Sociální dohled OSPOD a stěhování

darina91
27. črc 2021

Dobrý den chtěla bych se zeptat ,mám sociální dohled a oznámila jsem ospodu že se s dětmi budu stěhovat k novému příteli,je prosím normální aby soc.pracovnice chtěla vědět jméno příjmeni datum narození a adresu nového přítele?na co jí bude jeho datum. Předem děkuji za informaci.

zelenaesmolda
27. črc 2021

@darina91
Prijde mi to naprosto logicke,muze si treba overit,ze neni pritel trestanec?

lv
27. črc 2021

Asi jako identifikační údaj, v byte/dome muzou žít dva lide stejneho jmena, me napada jako priklad, aby overili jeho identitu, že existuje.. Bez toho můžeš rict, ze se stehujes k Frantivi Vomackovy a adresu vymyslenou..

klokanka31
27. črc 2021

@darina91 Tak nějaký důvod proč máš sociální dohled existuje. A podle mě je normální že chtějí vědět ke komu se stěhujete. Pokud je tvůj přítel v pohodě, pak nevím proč by to mělo vadit že to chtějí vědět.

darina91
autor
27. črc 2021

Děkuji za odpovědi já se jen ptala protože mi na jiném fóru říkali že je to divné že i datum narozeni

zelenaesmolda
27. črc 2021

@darina91
Nechapu proc to vubec resis jestli se nemas ceho bat...

darina91
autor
27. črc 2021

@klokanka31 ano důvod je že na 4 děti sem byla sama a hlavně problémy s ex pritelem

2hanah
27. črc 2021

@darina91 je to normální, jsou to úřady a jsou v tom děti, potřebují znát všechny informace.

zdenule23
27. črc 2021

@darina91 Je to scela normální postup. Znám to z vlastní zkušenosti. Dnes už mám od ospodu víceméně klid .

tasimia
28. črc 2021

@darina91 ne není.