Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

michina
26. srp 2008

Dobrý nápad, Zan, díky!
Taky se sváma dneska loučím!!

artep26
26. srp 2008

Ahoj holčiny, tak jsem vás pilně dočetla.
Omlouvám se, že sem nechodím, ale v práci to je děs. Dnes a zítra máme zákaznický audit, v pondělí jsem přijela z práce v půl 8. Fakt už tam asi budu spát. No prostě v pátek budu v Sanusu tak dlouho škemrat, až mi tu neschopenku od píchání dá 😀 Alespoň teda doufám.
Jinak Zan drž se, odpočívej, nepřeháněj to s vařením ani uklízením. Ono se to nezblázní.
Grej tobě držím palečky, ať to konečně vyjde, až já si začnu píchat, tobě už vája budou dávat zpět.
Mufy taky držím pěstičky, třeba se na tebe konečně usměje štěstíčko 😉
Michi rozhodni se jak myslíš, ale jak píšeš stejně to nebude za měsíc jiné, vidím to u sebe. Je to pořád stejne 😒
Elly brouček je moc krásný, a nebude nějaký sourozeneček??
Holčičky jdu se koupat a hurá do duchniček. Snad zítra stihnu alespoň nakouknout a podrbat 😀 😀
Pa pa.

zanetik
27. srp 2008

Dobré ranko, tak snad se stavíš dneska nachvilku Artep 😉
Tak co Mufy jakej byl úlovek v lese? rostou?
Grej už je ti lépe?
Michi a jak to jde v práci? Jak jste se s manžou domluvily na oznámení šéfový, kdy se na to chystáš?

grej
autor
27. srp 2008

Já jsem se ani včera nestihla rozloučit 😅

Pěkný den holky!
Dnes jedu do GEstu pro první píchnutí. Jsem zvědavá, kolik mě to bude stát peněz. Doufám, že nezapomenu na všechno na co se chci zeptat.
1) je opravdu nutné další přeoperační vyšetření? má platit rok a já na něm byla nějak v dubnu...
2) pokud ano - nezapomenout si vzít doporučení, popř. se domluvit rovnou u nich (bohužel, internistka je tam až od 1.9., ale to bych měla stihnout do OPU i tak...)
3) v jaké formě se podávaj ty antagonista? Je to pero? Nebo normální injekce? Od kdy se to bude píchat? Kam se to píchá?

A budou mi dělat UTZ i přes mrchu. Ble. Ale myslím, že dnes už nebude tak silná jako včera, tak by to nemuselo být tak hrozný. Vzala jsem si s sebou vložku. Před vyšetřením skočím na WC, vyměnim kalíšek za vložku a po vyštření zas zpátky..

Artep - kdy začínáš píchat?

Zan, díky za optání! Už je to lepší. Navíc jsem se dnes vzbudila v šest ráno, tak jsem hned slupla prášek a když jsem pak vstávala v 6,45, tak už ta bolest byla snesitelná... Včera jsem si debil prášek nevzala a takovou chybu už neudělám 😀 Blbý je, že kvůli tomu musím vstávat dřív, protože mě to nejvíc bolí hned po vstávání, když si začnu čistit zuby. No a prášek než mi zabere, tak to trvá tak půl až tři čtvrtě hodiny...

mufy
27. srp 2008

Ahojky holky, tak jsem si vás taky přečetla,co jste všechno napsaly.
My včera našli 2 plné koše hříbků.Ale to čištění...... 😠 Mám plnej mražák,to se bude vařit.Mňam.

Michi vítám tě z dovolené.Jestli budeš stimulovat to si budeš muset rozmyslit jen ty sama.Neměj z toho strach.Určitě se to podaří a šéfce bych zatím nic moc neříkala,pokud je to drbna.

Grej tak za chvíli ti to už začne,že?Ty se máš,taky bych do toho šla znovu,ale raději zkusím ještě aspoň 2 inseminace,pokud se to teď nepodaří.Bolí mě zase břicho na MS a to dost,tak nevím.Zkoušela jsem dneska test a nic. 😢 Takže zkusím testnout asi až v pátek nebo v sobotu na tu oslavu.Tož uvidím,po víkendu bych vám napsala,jak jsem dopadla.

Zanet co dvojčátka nezlobí?

Holky představte si,že moje sestřenice,co byla na posledním pokusu čeká rovnou trojčátka.Tak si to to dlouhé čekání vynahradili.Ale musí se rozhodnout,jestli jít na redukci.To nebude lehké rozhodování. 😖

zanetik
27. srp 2008

Mufy dvojčátka nezlobí, jen mě pořád bolí břicho jako bych to měla dostat, občas píchne, ale hlavně dopoledne je mi mnohem lépe než minulý týden...
Zkus testnout raději až v sobotu, stejně to neuspěcháš 😉 budem držet všechny palečky 😉
No tak trojčata, to bych si to šla hodit, když jsem jednou měla po CLostilbegytu 3velký vajíčka, tak říkal dr. že i kdyby se to povedlo, že mi bez debat min. jedno odebere, že bych nedonosila pak taký žádný 😒

mufy
27. srp 2008

No Zanet mě taky právě bolí pořád břicho jako bych to měla dostat,to pak nevím,jestli je to dobrý znamení nebo ne. Testnu asi raději fakt až v sobotu,jak jsem původně chtěla, je to stejně ještě brzy. Akorát jsem zklamaná. 😢

zanetik
27. srp 2008

Jasně Mufy na břicho nedej a raději to nech na osudu a v sobotu to bude akorát, nechci abys byla zklamaná...

mufy
27. srp 2008

No právě to jsem dneska byla.Ale říkám si,že je to ještě moc brzo.Ach jo,tolik jsem si myslela,že když to bude tak pěkně naplánované,že to vyjde.Do soboty to budou nervy.

zanetik
27. srp 2008

Nebudou, zkus na to nemyslet...ráno si udělej test, jdi si udělat čaj, vrať se s tím že tam bude jen jedna a pak tam uvidíš stín té druhé a budeš mile překvapená...vůbec je nehypnotizuj 😉

mufy
27. srp 2008

Jo Zanet kéž bys měla pravdu. 🙄 Bylo by to super. 😵

Kde jsou dneska holky?

grej
autor
27. srp 2008

Ahoj/ jsem tu. Byla jsem v tom GESTU.
Vyfásla jsem Gonal. Musím teda říct, že Puregon byl lepší. I když je fakt, že já si to nikdy nepíchala, vždycky to dělal manžel. TeĎ jsem to zkusila sama. Je to brnkačka, ale jde to teda mačkat dost ztuha. Když si musím jednou rukou držet pero a ještě mačkat píst... Příště to budu dělat raději palcem, jestli se teda rozhodnu, že už to nebudu něchávat na manžovi... Taky je blbý, že když se přejede ta značka s hodnotou, kterou máš píchat, tak jsi v čudu. To u Puregonu nevadilo...

Cystu nemám, je to OK. Ani to nebylo tak hrozný, protože už MS zas pro změnu skoro nemám. Dokonce mi našel pár folíků vlevo cca 10mm. JInak vše OK.

Ty antagonisty co budu píchat jsou sice v ijenkcích, ale jsou už namíchaný, tak snad to bude v pohodě.

Na kontrolu jdu v pondělí, k tomu jim tam vezmu krev a moč na předoperační. A ve středu jdu na další kontrolu spolu s internou. A budu to mít všechno. Sláva.

Když všechno půjde dobře, tak bych na OPU mohla jít 6/9, ale MUDr se spíš přiklání až tak na 8/9, vzhledem k tomu, jak jsem blbě reagovala...

mufy
27. srp 2008

Grej no vidíš, to je teda rychlovka. Ten Gonal nic není, já si to všechno píchala jen jednou rukou.Jde to dobře.
Určitě na to budeš reagovat.Záleží na tom,kolik si pícháš jednotek.
Tak za chvíli tu budeme mít další těhulku. 😉

grej
autor
27. srp 2008

Já to fakt nemohla zmačknout, tím ukazováčkem. šlo to hrozně ztuha... Ten puregon šel jak po másle...

Píchám zatím 150.

No nevim Mufy, nějak tomu ani nevěřím...

mufy
27. srp 2008

Mě šel Gonal velice dobře.A máš to nastavené dobře?
Snad folíků budeš mít dostatek.A věř tomu,dopadne to dobře.

Já si začínám říkat,jestli jsem já vůbec v pořádku,když už mám za sebou IVF a 3IUI s dárcem a nic. 😢 Tak jsem si myslela,že to bude brnkačka a ono se pořád nic neděje. 😢

grej
autor
27. srp 2008

Mufy, my jsme zdraví oba dva a taky nic. Takhle to neber. Je to prostě osud...

Nastavila mi to sestřička, tak snad to je OK...

zanetik
27. srp 2008

Téda už se to tady pomalu rozbíhá...Grej doufám, že to tentokrát vyjde, když už teď máš tak velký folíky...
Mufy určo jsi, jinak by ti to nedělaly...

mufy
27. srp 2008

No to se právě neví,protože jsem chtěla jít už 2x na laparku a prý je ještě čas.No nevím tak na co? Už tam chodím bez 4 měsíců skoro 2 roky, mám za sebou 2xIVF, 8IUI a pořád nic.Fakt mě štvou.Věk mi utíká a pořád nic.

zanetik
27. srp 2008

No nevím jestli čas..tak třeba je u tebe laparka zbytečná,ale mohly ti udělat tou modrou tekutinou průchodnost..
No nic pro dnešek zdrhám z práce, je hezky tak jdem s mamkou na zahrádku pracovat na jahodách papá

grej
autor
27. srp 2008

Fakt by možná stačila průchodnost.. I když pokud zvažujete další IVF tak je to asi zbytečný... To se tím všechno obejde... A máš nějakou tu genetiku? To máš, viĎ? A imunologii... Vlastně jo, na to jste na všechno čekali...
Jako fakt nechápu, že vůbec dělaj IUI bez zjišŤování průchodnosti. To mi přijde jako mrhání časem i penězi...

Tak pá zan. Užijte si zahrádku. Je krásně🙂 Pěkná nová fotka!!

artep26
27. srp 2008

Ahoj,takže jsem to nějak zase nestihla 🙂
Zanet, ty čekáš dvojčata? To snad není možný, jsem fakt v šoku 😀 😀 😀

artep26
27. srp 2008

Asi jsem tu informaci nějak zaspala nebo jsem nečetla pořádně 😅 a trošku přeskakovala 😅
Každopádně velká gratulace.
Grej na tebe moc myslím, na ostatní taky holky nebojte 😀
Grej já jdu v pátek na UTZ před doufám už opravdu poslední MS a začít bych měla 9.4. 😵

grej
autor
27. srp 2008

Artep - no jo, Zan nám tu informaci podala těsně před svým odjezdem na dovču (že je těhu) a řekla to jako kdyby se snažili tři měsíce a ne tři roky 😀
A minulý týden jí na UTZ potvrdili, že tam jsou dvě 😵

Díky Artep🙂 Tak to máš taky za pár🙂

mufy
27. srp 2008

No já si myslím,že laparka je lepší v tom,že když tam něco objeví,tak to hned dají do pořádku.No ještě uvidíme,měla bych na to jít za 2 měsíce,ale jen doufám,že na to už nedojde řada.
Právě mi psala ta sestřenice s těmi trojčátky,že je jí strašně zle,že si to tak nepředstavovala.No já bych je brala hnedka,jen abych byla těhu.
Holky já už jdu,mějte se moc pěkně.

grej
autor
27. srp 2008

Mufy, ale na laparce by zjistili srůsty nebo neprůchodnost. Pokud to bude velká neprůchodnost, stejně s tím nic neudělaj. POkud bude malá, tak bude stačit profuk a to ti můžou udělat i pod malou narkozou když by to zjistli tím plynem.
A každopádně - srůsty i neprůchodnost se daj obejít IVF, že jo...

Papapapa
Tak to já bych teda fkat trojčata nechtěla. To ne.

michina
27. srp 2008

AHoj holky, my tu mame dnes externi audit, takze fofry...

Ale mám taky novinky, ve středu 3.9. jdu na preventivku k memu gynekologovi, výsledky by mely být nejpozdeji do 10 dni, ted v sobotu je to tedy 5.DC, takze zacinam brat Minervu (antikoncepci). Uz jsem volala do Fertimedu, jsem tam objednana 15.9. (den pred naasim druhym vyrocim svatby 😉 ), tam privezu vsechny vysledky (snad uz bude i ta cytologie z cipku). 18.9. beru posledni tabletku antikoncepce z plata, takze cekam, že hned do 2 dnu by mohla prijit MS a to rikala sestricka, ze by uz se zacalo se stimulaci, takze prvni injekce.

Artep,, a taky mi sestřička říkala, že si mám říct o neschopenku, že se vystavuje už hned od te prvni injekce! A zůstavá až do transferu a pak jeste 16. dni po nem do prvni kontroly. Takže tak mesic.

Jinak sefové jsem to jeste nerekla, ale rozhodla jsem se, že ji to reknu dneska po tom auditu, až bude po všem, ale oni to dneska tak zdržujou, že furt čekáme, až příjdem na řadu... Ale jsem trosku nervozni, jen se odhodlat, ale az to reknu, tak vim, ze se mi 100% uleví!

michina
27. srp 2008

Jo a nemusim do Olomouce, ale už jedu do te nove otevřené pobočky Fertimedu u ostravy.

Ted mi poslali holky email s fotkami maminky, co ma sestercata, letos slavi rok. To je teda mazec! Když mi pošlete do IP email, poslu vam to... 😎

grej
autor
27. srp 2008

Ahoj Michi,
ty šesterčata mi přišly taky. Šílený!!! TeĎ už vypadá mamina dobře, ale před porodem? Ufff....

Super, že vám to přešouply k Ostravě!!

Takže 20.9.... No tak to já budu ještě čekat na výsledek 😉 Je bezva, že ti to takhle vyšlo s tou gyndou!!!

michina
27. srp 2008

No chtěla mě objednat hned na ponděli, ale co kdyby jeste mrcha nahodou neskoncila, a v pondeli vzdycky byva sileny fofr, tkaze nerada nekam chodim v pondelky, to bych musela odejit o par hodin driv...

Ale jinak ta mamina na tech fotkach vypada hodne dobre, co? Pred porodem to bricho bylo sileny, rucicky jako hulecky, vsechny ziviny ji asi brali.

Grej a ty to mas v práci jak? Vi to?

grej
autor
27. srp 2008

Michi - já dělám v rodinné firmě. Jsme tu s tátou šéfové, takže pohoda 😉 Nikomu to tady neříkám, ale táta to samozřejmě ví. Takže já jsem po téhle stránce samozřejmě vysmátá.... A jsem ráda. Budu pak v klidu moct dělat i při mateřský. Pokud teda nebudu mít dvojčata 😉

No, myslím šesterčata bych teda asi neriskla.