Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

mufy
28. pro 2007

Ahojky sluníčka.Tak já jsem dneska v práci,vůbec se mi nechtělo,ale jen jeden den to musím vydržet.

Jaké byly vánoce?U nás to bylo moc dobré.Manžílkovi jsem udělala moc velkou radost - dostal PC,tak si zařídím internet a můžu si s vámi psát i z domu.Navíc jsme dostali i nějaké penízky na náš druhý pokus,tak mě to moc rozbrečelo.Byla jsem moc ráda,že na to nemusím tak šetřit. A za týden a něco jdu na KET.

Michinko to je super zprávička.Moc gratuluji.Tak vidíš,konečně ses dočkala.Manžílkovi to řekni a na něco se vymluv. 🙂 Snad se to teď rozjede s těhulkama tady.Před vánocemi Sroubek a teď ty.Fakt super. 😀

Já jsem si taky dělala plané naděje zrovna na štědrý den a bohužel jsem to dostala.Ale co,musíme to zkoušet dál.

Grej já bych to udělala jako ty,že bych se snažila první cykly sama a pak bys mohla jít na to IVF.Aspoň to zkusit.Maximálně dáš za to penízky,ale třeba se to podaří hnedka napoprvé.To by nám vyšlo asi stejně.Já pokud se mi nepodaří ten KET,tak chci jít na IVF do května.Nechci už čekat.

grej
autor
28. pro 2007

Ahoj holky, taky jsem v práci. Byla jsem tu už včera, ale protože mi tu v kanclu vyměňovali okna, tak jsem nemohla být na svém počítači.

Michi - to je úúúúžasná zpráva!!! Že by se to tady fakt rozjelo? No to je supéér!!! Mám velkou radost!! Takže teď už jen Mufy, po ní Mikulka, Zan, já a pojede to jak po másle!!

U nás Vánoce poměrně v pohodě. Ale přiznám se, že už jsem ráda, že je po svátcích. Nějak to na mě letos dolehlo. To, že nejsem u našich (byli jsme doma s tchánovcema), to, že ještě nejsem těhu, to jak stál ten rok za hovno a tak... Dokonce jsem si tajně i poplakala. Ale pak přišel Ježíšek a už to bylo lepší 😉

HOlky já včera dostala MS. 27. den cyklu (cyklus tedy trval 26 dní) a 15. den po laparce (a vlastně i po kyretáži). Nejdřív mě začaly bolet prsa, ve středu pak i břicho. Přišlo mi divný, že by to dorazilo takhle na čas, ale nakonec jo. Břicho teda bolí pekelně, ale není to tak šílené jako před tou laparkou. Jdou ze mě i kousíčky (opravdu jen hodně malé kousíčky) sliznice, která asi trošku stačila dorůst. Jen hrozně trpím, protože musím nosit vložky a to je opravdu horor!!! V noci jsem to nevydržela a na noc si vzala i mooncup, který jsem před tím řádně vyvařila ve vodě. Bála jsem se, že bych si zaneřádila postel, protože to mám orpavdu dost silné. Tak snad z toho nějakou infekci nechytnu...

grej
autor
28. pro 2007

Jinak jsme měli s manžou bojovou poradu ohledně našeho postupu práce na miminku.
Přišel takhle jednou z hospody a byl nějakej rozlítostněnej, začal vyprávět, jak už moc chce miminko a jak by chtěl rovnou dvě. Že mi s nima bude mooc pomáhat, prý žehlit, uklízet, vařit, luxovat, krmit a přebalovat (ale jen počůraný, pokakaný prý ne 😀).
Shodli jsme se na tom, že nechceme zbytečně čekat. Příští týden jde na to kontrolní spermio a 11.1. jsme objednaní znovu do Gestu, kde jim máme říct, jak jsme se rozhodli. Asi bych to udělala tak, že bych zkusila hned IVF - asi tedy po jednom normálním cyklu (dřív by se to stejně nestihlo) a pokud by to nevyšlo, tak bychom šli do té hormonální léčby.
Uvidíme, co nám na to řekne pan doktor.

mufy
28. pro 2007

Ahojky Grej ty jsi taky v práci?
Tak jak vidím,tak se MS nevyhnula ani jedné z nás.Je to škoda.
Jestli jste se tak s manžou domluvili,že to tak chcete,tak klidně do toho běžte.Zkuste nejdřív IVF a pak to zkusíte jinou formou.
Já taky na nic nebudu čekat a to další IVF si vybojuju než budou mít zase dovolenou v létě.Snad to do té doby stihnu.

grej
autor
28. pro 2007

Jojo Mufy, trpím tu taky🙂
No já jsem ráda, že MS došla. Strašili mě, že když mi udělali tu revizi, tak to může trvat až 6 týdnů od zákroku 😒 Došlo to do 14 dnů, tak koukám jak blázen 🙂 A je to teda síla!

Uvidíme, co mi poví pan doktor. Víceméně už nám naznačil, že to nechá na nás jak se rozhodneme, že pokud nemáme proti IVF nějaký psychický blok, tak to klidně můžem zkusit hned, že když máme diagnozu endometrioza, tak nebude žádný problém.

Holky to bude sranda, až všechny otěhotníme takhle hezky v únoru či březnu 😉 Akorát je blbý, že já fakt nechci rodit na Vánoce 😀 😀 😀

mikulka
28. pro 2007

Ahoj holčiny, ráda vás vidím 😀
U nás byli Vánoce moc pěkné. Ještě nevíme co na Silvestra, chtěli jsme jet na chalupu, na hory, ale jsou tam naši se synovcem, tak nevím. Možná tam pojedeme i tak.
Jinak tento cyklus mám moc divný, jsem 21 DC a ovu ještě nebyla. tak mám asi anovulační cyklus? Mám to rozházené po stimulce, ale zatím jsem aspoň měla ovu, sice až 15 DC, ale aspoň byla.

Grej, tak půjdete rovnou do IVF? A na kdy ti to asi vychází? Je moc dobře, že jsi to dostala takhle brzy! Je vidět, že ti tělíčko dobře funguje! 🙂 😉
Já se trochu začala na KET bát, pořád mě občas bolí břicho, teď zase s tou anovulací, tak aby bylo vše v pořádku.

mufy
28. pro 2007

Jojo já bych klidně ráda otěhotněla teď a rodila na vánoce,ale moc si to nepřipouštím,tohle jsem si říkala i tento rok před prvním IVF.Takže já to beru už s rezervou.Pokud se podaří KET budu jen ráda,protože se chci vyhnout dalšímu IVF.Odebrání vajíček pro mě fakt byl horor a už bych to nechtěla zažít.Ale asi to budu muset ještě absolvovat.To se uvidí za 14 dní,jestli se ti mrazáčci vůbec rozmrazí a budou pokračovat ve vývinu.

Grej buď ráda,že se ti ta MS vrátila do normálu.U mě to bylo sice první měsíc po IVF taky dobré,ale další cykly jsem už měla rozhozené.Je to hrozný záhul na tělo.Být tebou tak fakt zkusím 2 měsíce vynechat.

grej
autor
28. pro 2007

AHoj Mikulko!!
Jsem ráda, že jste si užili dovču. Vždyť jste to taky potřebovali...

No ještě uvidíme po dohodě s doktorem. Já nevím, jaká je před IVF nutná příprava... Jestli musím být v určité fázi cyklu nebo je jedno kdy se s tou stimulací začne... K doktorovi jdeme 11.1., to budu akorát kolem ovulace /jestli teda dorazí/...

Kdy jdeš na KET ty Mikul? Mufy psala že už někdy příští týden - to to ale letí, co?
Neboj, ono to už musí vyjít!!

mikulka
28. pro 2007

Grej, já bych si být tebiu taky dala dva cykly přirozeně a až pak na IVF, fakt je to velká, moc velká zátěž. Já si to před IVF nedovedla představit, ale dodnes je to moje černá můra.
Mufy, bude to dobré, a další IVF se ti musí vyhnout!

grej
autor
28. pro 2007

Teda vy mě strašíte holky... Vím, že jste to neměly jednoduchý. Asi si taky pořád namlouvám, že to bude brnkačka.
Pořád spoléhám, že mi doktor poradí to nejlepší, ale asi taky myslí trochu na peníze, tak nás možná bude do toho IVF tlačit...

Když já už bych tak moc chtěla☹ Vy mě určitě chápete... Už teď mi připadají ty 3 měsíce přirozenýho zkoušení jako nekonečný 😒

mikulka
28. pro 2007

Tak Grej, jestli by ti to udělalo líp na psychiku, tak do toho běž. Ale pamatuj, že předtím jsi měla problém, teď nemáš žádný problém, teď ti ložiska odtranili, takže by se mohlo povést i přirozeně.

Kdy bys začala, záleží, jaký bys měla protokol. Ty budeš mít asi krátký (většinou dávají při dobrém spermiu), stimulace začíná buď 2 DC nebo 22. Většinou spíš ten druhý den, kdy se začínají píchat injekce. U krátkého protokolu je vše sfouknuté za 14 dní a po 14 dnech se jde na ET. U dlouhého to je asi 5 týdnů.

grej
autor
28. pro 2007

Já vím Mikul. Snad to odstranili všechno a povedlo by se to... Já si to nechám ještě rozležet v hlavě.

Koukala jsem do kalendáře - kdyby jsme nechali jeden cyklus normální a pak už začali tím 2DC, tak by to bylo ještě v lednu. Ty jo, to je fofr... No to bychom tomu mohli ty dva měsíce dát... Uvidíme...

Díky za ty termíny!

mikulka
28. pro 2007

Tak třeba otěhitníme všechny hned v lednu, ha 😀 😉

mufy
28. pro 2007

Mikulko ahojky.To je dobře,že sis na dovolené odpočinula.Hned bych jela taky.Muselo tam být krásně. 😵

Grej taky jsem si myslela,že to bude brnkačka a moc jsem do toho spěchala,ale fakt je to dost náročný a je to dost těžký i pro naše tělíčka.Tak bych být tebou raději zkusila ty 2 cykly normální a pokud by se to nepodařilo,tak to IVF.Já vím,že je to už zdlouhavé,mě to taky tak připadalo,ale uvidíš,že to uteče jako voda. 🙂

grej
autor
28. pro 2007

Holčinky tak já se s vámi rozloučím. To nejnutnější jsem dnes zvládla, tak to tu zabalím.
Můžu vám říct, že takhle silnou MS jsem snad v životě neměla 😒 Fakt hrůza. Bolest břicha poměrně stejná jako před laparkou. Ble.
Jedu nakoupit něco k jídlu a pak domů odpočívat. Užijte si víkend. Ještě nevím, jestli přijdu v pondělí. Kdyby ne, tak krásně oslavte vstup do nového roku, ve kterém se nám to podaří!!!!

Páčko

mufy
28. pro 2007

Já se taky loučím mějte se moc krásně a v příštím roce zase zde.
A ať se nám to všem už konečně podaří. 🙂

michina
28. pro 2007

Grej, neboj, dobře to dopadne a rychle to uteče. Taky jsem myslela, že se po revizi zblázním. Já ale čekala na MS skoro dva měsíce,t ak to máš super!! První byla taky děsná, asi po 10 letech s vložkama, myslela, jsem, že se zblázním. Ale nakoupila jsem si ty nejlepší a nejtenší a dalo se to zvládnout, ještě že je takový výběr! A tři měsíce utečou jako voda, uvidíš. ANi mi to zpětně potom nepřišlo..

Jinak už jsem to manžílkovi řekla, celý včerejšek jsme se na sebe usmívali jako blázni.. 😉 Koupili jsme ještě test a zopakovali dneska ráno a zase //... Jeho rpvní ranní otázka zněla: "A jsi si jistá, že jsem otec?" Chudáček, chtělo se mi smát a říct mu, že jsem byla s Adamem, Davidem, Jirkou, pak Honzou (samozřejmě jsou jména vymyšlená) atd. ale že asi jo... Ale humor by se v téhle chvíli nehodil. Ti chlapi jsou ale někdy zvláštní... Tak mi začal říkal mamko a já jemu taťko. 😀 Pak ještě říkal, že nesmím být zklamaná, když to třeba nakonec zase nevýjde a já že ne, ale začal se smát, jak mi to nevěřil. 😀 😀 No je prostě miloučký a pozorný, pusinkuje mě, objímá.. Tak si přeju, aby to vyšlo... a už se nic nestalo..

Každopádně vám všem, holčiny, držím palečky, ať máte úžasnou oslavu nového roku, v tom novém, ať se splní všechna přání a brzy zase naslyšenou!!! papapa-. 😉

grej
autor
29. pro 2007

Michi to je krása🙂 Na to se fakt hrozně moc těším - až to budu oznamovat manžílkovi a pak našim 😉 😵
Moc Vám držím palečky, aby to vyšlo! Ale ono to vyjde - vzpomeń si na Majmu a na Bobinu. Ty obě byly také na revizi a teď? Bobina má doma už dávno malýho bobíka a Majmu to má za pár 😉

Já jsem hrozně ráda, že jsem tu MS dostala. Dokonce to vypadá, že bude i stejná jako před revizí - první den normálně, druhý den hrozně moc a dnes už jen trošku. Zítra budu určo už jen špinit...
Tak teď už jen aby se mi začala pořádně tvořit sliznice a aby se začal manža zas snažit v posteli. Už je to docela doba, co jsme si naposledy užili 😅 Ani nevím, jestli to budu ještě umět 😀 😀
Já jsem to teda s vložkama zvládla jen ty dva dny. A byl to horor!!! V noci jsem si vzala mooncup (a vložkou to jen jistila), protože bych jinak protekla. Dnes už jsem si ho tam nechala celý den, protože já ty vložky prostě nezvládám. Taky jsem si koupila nějaký super Always s gelem. Je fakt, že jsou opravdu "suchý", ale prostě je tam pořád cítím a to nějak nezlvádám. V noci jsem byla pořád vzhůru 😖

Tak si moc užívejte tu radost!

Mimochodem - koukala jsem na naší "snažící" tabulku u tebe v Albu. Když vynechám holky o kterých nic nevíme (Artep, Blanule, Hanuula, Wacinka, Zenuska, Martulinka /u té sleduji graf a už nemá tak šíleně dlouhé cykly, ale krásně se jí to srovnalo/), tak už tam zbýváme jen 4 netěhu (Mufy, já, MIkulka, Zanetik) - to je docela dobrý, ne? 😉

Krásnou neděli všem.

zihu
29. pro 2007

no michi!!! GRATULUJUUUUU, tak snad sem to tu se sroubeckem pekne postouchly, mam strasnou radost!!
holky, pekne vsechny oslavte ten novy rok a v lednu se tesim!!
pa

elucinka
30. pro 2007

Ahoj holky, tak mi dneska psala na mobil sms elly, že prý michi se konečně zadařilo a koukám, že fakt že jo!!!!! No to je BOMBA!!!! Michi, moc ti gratuluji, je to krásný, jsem fakt moc ráda, že se vám to povedlo! Tak ať je všecko v pořádku, na kdy ti vlastně vychází termín, někdy na srpen?

majmuna
31. pro 2007

Ahoj holky!!! 🙂
Nejdriv ooooobr gratulace Michince 🙂 😉 Urcite to na druhy pokus musi vyjit...jak psala Grej.... 😉

Vsem ostatnim chci poprat krasny Novy rok a co nejdriv mrskajiciho se broucka v brisku 😉 Tak tfuj tfuj na ten nej nej rok 2008 😉

Jo a nasim tehulim preju aby jim jejich drobci nedelali zadne starosti a chovali se nejmin jako ten muj chlapak do ted 😉 😀

elly
1. led 2008

Ahoj holky,

preju Vam vsem do noveho roku 2008 hodne plodnych dnu a konecne vytouzeneho mimiska v naruci! 😉
Michine jeste jednou velke gratulace a pohodove tehotenstvi...pekne si to uzijvej...hrozne rychle to pak leti... 😵

mufy
2. led 2008

Tak dobré ráno v roce 2008.

Jakpak se dneska všichni máte?

Mě se nechtělo ale vůbec vstávat.Celý den jsme jen proleželi.A už jsme zase v práci.No hrůza.Ale jen 3 dny.Tak snad to rychle uteče.

My Silvestra oslavili u manžela v práci,jinak bychom zůstali doma,ale byla celkem nuda.Snad nám ten nový rok přinese konečně ta naše vytoužená miminka. 🙂

Elly a Elucinko ty vaše miminka jsou už tak veliká.Toto ale utíká. 🙂

grej
autor
2. led 2008

AHoj holky!

Tak Vám všem ještě jednou přeju vše nej do nového roku! A všem netěhulkám hlavně víte co... 😉 😉

My jsme si Silvestra docela užili. Dorazili jsme domů až v pět a já od půlnoci pořád jen tančila🙂 Bylo to mooc fajn🙂 Jenže ještě teď jsem z toho unavená a bolí mě kyčle. No - přeci jen už nejsem nejmladší 😉

Elu, Elly - už máte teda opravdu doma obry! Letí to jak blázen... Elly - Mike je celej tatínek, co? 😉

zihu
2. led 2008

ahoj holky,
krasny novy rok plny splnenych prani!!
elly, elu.. hezci kluci jak buci.. 😀
uff, sila po tak dlouhem volnu v praci...... 😝

mufy
2. led 2008

Tak jsem e zase vytočila hnedka po ránu.Už od MS beru léky na ten KET a volám tam,že mám přijít příští týden a oni na mě ,že nemají ten roztok,kde se kultivují embryjka.No a že si mám zavolat za hoďku,jestli ho fakt mají.Tak doufám že ho budou mít.

mikulka
2. led 2008

Ahoj holčiny, přeji hezký rok 2008.
My byli na Silvestra horách, bylo to rodinné, ale dobré, povedlo se.

mufy
2. led 2008

Takže jsem tam volala a jsem totálně naštvaná,protože se to tento měsíc zase nebude konat.Jen kvůli roztoku.Už mě to vážně nebaví,pořád tam na něco jen čekám.Takže jsem ty léky zase brala zbytečně. 😠

zihu
2. led 2008

hmm, mufy, to me mrzi.. ty rozjezdy po novem roce sou asi slozite vsude... drzim palce, snad to vyjde, uvidis 😉

zihu
2. led 2008

je tu nejak prazdno:-/ a to sem mela zrovna dneska trochu casu.. ☹ no nevadi, holky, mejte se krasne, mufy drzim pesti.. a zase nekdy zaskocim... 😉
pa