Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

mufy
26. zář 2008

Artep to já právě nevím,ale když pršelo a svítí sluníčko, to by něco mohlo vyrůst. My se strašně rádi procházíme po lese. 😵

michina
26. zář 2008

AHoj holky, mám dnes dovo, jedem do Fertimedu, ale musela jsem nakouknout, jak se to yviji.

Mufy, ja taky myslim, ze dokud cervena nejdede, jeste neni nic ztraceno.
A kd eje Grej, ma dneska jsete po svatbe volno?
Zan a ty jdes chodit po lese misto odpocinku??? 😠

michina
26. zář 2008

Já už dostávám trosku strach, ze ta cysta tam jeste je a budou me pichat.. bojimbojim...auauauauaua.... 🤐 😕

divabara
26. zář 2008

Ahoj holky,

stav u me stale stejny 😒

Mufy, nebud smutna, urcite to vyjde, drive nebo pozdeji, drz se...a my drzim vsechny palecky a pesticky, a to jich ted mame docela dost!!!

Michi a ty jdes dneska k tomu DR. na kontrolu kvuli te cyste? Tak doufam, ze ta mrska praskla 🙂

Dneska u nas vykukuje slunicko, takje hned veseleji...

Jinak cekam navstevu, prijede kamaradka z Prahy s malym klucikem, ve stredu u nas byly decka od segry,ona ma prave tri, no muzu vam rict, ze teda uklizet po trech detech neni zadna legrace 😉 , ale co bychom tem detem neodpustili 😉

michina
26. zář 2008

Bari, ty uz to mas taky každým dnem, vid? Taska urcite sbalena¨a plna ocekavani.... 😵
JJ, jedu dneska kouknout na mrsku, co za tech 10 dni vyvedla, jeslti zmizela (to by bylo ideálni), anebo se zvetsila 😠

artep26
26. zář 2008

Michi tak ať je ta potvora fuč a přivezete si jen samé pozitivní zprávičky, ju??
U nás taky svítí, tak asi půjdu s pesankou chvilku na čerstvý vzduch, manža na houby jít se mnou nechce, prý má hodně práce 🙄 A posílal mě ať jdu sama. Se mě chce asi zbavit, protože můj orientační smysl je na bodu mrazu 😀 😀
Baruš vydrž ono to přijde, neboj 😀 😀

michina
26. zář 2008

Budewm se snažit, Artep! 😎

grej
autor
26. zář 2008

Ahoj holky, omlouvám se. Od rána tu mám hrozný fofr. Za chvilku snad bude volněji, tak vás dočtu a něco i napíšu 😉

divabara
26. zář 2008

Taska sbalena, jsem pripravena, oholena, jeste ostrihat nehty 😉 No ale mezitim mne asi ty chlupy vsude zase dorostou, protoze jsem jinak takovy maly chlupacek... 😉 Ale ja myslim, ze je to tem doktorum upne jedno...

kez by to uz prislo, treba az nejak radikalne klesne tlak, tak to prijde...jeste zvazuju umyvani oken...Ale na sex vubec nemam ani pomysleni, i kdyz vim, ze to by taky mohlo hodne pomoci...

Tak Michi, at uz tam ta mrcha neni !!!

mufy
26. zář 2008

Michi tak taky ti držím pěstičky, ať ta cysta zmizí a ty můžeš začít stimulovat. 🙂

Grej čekáme...... 😉

Baruš ty jsi teda šikulka, tak pěkně nachystaná.Teď jen aby to přišlo,že? Choď ze schodů a do schodů.To by mohlo pomoct.Umývat okna by se nemělo, když zvedáš ruky, je prý velké riziko,že se miminko zamotá do pupeční šňůry.Kamarádce se to málem nevyplatilo. 😉

zanetik
26. zář 2008

Ahojky tak u nás teda nerostou, mám dvě houby,ale procházka na čerstvým vzduchu mi neublíží...uvidíme příští týden když má být babí léto...
Michi jsem fakt zvědavá, doufám že večer napíšeš...
Baruš to přijde,ale má být hezky, u nás krásně svítí sluníčko, jinak je zima 11stupňů, tak by se okna umýt daly...

sroubek
26. zář 2008

držím palečky grej 🙂

mufy
26. zář 2008

Zan i když nerostou,tak se půjdu aspoň projít na čerstvý vzduch.Potřebuji si vyčistit hlavu. Mám dneska nějakou depku. 😖

grej
autor
26. zář 2008

Ahoj holky, tak ted už snad budu mít chvíli klid.

Tak popořadě - svatba byla dobrá, jen hrozná kosa. Měli obřad venku, takže jsme klepali kosu všichni. Pak jsme se ale rozehřáli na obědě, tak to bylo dobrý. Mě k večeru začlo bolet břicho, tak jsme jeli asi v devět domů. Bylo to takový příjemný, v klidu... Nikdo se ani moc neopil... Hodili jsme si s manžou i tři ploužáčky 🙂

Čárka furt tloustne, tak jsem ráda. Konečně jsem našla čtečku karet, tak jsem vám dala do alba aktuální přehlídku testů.

No, reakci manži vám snad ani popisovat nebudu. Nebo jo. Stejně jsem to takhle čekala 😀

Leží v posteli a čučí na telku. Tak se k němu přivinu (poté, co jsem nenápádně přinesla test a položila ho v ložnici na komodu) a říkám:
Já: Dělala jsem si test.
On: jo?
Já: Jo, a jsou tam, dvě čárky.
On: No tak to je dobře, hlavně aby vydržely.
Já: už vydržely 6 dní a tloustnou, tak snad jo. Jinak bych ti to neříkala.
On: To je dobře.
Při tom celou dobu čučí na telku, jen při větě "to je dobře" mě poplácá po rameni, jak jsem u něj ležela... Jako za odměnu nebo co 😀

No jo, čekala jsem to. Taky se bojí radovat... Ale trošku mě to i naprdlo, co vám budu povídat... Snad v případě kladného výsledku bude v pondělí reakce lepší 😀

Michi - držím palce na kontrolu!!
Sroubek - už jste kus chlapa!!!
Baruš - na chlupy se vyprdni... Kdybys teĎ viděla mě... Od transferu jsem na "to" nesáhla. Obávám se, že v neděli, až se budu holit před kontrolou, tak ucpu odpad :D

lenickan
26. zář 2008

grej: no to je goool🙂
takovýho řešení, léčení, strachování a těšení a taková reakce vid?
No jo chlapi, až to bude na tuty tak třeba bude juchat - ale i tak přeci 6 dní // už hoooodně znamená!
Moc gratuluji

grej
autor
26. zář 2008

No jo, chlapi, co naděláme 😀 Jinak se snaží, furt mi hladí pupík a tak, ale ta reakce... Jestli v pondělí nebude lepší, tak fakt dostane do papuly 😀

lenickan
26. zář 2008

přesně grej, jen do nich... ale my to fakt máme hooodně jinak než oni...
Podle mne jim to všechno dochází pomalu a realita je pro ně až mimi v náručí🙂

mufy
26. zář 2008

Grej reakce chlapů vždycky bývá jiná než u nás. Oni to nedávají tak najevo.Ale jakmu ukážeš UTZ,tak uvidíš,jak bude rád. 😉
Testík je opravdu moc krásný. 🙂 😵

grej
autor
26. zář 2008

Mám výborné zprávy - psala mi Michi.
Prý je cysta pryč, takže vyfasovala Puregon a od 2DC začíná stimulovat!!

Hurá! Já říkala, že ta debilní cysta zmizí. To bylo určitě to špinění, jak se Michi strachovala 😉

zanetik
26. zář 2008

Grej u nás byla reakce podobná, byla zas v rychlosti před svatbou, takže žádná sláva to nebyla,ale co říkám si , že hezčí to bude až se mnou pojede na UZ a uvidí je...jinak taky hladí, včera přijel po 4dnech a pochvaloval si jak kluci rostou 😅

zanetik
26. zář 2008

Grej super mám strašnou radost...úplně mi naběhla husí kůže...tak to je jasný Michi je další těhulka, pokud se to nepovede Mufy jinak pak je s Artep na řadě a je to jupíííí

artep26
26. zář 2008

Grej tak to se ti nedivím, že tě to trošku mrzelo. No oni to mají chlapi fakt jinak. Teda jak který.
Teď jsem si vzpomněla, jak mi ségra vyprávěla když rodila jednu paní. Byla to manželaka nějakého ouřady z Plzně. Pán se prý celou dobu klepal a drkotal zubama a vykřikoval: "Věrůůůůůůůš ... hůůůůůůůůůůů....... vydrrrrrrrrrrž.... hůůůůůůů ..."byla jsem mrtvá když mi to vyprávěla. Pán prý ségře málem líbal ruce a pak jí druhý den přinesl bombošku, kytku a 1/2 kg kmínu - to jsem byla mrtvá. Prý jeho bratr kním pěstuje tak jestli se neurazí,že jí přinesl. 😀 😀 😀
Ségra když mi vypráví kolikrát ty zážitky z porodnice, tak to je psina. Ale někdy taky ne, nejvíc nadávají na romky, to jsou prý strašný megery. Jen jednou narazila na normální maminku romku. Jinak prý odrodí a během 1/2 hodiny zdrhnou a přijdou si pro děti za 3 dny. Aby prý nemusely platit ty poplatky. Čůzy jedny ... pardon 😅 😅

mufy
26. zář 2008

Tak to je super, že je cysta pryč, teď už Michi nestojí nic v cestě. 🙂 To tu budeme mít za měsíc další těhulku.

Holky nejraději bych jela domů, nebaví mě to tu,ale musím jít jako poslední. Dneska mám zase nějakou depku, tak to budu muset večer nějak s manžou zahnat v nějaké dobré hospůdce.Poslední dobou ty neúspěchy zvládám trošku hůř, dřív to bylo jiné.No snad se mi to do konce roku taky podaří.

zanetik
26. zář 2008

Mufy jasně zajděte, nebo doma vínečko 😉
Tak já udělala svíčkovou a jdu za Davidem kouknout jak dělá střechu, večer kouknout na hokej na městskou ligu kde hraje jeho brácha a jelikož mají v bráně "díru", tak v neděli jde zkusit chytat...
Tak přeju všem co se tu neukážou o víkendu krásný víkend papá

grej
autor
26. zář 2008

Artep - to si asi ségra užívá 😀

A neomlouvej se za ten název - když se takhle cigošky chovaj, tak to prostě čůzy jsou, co naděláme...

Mufy - nedepkuj, je pátek🙂 Vždycky máš přeci takovou radost 😵 😵 Užijte si víkend s manžou a hned bude líp, neboj. Navíc má být tak krásně...

zanet - měj se a pořádně fandi! Mě asi pojede manža na výlet na motorce, ještě ani nevím, jestli tam bude zůstávat do neděle nebo se zas v sobotu k večeru vrátí... Já budu asi doma odpočívat. Škoda že nemůžu jít se pesem na prochajdu. Ona hrozně táhne. Stačí kousek přes silnici, pak už bych jí mohla pustit, ale nevím nevím..

grej
autor
26. zář 2008

tak já se loučím holky.
Snad to přes ten víkend zvědavostí přežiju 😀

Mějte se, jestli budu doma sama, tak se určitě mrknu, jestli tu někdo není. Pááá

divabara
26. zář 2008

Michi, tak to je super, ze uz cysta zmizela a muzes vesele stimulovat 😉

No reakce manzela u nas byla naprosto opatrna...to vite, my uz se radovali 5x a nic pak z toho nebylo, ale verili jsme...Ja myslim, ze ti chlapy to spis neumi tu radost tak vyjadrit jako zenska, proste ty emoce jim jdou hur, ale mozna to prozivaji jeste intenzivneji....co my vime, my zenske... treba muj tatka, ten absolutne nechape UZV a proc jako potom lidi ukazuji fotecky z UZV, prijde mu to proti prirode 😅

tak krasny vikend,

Mufy, preju at je depka co nejdrive pryc!!!!!!!!! Udelejte si s manzilkem hezky vikend, nejake kino, ci vychazka nebo dobra vecere, a bude lip, uvidis...

artep26
26. zář 2008

http://www.petice.nazory.cz/petice/petice-detai...
holky jestli se vám chce tuhle petici podpořit, do toho! 🙂 stačí se jen zaregistrovat a podpořit ji 😉

michina
26. zář 2008

Ahoj holky, tak jsem konecne tu!! Dekuji za podporu a nadeje. Dneska to bylo proste super, byl tam doktro VOdicka, coz je takovy mlady nazrzly doktor, byl asi nejlepsi, ktereho jsem za celou dobu ve Fertimedu mela. Fakt super! Hned jak sjem poprve vesla do ordinace, tak jeste me ani poradne nemohl videt a uz mel usmev na tvari a vital me, ze teda zaciname stimulovat, ne? Ja ze jeste nevim, ze tam byla cysta.. a on, ze se teda na to kouknem. Na UZ mi vsechno pekne ukazoval, kde je co a ze je vse OK, vajenciky jsou klidne a po cyste ani pamatky. Pak ze se muzu ustrojit, a jestli mam s sebou partnera, tak at ho zavolam a ze nam vysvetli stimulaci. Dal mi na vyber klasiku, kterou hradi pojistovna (tzn. pichanec do zadku a nekam chodit si to necha tpichnout), anebo Puregon pero. Uz jsme se s manzou domluvili, ze si nechame maximalni nadstandard co pujd,e ty nejlepsi hormony a vse, co by mohlo ulehcit ci vice pomoci. Takze volba byla jasna. Sice rikal,ze vzhledem k mym horsim hormonalnim vysledkum budu picha těx denne, ale aspon to bude pohodlnejsi. Takze mam 150 jednotek rano a 150 jednotek vecer. Nevim, jestli je to vice nebo mene, kolik jste mely vy, holky? Sestricka nam vsechno nazorne vysvetlila a ukazala, byla skvela. Dostali jsme k tomu letacek s popisem a instruktážní video, takže uz vim, co budu zitra sledovat... 😀 😀

Ale nevěřily byste, jak jsem se potom tak trošku rozklepala, vnnitřně, že už je to tady, že se něco deje, ze FAKT uz budu stimulovat! 😅 Takže od 2.DC mám zacit píchat, 6.DC na kontrolu, at vidime, jak reaguji a pak se uvidi, jak dal. Od toho 6.DC bych byla asi i na neschopenc,e nebo od 10.DC říkal? Ja uz ani nevim, ale to se dozvim 🙂

Tak jsme byli oba s manzou moc radi.

Grej, to je super, ze carka sili!! A neboj, oni pry to chlapi fakt vubec ze zacatku ne¨prozivaj. Prvni, kdy si to trosku uvedomi, je az mimi uvidi UZ a uslysi srdce. A stejne jim to dojde, az teprve, kdyz ho budou mit v naruci.

Mufy, snad hospuudka byla (u nas jo 😉 ) a depka zmizela!! Vsechno dobre dopadne, uvidis

zanetik
27. zář 2008

Ahojky, to je ale krásně....aspoň za oknem 🙂
Tak já jdu zalít kytičky a pomalu vytřít a jedu se svíčkovou k našim na obídek a pak na zahradu přesadit hroznový víno a borůvky,ale já budu spíš asistovat 😅
Michi mám z tebe obrovskou radost a ten optimismus jsi snad hodila i na Mufy 😉
Tak pěkný den zatím papá