Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

michina
15. črc 2008

U nas je to tak (bohužel nebo bohudík??? 😒 ), že sexík už je opravdu jenom pro zábavu... 😕

zanetik
15. črc 2008

Ahojda berušky, ta jsem včera už nějak nestihla reagovat ani se rozloučit, tak to teď doháním, tak musím kouknout na další fotečky...

U nás teď nějak tulení vázne, jsem 21DC a naposled to bylo 16DC, David je nějakej protivnej...jo holt i muži mají své dny,ale už mě začíná štvát s těma náladama a myslí si, že já ho asi budu znásilňovat...

Grej mohla by jsi mi napsat do IP kdybys měla chvilku, kudy jste jely do CHorvatska, kam jste jely, kolik vyšla cesta, ubytování atd. díky moc 😉

divabara
15. črc 2008

Ahoj holky,
tak ja za chvili vyrazim za moji dr., nervy pracuji a streva tudiz taky 😎
Jojo, tehu starosti, dneska jsem v noci nemohla dve hodiny spat a rano se manzovi nechtelo vstavat, tak mu budik zvonil trikrat, takze uz jsem to nedospala, ale jak rikate, za chvili budou jine starosti a jine radosti!

Sroubku, proc si adept na cisare? Predpokladam , ze je asi Kubik zadeckem dolu? nebo je tam nejak jinak? Muze se urcite jeste otocit, i kdyz doktori nekdy plasi, jsou na to i cviky,ale ja je bohuzel neznam...vim ze neco na zpusob kociciho hrbetu a svicky...ale fakt presne envim...Tak drzim pesti, at se maly umoudri!

grej
autor
15. črc 2008

Michi - no uvidíme co bude teplota dělat dál. Je fakt, že ta baterka už je tam hodně dlouho... Minimálně rok a půl...

Zan, napíšu ti nějak kolem oběda, jo?

michina
15. črc 2008

Bari, neboj, však ani v nejhorším není císař konec světa! 😉 Důležitý je zdravé děťátko a bezproblémový porod. 😵

zanetik
15. črc 2008

Baru to bude všechno v poho.. 😉

Grej i kdyby zítra nebo prostě až budeš mít čas to vůbec nespěchá 😉

michina
15. črc 2008

Teda u nás v Ově je aprílové počasí, nejdřív je černo až hrůza, potom leje, pak zase svítí slunko, že nevidím na monitor.. Potřebuju, aby bylo krásně 27.6. v sobotu, máme sportovní den z firmy, a jestli nám bude pršet, nevím, co budeme s těmi 1 400 lidmi dělat, kteří mají údajně přijít. Dneska se mořím se systémem her a už mi z toho hrabe.. 😀

grej
autor
15. črc 2008

Tady je to počasí taky divný. Ráno zataženo, pak svítilo sluníčko a teĎ se taky zatáhlo. Chtěla jsem sekat trávu, ale jestli bude pršet, tak z toho zas nic nebude 😠

Dobaštim a zkusím ti sesmolit tu cestu a ty ceny Zan...

divabara
15. črc 2008

Ahojky holky,
tak hlasim navrat od Dr. Tady se taky nejak honi mraky.
Takze u Dr. to bylo tak, ze mi zmerili tlak, jak nervy pracovaly, tak jsem ho mela docela vysoky (poprve v zivote), pani doktorka si pak se mnou povidala, aby me uklidnila, protoze pro me jsou ty kontroly stres,ale pro koho ne, ze...A tlak byl pak naprosto v poradku...No jo, ale jsem dalsi adept na cisare 😎 Miminko je zatim otocene koncem panevnim,coz by az tak moc nevadilo,ale pry mam nejak jinak ulozenou placentu a ta trochu prekriva cipek ci co, no mam jeste 10.tydnu,aby se to vse poskladalo tak, jak ma, vsak uvidime. No a taky to mimco je nejaky veliky (ale cukr mam Ok), dle MS bych mela byt 29.tyden, dle UZV ve 12.tydnu 30.tyden a dnes jsem byla dle UZV 31.tyden, a pak se v tom ma clovek vyznat. Mimco vazi 1600g...asi ho moc vyzivuju, protoze tehu vitaminy nepapam 😉

Tak se mejte moc hezky a diky moc za dalsi vasi podporu!!!
Odpo razime za tchanovcema, ted nas s manzou chytl nejaky rapl a budeme brousit a natirat plot a lavecky, tak jedeme pro brusku...jeslti manza taky neni tehu??? 😉

zanetik
15. črc 2008

Díky Grej dopředu 😉
Baru vidíš vše je ok a macek se má k světu a porod císařem je brnkačka 😉 ,ale uvidíš máš ještě čas...
U nás se to jen honí, zatím nepršelo a doufám, že nebude jsem na skůtru a chci se stavit do lesa pro pár borůvek...zahradu jsme posekaly v neděli,ale tak tak protože byly přeháňky...
No Michi upřímně ti to nezávidím a určitě bude hezky, aspoň to tak hlásí tak tomu musíme věřit 😉

divabara
15. črc 2008

Ahoj Zan,

my jsme ted prave skutr prodavali, trhalo mi to srdce,ale moc jsme na nem nejezdili...No a misto toho jsme poridili autosedacku s podvozkem a golfacem...docela sila, vymenit motorovy pohon za pohon manualni...Tak drzim pesti,at nezmoknes...Boruvky bych si taky dala a co takhle boruvkovy kolac nebo knedliky...mnam.

zanetik
15. črc 2008

Tak já chci trošku do mrazáku a budu dělat koláč ale asi až tak v pátek, protože jsem včera dělala meruňkový a marmeládu...
No teď se dost zatáhlo, já mám fakt smůlu a nemám pláštěnku, mám ji v batohu a ten je doma ☹

Baruš taky to tak asi u nás dopadne příští rok vyměním skůtra za kočárek 😀

Tak já se pomalu loučím, za 20min snad jedu do bankomatu, na poštu a na borůvky a k večeru se psem na veterinu, volala mi mamka, že je nějaká špatná, je mi z toho do breku a blbě od žaludku...tak zatím papá

grej
autor
15. črc 2008

Papa Zanet. Tak ať to s pejskem dopadne dobře...

Já asi přeci jen taky vyrazím dřív a vrhnu se na tu zahradu. Sluníčko sice nesvítí, ale ty hnusný tmavý mraky už jsou pryč, je jen obyčejně zataženo, tak toho využiju a něco málo posekám, než to zas přeroste.

Tak se mějte!!

divabara
15. črc 2008

Ahoj zan,

tak doufam, ze pejsek bude v poradku. Drzime pesticky...
Mame doma taky jednoho pesana, takze moc dobre chapu, ze je ti z toho do breku, preci jen jsou to clenove rodiny...

sroubek
15. črc 2008

hlásím, že jsme včera konečně objednali kočárek..přes internet 😀 a dneska v ikee koupili komodu 😵 takže vše sbaleno, vymalováno a hotovo ...huraaa

císař: no v podolí na mě kouknul doktor a řekl, že to vypadá dobře, že můžu rodit normálně...no a pak volal primáři, a ten, že dvě dělohy jdou automaticky císařem...je fakt, že mě neviděl a neví, že já mám spíš jednu dělohu a pochvu a pak něco navíc stranou...skoro se tam ani nedá dostat...při porodu..dle mého gyndaře se to automaticky posune stranou a je důležité, zda je ta pochva u dělohy dost velká..no a to u mě je...ale v pondělí rozhodne primář.

kuba byl ve 32tt hlavou nahoru od té doby nevím, jenom mi sestřička říkala, že pohmatem to vypadá na hlavu dolů..ve středu tj. zítra jdu do podolí na ultraz´vuk...jak je mimčo veliké a položené...to bude asi hlavní rozhodovací moment..jestli bude hlavičkou nahoru...nemám argumenty..jestli hlavičkou dolů..mají se co těšit na xenu bojovnici 😎 😀 😎

majmuna
15. črc 2008

ahoj kocicky....

zitra uz frcime na tu dovcu tak se jdu rozloucit...

drzte nam palecky at Tedak dobre zvladne tu cestu a at se s M neporafeme jako pred kazdou cestou 😀 Z nervu uz mam zbouchanou celou Merci....zitra budu balit nakupovat a uklizet tak nebude asi cas sem skaknout.

tehulky nase zadny strachy a uzivejte si pupiky 😉 cisare neni duvod se bat....je to zakrok boli to ale s miminkem v naruci ne tolik jak se muze zdat 😉 🙂

holky pekny fotecky 😵

cau a bude mi smutno ☹ napisu grej az dorazime at mate info 😉

grej
autor
16. črc 2008

AHoj holky!
Šroubku - no vidíš, já málem zapomněla na ty tvoje 2 dělohy 😉 No uvidíš podle polohy a taky velikosti. Dej nám vědět!

Dnes musíme držet palce Mufy, měla by jít na IUI. Takže Mufy - tfuj tfuj tfuj!!

Majmu! Jé - ona už je vlastně středa! Prosím tě hlavně to zvládni s chlapem. Balení a přípravy jsou brnkačka, proti tomu, abys docílila nehádání se před cestou.
Já teda nevím, jak u ostatních holek, ale u nás už je to pravidlem. A nezáleží, jestli odjíždíme do Chorvatska nebo jen na chalupu 😉
Když budeš stíhat, brnkni nebo zavolej!

A nesmutni, budeš si užívat na sluníčku 😉

zanetik
16. črc 2008

Ahojda, tak musím říct, že mi jsme se nikdy před žádnou cestou nehádaly...

Jo na Mufy myslím a doufám, že ta IUI dnes dopadne...

Majmu moc si to užijte a odpočněnte si 😉

Tak jsem zvědavá na Sroubka jak ten Kubík si tam vlastně hoví 😀

mufy
16. črc 2008

Ahojky holky, tak jsem dorazila do práce. Včera jsme se měli výborně, hodně jsme jedli a pili, na chatičce bylo fajn.

No a dneska v nemocnici jsem šla na UTZ, jenže folík byl teprve 15 mm, tak inseminace bude zítra, v poledne mám přijít. Nechala jsem si napsat léky na stimulaci, Clomhexal, Utrogestan a Pregnyl, aby byla větší šance.

Vy jste toho ale včera nakecaly, baby jedny ukecané. 😉

grej
autor
16. črc 2008

Ahoj Mufy🙂 Tak zítra budem držet zase 🙂

mufy
16. črc 2008

Dneska je už můžete pustit, zítra a celých 14 dní. Grej doufám,že na tom budeme zase stejně, ať můžeme čekat spolu. 😉

Majmunko ať se ti dovolená vydaří a Tedík nezlobí.

Musím se jít kouknout na ty fotky od Michi, ještě jsem neměla čas, mám tu fofr.

grej
autor
16. črc 2008

Mufy, já měla asi ovu včera. Bohužel, manža byl lenoch líná, takže tulení nebylo 😠 Ale den před ovu jo, tak uvidíme...
http://www.fertilityfriend.com/home/1695b6

mufy
16. črc 2008

Aha tak to jo, já myslela,že ovu ještě nepřišla. Tak to musí vyjít, když jste se tulili. 😉 to já na ovu čekám,myslím,že bude tak v pátek nebo v sobotu.Ale jsem ráda,že mám ty prášky na stimulaci,aspoň si budu říkat,že se zase něco děje.

zanetik
16. črc 2008

Tak já už se pro dnešek loučím, jedu na skůtříku 20km na výlet na tábor kam jsem jezdila jako dítě, 2kolegové z práce tam dělaj, tak zítr papá

mufy
16. črc 2008

Já už taky jdu tak se mějte taky pěkně, jedu s autíčkem do opravny, zlobí mě výfuk. 😠

zanetik
17. črc 2008

Dobré ranko, tak jakpak se vstávalo? Mě hrozně bych spala jak miminko...včera na táboře super, hned bych tam jela jako vedoucí a docela o tom přemýšlím,ale kdo ví co bude příětí léto 😅
Byla tam maličká 3-letá holčička, chodila si tam sama, koukala byla úplně úžasná...hodňoučká prostě zlatíčko...
Tak nic tak zase sedím v práci, jsem musela posnídat, byla jsem nějaká hladová a jdu makat 😒

mufy
17. črc 2008

Ahojky holky, Ahojky Zan, dneska je teda počasí, prší a prší. Ještě,že dneska nebudu dlouho v práci. Včera jsem dala auto do opravny, to zas bude peněz za opravu. Další peníze za léky na stimulaci, ach jo, copak je s...??????Ve sportce jsem taky nevyhrála,tak nevím.....
Dneska mě hrozně bolí hrozně šlapky na nohou, mám tam otlaky a to budu dneska jenom pořád na nohou.

Zan já jsem šla včera spát něco před devátou,ale taky bych ještě klidně spala. Dneska myslím půjdu spát už v osm hodin.Stejně v televizi nic není.

michina
17. črc 2008

AHoj holky, nějak jsem se sem včera pro samou praci vubec nedostala...
Mufy, ja tomu nerozumi, ty jsi jeste nemela ovu, folik byl maly, melas jit dneska na inseminaci a pak pises, ze ti dali leky a uz nejdes? Mam v tom nejaky zmatek a to uz sjem ymslela, ze jsem trosku odbornik. Ale clovek se porad uci.. 😉
Podle me jsem mela vcer aovu, chodila jsem kolem manzi, natrasala se (v uvozovkach) a nic.. Proste kdyz uz nema smysl se snazit kvuli mimi, tak to snad bude jeste mene casto... to teda ne!!! 😀
I kdyz pravda je, že jsme oba posledni dobou moc unaveni, ale ja se premuzu, on ne.. 😀

mufy
17. črc 2008

Michi já byla včera na UTZ, abych šla na inseminaci, jenže folík ještě nedorostl na tu správnou velikost, tak jdu na ni až dneska. A jestli se to nepodaří a dostanu MS, tak začnu brát léky na stimulaci,aby těch folíků bylo víc a byla větší šance. Už mě nebaví plácat se v tom měsíc po měsíci. Tak jsem si sama o to řekla, že chci mít větší šanci. 😉

Tak to my se tulíme jak kdy je chuť a kdy je čas.My už sice taky nemusíme kvůli ovulce,ale to neznamená,že bychom nesexovali vůbec.Jak jsme byli na té chatě u známých, tak se musím pochlubit,že jsme si to užili dokonce 2x a to musím říct,že je to rozvrzaná chata a museli jsme být tiše,aby nás nikdo neslyšel,ale zase to bylo takové malé dobrodružství. 😀

grej
autor
17. črc 2008

Ahoj holky, asi za to může tlak nebo počasí, páč já šla spát hned po "odložených případech", spala jsem jak zabitá celou noc a stejně jsem si ráno musela dát kafe, abych tu neusnula u počítače...
U nás naštěstí neprší, jen je hnusně zataženo. Ale při mým štěstí začne pršet před obědem, abych pěkně zmokla, až si pro něj půjdu...

Michi - mě to povídej. Taky jsem se převčírem natřásala a bylo mi to prd platný 😠 U nás to možná smysl ještě má /snažit se přirozeně/, ale jak vidíš, manžovi je to úplně jedno 😠

Divný, zas mi klesla teplota. A to jsem si myslela, že ovu byla. Ona teda asi byla, protože mě bolí ovulačně břicho jako prase. Snad se zítra zase zvedne:
http://www.fertilityfriend.com/home/1695b6

Jo táák - už jsem to pochopila Mufy. Mě přišlo divný, že by ses snažila ještě těma lékama něco dohnat během jednoho či dvou dnů... POkud je to na příští cyklus, tak už to taky chápu 😉

Holky - pošlu vám do IP odkaz na fotky z toho Chorvatska. Ať je tady nevystavuju pro všechny koníkovky...