Autoškola v Praze. Poraďte

len
1. dub 2009

Ahoj, tak jsem se rozhodla, že bych si měla trochu připomenout řízení auta, řidičák mám, ale znáte to, po deseti letech, co jsem neseděla za volantem 😉 Momentálně mě manžel po nocích "trénuje" v odlehlém satelitním městečku (hodně zatáček, hodně značek, nulový provoz 😀 ), ale vzhledem k blízkosti Prahy budu určitě časem potřebovat zaplatit si nějaké kondiční jízdy.

A teď tedy dotaz samotný - dovedete mi poradit v Praze slušnou autoškolu, kde na mě budou hodní, nikdo na mě nebude řvát a hlavně budou ochotní mi všecko vysvětlit a vytknout chyby s ledovým klidem, aspoň tak jako můj muž, když mu po nocích postupně odrovnávám milovanýho Mercedesa? 😉

Bohužel moje zážitky z autoškoly jsou pro mě dodnes traumatizující a pokud si za to zaplatím, opravdu nemám náladu nechat na sebe ječet, hádat se se školitelem o kouření/ nekouření ve voze, popř. poslouchat, že jsem úplně blbá (nejsem, jenom jsem špatný řidič). Takže se dost bojím si jen tak někoho vygooglit, moc bych tedy prosila o osobní zkušenosti, kde by tak se mnou mohli mít dostatek trpělivosti, díky 😉

darkangel123456
3. dub 2016

Autoškolu Vojtíšek mohu jen doporučit. Vstřícný přístup. Teoretickou část vede p. Vojtíšek, který s Vámi probere vše, co budete ke zkouškám potřebovat. Rád sdělí i cenné rady, co pak v praxi využijete. Ze začátku jsem si jízdu vyzkoušela na trenažéru, kde jsem se poprvé seznámila s řízením. Na jízdy mi byl přidělen pohodový, trpělivý a hlavně klidný instr. pan Dostál. Když jsem udělala chybu, tak s klidem vše vysvětlil, ukázal a klidně i stokrát, dokud jsem to nenaučila a neprovedla to správně. Protože jsem strašný zmatkař a občas tu chybu udělám, tak jsem ráda, že jsem dostala takového instr., který na mě ani jednou nezvýšil hlas. První jízdy jsem se bála, ale ukázalo se, že úplně zbytečně. Instr. vše pomalu a v klidu ukazoval – kde, proč, co, a postupně mi svěřoval řízení celého auta, až jsem nakonec řídila úplně sama Tak mě jízdy i bavily a těšila jsem se na ně. Za 2 měsíce jsem měla kurz hotov. Závěrečné jízdy jsem udělala na poprvé a testy také, jsem proto ráda, že jsem si vybrala tuto autoškolu, která mě na to připravila.

icatko
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kanibalkaaaaa
21. čer 2017

ahoj,vytvořila jsem skupinku AUTOŠKOLA přidejte prosím zkušenosti a zážitky z ruzných autoškol https://www.modrykonik.cz/group/7990/l děkuji