Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

michina
30. črc 2008

Tak tak, Grej. Jedno tulení min nebo vic, to je naopak prijemne... 😎

grej
autor
30. črc 2008

Jasně - aspoň mám "jistotu", že se 19.8. potulíme 😉 JE to dobrý, zrovna ten týden bude mít manža volno, takže nebude tak unavenej a navíc to můžem zkusit i v těch sedm večer 😉

Jinak kdybych zapomněla - příští týden si beru volno holky. Jedem s manžou na chalupu. Nejdřív k němu a pak k nám a budem dělat výlety do okolí na motorce. Už se mooc těšim🙂 Snad bude hezký počasí...

Jo a v úterý už se má vracet Majmu!! To to uteklo, co?

michina
30. črc 2008

To teda fakt letí, doufam,,že ta naše dovolena se aspon povlece!! A nemyslim samo nudou.. 😀

mufy
30. črc 2008

Grej to je zajímaví s tím počítáním a prostě se vším.Já u takovýho lěčitele ještě nebyla.Ten můj je úplně jinej.No každej je jinej a má jiný metody.

Grej už cítím,že to brzy přijde,jenomže bych byla radši,kdyby přišla aspoň zítra,abych ji neměla na víkend,zrovna má manža volno. 😠 A to by bylo,aby nebyl sexík.

Ty se máš ,týden volna,taky chciííííííí.....

grej
autor
30. črc 2008

Michi - a kdy že vy vůbec letíte? Stihneme se ještě rozloučit??

Mufy - a co ten tvůj teda dělá přesně? Já vím, že už jsi mi to asi psala, ale já jsem teď plná tý mý...
JInak ty neduhy zjišťovala tak, že jsem měla ruku položenou na stole a vedle ležel papír s takovýma kružnicema. Nad tím měla ona ruku a v ní řetízek a na něm kyvadýlko. V druhý ruce měla takovou tyčinku, vypadalo to jako náplň do propisky, a s tou jela po seznamu orgánů v těle. A asi podle toho, jak se jí to kejvlo, tak říkala že dobrý nebo blbý. Takhle stejně zjiš'tovala i ty minerály.

A pak i to, jaký bylinky mi má dát. Jela po seznamu připravků a z toho viděla který se pro mě hodí. Kyvadlo jí i řeklo, kolik kapek a kolikrát denně a jak dlouho mám brát. Mazec, co?

No jo, už se taky těším a taky doufám, že to neuteče, ale určo jo. Snad i manža vezme dovču i o přštím víkendu. To mám zrovna ty narozky a v pondělí pak máme výročí svatby.

Holky dáváte si k výročí nějaký dárky??

mufy
30. črc 2008

Grej ten můj právě toto vůbec nedělá.Já jen sedím a mám zavřené oči a on sedí a krouží rukou,jakoby chytal špatné vlivy nebo tak nějak.Tak to zkouší asi půl hodiny,jsem potom hrozně unavená.A pak ještě dělá magnetoterapii.

K výročí si nic nedáváme, jen si třeba zajdeme na véču.Zrovna jsem si vzpomněla,že jsem zapomněla na výročí seznámení,ale to tak nevadí ,jako když by to bylo na svatbu. 😅

jmisa
30. črc 2008

Ahoj všem 😀

Grej, byla jsem zvědavá, co ta čarodějnice. Zajímalo by mě, co je to za kapky.
Jinak s tím plodným dnem bych řekla, že se sekla, hlavně když měříme BT 🙂 Leda by se stal zázrak a Tobě se ovulka opozdila, to by pak byla echt čarodějnice 🙂

grej
autor
30. črc 2008

Mufy, tak to já byla včera večer taky úplně vyřízená. Jen jsem nevěděla jestli je to fakt po tom "srovnání čaker" nebo jsem si to jen vsugerovala, protože mi říkala, že bych mohla být uvnavená...
Já jsem teda unavená furt a to jsem spala jak když mě do vody hodí...

Jmis - hlavně že víš, kde mě vždycky najdeš 😉 Já jsem to nechtěla psát na idiopatky, kor když je Len tak proti tomu 😉 Nebo jako že tomu nevěří...

Kapky se jmenují EPAM a maj různý čísla. Já mám číslo 12 - ženský a číslo 24 - ledvinový. Je to směs bylinek. TEn ženský má v sobě např:
Propolis, všehoj ženšenový, řebříček obecný, lékorice lysá, kozlík lékařský, máta peprná, třezalka, heřmánek.
Ty kapky jsou takový mléčný.
Píšou tam, že je to silný biostimulátor dle tibetské receptury aktivovaný Ing. B. Tichanovským. Takže tak 😉

No ona na ten plodný den šla podle mě podle Jonáše. I ze začátku an mě zkoušela, jestli se jako snažíme ve správnou dobu, že někdo má plodný dny třeba těsně před MS. Tak jsem to nekomentovala, protože to je podle mě prostě blbost.

jmisa
30. črc 2008

Grej, no jo, jenže to neví, že jsme zdatné grafomanky 😀

jmisa
30. črc 2008

Unavená si mohla být tím počasím nebo i očekáváním 🙂

Jinak já jsem k čarodějnicím rezervovaná, přijde mi, že říkaj takové obecné věci, nemoci, co jsou civilizační, co postihnou občas každého z nás atd. Ale jako zajímá mě to 🙂

grej
autor
30. črc 2008

Ona se ptala, jestli si nějak tu ovu zjiš'tuju, když vím, že chodí pravidelně. Tak jsem řekla, že měřím BT. A na to konto ona že mi zkusí spočítat tu ovu na tý kalkulačně. Měla nějakou tabulku a v ní čísla. POrovnávala to taky s msítem narození, měla tam zeměpisný šířky a délky, pak k tomu něco přičítala a odečítala, furt jí to nějak nevycházelo... prostě komedie 😀

jmisa
30. črc 2008

Tak to bych se asi bavila 😀

Já osobně spíš beru homeopatii, kdy vlastně se ten homeopat vyptá na symptomy, nakombinuje to s Tvým vzezřením, doplní nějakýma dotazama a pak nasadí preparát. Samozřejmě větší důvěru mám k homeopatovi, co je i vystudovaný lékař. Což je třeba můj problém, že jo, netvrdím, že nelékař nemůže být dobrý homeopat. Ale já se líp cítím s dr.

Kdyby nás chtěla zkoumat s manželem, tak nám rovnou řekne, že se k sobě vůbec nehodíme, ani ne tak znameníma, ale ascendenty apod. nám jdou dost do konfliktu. 😀

grej
autor
30. črc 2008

Tak to my se k sobě s manžou taky totálně nehodíme. Jak podle normálního horoskopu tak i podle čínskýho.
Já tomu teda moc nerozumím, ale je fakt, že když sledovala ten můj nativní horoskop, tak něco povídala, že tam mám ve štíru. Štír je manžel. Tak třeba to, že tam mám něco ve štíru dělá to naše soužití trochu schůdný 😉 😀

No já taky těm lékařům víc věřím. Ale je fkat, že pokud jde o bylinky, tak tam je to asi jedno. U homeopatie už je to asi důležitější...

zanetik
30. črc 2008

No já bych tomu klidně věřila, že může být žena plodná i jindy...ono zase ti dr. když řeknou, že je ženská nepolodná a pak porodí 2 děti a nestalo se to jednou, tak v čem si může být člověk jistý...

zanetik
30. črc 2008

Teď koukám, že si mi jeden příspěvěk vůbec neodeslal, jenže si stejně už nepamatuju co v něm bylo 😀

grej
autor
30. črc 2008

Ale jo Zan, může být plodná i jindy. Ale jde o to, že pokud máš pravidelné cykly, tak chodí ovu téměř ve stejnou dobu. Pro někoho, kdo má cykly nepravidelný, opravdu může platit, že mu třeba jednou přijde ovu v době, kdy by už jindy čekal MS. Proto ty holky pak říkaj, že otěhotněly třeba hned po MS nebo tak. Já myslím, že ony třeba už byly dávno těhu, když jim MS přišla a pak na to jen přišly později.
A nebo můžeš mít kliku a mít třeba dvě ovulace. Jedno vajce prdne jako vždycky a druhý třeba později.

Ale nikdo mě nepřesvědčí, že ženská může mít plodný dny během menstruace. Ano, jako Len třeba 8DC /taky mám jednu kámošku, které jeden vaječník ovuloval 7DC a druhý 15DC), ale ne během MS. To by musela být fakt výjimka v cyklu a ne běžný stav...

To s tou neplodností je fakt, mám spoustu známých. ALe to bude spíš tím, že doktoři prostě vidí příčinu, kvůli které by to nemuselo jít a ejhe - ona si příroda poradí. Ale u ovu bych to takhle neviděla...

zanetik
30. črc 2008

Tak super mám tady šéfovou a každou chvíli říďu mám od oběda po vegáči...ale zítra zas budu 😀

Jak je u vás? U nás prší...no jo jsem chtěla jít sekat zahradu...

grej
autor
30. črc 2008

U nás pršelo ráno, ale teĎ už se to vyjasňuje a vykukuje sluníčko. Popravdě - dnes bych byla raději, aby nevylejzalo, protože chci taky sekat zahradu...

mufy
30. črc 2008

Zan u vás prší? U nás je zatím pěkně, i když chvílema se zatahuje. Mě už to v práci nebaví,dneska se jen flákám,ale už mě to nebaví.Dneska mám šílenej kopr.Jdu dneska na kukuřici,tak si večer uvařím k telce.Mňam...

Holky já už chci ty MSky dostat,aŤ se můžeme zase znovu snažit.Ach jo.No samozřejmě bych byla radši,kdyby nepřišla.Tak sobota asi rozhodne,jak vidím.

zanetik
30. črc 2008

No ale pršet taky nemusí na sekání...

Aspoň to máš Mufy přesně, co mám říkat já 😒

zanetik
30. črc 2008

No tak už je zase sucho, ani to nezalilo, tak asi sekat budeme...

Tak já se pro dnešek loučím, hezký zbytek dne a zítra papá...

Jinak já mám dovču od 8.8.2008 - 17.8.2008 tak se minu s Grej a myslím, že po mě nastupuje 16.8 Michi ne? ☹

grej
autor
30. črc 2008

Jé Zan, tak to se fakt mineme... No Michi nevím, té jsem se ptala kdy jede, ael nějak mi neodpověděla,.
Nebo že bych si jen myslela, že jsem se ptala?

Papa, užij si sekání. Já tu musím dřepět do těch půl pátý, když jsem šla včera dřív...

mufy
30. črc 2008

Holky já už taky jdu domů,tak se mějte pěkně.papa

grej
autor
30. črc 2008

Vy se máte holky. taky bych šla. Zavíraj se mi tu oči, ani nevím, jak to tu ještě hodinu a půl přežiju!!

zanetik
31. črc 2008

Dobré ranko, tak snad si Grej v práci přežila tu hodinku a půl bez nás 😀

Tak dnes mi je docela chladno v práci a i když bylo 14stupňů, tak na skůtru v kraťasech po kolena je zima 😅

Zas mi tu kolem oběda bude oxidovat šéfka, tak snad se dlouho nezdrží... 😅

mufy
31. črc 2008

Ahojky holky,

Zan mě tu asi bude taky oxidovat šéf,tak jsme na tom stejně.Včera to bylo super,celý den jsem tu byla sama a taky se mi nic nechtělo. 😀 Tak dnes snad něco udělám.

Mě bylo zase včera v práci zima,musela jsem mít překryté nohy dekou.( jako stará babička)

grej
autor
31. črc 2008

Ahoj holky🙂
No vydržela jsem to, ale byly to muka 😉

Pak jsem jela domů a sekala trávu. Takhle v podvečer už to šlo. Nebyla ještě moc dlouhá, tak jsem to měla za dvě hodinky a kousek zmáklý 😉 Jenže pak přišla kámoška s přítelem, přinesla mi věci od Avonu co jsem si objednala. Tak jsme chvíli poseděli, pak přišel manža z práce, tak jsme zase seděli. Domů jsme se dostali až po desáté a já ještě musela uklidit v kuchyni, udělat manžovi sváču a umýt si hlavu. Byl to fofr 😉 Šla jsem po dlouhé době spát s mokrou hlavou 😅

Dnes máme sraz s holkama z vysoký, takže jsem chtěla mít všechno hotový. Z práce budu muset pospíchat, abych stíhala být v šest na srazíku, tak stihnu max tak udělat sváču a popádim.

Mě je zatím v práci OK, příjemně. My ráno měli 19, včera bylo dokonce 20. Tropická noc má být snad z pátka na sobotu, tak jsem zvědavá jak bude.

mufy
31. črc 2008

Grej tak to jsi včera měla honičku.

Já musím říct,že jsem šla včera taky spát pozdě,taky jsem vařila, uklízela, manžovi snídani a nakládala maso na víkend.A to jsem přišla domů asi v 19.30 hod.Takže jsem byla taky hotová. 😖

zanetik
31. črc 2008

NO já ani nemluví, taky jsme sekaly, pak jsem letěla domů na net, kámošce ukázat kam jedeme na dovču, domluvit podrobnosti, do Lidlu pro rum, k našim napsat taťkovy prac. výkazy, domů jsem přijela ve 22h, tak jsem se sprchla, poklidila to nejnutnější...jééé já zapoměla na kytky na balkoně, už byly včera zvadlý, tak jsem zvědavá, která nepřežije 😒 a ve 23h spát...kdybych měla plodný dny poslední týden, tak těhu určitě nebudu 😅

grej
autor
31. črc 2008

Tak koukám, že jsme měly všechny náročné odpoledne 😉

Já se dnes těším na sraz s těma holkama. Možná půjdem i na párty, tak uvidíme ;)

Já taky musela zalít kytky. Převčírem. Protože už chudinky nestíhali. Budu muset vymyslet, kdo je bude zalejvat příští týden. Doma nikdo nebude, staroušci budou na chalupě, tak aby mi tam ty kytky nezašly... Doma by možná přežily, ale venku rozhodně ne. Jak jsou vedra, tak je musím zalejvat každý den, protože to vždycky přes den všechno vypijou (jsou v truhlíku).