Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

zanetik
18. črc 2008

No koukal se UZ a prý něco z dělohou takže bude muset ven...

U nás je to samý, nejlepší když jde David v sobotu do práce, já se překulím na druhej bok a spinkám 😅

Tento víkend máme taky nějakej volnej vyjímečně...ale má být prý hezky až v neděli k večeru by se to mělo kazit...a příští týden pěkná kosa...takže asi budeme v sobotu na zahrádce jen tak něco šolichat, aby si David taky odpočinul, pak s našima něco ugrilujem, jo vlastně mamka koupila tu rybu Panga...a v neděli uvidíme dle počasí...v sobotu budu dělat k obědu květák a prát a převlékat peřinky..

zanetik
18. črc 2008

No Teďák je úžasný dítko, to si můžeme všichni jen přát...já se na táboře zamilovala do tý holčičky to by jste ji musely vidět a já si ji blbec nevyfotila...

mufy
18. črc 2008

Teda tady je romantiky. 😵

Já se taky těším,až se vyspinkám, i když to moc růžově nevidím.Půjdeme asi k rodičům na oběd,pak má tchán narozeniny,takže budeme slavit. Pak si zajedeme na grilovačku a budeme odpočívat.Možná vytáhneme kola.

Majmunka a Tedík to zvládli,jsou šikovní. 😉

grej
autor
18. črc 2008

Teda nějak je tu klídek, co?
Tady u nás se nic neděje, ani kupodivu nikdo nevolá. Což je s podivem, protože v pátek před víkendem bývá vždycky nejvíc oprav... Jdu si pro baštu. Tak pa.

zanetik
18. črc 2008

Grej u nás je taky podezřele klid, já si myslím, že to je tím že vypukly celozávodní dovolený, my máme příštích 14dní,ale já minimálně příští týden tu budu, protože v pátek je DPH, tak si ho v klidu budu dělat, mohl by být klídek a budu častěji na koníkovi 😅
Už jsem si tady i pěkně vytřela, udělám jen to nejnutnější co nepočká a zbytek si nechám na příští týden, budu tu skoro pořád bez šéfový i její dcerušky, tak to bude úžasný pracovní týden, moc se na něj těším 😀

zanetik
18. črc 2008

Jinak k obědu jsem měla kuřecí řízeček s výbornýma brambůrakama a okurkovým salátem, jsem naprosto spokojená a najedená akorát, asi si ještě zajdu pro Milu a dám si kávičku 😅

grej
autor
18. črc 2008

Tak to já jsem dnes zase prasila a dala si těstoviny carbonara. To je dietka, panečku 😉 😅
Tak to si příští týden víc pokecáme, když budeš mít víc času 😉

mikulka
18. črc 2008

Ahoj holčiny moje, zdravím vás. Jak se máte, co nového?

Mně zjistili těho cukrovku, bohužel dost vysokou, takže si vážím potraviny, jím po 3 hodinách a hlídám si, co sním. 😒 Hlavně, aby bylo v pořádku dítě, protože někdy je problém, že moc roste, nebo málo a taktéž jeho orgány a taky se mu namáhá víc slinivka ☹ . Snad to bude v pořádku.

Jinak mám už asi měsíc klidový režim, musím poléhat, protože mě často bolí břicho, i při menší námaze.
Dodělává se nám byteček, bude to hezké 🙂 Zatím jsme stále u našich, domů už se moc těším. Akorát, až to dodělají, bude tam ještě dost práce. Třeba předsíň bude dělat manžel, takovou stěnu, přidělávat v bytě skříňky, skládat nábytek a takový. A pak to vybalování! Já enmohu dělat nic. Ono tím stěhováním, jak jsem nakládala do krabic věci a hodně se namáhala, tím se mi právě namohla děloha a od té doby mě to bolí. Tak teď si musím dát pozor.

Holky, a co vy? Jak to u vás pokračuje, kdy se chystáte na IVF, Grej, Michi? A kdy Mufy na IUI, a co IVF, plánujete? A co Zane, co u tebe?

mufy
18. črc 2008

Já zrovna obědvám, teda nějak brzo,že????? 😀 Zan ten řízek ti závidím,já mám obyčejnou rýži s kukuřicí,takže suchota. 😨

Mikulko moc rádi tě zase vidíme.Těhocukrovka,to ti nezávidím.Musí to být otrava,že? Hlavně,že je jinak všechno v pořádku.
😉
Jinak já jsem zrovna včera byla na inseminaci,tak budu zase 14 dní čekat. 😕

zanetik
18. črc 2008

Jasně Grej, proberem co se dá, já až budu kontrolovat dph tak budu potřebovat rozptylovat, abych z těch čísel nezblbla úplně 😀

Mikul to bude v pohodě, už sis toho vybrala až až, tak se hlavně šetři, udělat se to může až porodíš zdravé mimčo 😉

Jinak Grej a Michi jdou někdy asi tak v září, Mufy byla včera na IUI a já se pořád chystám na září se objednat na konzultaci do CAR...

michina
18. črc 2008

Teda, vy jste toho napsaly..

Grej, já se na Davida krause taky tesila, libi se mi, jak vypada i jeho pisnicky, co znam z uvolnete se prosim, ale to co zpival u nas v Ove na koncerte fakt strasny, texty sice obcas legracni, ale ten styl?? Vubec nevim, kam bych ho zaradila a srovnani toho co jsem znala a slysela bylo jako metal a dechovka. Tak doufam, ze ted uslysim to, co predpokladam.
A co se týče kytary, manza ma puvodne vystudovanou hudebku na vysce, takze je to vlastne samozrejmost, dokonce mi i slozil v mladi pisnicku, ale skoncila v supliku, s kapelou tenkrat slozil pisnicku jen bejvalce a ta byla na desce.. Kdyz jsme se poznali, kapela uz koncila

Zanetiku, ta ryba je pangasius.. 😉

Mikulko, ahooooj, to me mrzi, ta cukrovka, ale po těhu by to zas melo byt v normě, ne? To jeste chvilku vydrzis a do rijna je to coby dup, uvidis. Budem ti vseci držet palec!

grej
autor
18. črc 2008

Ahoj Mikulko!
Holka naše, musíš na sebe dávat pozor!! Cukrovku má hodně holek, neboj, to bude dobrý... Hlavně odpočívat!

Ta ryba pangasius je výborná! Miluju jí!!

Michi - to určo kapela skončila kvůli písničce pro bejvalku, co? Co má co psát písničky bejvalkám 😀 😀 😉 😉 (i když byla v tu samozřejmě současná, ne bejvalá)...

Jak psala zan, my s Michi se chystáme na IVF v září, tak na nás mysli, jako my myslíme na tebe 😉

zanetik
18. črc 2008

Díky Michi jsem věděla, že to tak nějak je,ale nechtěla jsem to zkomolit 😉

Tak já se pro dnešek loučím, jsem asi už poslední ve firmě kromě vrátný 😀 , tak to balím o 15min. dřív a jedu na zahradu, David už tam jel...tak si užijte víkend papá

grej
autor
18. črc 2008

Jinak já tý rybě taky nemůžu přijít na jméno. Furt jí říkám "pangea" 😀

Papa Zan, měj se!

mufy
18. črc 2008

Michi je pátek a myslím,že každá se už vidíme doma, proto tolik času na psaní. 😀 😀 Ještě chvilku.....

Venku je dneska vedro a já budu doma a pak jen večer půjdu na pivko s miláčkem.

michina
18. črc 2008

Chudák ryba!! 😀

grej
autor
18. črc 2008

Mufy - vedro????
U nás je tak maximálně 20 stupňů, zataženo a celý den s přestávkama poprchává 😒 To je počasí. Vůbec nevím, co budem dělat o víkendu 😖

mikulka
18. črc 2008

Mufy, tak kéž by to vyšlo, už by to tu chtělo další těhuli. Prosím, a neříkej si tentokrát, že to nevyjde, spíš naopak, že to vyjde a že budeš mít mimi v bříšku. 😉 A představuj si to.

Září teda bude zajímavé, pokud se to do té doby nepodaří přirozeně. 🙂

Dnes se mě dr. ptala, jak mě to břicho bolí a jestli mi tvrdne. Ale já to nevím, nějak to nepoznám. A nevím, zda tvrdnutí břicha je to samé co stahy?

MUfy, vedro? Tady je právě dnes dost zima, brrrr.

A co dovča, budete mít? Teda Grej už měla, a co ostatní?

mufy
18. črc 2008

U nás svítí sluníčko a je teplo. 😉 Snad to vydrží.

Mikulko já si neříkám,že to nevyjde, to bylo jen u IVF, prostě psychika pracovala, při IUI je mi to celkem jedno,hlavně,že se něco děje.Když se to nepodaří teď,tak snad za měsíc, za dva....... 😵

Mikulko s tím tvrdnutím bych ti ráda poradila,ale nemůžu, těhotná jsem ještě nebyla..... 😀 😀 😀

mufy
18. črc 2008

Holky tak já už jdu domů, mějte se pěkně a pěkný víkend. 😉

grej
autor
18. črc 2008

Papa holky, mějte se všechny fajn. Já tu mám ještě tak hodinu.

michina
18. črc 2008

Já už se taky loučím, právě jsem se domluvila s manžílkem, že dorazi kolem páté domů a zajdem si taky na pivo a pizzu (před barákem máme užasnou zahrádku, kde tohle všechno je). A u nás je taky vymetená obloha a prý vedro. Modro a slunko je, vedro nevim, to zjistim, az vylezu z té naši komky 😀
Tak krásný víkend všem! 😉 😎

mufy
21. črc 2008

Dobré ráno holky, tak jak je po víkendu?

Víkend byl nějakej náročnej.Každej večer jsme někde byli a popíjeli.Zajeli jsme si i na kole a dneska mě bolí pěkně zadek z toho sedátka.Au.... 😀
Nejraději bych si lehla a spala. 😔

grej
autor
21. črc 2008

Ahoj holky🙂
Tak u nás bylo o víkendu aspoň trochu slušný počasí. Včera i v sobotu krásných 25 a polojasno. Zato dneska je fakt kosa - teď ráno jen 12 stupňů a přes den má být jen 20 😠
My jsme v sobotu jen lenošili a byli na návštěvě u našich a večer pak u těch známých, co mají dvojčata. Jedno dítko jim hlídala babička a to druhý bylo zrovna tak hodný, že manža zase začal básnit o dvojčatech 😀 Nevim, včera jsem u holek byla večer a zas taková pohoda to teda není. Oni prostě nechtěj spát. To je děs. Uspáváš je půl hodiny, pak chrněj tak deset minut a pak jsou zas vzhůru jako by nic.

Včera jsem taky vytáhla manžílka na výlet. Jeli jsme na motorce na Český Šternberk. Krása🙂

michina
21. črc 2008

AHojky! 😎
My měli taky krásný víkend, krásněé počasí, no super. Jazz ve měste v sobotu byl úžasný, David Kraus byl ikrásnej a charizmatickéj jako vždy a hráli opravdu jazz a bylo to parádní, Peter Lipa byl taky fajn, mělo to úžasnou atmosferu, to namesti je pod zamkem, takze proste super!
V neděli u nás byli známí, co s nima jedem do toho irska, takže jsme planovlai cestu (no spíše oni nám to řpednesli a my byli radi, ze nic nemusime planovat), co si s sebou mama vzit a tak.. Byli u nas na obed, s manzou se pekne picli ve dve odpoledne, pak jsme jeste byli venku na dlesi prochazce v prirode, no super víkend! 😀

mufy
21. črc 2008

Grej u nás je taky šílená kosa a já blbec jsem si ještě vzala krátkou sukni.No ještě,že jsem autem a ven vůbec nechodím,jinak bych asi umrzla. 😀

Jako dvojčata bych klidně brala,ale žádný med to nebude.Já mám ještě k tomu strašně ráda spánek a psala mi kamarádka,co má měsíčního chlapečka,že skoro nespí,že je to dost těžké.Ale já bych ten spánek obětovala, kdyby to miminko bylo. 😵

Já mám divný graf, ani nevím, kdy podle toho byla ovulace,já si myslím,podle hlenu a čípku že v sobotu. Tak uvidíme.

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

zanetik
21. črc 2008

Ahojda a dobré ranko, tak u nás byl víkend po dlouhé době pohodový, byly jsme na zahrádce oba dny, trošku pracovaly a večer se válely u televize i když v ní nic nedávaly, až včera večer jsem byla s kámoškou na bruslích a chvíli v hospůdce na terásce....jinak počasí i o víkendu bylo pohoda,ale teď jsem koukala co nás v srpnu čeká,t ak nic moc 😒
Dnes teda fakt zima a zítra to má být ještě horší ☹
Jinak doufám, že budu mít v práci klid, tak se jdu pomalu ponořit do DPH.

Mikul u nás je to zatím s dovolenou nějaký divoký...nějak nejsou ani moc peníze, protože mě bude stát tento týden operace psa 4tis. a aby jsme jely sami s Davidem se nám nevyplatí...možná by jela kámoška co jsem s ní byla ve Skotsku,ale ta může až v srpnu, jenže my zas máme tu svatbu 8.8. a pak by měl začít David jezdit dělat do Prahy, takže pak to už nepůjde, tak já vůbec nevím ...

michina
21. črc 2008

Nemate to jednoduche, Zanetiku..
A co takhle prodlouzeny vikend nekde u nas, nestoji to moc a trosku to splni pocit z dovolene. My takhle byli jednou v Litomysli, jendou v Mikulove a jendou v Uherskem hradisti, fakt parada a rada na to vzpominam. Navic to muzete prizpusobit pocasi, vzit treba kola, brusle... I u nas je krasne. 😎

mufy
21. črc 2008

Zanet a tu svatbu máte svoji a nebo někomu jdete?

Já jsem taková nedospalá, spala bych jak miminko,ale musím to vydržet až do večera neboť jdu ještě ven s kamarádkou a její malou.

Taky bych brala dovolenou, někde se vyvalit na pláži a mlsat. 😵

michina
21. črc 2008

Taky ted premyslim, ze bych zazdila Zanetikovu svatbu, Sroubas uz ji ma za sebou, mame se tesit na dalsi fotecky? No jo, 8.8.2008, vsichni jsou jak spalseni po tomto datu, jen me se zeni 2 kamaradi. Když uz do toho prastili, tak at je to datum, ktere sï budou dobre pamatovat, že jo? 😀