Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

mufy
31. črc 2008

Snad to dneska bude volnější. Já si už udělala co jsem musela a teď snad budu mít trochu klidu.

Já kytky taky zalívám jak se mi chce.Až jsou skoro uvadlý,tak je zaleju a hotovo. 😅

Grej tak dneska na párty? No ty se máš.Já jdu ještě odpoledne do města dokoupit vše potřebné na víkend.

Jo a chci vám jen říct,že už špiním,takže zítra očekávám mrchu.Břicho fakt už bolí děsně, navíc mám asi nějaký výtok....Bléééé.To nikdy nemívám, co s tím?????

grej
autor
31. črc 2008

Výtok Mufy? No snad to nic nebude...

Já právě vymýšlím dárek pro strejdu k narozeninám. Má sedmdesátiny. Asi bych nějaký pěkný půllitr, jenže jsme to vymysleli teprve včera a to už nic kloudnýho do zítra neseženu ☹ Tak nevím.

Mluvila jsem se Šroubkem. Prý už jí to v nemocnici děsně nebaví. Už je tam 14 dní. Malej prý přibírá, ale pomalu, zatím má jen 1910 /po porodu zhubnul na 1810 tuším/. Má prý klasický poporodní deprese, tak jsem se jí snažila uklidnit, ale asi se mi to moc nepovedlo.
Mám vás moc pozdravovat!!

mufy
31. črc 2008

Grej už to trvá asi týden, tak snad je to jen před tím.V takovým vedru je všechno možný.

Sroubka pozdravuj a že jí to rychle uteče,až bude mít doma malýho.Do nemocnice bych taky nechtěla, je to tam hrozný. Brrrr.....

Jo a vymýšlet nějakej dárek, to mě už nebaví,pořád dokola, už ani nevím, co mám vymýšlet, tak s tím neporadím.

zanetik
31. črc 2008

Tak že ji taky moc zdravíme a že brzy už bude doma...

No to jsem toho dnes moc nestihla, je tady šéfka, byla jsem na pro oběd, pak chlebíček a zákusek 😅

No nic jsem tu od 6h tak prchám dneska dřív zítra snad bude klid je pátek a nikdo tu nebude...udělám jen to nutný a vytřu konečně kancl a budu odpočívat na víkend 😀 tak krásný zbytek dne je nádherně...

divabara
31. črc 2008

Ahojky,
to je vedro...docela sila, tak se plazim...navic jsem se rozhodla, ze uz musim dat dohromady veci do porodnice a na mimi, takze peru a peru a peru oblecky, co mam po detech od segry a tak...
Dneska jsem byla na kontrole u sve kineziolozky, tak rikala, ze mam malo horciku, coz je asi rpavda, protoze posledni dobou mivam krece v nohach a taky mi tvrdne casto bricho. Tak musim zlepsit svou vyzivu, mam papat banany nalacno, pak valsske orechy, fazole...tak se to docela da. V utery me ceka kontrola u me Dr., tak jsem zvedava, jestkli se mimco umoudrilo a otocilo se hlavou dolu a ejstli pri tom vsem se umoudrila i placenta a ustoupila z porodnich cest...
Jinak zanet tam dole stale pry pretrvava, zvalstni, vytoky nemam, svedeni taky ne, tak snad se toho zbavim uz brzo...
Tak pa holky, jdu zehlit a prat,ale nechce se mi...

mufy
31. črc 2008

Baruško tak to moc s tou prací nepřeháněj a hlavně odpočívej.

Papa Zan. 😉

Já už jdu taky.Jsem nějaká znuděná.Ale když to tak vezmu,tak jsem byla trošku zklamaná z MS,ale už se těším,až budu brát ty léky a naroste mi třeba víc folikulků.
Tak se mějte pěkně papa 🙂

grej
autor
31. črc 2008

Papa holky. Já tu dodělávám zbytky práce a doufám, že taky vypadnu dřív. Ale nevim nevim. Je tu pěkný vedro. A když už je i u nás v kanclu, tak to je co říct 😉 Ale jsem ráda, lepší než když prší.
I když pro těhulky asi moc ne, co, Baruš? 😉

Tak snad ten zánět nic není, pokud tě nic nebolí, tak aspoň "netrpíš"... Jak psala Mufy, odpočívej, ještě máš na porodnici chvilku čas 😉

Ať ti to u MUDr dopadne dobře!!!

divabara
31. črc 2008

Holky diky...

no ja bych se plazila ve vedru, i kdyz bych tehotna nebyla...Docela spatne to snasim, spise mi vyhovuji tepltoy do 28 stupnu...JInak spise nez to vedro mi vadi dusno, to se mi pak spatne dycha, ale musim to vydrzet, stoji to za to 😉

mufy
1. srp 2008

Ahojky holky, konečně je pátek. Hurá..... 😀

Dneska má být velký pařák a včera večer pěkně sprchlo,ale moc to nepomohlo.

Tak dneska mrcha ještě nedojde, ona přijde asi fakt na den.Zrovna,když bych ji chtěla dřív.Teplota neklesla,ale zítra to určitě už bude.Přesně na 14 dní.Potvora jedna, to nemusela chodit vůbec. 😠

Baruš každému je vedro,ale těhulky to snášejí samozřejmě hůř.Já se včera taky sotva dovlekla domů.

zanetik
1. srp 2008

Ahojky, taky mě těší že je dneska pátek a zdrhám nejdýl ve 12h z práce a jedem s kámoškou na koupálko....se tááák těším...mě vedro nějak není, včera taky nebylo, jsem se byla projet na skůtříkovi, tak to fouká chladnější vzduch a pak zalezlo slunko...u nás vůbec nepršelo, ale bylo pak docela dusno...

Tak já jsem dnes 38DC a teď přemýšlím, že si asi před svatbou ve čtvrtek zajdu pro vyvolávačku, to budu 44DC a ke konci dovči by mohla mrcha dorazit...protože po dovolený bych byla už 55DC 😒

grej
autor
1. srp 2008

Ahoj!
Jojo, už je zase pátek. Letí to jak blázen... Přijde mi, že je pořád jen pondělí-pátek. Nic mezi tím...

U nás ani nekáplo. Doufám, že to nedorazí dnes, máme naplánovaný opejkání buřtů a zítra ty sedmesátiny... A to hlásí přívalový deště, tak jsem zvědavá.
Ty jo Zan, to je hrůza... Takový dlouhý cykly... Kdy že jdete do toho CAR? 😉 😉

mufy
1. srp 2008

Grej no mě to připadá,že pořád chodím na nějaký pokusy, jak to letí.No snad je to dobře,že nám to tak utíká,ale věku neporučíme,že?

Zan ty se máš, já bych taky nejraději utekla tak brzy.Zajedu si asi něco vyřídit, šéf tu dneska nebude.A pak tu zase budu sedět do odpoledne.Ale je pátek a mám hroznou radost.Dneska budu vařit, péct a uklízet.Zítra k nám mají přijít známí na oběd, tak se musím blesknout, jaká jsem hospodyňka. 😀 Včera jsem ještě po deváté večer žehlila a uklízela.Tak mi připadá,že jen pořád uklízím a vařím.... 😀

zanetik
1. srp 2008

Grej přesně to říkám pořád, v podělí přijdu naštvaná do práce, že je pondělí a celý týden před námi a najednou je pátek jak to uteče, víkend je krátkej ten uteče ještě rychleji a je zase pátek...

U nás teda taky ani kapka, ale mohlo jsme mohly mít zalito, takhle budu dnes muset na zahradu večer zalejt...
No a zítra to snad nebude tak hrozný co hlásej..

Přišly mi včera konečně papíry na dovču, tak to musím v pondělí složit na účet a v sobotu tradááááá

Jo Grej je to děs...oni mají v CAR teď dovču,takže hned jak se vrátím s dovči a rozkoukám, tak se objednám, protože to tak měsíc trvá, tak v půlce září tak snad půjdu...

zanetik
1. srp 2008

No to já to teď trochu zanedbávám jak jezdíme na zahradu a ták...chtěla jsem umýt okna, ale je ještě přes ně dobře vidět 😀 , jinak mě vaření a úklid čeká v sobotu, budu dělat bramboráky s cuketou, to mi připomělo najít si recept na netu 😅 a na neděli dostame od mamky plněný papriky, taky chci zítra udělat z druhé půlky cukety buchtu...já bych ji jinak než v buchtě nesnědla a loni jsem dělala na grilu karbanátky s cuketou a byly výborný...

grej
autor
1. srp 2008

Čéče Zan, ty tu říkáš, že bys cuketu jinak než v buchtě nesnědla a pak ti chutnaly karboše s cuketou??
Já dělám taky buchtu - a la perník. Je moc dobrá. A taky si dělám cuketovou polívku, ale tu byste asi nejedly. Je z mlíka 😉
Ale ty karbanátky by mohly být dobrý 😉

Já bych taky měla gruntovat, ale asi toho dnes moc nestihnu. Po práci musím na nákup, na poštu (konečně nám přišel kufr na motorku) a pak připravit grilování a ještě vlastně koupit nějaký ten dárek pro toho strejdu...

HOlky ta moje MS je nějaká divná. Včera (3 den MS) už jsem celý den jen špinila a pak jen večer tam bylo trochu krve. Dnes ještě nevím, ale v noci taky jen špinění. ALe břicho mě bolí fest pořád 🙄

Zan - tak šup šup! Pořád slibuješ, tak doufám, že do toho po dovče konečně praštíš 😉

mufy
1. srp 2008

Zan taky bych tak dlouhé cykly nemohla mít.Teda ještě že je nemám... 😀 Moje kamarádka to měla podobné jako ty.Ovulaci měla snad jednou za 2 měsíce, snažili se dlouho, no a pak se strefili zrovna do ní a je těhulka.Taky si říkala, že má najednou nějaký dlouhý cyklus a byla v tom.

Grej mě taky trvá MS tak 2-3 dny a pak už jen špinění.Ale břicho bolí jako čert, věřím tomu, že k večeru se ještě rozjede. Břicho mě teda bolí hrozně a chodím každou chvíli na WC jestli to už nepřišlo. 😠

To já dneska budu vařit hovězí polévku s játrovými knedlíčky, chystat si ražničí, upeču Hraběnčiny řezy ( něco na způsob štrůdlu,ale je to opak ), hrozně dobrý, jen nevím,kde mám recept. 😀 No a ještě nějakou pomazánku na jednohubky a něco malého k sezení.Tož zítra si budeme opravdu užívat a dáme si do nosu. 😀

zanetik
1. srp 2008

Ty jo Mufy nemohla bych se stavit? takový hody 😅

Slibuju, že hned po dovče se objednám...

Grej já myslela jako že v buchtě ji sním,ale ne samotnou nebo jako řízek apod. asi jsem se blbě vyjádřila..
Jinak já na to že MS mívám tak málo, tak v noci max. jednu noc tu první a tak od třetího do 6dne jen špiním...to když jsem brala prášky, tak jsem to měla silnější...jsem zvědavá jestli mi dr. opět řekne, že je to třeba jen delší cyklus...co myslíte měla bych tam 7.8 před svatbou a dovčou zajít?

grej
autor
1. srp 2008

Zan, ta tvoje doktorka je fakt asi kráva... Ona tě vidí jednou za rok a řekne ti, že to je jeden delší cyklus? A když jí říkáš, že takový cykly máš pořád, tak jako nic? Fakt je divná...
No já nevim, za jak dlouho po vyvolávačce ti MS dorazí.. Aby ti nepřišla na dovolený, to by bylo k vzteku...

Jé - takový dobroty Mufy🙂 Já koupím jen buřty a budem opejkat. A zítra už jedem na chalupu a tam už bude navařeno, takže se budu jen cpát 😀

michina
1. srp 2008

Mě taky pořád holky bolí břicho, a to už jsem 3.D MS. Dneska jsem byla na te krvi a sestricka koukala, jak jsou ve Fertimedu rychly a ze mi drzi palce.
Jinak na dovo letime 12.8., takze jeste celý pristi tyden tady budu.

Vcera me trosku chytla depka, tak jsem si pofnukala manzovi na rameni, dneska jdeme totiz ke znamym, maji male mimi (asi mesic??), tak jsem sla do Chica koupit nejake sterkatko a videla ty kocarky, maminky, miminka a tak to na me nejak padlo, co kdyz to nevyjde. Tak jsem fnukala pak doma.. manza me uklidnoval, at se vybrecim a neudelam tam dneska nad malochem ostudu. Tak to teda ne, tam se tesim, tam uz brecet nebudu a budu chovat! 😎

grej
autor
1. srp 2008

Ahoj Michi, no tak to se akorát mineme 😉 Tak si to na severu moc užijte! Určitě to bude naposledy, až se zadaří IVF, tak už se hodně dlouho takhle neodvážete 😉 😉 😀

Jojo, taky mě občas chytaj depky. Můj manža to ale řeší radikálně, spíš jako by se na mě zlobil, že mě takovýhle věci vůbec dojmou a zdepkujou, tak raději mlčím 😉

zanetik
1. srp 2008

Takže já se loučím jedeme na koupalko,ale pěkně se zatáhlo 😒 a byla jsem se podívat přes svářecí kuklu na to zatmění a když tam nebyl mrak bylo to krásně vidět, super papá všem kráááásný víkend

michina
1. srp 2008

No ten můj je taky trošku naštvaný, ale když vidí slzy, tak to asi v sobě potlačí, ale pak pronese, že proč by se nám to nepodařilo. Já je někdy nechápu, jak jsou si tak jisti. To ale byl stres, když ten spermiogram nebyl 100%!! 🤐

Zan, mě myslím říkali, ž epo injekci bys měla MS dostat do týdne. Aspon tak si to pamatuju, když mi kdysi píchali injekci.

michina
1. srp 2008

Grej, vy jeste nekam jedete?

grej
autor
1. srp 2008

Zan - my tu máme nádherně azuro naprosto bez mráčku🙂 A vedro.
Já taky koukala přes svářečskou helmu a bylo to vidět skvěle 😉 Užij si koupání, snad se vám vyjasní...

Michi - jo, to taky slyším - proč by se to nemělo povést? to víš že se povede... No, asi ujišťují i sami sebe, aby se z toho taky nezbláznili 😉

Jojo, berem si příští týden volno a jedem na chalupu a budeme jezdit na výlety na motorce po okolí. Tak se moc těším 😉

mufy
1. srp 2008

Zanet papa a klidně se zastav, bude toho požehnaně. Taky se budu jen cpát. 😀

Michi taky na mě padaj takový depky,ale už jen málo.Nejhorší to bylo po tom nevydařeném IVF.

Grej taky se raději o tom před manžou ani nezmiňuji nebo nebrečím,protože je vždycky nazlobenej, že to prý moc prožívám.Jenže s kým se mám o tu svou bolest podělit, když ne s ním?je to přece věc nás dvou.Ale i tak raději mlčím a ještě že vás tu holky moje zlaté mám, vám napíšu všechno co mě trápí.

mikulka
1. srp 2008

Ahoj holky, jen vám jdu říct, že jsem po velkém UZ, naštěstí vše v pořádku.
A máme potvrzeno... že....
.... čekáme chlapečka. 🙂 😀 😉
Bude se jmenovat Kája, po manželovi (moc si to tak přál, tak mu "v naší situaci" chci vyhovět). 🙂

mufy
1. srp 2008

Mikulko tak to je supr. Manža bude mít velkou radost.Je moc pěkné,že to tak bere. 😉

Já bych raději holčičku,ale v této situaci mi je to jedno,hlavně,ať už něco přijde. 😵

grej
autor
1. srp 2008

Mikulko - supr! Kája je pěkný jméno. Taky máme jednoho malýho Káju v rodině 😉 A v dospělosti k němu budou mít lidi úctu 😵

Já bych radši kluka, ale taky je mi to jedno, že jo...

Holky mě je vedro... Na Moravě (Hodonín) už prý byla obr bouřka. Snad nás to taky nepotká...

mufy
1. srp 2008

Holky já taky valím,tak se mějte pěkně.Pěkný víkend. 🙂

michina
1. srp 2008

To je supr Mikulko, drzim palce i dále!!