Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

maja42
12. zář 2008

artep: a jde to, ne? až na to občasné schízinky... 😉 a děcko máte co?

artep26
12. zář 2008

JJ máme, ale ne spolu 😀 mám jí z 1. maželství a je to lev, jestli ses ptala na tohle 😉
Takže zatím nemohu říci. A kdyby to dopadlo teď tak jestli počítám dobře, to bude asi tak blíženec, ne?? 😉

grej
autor
12. zář 2008

Papa Mufy a díky🙂 Budu odpočívat 🙂 Musím říct, že mě ta vycházka pro pečivo docela zmohla...

Holky to jste neviděly náš partnerský horoskop. Jak obyč, tak čínský. To je jedna velká katastrofa 😀

Ale hodně na mě sedí Keltský. Jsem topol a fakt to sedí...

maja42
12. zář 2008

jo - proto jsem blíženec i já. matka je učitelka ZŠ a jako začínající holka po škole po 14i dnech praxe v normalizačním školství řekla tatovi, že radši půjde na mateřskou a bylo 😀 (a dovedete si teď představit ty řeči typu "u nás s tím neměl nikdo problémy", když já jsem otěhotněla až po roce snažení) 😝

artep26
12. zář 2008

My máme docela obstojný, dá se říci. Máme i docela vyvážený vztah, někdy je po mém a někdy vím, že prostě musí být po manžovim. O všem rozhodujeme spolu, vše vybíráme spolu, prostě jsme obyčejná rodinka 😵

grej
autor
12. zář 2008

Majo - teĎ jsem zrovna psala příspěvek do IVF v září. Staví se tu za mnou kámošky. Obě se dohodly, že otěhotní stejně. Obě stejně vysadily, obě otěhotněly stejně do tří měsíců. Jen s tím rozdílem, že ta jedna si ještě dávala tři měsíce pauzu, protože manža trval na tom, že se musí vyčistit po HA.

Tak to já byla "nechtěná". Táta přijel na opušŤák z vojny. A prd. Bylo. Máma se vdávala, když byla ve třetím měsíci a otěhotněla, když jí bylo čerstsvých devatenáct. A maturovala, když byla v osmým.
Pak na bráchu čekali dva roky. Prostě divný.

maja42
12. zář 2008

jsem někde četla, ale přijde mi to jako kravina, že když je pár dlouhodobě odloučený (práce, vojna atd.) a pak se po dlouhé době setká, tak ta baba se samou radostí rozovuluje... tak jsi možná toho plod 😀

jinak, ty tvoje kámošky, to potěší. mě by to po tom všem přišlo jako rouhání, nějaké sázky... no ale evidentně to taky jde 😅

grej
autor
12. zář 2008

No spíš ony jsou takový jednodušší, vůbec je nanapadlo, že by s tím mohly mít problém. Tak si prostě řekly, že by bylo fajn, kdyby byly těhu spolu, že by jim to pak líp utíkalo, že jo... a vyšlo to 😉

Naši mi tvrdili, že tátovi nějaký "kámoši" na vojně asi propíchli kondom, páč se normálně chránili. Ale říkal mi to v době, kdy mi dával dobrý rady do života, abych jako studovala a hlavně abych brzy neotěhotněla - takže abych se dostatečně chránila 😀
Teď mi to přijde jako dobrá ssranda. Furt měli strach, abych nebyla brzy těhu a teD mají hlavu z toho, ž e jetě těhu nejsem 😉

maja42
12. zář 2008

moderní žena se prostě první půlku svého reprodukčního období snaží neotěhotnět a druhou otěhotnět 🙄 nedívala se na soukromé pasti s vilhelmovou?

grej
autor
12. zář 2008

Dívala. A docela mě to rozhodnutí překvapilo. Čekala jsem, že převládne mateřskej pud 😉 Fakt jo... Myslím, že se nakonec rozhodla tak jak se rozhodla po tom rozhovoru s mámoul. nezněla moc přesvědčivě, že nelituje, že se tehdy rozhodla tak jak se rozhodla...

Sorry za zpoždění, měla jsem tu ty kámošky...

maja42
12. zář 2008

a co teprv moje zpoždění - něco odevzdáváme (pracovně), tak jsem nahodila 3 kosmickou rychlost - že jsem nejen nekoníkovala, ale dokonce jsem nestíhala ani hajzl 😲 tak doufám vyhrajem 😉

mě se ty soukromé pasti hrozně líbily, nova překvapila. u toho rozhovoru, jak píšeš, jsem řvala na plné kule. óó, libuška! moje mamka přes kopírák.
a chápu, proč se ta holka tak rozhodla. ale i tak mi to rozhodilo sandály - jsem si říkala, jak za 5 let bude lítat po doktorech a koňovi 😀 😀

zanetik
13. zář 2008

Ahoj holky, je pravda, že jsem podepsala dohodu, mohla jsem zkusit ji stáhnout zpátky, jak mi poradily, ale já na to kašlu, bylo by mi to k ničemu, když se tam vracet nechci a neschopenku a mateřskou mi bude muset stejně platit..byla to naplánovaná akce, už tam v pondělí za mě seděla nějaká nová mladá holka, tak jsem zvědavá jestli je to známá šéfový nebo majitele...
No nic běžím k našim na oběd a odpoledne asi chvilku na vinobranní,ale je tam pěkná kosa, na slunci to ještě jde..tak zatím papá

artep26
14. zář 2008

Ahoj Žanet a ostatní 😉
Žanet už se na to vyprdni, nejhorší je srážka z blbce, tak to pusť z hlavy 😉 a užívej si těhulkování, ju??
Koukám tento víkend se nekoníkuje, tak nás alespoň pošoupnu trošku dopředu, abychom se v pondělí našly 😀
Zítra po KO dám vědět, třeba už mi řeknou přibližný termín na OPU, už jsem nafouklá jak balon a když si sednu,tak tu snůšku pociťuju jako blázen 😉
Dnes jsme byli s Beou na cvičáku, manža okukovat jak se drezuruje, příště už asi půjde on. Vždycky si říkám kdo je z toho víc hotovej - jestli já nebo pes. Příště tam budeme po 3. a už prý půjdou na takové ty vyvýšené lavičky. To asi Beunku nedonutěj 😀 Dneska zkoušeli aportek, ale ta naše lenora to nějak zazdila a vůbec jí nehlo, aby mi něco donesla 😀 Chce se mi vždycky hrozně smát, ale když na mě kouká trenér tak se musím držet. Aby mě nevykázal.
Tak zatím pa, holky myslím na vás 🙂

zanetik
14. zář 2008

Jasně Artep nestojej mi za to...budeme čekat zprávičky od tebe...
Jinak mám nové albíčko tak mrkněte 😉 pa zítra

zanetik
14. zář 2008

PS: Grej mrkni jakej tě čeká první pohled na UZ 😉 😅

grej
autor
15. zář 2008

Ahoj holky,
tak jsem zase v práci. Aspoň na chvíli. Mám tu moře papírů, takt o chci rychle udělat a pak jet třeba dřív domů.
Je divný, že na mě tentokrát Utrouš působí úplně jinak. Minule jsem byla podrážděná, teĎ jsem zas furt ospalá...

Zanet - krásnej obrázek 😉 No, kdybych takovej našla, nezlobila bych se 😉

Artep - držím palce na kontrolu!!

lenickan
15. zář 2008

ahoj holky🙂
od středy do neděle jsme byli na kolech na šumavě, tak jsem si dost vyčistila hlavu🙂 ale ted tu zase sedím, měla bych makat ale nějak se nemohu přinutit.
Jsem dnes 28DC mrcha zatím nikde a ani žádné příznaky...
V pátek jsem měla mít výsledky krva (zda byla nebo nebyla ovulace)jenže jsem se tam vůbec nemohla na dr. probojovat tak to budu zkoušet ve středu🙂

mufy
15. zář 2008

Ahojky holky, tak já došla od doktora a na inseminaci jdu zítra, folíci pěkně dorostli na to,že jsem 14 DC a sliznice je 6mm což jsem ráda, že tak pěkně narostla i přes ten Clostil, protože posledně jsem měla jen 3 mm.
No a taky jsem se už domluvila na tu průchodnost,pokud se to nepodaří, jdu ještě před další inseminaci.Tak snad by se to mělo pohnout dopředu.
Dneska jdu ještě na mobilizaci,tak snad mi to pomůže. 🙂

Zan pěkné album.Ty už máš pěkné bříško. 😉

Grej tak co jak je? Cítíš se dobře?Já budu brát taky utrouš,ale mě nic nedělá.Ani nejsem unavená,ani ospalá.

zanetik
15. zář 2008

Mufy tak super, žádná průchodnost nebude, to se povede, máš pro ně ideální prostředí 😉
No já jsem měla bříško vždycky, jen teď už nejde zatáhnout 😅
Já taky beru Utroš 3x denně, ale nevím jestli mi něco dělá, ospalá bývám když nemám,takže si lehnout nemůžu a spím tak 9-10h když nemusím vstávat a spát chodím s Davidem...

artep26
15. zář 2008

Ahoj holky 😉
☹ ☹ ☹ tak jsem po kontrole a pěkně jsem to obulela 😢
Mám pravděpodobně hyperstimulační syndrom - ve 14:00 hod. si mám volat na krev.
Takže jsem pěkně naštvaná, uvidím co mi řeknou ale spíš to tak bude řekla doktorka. Tím pádem pravděpodobně transfer nebude až tak další nebo za 2 cykly

artep26
15. zář 2008

Jinak KET bude pravděpodobně za 1-2 cykly, mám jich na každé straně min. 15 o velikosti 15-22 mm 😠
Sviňuchy jedny folikulidní 😠 😠 😠 Prý mám cytlivý organismus ☹ 😒 Proč já mám takovou smůlu??

grej
autor
15. zář 2008

Leni - tak to je k vzteku - to zas musíš čekat do středy, co? No ale pak nám dej hned vědět. Třeba ovu byla a poznáš to pak sama podle těhu testu 😀

Artep - sakra...
No ale zase si vezmi, že je lepší, že budeš mít spoustu vajuch, spoustu možností na KET 😉 Lepší než když já měla jen dvě vajucha a další možnost je zas s celou stimulací...
Jsi dobrá nosnice, to je supr a aspoň to nebudeš muset absolvovat znovu 😉

artep26
15. zář 2008

Ahoj Grej, 🙂
no jo, ale prostě jsem zklamaná ☹ hlavně aby se to stabilizovalo a já neměla další komplikace. No uvidím v ty 2 hodiny, třeba to bude dobré a zmátoří se to. A jak je tobě?? 🙂

grej
autor
15. zář 2008

Tak to je jasný, že jsi zklamaná. Vůbec se ti nedivim ☹
A bolí tě něco? Jestli ne, tak to bu'd moooc ráda🙂 A halvně pořád pij Petruško! Páč to jak bolelo břicho mě v pondělí, to byla síla a to byl jen na hysperstimulák náběh.
Uvidíš, třeba budeš OK. Doktorky se určitě jen jistí, aby něco nezanedbaly...

Mě je fajn, jen únava po Utrouši. Jinak nic. Prsa bolí pořád stejně. Ani víc, ani míň. Prsotě jako před mrchou.

mufy
15. zář 2008

Artep ale aspoň jich máš hodně. Je lepší si to tělíčko nechat odpočinout než to udělat hned. To se povede.Jen musíš chvíli počkat. 😉

artep26
15. zář 2008

Holky moje zlatý, jste moje poklady. Manža není žádný výlet emocí, takže jsem mu to jen řekla a on na to nic ☹ Tak jsem zavolala ségře a vybrečela jsem se jí, no prostě chlapi to tak neprožívají.
Bolí mě hlavně když si sednu a nebo občas když chodím spodek. Ale břicho dobrý, občas křeč která proniká až k lednvinám. Ale dá se to vydržet. Uvařila jsem si 1,5l čaje a přinesla 3 litry vody. Tak snad to bude stačit Grej.
Mufy máš pravdu, taky jsem si zakázala se litovat, jak píšeš je lepší si počkat a jít na jistotu až budu OK.
Zítra ti budu držet palečky, ať ti to dopadne, jo?? 🙂
Grej ty se šetři, určitě už to tentokrát vyjde. 😉 Vždyť ta dvoujčátka jsou ti souzená 😀

artep26
15. zář 2008

Žanet krásné bříško 🙂 🙂 🙂

lenickan
15. zář 2008

Grej, no přesně jsem nedočkavá, ale ono to uteče🙂
Jinak holky setkaly jste se někdy s výrazem polycystické ovarium?
To mi řekl doktor pře těmi 14 dny že mám sliznici krásnou 8mm což by na ovulaci vypovídalo a ukazoval mi tam něco, jako velký folík, který se vstřebá

lenickan
15. zář 2008

grej i kdyby mrcha přišla - což ona přijde a doktor mi řekl že ovu byla tak vyletím z kůže radostí🙂))))

mufy
15. zář 2008

Leni já mám taky v papírech napsané PCO. Do teď si nějak nepamatuji,co to vůbec je.Nějak v tom tápu. Asi že jsou citlivější nebo je tam taky náběh na hyperstymulák, fakt nevím.