Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

mufy
24. čer 2008

Ahojky holky dnes tu asi moc nebudu, děláme inventuru,takže jsem vám jen chtěla napsat,že včera jsem byla na inseminaci, proběhlo to velice rychle, až mě doktor překvapil,že je už po ovulaci. Ale podle teploty zřejmě musela proběhnout hned ráno,protože mi dneska teplota povyskočila.Takže mi tu inseminaci udělali,tak uvidíme jak dopadne, i když moc nadějí si nedávám,když už bylo po ovulce.Kdyby bylo před,tak by to bylo dobré,ale takhle.......No uvidíme.

Grej se teď válí u moře ta se má.

Sroubkovi gratuluji k paní.

Pak se na vás ještě podívám.

mufy
24. čer 2008

No holky kde se flákáte,že tu nikdo není?????????

Grej odjela na dovču,ale vy jste v práci......Tak kde je kdo?????? 😀

zanetik
24. čer 2008

Ahojda no právě my jsme v práci 😀 a zítra mám DPH takže toho mám nějak moc 😉

Co víš Mufy, třeba to výjde, to je o pár hodin a ono to vajíčko nejde tak rychle...

mikulka
24. čer 2008

Ahoj holky, šroubku, byla jsi nádhernááá, opravdu moc ti to slušelo. Šaty krásné, kytka taky a vlasy, namalování, super 🙂 Gratuluji k paní, kočko. 😉 🙂

sroubek
24. čer 2008

díky díky moc 🙂

michina
24. čer 2008

Hmm.. já taky nějak nestíhám.
Mufy, držím palce, at se u tebe spermijkám líbí a vájo ještě víc!!! 😀

mufy
25. čer 2008

Dobré ráno holky, včera jsem tu už brzy nebyla, neměla jsem počítač.
Dnes se podívám na fotečky Sroubka.Nějak nestíhám.

Jo a kéž byste měly pravdu a nějak se ty spermijky s vajíčkem sešly. 😀

michina
25. čer 2008

Tak jsem první... v letě tu asi nebude nic moc.. 😀

mufy
25. čer 2008

Tak už jsem se podívala, Sroubku nádherná svatba a moc pěkné forečky. 😉
To bříško už máš teda veliké. 😵

zanetik
25. čer 2008

Ahojda, já už to včera taky nestihla, dnes dodělám dph a od zítra budu mít zase volněji...

mufy
25. čer 2008

Michi já tě předběhla, první nejseš..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zanetik
25. čer 2008

Takže novinka po 55dnech mi dorazila MS to je úspěch co? takže s tímhle tempem do září do Car máme jeden pokus jen 😒

mufy
25. čer 2008

Zan to je super.Třeba ti ta příští tak dlouho trvat nebude. 😉
A stihnete určitě pokusy 2. Ještě je čas.

zanetik
25. čer 2008

No v to Mufy doufám, dyť je to děs takový cykly, ale pěkně mě bolí bříško, tak chci utéct zachvilku z práce na zahradu když je tak hezky jenže šéfka mě předběhla, tak snad mě říďa pustí...takže se radši loučím a zítra už napíšu víc zatím pa a užijte si to krásný počásko 😉

mufy
25. čer 2008

Zanet ahojky. Já snad za chvíli taky půjdu.Neba mě to tu. 😠 Venkuje nádherně,nejraději bych někam lehla a opalovala se.

mufy
26. čer 2008

Dobré ráno holky, tak jak je vidět,tak si tu píšu sama.To máte tolik práce????

zanetik
26. čer 2008

Ahojky Mufy, no já makala na DPH a teď ještě děláme do pondělí na roční uzávěrce a ještě ke všemu nám nešel net, byla tady včera pěkná smršť, ale na zahrádce jsem si včera odpočinula asi 2h lehárko na sluníčku...

Za půl hodiny asi pláchnu z práce, pojedu ke kámošce co má ročního Honzíka když je pod mrakem a zítra na zahrádku s našima a o víkendu s našima na návštěvu k tetě ji zkoulaudovat kuchyň a koupelnu předělávala na baráku a přijela další teta ze Slovenska...

A jak se Mufy cítíš? Já docela už dobrý, včera bolelo bříško ☹

zanetik
26. čer 2008

No nic tak já jedu, tak zítra snad bude volněji a písnem si více papá 😉 🙂

michina
26. čer 2008

No jo, ono to ted asi bude tim, ze je prázdninové období, nic se nedeje, kazdý rychle pracuje, aby pak mohl na slunicko, tak neni cas psat.. a¨korat cekam MS, snad o víkendu, máme ordinné oslavy na chalupě, no to bude radost 😠

mufy
27. čer 2008

Ahojky holky, tak aspoň někdo napsal. Já už myslela, že jste všechny na dovolené.

Zan já se zatím cítím stejně.Je to moc brzy. Teprve jsem 4 den po IUI.Budu si muset ještě 10 dní počkat. 😅

michina
27. čer 2008

Ahoj holky, tak dnes jsem 29.DC, ráno jsem trošku špinila, tak že by se konečně rozjela MS? první pořádná od nemocnice, to by bylo super, protože určitě skončí do 8.7., kdy jedem do toho Fertimedu, tkaže by mě mohli prohlídnout. A taky hlásím dnes 1 měsíc od druhé laparky, toto ale letí... 😉

zanetik
27. čer 2008

Ahojda Mufy a Michi, tak vás jdu jen pozdravit, dnes jsem to měla hrozně rozlítaný, nejen uzávěrka, ale řediteli zařídit chlebíčky a zákusky, protože má v neděli svátek a ve městě plno lidí, takže doháním fakturaci a mizím za našima na zahradu i když sluníčko zalezlo, jedu na kole tak budu splavená a do bazénu skočím, ale pak budu hrabat listí a sbírat větve, protože nám včera vedle boudy spadly dva veliký duby, tak je David od včera s tátou a bráchou řežou, odvařily včera pily, tak jely dnes koupit novou, jinak nám to naštěstí nic nerozbilo...

Takže vám přeju krásný slunný víkend a v pondělí papá 😉

michina
27. čer 2008

Taky vám přeju hezký víkend! Už se těším na 12.7., doufám, ž s tím počítáte!? 😉

mufy
27. čer 2008

Taky vám přeju krásný víkend. Užijte si ho a toho 12.7. počítáme se srazíkem.

papa

mufy
30. čer 2008

Ahojky holky, tak jak je po víkendu? Já bych brala ještě jeden volný.....

Doufám,že až tu bude Grej,tak tu bude živěji? Kdy má vůbec přijet?
Jsem zvědavá,jak pokračuje její teplotka a jestli se na dovče zadařilo. 😵

zanetik
30. čer 2008

Ahojky Mufy já myslím, že tento týden jsou ještě na dovče ne?
Taky bych brala ještě volno, jsem vstávala v sobotu v 8h,protože jsme jely k tetě, přijela nám rodina ze Slovenska, tak jsme byly kolaudavat tetě kuchyň a koupelnu a včera jsem vstávala v 6:45 na inventuru která měla trvat 2-3h a domů jsem šla v 15h, takže vyřízená, že jsem už nic nedělala, hlava mě bolela jak psa, takže super neděle, takže bych potřebovala dneska si pospat a odpočnout 😒

Taky s tím 12.7 počítám snad to vyjde 😉

mufy
30. čer 2008

Zanet v kolik jsme posledně jely? Bylo to kolem 11 hodiny? Musím se podívat na jízdní řád.

mufy
30. čer 2008

Tak už vím v kolik jsme posledně jely. Bylo to v 10:17 a jely jsme Pendolínem. Teď to jede v 10:07 a je to normální vlak, je skoro o polovinu levnější než Pendolíno. Tak to rozhodněte holky Michi, Zan?????? V kolik vyjedeme? Já to beru,že to jede v tuto dobu z Olomouce.

michina
30. čer 2008

A jede z ostravy? Já bych vam už držela místa.. 🙂
JInak já bych taky spala,... v sobotu jsem vtsávala v 6, tkažejsem se moc nevyspala. Jela jsem an chalupu na ty oslavy vlakem, manžílekm za mnou přijel, měli sporotvní den v práci a on to organizoval, takže tam musel být. V neděli se mi rozjela mrcha, takže to bylo opět na brufen (dneska ráno ještě horší, taky jsem ho slupla hned po probuzení, to je jediné, kdy bych si přála zpátky antikoncepci, to to aspon tak nebolelo). Sešlo se nás celkme 16, takže jsme hráli tenisový turnaj dvojic, vypadli jsme s manžou hned při prvním zápase (naposledy jsme hráli loni v létě), pak jsme si dali pinec (já 7:0 porazila manžu) a ruské kuželky. Po obědě byla siesta, to bylo nejlepší, každý si na dvorku rozložil deku a do ruky dostal kafe a dort a hověli jsme si.. Jen jse dnesk ajak přejetá parním válcem, ale to je i tou MS.. Ale aspon příští týden mě ve Fertimedu budou moci prohlídnoutz

mufy
30. čer 2008

Michi jede to i z Ostravy. Je to zrovna to Pendolíno. Tobě to vyjíždí v 9.20, v Olomouci to je v 10.17 a v 11.33 je to v Pardubkách. Zan by k nám přistoupila po cestě.

Jak vidím,tak víkend jste měly obě super. 😉

Já si teda holky myslím,že mi to zase nevyšlo. Mám příznaky na mršku, je to stejné jako po tom IVF.Tak nevím nevím.No ale co,tak příště už tu ovulaci snad chytnu dřív néééé až po ní.