• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ardo Bio mražená zelenina. Kde ji sehnat v Praze?

10. dubna 2010 
Netušíte, ve kterém hypermarketu by měli Ardo Bio mraženou zeleninu? Chtěla bych z ní vařit synkovi příkrmy, ale nikde ji nemůžu sehnat.... Asi takový sortiment mají jen hypermarkety (nikoli supermarkety :sweat_smile: ).
Díky
3. dub 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kvakulka, zkus bio obchod. Nevím, odkud jsi, ale já jsem z Modřan a máme tady bioobchod a tam ardo zeleninu maj. Kupuju ji a jsem spokojená :slight_smile: Lepší, než čerstvá plná chemie a zkažená, teda hlavně v zimě :rolling_eyes:
4. dub 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
kvakulka nevím jestli je to přesně ona ale mraženou bio zeleninu mají v Globusu (na Černym mostě určitě). Kupovala jsem ji. Mají myslím klasickou směs karotka, hrášek, květák, pak něco s fazolkama a tak. Má takovej větší bílej obal s nafocenou zeleninou.
4. dub 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Díky holky, Globus zkusím :wink:
4. dub 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na Moravě zásobují Hypernovu-Ahold
5. dub 2010 ve 12:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Petja- taky mě napadlo, na stránkách ARdo cosi o Hypernově je- tak to budu cílit tam, dík moc :wink:
5. dub 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kvakulko, tobě jde přímo o značku Ardo, nebo o mraženou biozeleninu obecně? Já jsem taky hledala, u nás třeba jsem tu Ardo nenašla vůbec, ale Spar má svoji bioznačku a v té má mraženou karotku a hrášek, Albert má taky svoji značku a v té jsem našla hrášek a ještě něco, ale to už si nepamatuji :grinning:
9. dub 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Betel- Albert má myslím jesště kukuřici... Ardo sháním hlavně proto, že je vcelku nejlacinější a má i tu zeleninu, kterou bych chtěla dávat zatím nejčastěji- brokolici, špenát (mrkev je docela sehnatelná i čerstvá- v biokvalitě ji má za malý peníz Penny Market). Kdybys narazila na nějaký dobrý zdroj mražený biozeleniny, tak mi dej prosím vědět, budu moc ráda :wink:
10. dub 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Něco BIO mražené mají i v Intersparu.
10. dub 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek