Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

grej
autor
8. črc 2008

Jsem tu, jsem byla na obídku. No ten močák je divnej. Ráno dobrý, přes den to cítím a večer zas dobrý. Piju hodně, navíc ty brusinky... Ale nevim nevim. SPíš to břicho trochu bolí jak na začínající MS. Jen víc nahoře. A víc když mám plnej močák. No uvidíme...

Copak se budeš školit? Užij si to!!

zanetik
8. črc 2008

Zdravím děvčata 🙂
Tak já taky měla předevčíre a včera asi zvýšenou teplotu,ale snad už to je dobrý...
Jinak včera jsem 1,5h chovala 3-týdenního Tomáška a pěkně mě bolej ruce...v telefonu mám fotku, tak jsi stáhnu a dám do alba snad ještě dnes, je strašně maličkatej, nějak nepamatuju že by moji dvouletý synovci byly takhle maličký...
Grej nebude to spíš pomalu ovaluce, mě taky takhle na začátku cyklu pobolívá břicho jsem zjistila .

grej
autor
8. črc 2008

Zanet - to je moc brzy, jsem teprve 8 DC... Ovu přichází až tak 13 - 15DC... Spíš to vidím na ten močák. No tím Urinalem nebo Urovalem nebo co to zobu nic nezkazím a uvidíme...

Holky dnes už snad budu mít konečně všechny fotky, tak se na to vrhnu, vyberu ty nejlepší, dám to do alba a pak vám sem frknu odkaz 😉

Na foto se těším Zan!!

lenickan
8. črc 2008

Holky já začínám být zase nervozní. Bojím se že mi gyndr. v pátek řekně ze ovu opět neproběhla:(

grej
autor
8. črc 2008

Neboj Leni, budem ti všechny držet palce a ono to vyjde!!!

mufy
8. črc 2008

Tak jsem tu jen na skok. Mám školení o chem. látkách. Blééééééé snad skončíme brzy, jdu k tomu léčitelovi. Tak zase pádím.papa

zanetik
8. črc 2008

Tak fotečky jsou v albíku a já padím kouknout na šaty na svatbu je přesně za měsíc a já nic ani nescháním...
Tak pěkný zbytek dne zatím pa

grej
autor
8. črc 2008

Sluší ti to s mimčem Zan🙂 Už aby se tam válelo to tvoje, co? 😀

Chemické látky? NO Mufy, to si teda moc neužíváš... Ať ti to dopadne u léčitele dobře!!

mufy
9. črc 2008

Ahojky holky,

Zan moc pěkné fotečky a taky pěkné miminko.Neboj,zadaří se.Nám všem.

Grej jojo na ty chemikálie jedny,ale bylo to v pohodě.Pak jsem šla k tomu léčitelovi,asi rok a půl jsme se neviděli a on si mě pamatoval.Tak jsme tam všechno probrali a prý nemám v pořádku levý vaječník a taky mi řekl,že teď to zřejmě nevyjde,nechal by to jeden měsíc v klidu a vidí to na srpen nebo září.Tak kdyby se zadařilo bylo by to super. 😉

Už mi to vlezlo na průdušky,tak tu chrblu jak tuberák.K tomu pořád pčikám,prskám a smrkám,ch jo.Počasí jedno proměnlivý........

grej
autor
9. črc 2008

Dobré ráno všem, i když pěkně studený. U nás je jen 15 stupňů... Ale aspoň že neprší.

No, mohlo by nám to všem vyjít kolem toho září, to je pěkný měsíc na otěhotnění 😉

Ráno mi taky nebylo nejlíp, měla jsem pocit, že mě škrábe v krku, ale už to naštěstí přešlo. Pro změnu mě ale už druhý den bolí hlava. Nejsem na to vůbec zvyklá, tak slušně trpím 😉

michina
9. črc 2008

AHoj holky, včera jsem to sem nějak nestihla, hodně práce a ještě jsem šla dříve, protože jsme jeli do Fertimedu. HOlky, podrobnosti povykládám v sobotu a chtělo se mi s manžou chechtat, jak Sobek říkal otřepané: A víte, že děti řvou, chtějí spoustu věcí a pak vas šoupnou do domova důchodců? A spoustu jiných větiček, které nás měli uklidnit, abysme nebyly ve stresu. Jenže já byla ne ve stresu, ale ve shonu, vubec jsem nemela cas si to tam prohlídnout, jsem z těch, které musí být všude dříve, aby si to okoukli, přečetli všechny nástěnky a tak.. měli čas vydechnout. Jenže já celou cestu koukala v aute na hodinky, jestli to stihnem. Už mě sestřička naháněla telefonem 15 minut předem, jestli přijedem. Já že ano, už jsme byli před OL, než jsme zaparkovali, sahám na kliku a už mi volala znova, to bylo 16,05h. Už mě čekaly otevřené dveře sesterny, honem dovnitř, občanky, kartičky pojištovny, sepsat kartu, Sobek, vyšetření, spermiogram, krev, vyvětlení postutpu, antikoncepce.. no fofr.. ale spíše pro mě, celkově to probíhalo v klidu, pomalu, pořád se nás ptali, zda rozumíme, chápeme, máme nějaké dotazy, nespěchali na nás, ale příště tam prostě musíme být aspoň o 10 minut dříve, abych se stačila zorientovat. To příště je už v neděli na postkoitální test, v sobotu se máme tulit a v neděli v 9,20 nástup na kontrolu spermií u mě 🙂

michina
9. črc 2008

Celkově mám super pocit a určitě toto centrum doporučuju, ale nevěřily byste, kolik tam bylo lidí, úplně plná čekárna párů až nestačily židličky na sezení! Co se týče výsledku, já zatím OK, uvidí se po genetice (asi za měsíc výsledky), žádanku mám na hormonální vyšetření 3.DC (dnes jsem 10.DC, takže až příští cyklus), protilítky u manži proti spermiím OK, spermiogram sice trošku horší ve všech kategoriích, ale pro IVF to snad tak nevadí. Manža se sice vyděsil, říkal, že by se u něj krve nedořezal, když laborantka povídá: Tak už máme výsledky spermiogramu, ale moc vás nepotěším. Manža zbledl, úsměv mu zatuhnul, takže jsem ho chytila za ruku a pevně držela.. chudák se lekl, že tam nic nebude, ale pak to pochipil, že to není tak hrozné, že se to dá spravit. Sestřička dokonce říkala, že jeden pán se zaměřil přímo na zlepšení spermiogrmau a chodí na nějaké bioprtonové léčby a že to zabírá... Takže zatím celkově dobrý..

Mufy, že mi poradíš, čím jsi to ládovala manžílka na spermie? Sestřička říkala, že selen a zinek,.. co ještě zabírá?

mufy
9. črc 2008

My tu máme taky celkem zimu, ráno bylo jen 12 stupňů.

Hlava mě teď bolí pořád a to jsem se dneska chtěla tulit,tak to asi neklapne,ještě bych miláčka nakazila a to nechci,to raději vydržím.

Michi a co je to ten postkoitální test? A v neděli jdeš jako na inseminaci nebo na co? Moc tomu nerozumím.Spíš to bude ale reakce spermií na tvé tělo,že????

grej
autor
9. črc 2008

Michi - to byla rychlovka🙂
Supr příštup doktora, tak to má být... U nás jsou všichni takoví suchaři... Je to super, že se něco děje, viď? Jsem ráda i za tebe!! V sobotu budeš vyprávět i s podrobnostma.

Dnes to asi řeknu manžovi, že jedu v sobotu pryč. Snad se moc nepohádáme. Poslední dobou je moc hodnej, milej, veselej, v dobrý náladě, navíc nemá tento týden práci, tak není nervní - mohlo by to dopadnout dobře 😉

michina
9. črc 2008

Přesně tak Mufy. V sobotu se máme tulit a pak v neděli jdu na kouknutí, zda spermijky přežily a jestli tam ještě jsou. Zároven se podívají, jak se to vyvíjí smerem k ovulaci, když ted jsem 10.DC, tak prý by už mohla být. Jenže já mam ovu později, tak si myslím, že ještě toho moc neuvidí.
Manža se chechtal, že teda neví, jak to stihnem, když spermie musí být v těle aspoň 12 hodin, když jedu sváma na ten sraz. tak říkla, že budem msuet ráno.. anebo večer, takže radši obojí 🙂

Jo a pojedu v sobotu z Hranic, protože teda se musíme v sobotu ráno vidět a manža už tam jede dneska, tak bysme se viděli až v sobotu večer. Máte tucha, v kolik to zabalíme v sobotu? V kolik jste minule z pardubic odjížděli..??

Teda já mám dneska psací průjem... 😀 😀 😀 😀

michina
9. črc 2008

Doufám, že nebude problém, grej, až mu to řekneš.. Uvař dobrou večeři, zajděte na pivečko a až bude po jídle, tak to na něj vybal. U mě to zabírá a říkal to včera i Sobek, že mi manža v sobotu nemá dát jen tak zadarmo, že musí být aspoň steak a pivo 😀

michina
9. črc 2008

Jo a ještě byla legrace, když jsem si šla před gynekologickým vyšetření odkládat do kabinky, tak mě z ní Sobek musel vysvobodikt, protože to prostě nešlo otevřít. Zevnitř byla koule a klíček v zámku, který nešel otočit. Tak mě Sobek otevřel a pak když jsem se šla oblíkat, tak jsem si dávala pozor, a zas to nešlo otevřít, tak se mi chtělo chechtat. Manža pak říkal, že si připadal jako v Růžové zahradě, taky to byla místnost a za paravanem "koza" a on zůstal sedět v ordinaci, a když chtěl "utéct", jakože aby mě mohl vyšetřit, tak mu Sobek říkal, kam by chodil, jen at si me hlída. No fakt, takový přístup u lékaře jsem fakt nezažila. Ať žije kapitalistické zdravotnictví!! 😀 Trikrít hurá!!! 😀 Takže jsme vysolili 1034 Kč... 😀 😀

300 Kč vstupní pohovor
30Kč Julínkovi
30Kč pro fertimed za registraci
550 Kč za Mafa test (protilátky proti spermiím u manži) - protože je poj. 111 (všeobecná), tak ta to neplatí, ale mohlo to počkat, až by změnil na pojišťovnu, která to hradí a úpak by to bylo zadara, ale co už na 5 stovkách
124Kč za antikoncepci na měsíc - Minerva

😉

grej
autor
9. črc 2008

Michi - teda ten tvůj manžílek je brouček 😉

V kolik jsme odjížděli? Myslím tak nějak kolem třetí, čtvrté... nic velkýho. Abychom nedorazily všechny domů bůh ví kdy. Navíc Majmu s Teďákem asi bude chtít jet taky včas, budou asi muset koupat a baštit a tak...

Dnes budu dělat borůvkový koláč (nepečený). Manža včera nakoupit čerstvý borůvky a maliny, tak třeba ho tím uplatím 😉

To je sranda, co? Když chcem sexík my, ženy, tak ho spíš dostaneme za odměnu. A že bychom za něj měly ještě něco chtít? To bychom ty svoje chlapy asi rozesmály, co? 😀

michina
9. črc 2008

Jo a prý jsem nejštastnější, když nemám vejcovody, že to by si přála každá žena, že z žádného večírku nepřinesu černouška nebo vietnamce a když chci mimi, tak akorát ukážu na chlapa a je to! 😀 Kéž by to bylo tak jednoduché.. 😠 A jediné, co mě trošku vyděsilo (leč to absolutně neovlivním), že i když nemám vejcovody, mimoděložní se může pořád přihodit, to je prostě na přírodě. Může být v děložním rohu, děložním hrdle, pahýlu vejcovodu (nikdy se neodstraňují přímo u dělohy, to by pak krvácelo, takže se tam pár centimetrů nechává)..
Ale to stejně neovlivním, takže se tím prostě nebudu zabývat..

Ježiči, já vám to tu všechno vytelím a nebudu vám mít co říct v sobotu... Ale to povím s podrobnostmi a velkými detaily.. 😀

michina
9. črc 2008

Ale když já to nemám komu říct.. kromě manžela.. 😉

michina
9. črc 2008

Jojo, to Sobek neví, že chlapi budou rádi, když budeme těhu, jak maža říká, spadne z lopaty a mimi bude přednější, ale aspon prý si konečně odpočine a vyspí a že se na to "těší".

A ze spermia měl strach, co když se mu to nepodaří, ale nakonec jsem byla překvapená, jak rychle byl zpátky, ani sjem si se Sobkem nestačila pořádně pokecat 😀 A dokonce byl sexík i večer (cestou domů jsme se stavili na véču, dorazili sjme až skoro v devět, byl krásný západ slunce, takže jsme ani nikam nespěchali), takže mu stouplo seběvedomí, že i 2x za den to ještě zvládá. 😀 😀 😀 😀

grej
autor
9. črc 2008

Úplně se tady u toho čtení usmívám Michi🙂 Z toho čiší taková spokojenost 😵 Sobek je borec, musí s ním bejt sranda 😀

My se taky včera potulili a bylo to supr!

Holky taková intimní otázka - manža me překvapil. Když už večer bylo po všem, tak jsem měla ještě choutky a navrhla jsem mu, že by mi jen tak pomohl, když on už nechce. A on mi řekl, že tam "dolů" šahat nemůže, protože to tam je upatlaný. Že na to prostě nerad šahá. Tak mě to překvapilo, vždyť je to přece jeho... Na to mi řekl, že do svýho bobku bych taky nerejpala... Je to normální? Maj to tak i nějaký jiný chlapi? Je fakt, že jsem kdysi slyšela od kámošky, že ten její jí nechce dát pusu po tom, co mu ho vykou..la a přišlo mi to naprosto hrozný. Tohle je ale docela podobný. A co jako dělá, když si ho honí? To je taky pak upatlanej, ne?

Co vy na to? Jestli je to moc intimní, tak se omlouvám, ale mě to po těch 5 letech soužití tak nějak překvapilo...

grej
autor
9. črc 2008

Á - tak koukám, že jsem vás asi zaskočila 😅 😅 😕

mufy
9. črc 2008

Michi ty jsi hotová spisovatelka.teda tolik peněz jste dali za jednu návštěvu? Hm ono je to v soukromým centru dražší než ve FN. Tak se nic neplatí, jenže ve Fertimedu platíš skoro při každé návštěvě.To bude cest do Olmika.

Jinak já si to už moc nepamatuji, v kolik jsme jeli zpátky,ale asi to bylo kolem čtvrté , páté hodiny.

Grej každej chlap je jinej.Tomu mýmu je to jedno, klidně šahá "tam dolů" i po tom, pusu mu dávám "po tom taky". Když mu to nedělá dobře,tak ho do toho nenuť.Mě by to taky překvapilo p těch letech,ale vím,že toho se obávat nemusím. 😀

Já se chciíííííí taky tulit, jenže nemůžu......... ☹ Tak si budu muset týden počkat,až se uzdravím.

grej
autor
9. črc 2008

Dík Mufy, asi máš pravdu. Nutit ho určitě nebudu, to nemá cenu. Ale fakt mě to zarazilo... Holt se člověk ve vztahu pořád dozvídá nové a nové věci... A o to je to zajímavější 😉

To je k vzteku, nemoc v létě... Snad ti bude aspoň do soboty líp...

Sakra ta bolest hlavy je protivná. ALe nechci si zas brát prášek... I břicho mě pořád bolí. Stolici mám jak před MS. Je to fakt celý divný. Jsem zvědavá, co se z toho vyvrbí 😕

mufy
9. črc 2008

Jo Grej,vždycky se dozvíš něco novýho i po tolika letech.Jen ho nechej,třeba na to přijde sám. 😉

Určitě mě do soboty bude líp.Dneska se pořád prolívám čajama, už jsem vypila snad 2 litry a pořád chodím na wc.Ten kašel je nejhorší.

Grej však máš před ovu, tak to může být i tím.

grej
autor
9. črc 2008

Já vím Mufy, ale na Ovu je podle mě brzy... I když příznaky by na to byly. Vždyť jsem 8DC, nebo spíš 7DC. To je fakt moc brzy...I když ono je možný, že třeba minule ani ovu nebyla, tak by mohla být dřív teĎ. Nevím, nerozumím tomu, jestli je to vůbec možný...

Nechám ho, i když pochybuju, že by zjistil, že to je dobrý, když to tam pak "klouže" 😀 😉

Já se taky prolejvám, už mám v sobě půl litru urologickýho a jdu na půl litru kontryhele. Pak si taky namíchám Tutimanox na močák. Kdysi mi ho doporučila Elucinka. Kde je holkám asi konec, co?

Jsem zvědavá co DIb, neměla už pomalu rodit?

grej
autor
9. črc 2008

Tak jsem to našla. Dib měla termín 16.6., takže už to má určo za sebou🙂 Doufám, že se nám brzy přijde pochlubit jestli je to holčička nebo chlapeček 😉

mufy
9. črc 2008

Podle grafu přece ovu byla,ne? Já to mám teď taky nějaký divný, ovulka je nějak brzy, tak snad to bude zase brzy, když už jdu do CAR a ne že se opozdí.Už tak je šéf dobrej,že mě nechává tak často chodit do nemocnice.

Já vypila 1,5 litru normálního čaje, 2,5 dcl kontryhele a 2,5 dcl kopřivy, teď jsi jdu uvařit nový čaj a jdu si dát meloun na pročištění.Měla jsem jen 2 broskve,tak už mám celkem hlad.

No jo ,kde je těm maminkám našim konec.Teď se starají o malé drobečky a my tu pořád plkáme.Stejně je zajímavé,že my které tu byly od začátku jsme tu pořád a kdo se k nám pořád přidával, ten je buď těhotnej nebo už má mimčo.

michina
9. črc 2008

Grej, já jsem to asi nepochopila, on si na něj nechce potom sahat, že ho ma upatlany, nebo nechce sahat na tebe? ¨My si to jeste pred sebou sami nedelali, ale pravda je, že si navzájem pomahame na svem tele tam dole, kdyz je cas a chut. Takze manza si na nej saha sam pred i po. Co se tyce meho polibku manzovi po or..., tak se mu to taky trosku prici, ale ja na to, ze to je jeho a stejne mu ji dam, takze vlastne v tomto nema na vybranou. Pokud to neskousne, nic nebude. 😉
Jinak mi manza vcera preed sexikem povida, ze mam urcite v sobe jeste ten lubrikant, co pouzil pri UZ (sem mu to popisovala to vysetreni, tka byl chytry 😀 ) a ja na to, ze to aspon bude klouzat.. 😉

Ale jinak si u chlapů clovek nevybere, nekdy tak, jindy onak. Aspon u nas, i kdyz ja bych si prala, aby toho oralniho u nas bylo z manzovy strany vice... 😒