Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

mufy
18. zář 2008

Artep no jsně,pokud by ta holka byla naladěná na stejnou notu jako já a stejně ulítlá,tak bych jí brala,ale mě se takhle dělá dobře. 😉

Leni ta mrcha je teda mrcha 😀 Zrovna když bys jí už chtěla,že?
A nemysly na to, to nemá cenu.

Holky já si četla dneska takovej děsně smutnej příbeh a brečela jsem u něj jako želva.Jestli chcete dám vám ho sem,ale je to fakt moc smutný.

artep26
18. zář 2008

Ahoj Leni, taky jsem jí vyhlížela ale byla poslušná a dorazila o 1 den dříve. Teď jí taky budu vyhlížet. Je zajímavé, že nejdřív se jí nemůžeme ani dočkat a pak si jí zakazujeme. Podle toho v jaké jsme fázi 😀
Mufy já snad ani ne, už takhle mám takovou divnou náladu kvůli zmařenému ET, ale klidně to sem dej, já to nebudu číst 😉

grej
autor
18. zář 2008

Leni - tak to bych taky mohla zkusit. Udělat je z pytlíku. Třeba by to ani nepoznal 😀

mufy
18. zář 2008

Tak já vám to sem nedám,ještě byste byly smutné jako já.

Grej zkus to z toho pytlíku. Já knedlu kupuji, nevařím. Uvařím ti všechno jiné,ale toto ne.Na škole jsme se to učili,ale já to zapomněla.

artep26
18. zář 2008

Holkýýýýýýýýýýý teď jsem volala do Sanusu do laborky 😀 😀 😀 😀
Máme 12 mrazáčků a zítra mám volat, protože čekají ještě na dalších 6, jestli budou k zamražení 😀 😀 😀
Jupííííííííííí jupííííííííííííííííí 😀 😀 A jsou zamražené po 3 😀

maja42
18. zář 2008

grej: já teda knedle nejím, ale kamarádka totálně ryčí blahem z hrnkových knedlíků.

grej
autor
18. zář 2008

Majo - ty jsem jednou dělala taky. Byly fakt moc dobrý. Navíc jak se ty hrnky vymazávaj máslem, tak to mělo takovou máslovou chuť - prostě lahoda... Jenže já nemám tolik rovných hrnků a ani tak velký hrnec, kam by se mi ty hrnky vešly, no... Ale když bude nejhůř, tak holt asi zakoupím hrnky a fakt to začnu dělat takhle 😉

Artep - už jsem ti psala do IVF - supééééér 😵 😵

Moc ti to přeju a závidím 😉 😀

maja42
18. zář 2008

to budou drahé knedle - hrnky, kastról... 😉

mufy
18. zář 2008

Artep to je super.Tolik mrazáčků.To se musí podařit i kdyby nechtělo. 😀 Fakt krása.Taky bych je brala,abych nemusela podstupovat tolik pokusů. 😉

Grej já bych si tak dala něco dobrýho a úplně jsem dostala chuť na ty knedlíky. Pamatuji si,že jsme je ve škole na základce dostávali polité povidly.To byla mňamka. Honí mě mlsná..... 🙂

lenickan
18. zář 2008

to slyším poprvé v těch hrnkách??? To se v tom jako vaří???
U nás doma děla knedlíky manža🙂 teda udělá válečky a já je pak uvařím🙂
udělala je jednou jelikož já trvala na rýži ke španělskému ptáčku on na knedlíku, tak si je udělal a od té doby🙂 mu to zůstalo, ale on je takovej pomocníček

mufy
18. zář 2008

Tak to já bych si taky ptáčka dala a s rýží, s knedlíkem ne. 😵 Honí mě mlsná.Ještě,že už za chvíli jdu. Raději se rozloučím,abych na to nezapomněla. Tak se mějte a zítra zase tady.papapapa 😀

grej
autor
18. zář 2008

Tak to máte doma jak my, Leni. Já bych ptáčky taky s rýží a manža s knedlem... ALe knedlíky si teda kvůli tomu neuvaří 😀

Já taky za chvíli pojedu. Nějak mě od rána pořád to břicho pobolívá. TeĎ tam začíná divně tlačit...
Uvědomila jsem si, že zítra nebo pozítří bych měla podle své klasické luteální fáze dostat MS, tak snad to nezačíná...

Tak pa zítra holky.

mufy
19. zář 2008

Dobré ráno holky, tak tu máme konečně pátek. 🙂

Grej neboj nic to neznamená, a jestli bereš utrouš nebo něco podobného,tak kdybys to měla dostat,tak až později.Ještě je brzy.To snad až příští týden,ne?To se ti jen roztahuje děloha,jak se mimís zavrtal.
Bolelo tě nějak břicho třeba na MS? Nebo vůbec nic celou dobu?

Já měla po ránu šok, kolem židle mi lezl asi 5cm pavouk, ty já nesnáším,ale takovej velkej,černej....fujjjjjjj..... 😖

Dneska jsme hnedka po ránu dostali cukroví ze svatby, kolega se tu zítra žení,tak nám dovezl něco na chuť.Už jsem to sfutrovala. 😀

grej
autor
19. zář 2008

AHoj holky...

To je jasný, MS nedostanu, dokud budu Utrouš brát. Jen ty bolesti můžou bejt, že jo... Včera když jsem přijela domů, tak se to břicho příšerně nafouklo a bolelo celý večer. Ale tak jinak. Taková řezavá bolest uvnitř, něco mezi tím jak to bolelo po OPU (vaječníky) a tím jak to bolelo před ET (jako močák)...Divný... Tu bolest cítím pořád, ale už to není takový. Včera to bolelo když jsem si sedala a tak, to teĎ už ne... A bolí mě to zas i kolem pupku...

Nene Mufy, celou dobu jsem břicho víceméně necítila...

Fůůůůůj - pavouci!!! Nesnáším je! Ty malý nebo hubený se daj, ale ty černý a chlupatý - z těch mám fakt fobii 😉

grej
autor
19. zář 2008

Jo a měla jsem příšernej sen.
ŽIla jsem s nějakým chlapem a byl to bejvalej (nebo i ještě současnej) homosexuál. Všude po bytě se nám váleli věci, který měly něco společnýho s jeho bejvalým přítelem. Třeba chleba, kterej mu poprvé upekl, dupačky, který mu poprvé zalátal (to je kravina, co???), zapalovač, který mu dal, apod. A pořád mi to omílal o hlavu, že to nesmím vyhodit a tak...

A pak tam byla pasáž, jak ty věci byly rozvěšený na takovým tom venkovním sušáku na prádlo. A já je jakoby shrnula a v tu chvíli se z nich staly brambůrky. Normální pečený brambůrky, jako od Bohemia Chips. A hrozně jsem se těšila, až je sním.

Hrabe mi, co? 😀 😀

annie29
19. zář 2008

Ahoj Grej, tak kdy testujes? Ja dnes a // 🙂 Zatim...

grej
autor
19. zář 2008

Ahoj Annie - gratuluju!!! Tak držím palce ať vydržej 😉
Já možná zítra, uvidim. Ale asi to zkusím zítra. Jdu s kámoškou na oběd, tak se jí aspoň budu moct svěřit s výsledkem...

mufy
19. zář 2008

Grej jestli se ti nafouklo břicho to bymohlo být dobré znamení. Mé sestřence se taky prý nafouklo břicho nějaký 7-8 den a pak ji nic nebolelo. To vyjde, musí.

Annie29 gratuluji. 😉

annie29
19. zář 2008

Dekuju moc, ale vis jak to je, minule mi carka zmizela az po 14 dnech, i ultrazvuk jsem mela ok... 😒 Jinak ja v obou pripadech citila dloubani v brise, vetsinou na jedny strane..

grej
autor
19. zář 2008

Já jsem minule myslím necítila vůbec nic. ALe vůbec. Zato když se mi povedlo otěhotnět přirozeně, tak jsem měla takový šimrání a tažení v břiše. Prostě to byly pocity, který jsem nikdy předtím nezažila. A Majmun, tady z koníka, mi potvrdila, že měla to samý. Nakonec to teda taky nevyšlo, že jo...

TeĎ mě hodně na dotek bolí vaječníky. Jako celý spodek břicha.

mufy
19. zář 2008

Annie neboj čárka ti už nezmizí a dopadne to dobře. 😉

A Grej taky.To by bylo,alby to nebylo..... 😀 😀 😀

divabara
19. zář 2008

Ahoj holky,
ja jsemstalůe bez internetu ☹ Ted jsem u mamky na obede, tak jsem aspon na chvili prisla mrknout. Grej, ja myslim, ze by to fakt mohlo vyjit, kdyz mas divny pocity v podbrisku. Blby je, ze vas nemuzu sledovat porad, nejak jsem asi na tom intenretu zavisla 😉

Jinak ja vcera myslela, ze jako uz to prijde, mela jsem bolesti jak na MS a taky mi odtekla asi ta hlenova zatka, no a do rana nic a jsem zase v pohode...tak nevim. Zitra jdu na kontrolni monitor do porodnice, tak jsem zvedava, jestli mimco bude v klidu. Doufam, ze jo...

tak papa kocky, myslime na vas, at se to tu konecne prolomi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

grej
autor
19. zář 2008

Baruš - přeju ti, aŤ je mimi venku jak po másle a ať to bolí jen trošičku 🙂 Moc na tebe myslíme!! Pa

mufy
19. zář 2008

Barusko však už má miminko čas,aby šlo ven.Tak to vydrž a ať to proběhne bez komplikací. 🙂

Holky mě to tu dneska nějak nebaví.

Grej jsi doma nebo v práci?

grej
autor
19. zář 2008

Mufy - jsem v práci... Už se těším až budu moc jít pro oběd. Umírám tu hlady. Jen musím počkat až se vrátí kolegové 😉
A už nám tu zas netopějl Asi usoudili, že když včera svítilo sluníčko a bylo 14 stupnňů, tak že s vrátilo léto nebo co...
Ještě že mám teplý boty a dvě mikiny 😉

mufy
19. zář 2008

Grej ty si nedáš pokoj, být tebou,tak jsem raději doma, pěkně v klídku. Já už si něco zobla, udělala jsem si těstoviny,tak za chvíli je dojím,ať nemám hlad.

My tu máme dneska celkem zimu, jen občas vysvitlo sluníčko,ale teď ani ťuk. Mohlo by svítit aspoň přes víkend, kdy vůbec bude to babí léto???????????
U mě se střídají návaly chvíli teplo, chvíli zima, tak se tu vyslíkám a oblíkám jak blbá.... 😀 Asi přechod... 😀

michina
19. zář 2008

AHoj holky, já nějak poslední dobou nestíhám vás číst.. ZAtím žádné zprávy, co? Jeste je brzy...
Annie, grtauluju!!

grej
autor
19. zář 2008

MUfy, vždyť já tu jen sedím na zadku a tluču do počítače. Mám na všechno klid a pohodu... Doma bych naopak furt vymýšlela co dělat 😅

Já jsem si koupila těstoviny a guláš, tak se jdu do toho pustit. Mňam🙂

No, o víkendu moc svítít teda nemá... Bohužel.

grej
autor
19. zář 2008
mufy
19. zář 2008

Já jestli půjdu do třetího pokusu, tak si beru neschopenku od začátku do konce.Prostě to chci mít pod kontrolou, i když mě zase budou štvát peníze,že jich bude málo.Ale co se dá dělat.Zkoušet musím všechno. 😵
No jasnačka,pokud sedíš v práci a neděláš těžkou práci,tak je to dobrý. Tak se hlavně šetři.

Já už obídek snědla a pak si s mamkou zajdeme na pizu do Globusu. Nakoupím si tam nějaké vitamínky.