěnco s manželem (jako vracím se do doby, kdy jsme byli jen dva) a jemu se něco stalo, byla jsem rozhodnutá jít za ním.

katwind
22. čer 2008

respektujme adminy... Kazda z nas mame svuj spravny nazor a argumenty jsme rekly... Asi bychom mely dat prostor dalsim, co rikate? 🙂

mata.mata
22. čer 2008

Nesouvisi ??? Kazdy tyden je brutalne zavrazdene minimalne 1 dite !!!!!!!! Myslim, ze je to nejhorsi zlocin, jaky existuje....! Kdy se s tim zacne neco delat, by me dost zajimalo...

llucinka
22. čer 2008

maji: Aha, no tak to jsi frajerka, když žiješ ve 100% jistotě, že třeba ty to vysvětlíš tak, že tvé dítě nikdy nikam nepůjde s nikým cizím. Nikdy nemůžeš vědět, co mu řekl na co ho navnadil, jak to udělal. Oni to maj promyšlené, dítě vybírají dlouho dopředu a ne aby si vytipli náhodně nějaké.

llucinka
22. čer 2008

mato: ano, protože dítě nemá možnost se bránit...

katwind
22. čer 2008

mata, tema je, zda jsme pro zavedeni trestu smrti. S detmi jsme to spojili az my v diskuzi. A ja to myslela tak, ze mazory nas nesouvisi s tim, zda mame nebo nemame deti, s tim to nesouvisi😉

majina
22. čer 2008

lluci... no já mu to vysvětlím až až! v tomhle si jistá jsem!