Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

mufy
5. čer 2008

Grej o testu mi nic neříkali, jen že mám přijít 11.6. na krev. Což bude od OPU 18 dní. No já si stejně myslím,že to nevyšlo, bolí mě fakt břicho jako na MS. No ještě uvidím o víkendu. To by byl druhý pokus v trapu. ☹

lenickan
5. čer 2008

mufy druhý pokus IVF? Nebo IUI?

grej
autor
5. čer 2008

Krása krása Leni🙂 Taky bych si svatbu hned zopákla 😉 No třeba se vám zadaří o svatební noci 😉 To by bylo moooc fajn, ne?

Já když jsem vysazovala antikoncepci, tak sjem se bála, abych náhodou nebyla na svatbu těhu. Hahahahaha. letos to budou už dva roky 😀

lenickan
5. čer 2008

No taky to máme za sebou🙂 já vysadila HA ještě asi rok před prvním snažilkováním🙂 moc jsem tomu něvěřila, že to hned na poprvé vyjde ovšem miláček z toho byl hyn🙂 a ted už po roce a půl je taky poučený.
O svatební noci raději neee, to bude tak opitej že to bude hrůza🙂 Máme pro jistotu rezervován zámecký apartmán na 2 noci🙂

grej
autor
5. čer 2008

Tak to jste udělali dobře😀 Kupodivu, můj manža se o svatební noci pochlapil. I když jsem to vůbec nečekala. Ale řekla bych, že se na to připravoval, abych pak mohla všude vyprávět, že zrovna my jsme ten sex měli, protože všichni naši známí chodili, že hned usnuli. Tak já poctivě všude chválila a on se naparoval 😀

lenickan
5. čer 2008

No já jak znám toho mého, tak toho bude schopen bez problémů🙂 ovšem..... ty výpary apod...no zkrátka takovou tu něžnou romantiku si užijeme až tu druhou noc a sex i první🙂
Možná by i bylo pro mne lepší kdyby pad a chrápal🙂

grej
autor
5. čer 2008

Tak pokud to máte takhle ošéfovaný dvě noci, tak to se fakt v klidu vyspěte a pak se můžete válet celý druhý den 😉

mufy
5. čer 2008

Lenickan už jsme po druhém pokusu IVF a inseminací máme za sebou 5. 😒

My jsme byli po svatbě tak unavení,že na žádnou romantiku nebyl čas. 😀

michina
5. čer 2008

AHojky, my jsme byli taky unaveni, dostali jsme se do postele asi az ve tri rano, ale bylo 😀 Taky jsem pro jistotu HA vysadila až po svatbe a letos to budou 2 roky taky, Grej! 😀 My měli na pokoji vířivku ve tvaru srdce, kde se vlezou oba, tak jsme si tam vlezli, na okraj si položili nerez chladíci nadobku se šampáněm a popíjeli. Kolem bublali bublinky, tepla voda, no prostě paráda. Ráno snídaně do postele, fakt úžasněj svatební den i noc! A to jsem raději s žadným sexíkem nepočítala, domluvili jsme se, že to nebudeme lámat přes koleno, když prostě budeme unavení, tak se k sobě jen přitulíme a bude.. jenže ono bylo večer (teda nad ránem) i ráno po probuzení.. kupovanou noční košilku jsem skoro nevyužila 😀

michina
5. čer 2008

Mufy, i když tě bolí bříško, jestě nic není ztraceno. Mě pozitivní testy vylezly vždycky až šíleně pozdě a navíc žádné příznaky jako špatně od žaludku, jen boely prsa a břicho a trošku špinění. Dokud to nejsou křeče a nekrvácíš, tak je všechno v pohodě. A do středy už je to "jen chvilka" !! Dneska je paťulínek, víkend rychle uteče a třeba už v pondělí bude na testu něco vidět! Moc bych ti to přála.

Holky, nevíte, co to znamená nativní IVF? Včera jsem serfovala po koníku, našla jsem tam holčinu, která už měla 3x IVF, z toho třetího pokusu už má ročního chlapečka a ted by chteli druhé. Tak psala, že jdou do nativního IVF, že je to pro samoplátce výhodnější.. Co to je?

grej
autor
5. čer 2008

Michi - našla jsem:

Nativní - přirozený cyklus IVF
Při užití nativního cyklu IVF se žádná hormonální stimulace vaječníků nepoužívá. Při punkci je cílem získat jedno vajíčko, které ženě uzrává ve vaječníku. Tato metoda má relativně nízkou úspěšnost, způsobenou oplozením pouze jednoho vajíčka.

Myslela jsem si, že to bude takhle, protože nativní je vlastně jako přirozený. Koukala jsem, že to vyjde tak na 10.000,-

michina
5. čer 2008

Taky jsem si to myslela, ze se asi nebude stimulovat, protřože to stojí asi nejvíc peněz. Je to fakt rozdíl 10 nebo 60 tisíc.

lenickan
5. čer 2008

ano léky jsou na tom to nejdražší...

lenickan
5. čer 2008

Holky na to na IVF se může jen 1x? nebo jak to je?

grej
autor
5. čer 2008

Leni - můžeš teoreticky kolikrát chceš. Jen 3 pokusy máš hrazený (ne celý, jen ti připlácej) pojišťovnou. Pak je to taky omezený věkem, že snad po 36 letech si to už hradíš celý sama nebo tak něco.
Jinak po neúspěšném IVF a pokud ti nezbyly žádný zmražený vajíčka, tak musíš čekat cca 3 měsíce než se ti tělo vyčistí a pak můžeš začít stimulovat znovu. Pokud ti mrazáčci zbyly, tak můžeš v tom mezidobí zavádět ty zmražený (KET).

michina
5. čer 2008

3x je to hrazený do 39 let a 364 dní to znamená, než ti bude 40.

grej
autor
5. čer 2008

Tak to je dobrý, to mám ještě jedenáct let čas🙂 Ovšem už mám jen dva pokusy, že jo... 😀

michina
5. čer 2008

Holky, já se musím rozloučit, ještě jsem se vůbec od rána nedala do kupy, jen sedím u PC a čtu si.. hledám info o IVF a tak. A taky hledám rodinu, u které jsem byla v 18 letech jako au-pair, oni jsou Irové a když se tam letos chystáme na dovolenou, tak bych je třeba mohla navštívit, byla by to síla.. Tak papa v pondělí, možná mrknu ještě přes víkend.

grej
autor
5. čer 2008

Papa Michi, měj se krásně a opatruj se.

michina
5. čer 2008

Jejda, já mám pořád dneska pocit že je pátek, i Mufy jsem psala, ze uz má patulínek, ze ji to utece.. 😀 to je tím, jak nechodím do práce... Já už mám jen 9 let, tak to 3x určitě stihnem, otázka je, jestli bude aspon jendo uspesne. Nejlépe, dkyby bylo hned ot prvni a dalsí dve varianty jsem mela na dalsi dve deti.. 😀 😀

michina
5. čer 2008

Papa. 😎

zanetik
5. čer 2008

Ahojda berušky, tak včera když jsem měla čas, tak mi koník nešel a dnes tady je daň.poradce, děláme na uzávěrce, tak zítra se snad víc zapojím...i když dneska bych stejně nemohla, svatba ani IVF nás zatím nečeká 😀

zanetik
5. čer 2008

Jo Grej kam jedete na dovču, nějak mi to uniklo i to že Mufy testovala,ale to je fakt asi brzy ne?

Já jsem dnes 36DC, včera mě bolely hrozně záda myslela jsem že ledviny,ale asi to bude blížící se MS...lepší jsou holky kratší cykly, vemte kolikrát do roka máte šanci vy a kolikrát já...

grej
autor
5. čer 2008

AHoj Zan, jedeme do Chorvatska. Snad seženeme nějaký dobrý ubytování. Počítáme někam mezi Šibenik a Split.

Já jsem za ty svoje cykly ráda, to máš pravdu. Při snažení jsou fakt lepší ty kratší...

zanetik
5. čer 2008

Je to vám závidím Chorvatsko je stejně krásný...my snad pojedem příští rok, letos bych chtěla hlavně k babi do Polska, jsme tam 7let nebyly...
Tak zítra papá

mufy
6. čer 2008

Dobré ráno holky, tak je konečně pátek a víkend před námi.

Já měla včera teda dost velkou depku, při každé blbosti jsem brečela,nobo jsem viděla kočárek, mimino a brečela jsem jak malá. Večer jsem si říkala, proč vůbec řvu tak brzo,když ještě ani neznám výsledek,fakt trubka.... 😀 Ještě se nařvu,když by to dopadlo blbě.
V pondělí jdu do porodnice za kamarádkou,takže emoce budou velký....asi se mi to nevyhne když budu mít negativní test.

Nemáme to lehký,že?

Já bych hnedka taky jela na dovču, jenže na to bohužel nemáme a jestli nám to nevyjde,tak budu muset šetřit na další pokus.

grej
autor
6. čer 2008

Dobré ranko🙂 To nám krásně svítí sluníčko, co? My jedeme zítra na motorce na chalupu, tak budu dnes muset vymýšlet nějaký jednoduchý jídlo, který se nám vleze do malýho kufříku co máme na motorce. Snad bude hezky...

Mufy, vím, jak ti je. Je to těžký. Ale užívej si pocit, že jsi těhu a neplakej 😉

divabara
6. čer 2008

Ahoj holky,

ja vcera mela nejakou depku,ale uz je to OK...
Mufy, mne to clovece pripada, jakoby s tebou hazely tehu hormony, takove to, ze places, a tak, to mohou preci byt i prvni priznaky. Cekani je hrozna vec, a hlavne tezka...ale jak rika grej, zkus si to aspon trochu uzivat, mysli na ty drobecky v tvem brisku...

Jinak se nam tu trochu zatahuje!!!Snad slunicko opet vykoukne...

mufy
6. čer 2008

Barus tak to jsme byly 2 co měly včea depku. Já ji teda měla pořádnou. Vím,že je to ještě brzy,ale už aby to všechno bylo za mnou a já se buď těšila z bříška a nebo z další inseminace. Pořád si říkám,že i ta inseminace s tím dárcem by se mohla podařit. No kéž by už na to ani nedošlo.

Grej ty ten pocit znáš, já tak aspoň u tebe doufala. ☹