Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

zanetik
11. pro 2007

Teda já nestíhám a vy jste se takhle rozepsaly, docela mi to dalo vás dočíst...a teď ani nevím co jsem komu chtěla napsat 😀
Tak Grej teď už jen aby nic nezjistily 😉

Janičku už nestihnu, ale taky mě překvapilo v kolikátým už je týdnu, toto letí,tak ať je to bez problému včetně porodu 😉

mufy
11. pro 2007

Já Grej asi už prošvihla,no tak snad se ještě přihlásí a moc jí přeji,aby jí to dobře dopadlo. 🙂

Dneska se to tu ale fakt rozjíždí.Já tu jsem až do 16.00,musím něco dodělat.A pak jdu do města doposhánět dárečky.

Na konci roku a mám samej problém, zateplovali nám barák a dělali plastová okna.No co si myslíte,že se stalo?Začali se nám při krajích dělat mokré skvrny a už to začíná plesnivět.A hrozně se ta okna mlží.Takže to budeme reklamovat.Opravdu to vypadá skvěle,takhle 2 měsíce po tom co nám to tam dali.
No a další problém mám s plynem.To zase budou výdaje za nějakou hadici,ach jo.... ☹ A v lednu jestli se to povede rozmrazit budu chudčí o 5.500,- a nemám záruku,že se to podaří.

mikulka
11. pro 2007

Mufy, pořád nevím, za co budeš tolik platit?

mikulka
11. pro 2007

tedy myslím jako při KETu. To s těmi okny, to je blbý teda! Ale jistě jsou ještě v zárice, musí to bezplatně opravit.

zanetik
11. pro 2007

No jo nám zase pod něma táhne, tak jsme volaly ať si to koukaj přijít opravit, nebudu za ty prachy u počítače mrznout...
Já zachvilku letím na tu masáž (jo Mikul ona mě i odblokovává-je to bývalá rehabilitační sestra, cvičí i postižené)
Jinak dárky nemám vůbec žádné a upečené jen linecké, takže si musíme dnes s Davidem sednout a udělat soupis, zítra mám kuželky, ve čtvrtek něco objednat nebo koupit, pak k našim, ke kámošce na kafe a v pátek máme vánoční večírek, takže nevím co sobotu zvládnu udělat 😀 ,takže musím v neděli dělat aspoň vanilkový rohlíčky a touhu....

dibdonka
11. pro 2007

Mufy to je radosti, já mam taky pocit, že se nám toho nějak moc najednou pokazilo, no ale nic nenaděláme.
Zan ty jsi akční...... tolika věcí co ty podnikneš, to bych asi nezvládala, manža má taky v pátek vánoční večírek, tak asi taky někam vyrazim, abych neseděla sama doma.... 😀

zanetik
11. pro 2007

Nojo poslední dobou toho mám nějak moc jo a vlastně v sobotu ještě hokej, v neděli bruslit s kamarádky 5-letou Barunkou síla.... 😅
No nic, tak zítra zase papá u nás je hnusně ani se mi tam nechce....

mufy
11. pro 2007

Mikulko ono se platí za rozmražení a za prodl.kultivaci.Dohromady to dělá 5.500,-Kč.Teď to dávala jedna kámoška a stejně jí to nevyšlo.No stojí to peněz jako hrom,ale co naděláme,bezplatně to asi neudělají.

No samozřejmě že ty okna přijdou opravit na svoje náklady,to by tak bylo,abychom ještě něco platili,když to udělali špatně.Stálo to tolik peněz a ještě ani ty okna nezamalovali.To jsem si musela pomoct sama.Teď to udělají se vším všudy. 😠

Já mám taky každej den něco,proto ještě dneska oblítám poslední obchůdky abych měla pokoj.

My vánoční večírek nemáme,asi až v lednu půjdeme na oběd a na bowling,bohužel není čas.

dibdonka
11. pro 2007

já vlastně musim v sobotu už na osmou hodinu k holiči, tak asi na dlouho v pátek nepujdu, abych dokázala vstát!!! 😀 Objednávala jsem se v listopadn a už to měla uplně narvaný ☹

dibdonka
11. pro 2007

tak já se už taky loučim, mějte se kočinky krásně a zítra zase pa!!!! 🙂

mufy
11. pro 2007

Dib ahojky,stejně pít nemůžeš a únava už je asi dost velká,ne?Tak stejně bys dlouho nikde nebyla.
Papa 🙂

mufy
11. pro 2007

Tak já už taky jdu tak se tu mějte pěkně. 🙂

mufy
12. pro 2007

Dobré ráno holky,tak jak je?
To je ale upršené ráno,že?Včera jste už nic nenapsaly?No jak to?

Včera jsem manžílka neznásilnila,jelikož jsem byla unavená a on taky a stejně už proběhla ovulace.Tak by to asi nemělo moc význam.

dibdonka
12. pro 2007

Dobré ránko holky, tak já dneska poslední den v práci a do pátku ma dovču.
Zítra jedeme na to vyšetření a v pátek jsem si vzala dovču, oběhnu si obvodáka atd... 😀

dibdonka
12. pro 2007

Tak musim Vám říst takovou historku od nás z kanclu, máme tady takoví 2 pipiny (takové klasické blondýnky jako z toho filmu), no a holky vydedukovaly, že jsem těhotná, myslí si že zjistily nějakou senzaci a tak pořád nadhazujou přiblblé keci, ale upřímě se nezeptají. Strašně se tim bavim, připadají mi jako 16 ti leté holky!!!! 😀 😀

dibdonka
12. pro 2007

I některé v 16 ti se chovají trochu jinak,..... 😀 😀 😀 asi to bude o jednoduchosti....

Ty jo Grej pujde každou chvilku určitě na zákrok!!!! Držim moc moc palečky!!! 😉

dibdonka
12. pro 2007

Holky kde t vázne?
☹ 😀 ☹ 😀

mufy
12. pro 2007

Dib vidím,že jsme tu jediné.Kdepak jsou dneska všechna děvčata?

Já musela něco zařídit,tak jsem tu nebyla.

Ty holky jsou fakt puberťačky.Nevšímej si jich.Jsou to jen pitomé blondýny.....Ještě že mám tmavé vlasy.... 😀

dibdonka
12. pro 2007

Já taky nic proti blondýnám, ale vždycky si vzpomenu na ten film ,, opravdová blondýna" nebo jak se to jmenovala a fakt na ně dvě to sedí..... ony možná si myslí, že na to příšli jako první a že mě napráskají šefovi, ale maji smůli ten to ví už 2 měsíce a věděl to jako první... 😀

mufy
12. pro 2007

A podle čeho na to přišly,že jsi těhotná?

Nech je být,když se chtějí ztrapnit,tak ať si to klidně napráskají. 🙂

dibdonka
12. pro 2007

Prej podle břicha, říkali mi to kolegové, kteří to už vědí,ale nikdo jim to zatim nepotvrdil. Těšim se na to, jak to podají, uvidíme, možná u toho nebudu, protože mam dovču, ale uvidíme. Jinak my se nad tim docela pěkně bavíme!!!!!! Aspon se nenudíme!!! 😀

dibdonka
12. pro 2007

Mufy psala ti už Grej?

mufy
12. pro 2007

Jo tak podle břicha,jo?No to jsou teda pěkně všímavá děvčata.
Ty se máš,že máš už dovču,já bych ji taky brala.Jsem dneska nějaká uńavená a hrozně ospalá.Už se těším do postýlky.

Dib Grej mi nepsala,já si myslím,že je na ni ještě brzo.Jestli šla pod narkózu a než se probere a bude v pohodě,to bude chvilku trvat.Kdyžtak odpoledne jí napíšu,pokud nezapomenu a nebo zítra ráno.Dneska toho mám celkem dost,tak jí napíšu zítra ráno,pokud nenapíše,abych to sem mohla napsat.Nebo jestli majmun bude rychlejší.... 🙂

mikulka
12. pro 2007

Ahoj holčiny, byla jsem po schůzkách a za chvíli jedu rozvážet dárky klientům, prootže tady se šetří za kurýry. Jízdné mi proplatí, ale je to vopruz. Dnes se ze mě snaží vydřít co nejvíce, protože zítra už mám dovču! 😀

Mufy, to jsme nečekali, že budeme platit za KET, snad na to ušetříme. Teď jsme měli výdaje za dovču a samo za Vánoce.

dib, to jsou pipky teda! Nevšímala bych si jich, já nesnáším tyhle splepičky.
PS: Já jsem taky blondýna 😕 🙂

dibdonka
12. pro 2007

Jasně, to je jasný, ještě to je na ní hodně. Hlavně aby všechno dobře dopadlo!!!!

mikulka
12. pro 2007

Taky moc myslím na Grej.

mufy
12. pro 2007

Ahojky Mikulko, to jízdné si nechej proplatit.Zadarmo bych teda nejezdila.
A pokudmáš zítra už dovolenou,tak kdybys už nebyla na koníkovi tak ti přeji krásnou dovolenou a moc si to tam užijte.Jak ráda bych jela taky. 🙂

Jinak určitě ještě něco ušetříte,já doufám,že něco dostaneme na vánoce a to z toho zaplatíme.Jinak nevím,nevím......

dibdonka
12. pro 2007

Mikulko, taky Ti přeju krásnou dovolenou, hezky si to užij a odpočin.... dej brzy vědět jak bylo!!! Mezi svátkama budete v práci?
Jo já jinak nic nemam proti blondýnám!!!!, ale tohle je extrem co je u nás v práci!!!! 😀 😀

Ty jo holky mě už zase bolí ty záda, děs a hrůza..... zítra večer jdem s manžou do divadla, tak jsem zvědavá, jak budu moct sedět na těch tvrdejch sedačkách... 😉

dibdonka
12. pro 2007

Asi si vezmu polštářek pod prdel..... 😀 😀 😀 😀 😀

sroubek
12. pro 2007

ahojky kočičky 🙂

tay jsem blondýna 😀

což mi připomíná jednu mojí kamarádku,která v jednom svém vztahu říkala : no jestli tam potká nějakou dklouhovlasou, nohatou hubenou blondyýnu, blbou...!" pak se koukla na mě a řekla" ty jsi jiná blondýna" "v čem? " "nevím" "ale jsi jiná!" 😀

dnes se k ní jdu kouknout na koťátko, ale musela jsem příteli slíbit, že si budu mít pacičky 😀

holky: já vám ty prázdniny ... dovolenouázávidím...jjá je mám až na 27.12. a 28.12. a 31.12. musím do práce...ach jo :o(