Astrologie - výklad budoucnosti. Jakou máte zkušenost?

bartovka83
4. kvě 2016

Zdravím. Chtěla bych se zeptat jaká je vaše zkušenost z výkladem budoucnosti z astrologie. Nedávno jsem navštívila astrolozku, možná spíše ze zvědavosti. Bylo to moc zajímavé. Paní pracovala se jmény a daty narození a musím říct, ze jsem byla až v šoku, ze v podstatě vše co mi řekla jsem ji musela odkyvat, protože se trefila naprosto přesně. A to jsem ji nedávala žádná vodítka, jako například chci se zeptat na přítele, ale pouze jsem řekla, ze se chci zeptat na muže jménem.......narozeného......Přesně popsala moji povahu, ze mám za sebou nelehké období, ze me čeká nová práce atp. Naprosto přesně popsala i povahu mého přítele, jaké máme problémy. Když jsem se zeptala na svého bývalého manžela (opět jsem ji neřekla, kdo to je, jen jméno a datum) Po té se zarazila a říká, ale vy se znáte již velmi dlouho a máte mezi sebou velké pouto (opět pravda, známé se 18 let a máme dvě deti). Bylo to moc příjemné setkání, donutilo mě to si spoustu věcí uvědomit a urovnat v hlavě, kam vlastně chci aby můj život směřoval. To jestli se výklad vyplní nebo ne, beru s nadhledem, ale přesto mě to nutí nad tím přemýšlet, jak je možné, ze tolik věci věděla naprosto přesně. Jak jste to měly vy, které máte s astrologii zkušenost? Vyplnilo se to, nebo nevyplnilo?

zdenula76
25. srp 2016

Dobrý den, chtěla jsem poprosit, zeptat se na nějaký kontakt na astroložku. Zajímalo by mě to, nikdy jsem u astroložky nebyla, ale jsem zvědavá co by mi řekla. Děkuji 🙂

bartovka83
autor
26. srp 2016

@zdenula76 poslala jsem vám zprávu.

svitlana747474
1. zář 2016

@bartovka83 Mohu poprosit kontakt na pani astrolozku? Děkuji.