Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

michina
24. črc 2008

Držím vám palce, holyk, třeba nakonec na to IVF v září půjdu sama. 😎
Taky bych se koupala v moři... teploučko, vlnky... a ne zamračeno a dest. Uz se tady uplne desime, jak budeme mit v sobotu na tom sporotvnim dni. Zadne zalozni plan neexistuje, ani to nejde. Takže sjizdime vsechny mozne metereologicke nety a informace... 😒

grej
autor
24. črc 2008

Má být krásně Michi, dokonce prý 29 stupňů 😉 Neboj, však ono se vyčasí 😉 Taky máme akci venku... S těma kámoškama a dětma. Právě sháním vláček Mavis, snad ho budou mít ve Sparky´s v Letňanech. Na netu ho mají, ale už jsme byly ve dvou kamenných pobočkách a nikde ho nemaj 😠

michina
24. črc 2008

No jo, hlásí až 31st., ale bouřky.. Tak snad to výjde. Máme tam mít i kapelu, tak se docela těším. 😅

zanetik
24. črc 2008

Ty vado u nás leje jak z konve a to svítilo sluníčko ...ještě že jsem dneska autem..o půl 3 prchám a jedem s kámoškou do Litomyšle na nákupy, potřebuju šaty na tu svatbu,ale nikde nic nemaj, asi si udělám příští týden výlet do Prahy nebo do Brna, jinak půjdu nahá...

To se schválně zeptám účetní...je to blbost, přece nemůžu přijít denně o tisícovku..to bych musela brát minimálně 20tis. a to zdrav. a soc. si těch 80Kč klidně zaplatím,ale to ti normálně strhnou z výplaty...

mufy
24. črc 2008

Tak se na to zeptejte mě by to taky zajímalo. Třeba si to zjistil blbě,Je pravda,že u nás se to ještě nedělalo.

grej
autor
24. črc 2008

Michi - jé, to budete mít super🙂

Zan - nevim, jestli v Praze pořídíš líp. Já mám pocit, že tu taky nikdy nemaj to co já potřebuju. JO - jsou krámy, kde maj, ale tam to zas stojí nehorázný peníze 😀

artep26
25. črc 2008

Ahoj holkíííííííííí 😀
Nějak nestíhám, ale pečlivě jsem to všechno dočetla, aby mi nic neuteklo 🙂 Grej a Mufy držím palečky, třeba na IVF ani opravdu nedojde, jak psala Michi. Michi a neboj, sama nepůjdeš, my jdeme taky protože já přirozeně neotěhotním, tím jsem si 100% jistá. 😉
Já mám ještě 18 dní dovolené, nechci vás naštvat, ale taky jsem pěkně vyřízená, žádné volno za celýho půl roku. Na IVF si jí nehodlám vyplácat, půjdu normálka na neschopenku. Mám to už v práci posichrované, 11.8. za mě mojí kolegyňku nabírají zástup (u mě je to předčasné ale to chlapovi nevysvětlíte), takže to bude v pohodě. Když se to povede, tak zůstanu doma ne nemocenské protože z tohohle frmolu a stresu bych asi potratila, když se to nepovede, tak dám výpověď a když něco seženu, tak mě třeba pustí na dohodu, když už tu někdo bude. Mám to vymyšléné hezky, co?? 😀 😀

zanetik
25. črc 2008

Dobré ranko, koukám že včera nikdo neměl čas se rozloučit 😀

Grej já mám pocit, že letos prostě nefrčej sukně a šaty,ale kraťasy, 3/4kalhoty apod., takže možná nakonec půjdu v kalhotech...

grej
autor
25. črc 2008

Ahoj holky!

mám velkou novinu!!! KUBÍK OD ŠROUBKA UŽ JE NA SVĚTĚ!!!

Narodil se v úterý císařem. Předtím od pátku byli na rizikovém, protože na UTZ zjistili, že je Kubík malej, že už nepřibírá. V pondělí bylo Šroubkovi blbě, špatně se jí dýchalo, bolel žlučník a tak a doktor řekl, že to je prý znak, že chce jít malej ven. Porodní váha 1960 g. Po porodu ale ještě zhubli, tak teď musí čekat až to azs Kubík nabere a pak je pustí. Taky prý má malej náběh na žloutenku, ale to má každý druhý mimi, že jo...
Prý je to fakt "savec", mlíko ze stříkačky ho nebere, musí ho mít přes dudlík, aby si mohl pořádně sát 😉

Mám fotku, zatím to vypadá, že je malej tmavej po Pavlíkovi. A je hrozně vlasatej 😉 Pokud se mi to večer povede, zkusím to stáhnout z mobilu (dostala jsem mms) a hodit vám to sem.

Jo - leží v Podolí. POkud vše půjde dobře, tak si Šroubas myslí, že budou dobře přibírat a že je koncem příštýho nebo začátkem dalšího týdne pustí domů🙂

Zan - jasan, klíďo si vezmi kalhoty. Te´D už se na sukně tak nehraje...

Ahoj Artep - to je supr, že už to máš takhle zařízený 😉

artep26
25. črc 2008

Jé tak to mám radost a velká gratulece. Žloutenka opravdu nic není, pokud není ve velké míře. Andulka jí měla taky, ale málo a stačilo postávat s ní u okna na sluníčku a než jsme šly domů z porodnice, tak byla celkem "nežlutá". Hlavně je to vidět na očíčkách, ale fakt to nic není. Některé děti musely i pod to světýlko v porodnici.
Tak mě napadlo, jestli mají Kubíka, tak to ho taky obdarovali jako mi naše dítko. V úterý narozky, dnes první svátek 😀 . Anička má svátek zítra a v pondělí narozky 🙂 🙂

artep26
25. črc 2008

Jééééééééééééééžiš hrubka 😅 se fakt stydim ... "jako MY naše dítko" 😅 😅 😅

zanetik
25. črc 2008

No tak supeeer, tak snad to půjde rychle nahoru ať tady může s námi zas plkat 😅

Ahojky Artep, pěkně sis to naplánovala, tak hlavně ať vyjde těhu 😉

zanetik
25. črc 2008

No jo, on se v úterý narodil a dnes už má svátek, no nic moc 😅

artep26
25. črc 2008

ZAnet to neva, my to slavíme všechno na den, ale je fakt, že od babiček a příbuzenstva většinou dostane 1 větší dárek k svátku i narozeninám. A proto já si zakládám na tom, aby byly oslavičky 2 (1 malá na svátek a větší na narozky). Teď to budeme slavit až 28. najednou, není totiž doma. Ale přijede v neděli, tak jí možná udělám překvápko a uděláme si soukromou párty s dobrou večeří v neděli. 🙂

grej
autor
25. črc 2008

Měl mít původně termín až 11.8.. No ale i tak by to bylo blízko sebe 😉 Já se přiznám, že mám štěstí, že moje maminka má svátek v únoru /jmenuju se po ní 😉/ a že jsem se narodila v srpnu. Mám to hezky od sebe půl roku a ještě si mezi to vrznu v zimě Vánoce 😉
Manža to má taky tak. V dubnu svátek a v listopadu narozky 😉
Hrozný to má manžova teta. Narodila se 24.12. a jmenuje se Eva 😠 Fakt se jí rodiče pomstili 😀 😕

artep26
25. črc 2008

Tak to je opravdu trest 😀 😀 😀

divabara
25. črc 2008

Ahoj holciny,
takto sroubkovi moc gratuluju a hlavne preji at jsou zdravoucci...Zloutenku ma fakt kazde druhe ditko...JInak ja vcera byla na kurzu vazani satku, tak asi nejaky poridim,ale moc v tom nevyznam 😠
S tema narozkama, to znam...ja ma narozeniny na konci listopadu, svatke na zacaktu prosince, pak hned Mikulas, pak hned Vanoce a ma utrum opet na cely rok...ale neterinka to ma vsechno v prosinci, tak je na tom jeste hur...

Jinak dneska tady nad nama letaly dost nizko stihacky, tak jsem mela sok, byl to sileny ramus, strasne jsem se lekla
😕 , nastesti mimi to asi zvladlo bez ujmy...

Moc preji krasny vikend vsem, ja dnes jedu kupovat monitor dechu z druhe ruky...No uz ty penize pekne leti,ale co by clovek neudelal pro mrnouska...

grej
autor
25. črc 2008

Holky zdraví vás Mufy. Prý jí nefunguje net, tak se nemůže přihlásit.

Ahoj Baruš🙂 Tak dobře pořiďte 😉 Ten šátek se mi taky líbí, ale měla bych strach, že se to rozváže (i když vím, že je to blbost 😉).

zanetik
25. črc 2008

No tak u nás mimi ještě není a peníze lítaj, nejdřív ten pes můj, pak jel David nechat vyměnit klíňák + prohlídka na dovču a máme asi po ni, vyskočila nám tam nějaká kontrolka už podruhé, takže asi budeme vyměňovat nějakej servo motorek za 11tis. plus práce, takže asi dovolená padá ach jo...když se to se.., tak pořádně...

zihu
25. črc 2008

ahoj holky, teda tak to sroubkovi moc gratuluju!!! hlavne, aby byli brzo v poradku a doma🙂

mikulka
25. črc 2008

Ahoj holčiny, tak Kubík už je na světě, juchuuuuuuuuuuuuu. 😀 Ať je zdravý a ať se jemu i mamce daří! 😉

Já pokračuji v té cukr. dietě, docela se to dá. Akorát, že jsem zhubla a to nesmím, protože špatně přibírám. Snad už hubnout nebudu. 😒

Máme hotovou rekonstrukci, př. týden by mám ještě měli udělat vodu v kuchyni a koupelně (zatím nám voda neteče a nemáme ani sifon apod.). Teď bude manžel nosit do bytečku nábytek a sestavovat ho. Ještě tam bude mít dost práce, něco jsme se nenechali dělat, bude to dělat on. Hlavně že je šikovnej a umí to. 🙂
Nevím, kdy se tam budeme moci nastěhovat, bude pak ještě práce s vyklízením krabic (máme jich asi 50 😕 ).

Já nesmím dělat téměř nic. Jak jsem si při vystěhovávání namohla dělohu, od té doby mám potíže, břicho mě bolí často a to i při menší námaze (jako třeba když vyklidím větší nákup 😒 ). Nemohu se ohýbat a narovnávat, chodit po schodech, jezdit autem.
Ale už se do bytečku moc těším, že si snad vydechnu (?). Přece jen teď byly pořád nějaké starosti a stres s tou "stavbou", pořád mám plnou hlavu, co zařídit, kam zavolat. A nemohu se tak věnovat těhotenství.

Nakupuju už nějaké oblečky, to jo, ale přece jen, už bych se chtěla věnovat přípravě na porod a na narození děcka. I když máme ještě dva a půl měsíce čas, ale i tak. 😉

Kočky, a co vy?
Myslím na Mufy, kéž by jí to teď vyšlo. 😅

grej
autor
25. črc 2008

A co ty Zihu? Jak jsi na tom? Jak pokračujete??

AHoj Mikul. To je supr, jak jste pokročili s tou rekonstrukcí 😉 Vlastně ani nevím, jak to u vás nakonec dopadlo s tím odkupem půdy. Chtěli za to hrozný prachy, co? Koupili jste to nakonec?
Je to k vzteku, že nemůžeš ani s tím nejmenším pomáhat, co? Ale na mimi jste čekali dlouho,t ak si to pořádně užívej a odpočívej. Namakáš se ještě za celý život dost a dost 😉

My s Mufy čekáme na MS, Mufy nějak koncem týdne a já v pondělí nebo v úterý. Konečně se mi po tom IVF srovnal zase cyklus, tak mám krásný grafy jako dřív. Tak jsem ráda. Na druhý pokus asi půjdem v září, tak snad...

mikulka
25. črc 2008

Tu půdu jsme nakonec nekoupili, od srpna čekáme na udělení výjimky ze stav. uzávěry. Nakonec bychom ani nestačili postavit. Zatím jsme udělali menší rekonstrukci ve stávajícím bytě. A i tak jsme museli mít úvěr a budeme dlouho splácet.
Půdu bychom koupit ale chtěli, do budoucna by to byla příležitost byt rozšířit a mít o pokoj víc. Aby mělo malé svůj pokoj.

Kéž by Mufy a tobě MS nedorazila 🙂 Moc bych si přála, aby tu byla další těhulka.

divabara
25. črc 2008

Mikul, ta tehu curkovka, vubec si nedovedu predstavit,ze musis drzet dietu...ale uz jen 2,5 mesice, to je za par..No a kolik jsi vlastne pribrala? Je to drsny, nejdriv hubnes, protoze zvracis, a pak musis jeste drzet dietku...

Grej, musim ten satek omrknout, segra mela ten guatemalsky, tak ho asi poridim, je to takovy cenovy stred...no snad mi z neho pak mimco nevypadne 😕 Pani vcera na kurzu rikala, ze je otazka casu a pak uz budeme vazat jako nic.

JInak my jsme dodelavali prave detsky pokojik, delali jsme skrine a tak, v pondeli budou jeste zaluzie, no a pak uz snad zacnu pomalu chystat vybavu a veci do porodnice.Docela to ted utika, i kdyz stale jsem vdecna za kazdy tyden navic, kdy je mimco v brisku...

HOlky, tak drzim pesti at MS uz nedorazi..kez by!!

mufy
25. črc 2008

Ahojky kočenky moje, tak jsem si vás dočetla. Nešel nám internet a nějakým zázrakem se to opravilo.Měl ajsem tu velkej fofr a musím říct,že jsem úplně vyšťavená a to mám jít ještě dělat velkej nákup a zavařovat okurky.Už teď se nemůžu hýbat.

Grej máš pěknej grafík, je to podobné jako tehdy, když jsi byla na těch lyžích a taky se to drželo na 37,1 a těhu jsi skoro byla.Tak tfuj tfuj,abys nemusela jít na to IVF. 😉

Mě zatím nic nebolí,to je zatím dobře,tak uvidíme příští týden.Jen jsem fakt hodně unavená,ale to jsem dlouho.Kéž by nám to vyšlo,ani nevíte,jak bych si to přála. 😵
Nové těhulky by to tu už chtělo, ostatní už budou rodit a my pořád nic.

Mikulko musíš víc odpočívat a těšit se z těhotenství.Vždyť pořád něco děláš a za chvíli porodíš a ani nebudeš vědět,žes byla těhotná.

michina
25. črc 2008

At zije Kubik!!! 😀 At jsou oba zdraví!!
Ja dneska nemam moc casu, pripravy na zitřejší sportovní den vrcholí, takže běham, tisknu na posledni chvili grafy a pripravy.. no fofry.
Ale pocasi se snad umoudřilo, hlavne aby zitra neprselo!

mufy
25. črc 2008

No a hlavně jsem zapomněla pogratulovat Sroubkovi ke Kubíkovi,Ať jsou oba v pořádku a malej pěkně přibírá. 😵

grej
autor
25. črc 2008

Ahoj Mufy🙂 Tak už ti to spravili? Sláva 🙂

My tu máme chíplo, nic se neděje 😒 Aspoň můžu dodělávat resty, co mi tu visej ještě z doby co jsem byla na IVF...
Mě taky dnes čeká velký nákup. Zas tam bude nával, všichni budou nakupovat na víkend...

Já se těším na víkend. V sobotu jedu dopoledne k babičce. Udělá mi mojí oblíbenou dýňovou nebo fazolkovou polívku🙂
Pak mám sraz u Benešova s těma kámoškama a jejich dětma. Tam se nechci moc zdržet.
A v neděli budu mít sraz se svojí svědkyní. Je to ta, co teĎ bydlí v Bratislavě. Tak už jsme se zas neviděly ani nepamatuju ☹ Ale teď snad jo😉 AKorát si sebou přiveze přítele, který nemluví česky, jen trochu anglicky. Tak snad aspoň trochu pokecáme...

Mufy, máš pravdu (jsi dobrá, že si to pamatuješ😉), že ten graf je podobnej. Hážu odkaz na ten starej:

http://www.fertilityfriend.com/ttc/chartgraph_m...

Podobný to je, otázka je, jestli třeba nebude podobnej i ten konec :-/ Ale myslíme optimisticky a věříme si!!! 😀

zanetik
25. črc 2008

Jinak já jsem dnes 31DC, tak jsem zvědavá do kdy budu čekat,ale věřím že jestli pojedeme na dovču, tak to dostanu cestou tam ☹
Konečně vypadla šéfová i daňový poradce, tak budu mít 1,5h klid a jsem se rozhodla, že už nebudu ani pracovat...a v pondělí mám dovču nepůjde nám dva dny program, tak bych tady byla na nic,ale v úterý přijdu a budu odvážet loňský šanony do archívu...

grej
autor
25. črc 2008

Ahoj Zan, takže už máš veget? To je dobře🙂 Aspoň se připravíš psychicky na víkend 😀)

Michi, nebude pršet. Maj být tropy 😉 U nás se kolem jedenácté rozplynuly mraky, přestalo pršet a teĎ už je modro, sem tam mráček a sluníčko 😉