Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

elucinka
15. srp 2008

Ahoj holky, jdu vás zase po delší době pozdravit. Najde se nějaká dobrovolnice, která by mi nějak shrnula, jak jste na tom ? Kdo má mimi, kdo bříško a kdo se snaží? Nějak už nemám přehled....grej, nechceš se toho ujmout? 🙂
Jinak my jsme ok, Adámek má 10,5 měsíce a 10,5 kg 🙂

zanetik
17. srp 2008

Ahojky berušky, tak jsem zpátky z dovolenky, bylo to super, celý týden skoro vedro až v pátek se zatáhlo, večer začalo pršet a v sobotu pořád pršelo, tak místo večer jsme se rozhodly jet hned po obědě, zašly jsme si ještě na pizzu.

Jinak svatba byla jeden velkej propadák to se snad ani nedá vyprávět, nestojí to za to, organizace hrozná, a jediný co se rozbil talíř, jinak nic ani kytice....skoro se netancovalo a na parketu hrály děti fotbal...a od nevěsty jsme půlku rodiny ze Slovenska vůbec neznaly, nikdo nám je nepředstavil a ani se s námi nebavily...

No a moc se omlouvám, v jaké rychlosti jsem vám to napsala,ale měla jsem 2min. na net, takže jsem nestihla nic vymyslet
😅 ...ráno jsem si říkala, že to radši zkusím když mám na svatbě pít, pak hned ta dovča, tak jsem udělala test s tím že jsem počítala, že je to zpoždění a šla se obléknout do šatů, mimochodem 8.8.2008 v 8h jsem koukla na test a tam dvě, jaký byly to jste viděly, v sobotu ráno to samé a ještě jsem dělala jeden ve středu a to už byly obě čárky stejný, musím se přiznat, že tomu pořád oba nějak nevěříme, takže se ani nijak neradujeme, mám jen velký bolavý prsa a někdy mě bolí břicho jako na MS nebo mě píchne, takže hned zítra ráno se objednám k dr. a uvidíme co bude dál, nikomu to zatím neříkám, dokud to dr. nepotvrdí.
Takže se prozatím loučím, zítra snad nakouknu,ale budu toho mít v práci mraky, teď jdeme k našim na oběd papá

majmuna
17. srp 2008

zanet ty beruno nase 🙂 tfuj tfuj at je vsechno tak jak si prejes 🙂 😉

holky dala jsem fotky Tedaka do alba tak juknete...dneska mu bylo 5 mesicu 😢

artep26
18. srp 2008

Ahoj holky 🙂
Žanet ještě jednou obrovská gratulace, určo bude vše v poho, nic se neboj.
Včera mi volala kamarádka po 2.IVF že má krásné //, tak jsem byla hrozně ráda, že se jim to povedlo. Teď je prý řada na mě, no snad nebudu muset jít 2x, ale co by se dalo dělat
😒

mufy
18. srp 2008

Dobré pondělní ráno holky, teda nestačím zírat, kolik se vás tu přes víkend objevilo.

Elucinko teda to tak strašně rychle utíká.Adámek už za chvíli bude mít rok.

Majmunko Tedík je taky moc pěknej.Takovej baculatej. 😵

Zanetík ty náš broučku tak přece tam jsou krásně vidět.To je fakt úžasná věc.Hlavní je,že vás to víc sblíží a třeba už nebudete na sebe takoví. Fakt nádhera.

Jinak já tu budu dneska jsen do 11.30hodin, jdu na inseminaci.
Si říkám,že když je dneska datum 18.8.2008 a jsou tam 3 osmičky,že by to mohl být šťastný den. 😵
Musela jsem si koupit i ovulační testy, neboť jsem byla nervózní,aby mě ovulace nepředběhla.Tak ne, 2 čárky se objevili až po injekci Pregnylu.Takže jsem včera byla na té injekci a dneska jdu na IUI.
Koupila jsem si i vitamínky,protože nic nepapkám.

artep26
18. srp 2008

Ahoj ještě jednou, Majmun Tedík je fakt kouzelnej, připomíná mi mého synovce Jonášky když byl miminko (teď mu jsou 2 roky). Adámek je taky pašák.
Mufy držím palečky, kdyby se to povedlo takhle, tak by to byla náááádhera.
😉

zanetik
18. srp 2008

Dobré ranko, jsem chtěla včera ještě napsat,ale nestihla jsem to, jsem uklízela jako o život...

Hlavně jsem chtěla všem poděkovat za gratulace, snad bude vše o.k dnes to vypadadá na ranní nevolnosti, ráno mě to nad umyvadlem nakoplo a teď je mi pořád šoufl...

Volala jsem k dr. a když mi řekla sestra 1.9 tak jsem se zhrozila, že co když není všechno v pořádku, že poslední MS jsem měla 25.6, tak nakonec našla ve čtvrtek 21.8 v 11:40 místo, tak už se nemůžu dočkat...

Takže holky když už to dopadlo mě, tak určitě teď vám všem a podle plánu za rok slejzáček s pupíkama nebo mimčama 😉

artep26
18. srp 2008

Ahoj Žanet, ještě jednou gratulace 🙂 Neboj vše bude OK, hlavně že ti tam našli místečko, budeš klidnější.
Kolegyňka dnes jde taky na KO na gyndu, dnes je 22 tt, tak snad bude taky OK. Je nervozní z toho, že necítí pohyby, ale je to prvorodička a jak říká moje sestra porodní "bába" - žádnej stres, všechno bude. Asi má lenocha (nebo lenošku??) ... 😀

mufy
18. srp 2008

Zanetík to je fakt bezva.No on doktor snad pozná, kdy jsi počala.Aby ses nedivila,třeba jsi už v druhým měsíci. 😀

Artep no bylo by to skvělý,kdyby to vyšlo.Byla bych moc ráda. 😵

Grej a co ty? Jaká byla oslava?Vydařila se?

artep26
18. srp 2008

Zrovna jsem na to myslela, že Zanet vlastně neví, jak na tom je 😀 😀

grej
autor
18. srp 2008

Ahoj holky, teda, vás tu fakt bylo 😉
Oslava byla nakonec doma u nás, ale bylo to v pohodě. Udělala jsem chlebíčky a jednohubky a všechny se snědly - zbyl jen jeden chlebíček a dvě jednohubky. Tak jsem byla na sebe pyšná, jak jsem to odhadla s počtem 😉 Měly jsme tam taky jedno mimi ze dvojčat, byla super, vůbec nebrečela, takže jsme si to užili všechny ;) Dostala jsem spoustu kytí, tak jsem si dvě vzala do práce, protože mi to doma zabíralo stůl a bylo mi líto je tam všechny nechat, když jsem celý den v práci a vůbec si je tam neužiju.

Zanetik - ty brĎo, jsem na tebe fakt zvědavá!! Takže už jen čtyři dny a budem vědět 😉 Jak na to reagoval David? Možná se to u vás te´D už všechno zklidní. Bude si víc jistej 😉

Ahoj Artep!! Tak co, jak se ti krátí období do začátku stimulace? Já bych teoreticky měla začít stimulovat za týden, ale moc tomu nevěřím...

Mufy - držím moc palce na IUI!!!

Majmu - Teďák je frajer a ty fotky s tátou jsou boží 🙂

Ahoj Elu, Adámek je už teda kus chlapa 😉
Co jsou za novinky? No jak vidíš - Zanet si našla //, ale vůbec s tím nepočítala, páč má nepravidelný cykly. Tak jí držíme palce!! Michina je na dovče a chystá se na IVF, protože už měla chudák dvě mimoděložní a má venku oba vejcovody 😒 ALe nese to statečně!!
Já se taky chystám na druhý pokus IVF. Šroubek už má doma Kubíka... Prostě už zbýváme snad jen tři netěhu - Mufy, Já a Artep. A Zihu, ale ta už sem za námi tolik nechodí. Snad jsem na nikoho nezapomněla 😉
Jo - Mikulka už pro změnu čeká na porod, tuším, že to má za dva měsíce. A Divá bára taky. Letí to letí...

mufy
18. srp 2008

Grej tak to je hlavní,že se to tak vydařilo.No vidíš.Počasí sice nic moc,ale aspoň to stálo za to. 😉

Holky prosím Vás dejte mé neteřince hlas...

http://www.zkouknito.cz/obrazek-tak-se-smeju-po...

grej
autor
18. srp 2008

Hlas jsem dala🙂 Na obě fotky 😉

Jo, bylo to fajn, oslavička🙂
Jsem ráda, že už je zas lepší počasí. U nás byla v pátek nehorázná zima, 13 stupňů. A v sobotu to samý a navíc ještě celý den lilo. ALe včera už bylo líp a dnes je tu azuro🙂

mufy
18. srp 2008

Jo tak to u nás byla v pátek taky kosa,ale naštěstí až kolem 15.hodiny, do té doby bylo pěkně.Pak začlo pršet a pršelo pořád i v sobotu a dneska je zase krásně, i když mi nohy mrznou. 😀

Dneska vyzkouším experiment.Jak půjdu na IUI tak zkusím mít plný močový měchýř.Četla jsem,že v ostatních CAR to tak dělají.Prý to jedné holčině vyšlo, když to takhle zkusila a to už měla za sebou 2 IVF, KETY a inseminace.Samozřejmě bez plného močáku.Tak to zkusila a ono se jí to povedlo.Tož za to nic nedám,že?

grej
autor
18. srp 2008

No tak za to fakt nic nedáš🙂 Navíc je to zadáčo 😀

zanetik
18. srp 2008

Janě Mufy za to nic nedáš, jen to zkus...asi jsem netvrdlá, ale nevím jak ten hlas dát 😅

Jinak Grej jestli se nepletu neměla jsi narozeniny? Jestli ano přeju hlavně to miminko, ale to přeju i tak 😉

David reagoval asi jako já, nějak tomu pořád nevěříme, pořád se ptal a jseš teda jako těhotná jo? A bude to dobrý? Myslím, že až to potvrdí dr. tak teprve tomu uvěříme....a máš pravdu, bude si mnou jistější a bude klid...i když ten už máme delší dobu...ťuk ťuk...

A jsem zvědavá v kolikátým týdnu jsem, protože jestli si to spočítám např. že ovu byla 20DC, tak začínám 6TT pokud od poslední MS, tak ve středu začnu 9TT 😅 a jen tak pro zajímavost jsem zkoušela datum porodu a vychází to na apríla 😅

grej
autor
18. srp 2008

Ahoj Zan, díky za přání🙂 Dostala jsem od našich novou troubu a sporák (sklokeramika), tak jsem jí hned o víkendu vyzkoušela -;) A od manži thajskou masáž. Na tu jdu v pátek, tak už se fatk těším!!
Pátek budu mít zajímavej. Budu si brát půl dne volno. V poledne jsem objednaná do GESTu a od pěti mám pak kadeřníka. V sobotu jedeme k České Lípě. Dali jsme tátovi k padesátinám "zážitek" - projížďku závodní Fabií po závodnickým okruhu. Tak tam hromadně celá rodina jedeme 😀 V neděli tu masáž. Bude to supr víkend!!
V pondělí pak čekám MS a taky jdu znovu k té léčitelce. Tak to bude náročný 😉

Zan - tak to je dobře, že už máte klídek 😉 Třeba i proto se zadařilo 😉 Ty jo, moc držím palce ať je všechno OK 😀
Na Apríla je narozená moje babička 😉

mufy
18. srp 2008

Zan jenom klikneš na ty hvězdičky,aby byly všechny červené,najeď na to myší a měly by se začervenit.

Vidíš, je to prostě zázrak,že se to takhle stalo.Prostě ses uvolnila,žes měla jít do CAR a povedlo se. 😵

mufy
18. srp 2008

Holky tak já valím.Myslete na mě a zítra zase ahoj. 😉

grej
autor
18. srp 2008

Držím palce Mufy!!! Tentokrát už to musí vyjít 😉

zanetik
18. srp 2008

Mufy držím palce...asi jo asi se to mimčo leklo Caru...ale ještě není vyhráno, když nevím kde je uhnízděný...

Grej takže jste vybraly super dárek taťkovi...tak ať se to všem líbí a tu masáž tady pak musíš rozebrat, taky bych na takovou chtěla jít...

zanetik
18. srp 2008

Jinak jdu hledat na netu nějaký info, připadám si naprosto nepřipravená, nevím co jíst, co nejíst...nechci si kupovat vitamíny...mám teď v práci 2 pískomily, myslíte že to vadí?

grej
autor
18. srp 2008

Jasan - dám vědet o masáži. Musela jsem si o ní říct. Miluju masáže všeho druhu, všichni to vědí, ale že by někoho napadlo mi to koupit jako dárek - to ne 😀

Pískomily bych neřešila. Pokud se s nima nelíbáš... 😀
Jediný co vím, tak by se neměly věci, ze kterých můžeš chytit listeriozu nebo žloutenku nebo tak (syrový maso, syrový vejce, plesnivý sýry...). A hodně vitamínu A. Ale ten ani nevím v čem je. Já to asi moc řešit nebudu. Budu si dávat bacha na syrový maso a tím to asi hasne. Stejnak taky právě nevím co by se nemělo...

zanetik
18. srp 2008

No nejdřív jsem si myslela, že všechno vím a vím prd...jde o to že jsme třeba měly dneska holandský řízek a připadal mi ještě syrový, tak jsem ho radši nechala Davidovi 😀

grej
autor
18. srp 2008
zanetik
18. srp 2008

Grej díky za tip jdu na to...

majmuna
18. srp 2008

cau holky jsem rada ze se vam fotky libily 🙂

zanet piskomily nech klido zit 😀 bude vsechno v pohode a sotva tedak oslavi rocek tak ty budes rodit 😉 je to fakt super mit jarni mimco 😉 🙂

grej to jsem rada ze oslava byla i tak v pohode...kdyz tak lilo tak jsem na tebe myslela 😉

mufy to o plnym mocaku jsem nikdy neslysela...jen ho po mne chtel gyndar pri prvnim UTZ a pak se leknul ze prasknu a nechal me jit vycurat 😀 tak hodne stesticka 😉 🙂

zanetik
18. srp 2008

Majmu Tedík je fakt krásnej, taky má být po kom, tatínek je taky fešák 😉

Tak jo,ale nebudu se s němi moc mazlit....

To mě vždycky dr. při kontrole folík posílal na wc, že nic nevidí 😅

grej
autor
18. srp 2008

Tak to já před kontrolou chodím na záchod vždycky. Představa, že by mi zmačknul břicho a já měla plnej močák mě vždycky na ten záchod zaručeně nažene ;)

Holky to byste nevěřily co se mi právě stalo. Mám v kanclu kytku jen tak ve váze s vodou. A mám jí na skřínce. Je fakt, že už několikrát mne napadlo, že bych jíměla dát někam jinam, ale vždycky jsem na to zapomněla. A co se nestalo. Koukala jsem z okna, páč někdo zvonil. Zavírám okno, při té příležitosti drkám do skříně. Váza padá mně na hlavu. Tam se odráží. Já jak blázen mávám rukama, abych jí jako chytla, ale tím do ní ještě víc praštím, takže voda z vázy ohodí téměř celou kancelář. Kytka mi zůstane viset na rameni a vázu nakonec chytám. Ovšem kdybych jí nechytala, bylo by to asi lepší, protože stála asi tak 20 Kč, navíc kdybych jí nechytala, tak bych do ní nepraštila a ona by se jen vylila na zemi.

Mokrá je půlka stolu, samozřejmě s fakturama. Mám durch kalhoty, boty a pod. A mokrá je i zeď a to docela slušně. Mokrý tři telefony co mi tady leží na stole plus ovládání na věž. Sranda.

Tak jsem to tu všechno sušila. Pár dokumentů můžu vystavit znovu, ale pár holt bude vypadat tak, že jsem je polila. Co se dá dělat 😉

Jsem to ale blbec, co? 😀

zanetik
18. srp 2008

Tak to já vždycky chodím doma, v čekárně a ještě tam něco zbývá 😀

Grej to je teda pech, no jo kdyby to člověk věděl, tak ji ještě uhne viď? 😀

Tak já se pro dnešek loučím, letím na poštu a na zahradu k Davidovým rodičům, tak zítra papá