• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Babinec z října 2006

18. srpna 2013 
Já už byla na obědě, barevne vrtulky s nivovou omackou, mnam! Ta by se ale pak nemela v tehu, co?
29. zář 2008 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
To já se zařekla, že se budu snažit shodit nějaké to kilčo, třeba to nejde i z toho,že jsem přibrala hodně kil.
Takže dneska jsem měla jablko, Activii a na oběd těstoviny s tuňákem. Nesmím hlavně žádné sladké.No když jsem si odvykla i kouřit,tak snad to vydržím i s jídlem. :fearful:
29. zář 2008 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak já měla vepřové na paprice s rýží... Musela jsem to do sebe naházet, protože měla přijít ta účetní... Už je pryč a už jen půl hodinky a budu moct jet :wink:

Já zatím nějak neřeším, co můžu a co ne... Hermelín miluju, nevím, jestli se ho dokážu vzdát. MOžná kdyby se konzumoval ohřátej, tak by to vadit nemuselo, co myslíte?
29. zář 2008 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak holky, jedu!!!
Pak napíšu sms!!
29. zář 2008 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grej ahoj, držím palečky!!!!!!!!!!!!! Budou dvojčátka:slight_smile:)))
29. zář 2008 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
já volala na výsledky tak nevím co si myslet. Odčítala mi je sestra - prý hormonální profil je v pořádku a štítná žláza taky v pořádku...
Stěry z pochvy v pořádku. Jdu 13.10. na další konzultaci to už bude i spermio a domluvíme tu mojí stimulaci...
29. zář 2008 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grej myslíme na tebe,pak dej hned echo.

Leni tak to je super,že je vše v pořádku,ne? :wink:
29. zář 2008 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chtěla jsem vás poprosit, zda sem potom můžete písnout jak dopadla Grej.Začínala jsem taky v říjnu 2006 :grinning: Byla jsem ta štastná, které to vyšlo hned a tak sem pořád chodím nakukovat jak se vám daří..MOOOCvám všem přeju at jste všechny BRZY těhulky :wink:
29. zář 2008 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to asi opravdu bude to PCO. Jsem ráda, že je vše OK ale moc těm sestrám nevěřím víš. Uvidíme 13.
29. zář 2008 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
klary: děkujeme moc.... kéž by to vyšlo my sice začali v breznu 07 ale je mi tu s holkama "dobře"
29. zář 2008 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grejtak držím palec :wink:
Já měla kuře na paprice, mňam, zbylo od včera tak jsem si dala do zobáčku :slight_smile:
Leni tak ať to rozjedeš a jsi brzy těhulinka :wink:
29. zář 2008 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
artep kéž by... včera mi zemřela babička tak mám v sobě takové nepopsatelné prázdno...
29. zář 2008 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslím,že Grej to sem potom napíše sama, jak přijede.Doufám,že to bude brzy, než pojedu domů. :grinning:
29. zář 2008 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky doufám, vím že to bude pozitivní - ta se má, moc jí to ale přeju:slight_smile:
29. zář 2008 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky,

tak se jdu podívat, co Grej, a koukám, že jde až odpo. Jsem napjatá. :wink:

Báro, dole mně to taky hodně bolí a taky někdy ani nemohu vstát, protože mě strašně píchá bv podbřišku. Zvlášť v noci se mi to stává.
Dnes jsem byla na UZ, malý má asi 2300 g, takže v pořádku. Jak mám cukrovku, hlídají váhu, aby nebyl moc velký.
29. zář 2008 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni tak to je mi moc líto :frowning2: Ale říká se, že pokud někdo v rodině zemře, tak jeho místo zaujme další člen rodiny. Tím je míněno miminko. Tak třeba to tak opravdu bude a poroste v tobě nový človíček :slight_smile:
Grej myslím na tebe, teď jsem koukala na holčinu v Sanuskách, má 16. den od ET hodnotu 51, tak nevím co si o tom mám myslet :unamused: Snad bude mít Grej víc, protože takhle to má ta holčina pořád nejisté :unamused:
Mikul tak to je dobře že ti mimi moc nepřerůstá, alespoň se ti bude dobře rodit :wink:
29. zář 2008 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Artep to by měla mít víc 16 den po ET, pokud by se to podařilo,ne?Něco i kolem 200j. Pořád čekáme čekáme....

Leni taky je mi to líto. :frowning2:
29. zář 2008 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
artep: taky jsem to tak slyšela... je to strašný ale moc bychom si to přáli a určitě by nám to pomohlo protože pozoruji sama sebe jak jsem vic a vic vztekla nabručena a taková méně trpělivá
29. zář 2008 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji holky
29. zář 2008 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni já taky, už mi to asi leze na mozek, nejhorší je vždycky to čekání .. :frowning2: Ale snažím se být v pohodě, ale ne vždy to jde :sweat_smile:
Mufy měla, ale zase psali jak tam holčina měla 15. den po ET 54 a je těhulka. Za týden prý měla 600 :confounded: tak nevím ...
29. zář 2008 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni já jsem na tom podobně.Náladu pod psa mám skoro každý den a nevím,jak proti tomu bojovat.Leda,že by se zadařilo. Takhle ty neúspěchy zvládám hůř než dřív, protože to už trvá strašně dlouho a je to vyčerpávající. :confounded:
29. zář 2008 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
mufy: jak dlouho už to trvá u vás?
29. zář 2008 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
2,5 roku.Zdá se mi to jako věčnost. :frowning2:
29. zář 2008 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mufy stejně jako my. Já byla u doktora poprvé že nám to nejde v únoru 2006 ... je to na palici ... :frowning2:
29. zář 2008 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, trvá to už dlouho.Chtělo by to změnu,že?

Holky já musím jít, škoda že Grej ještě nedošla.Takhle musím vydržet do zítřka neboť se už k počítači nedostanu.
Mějte se pěkně. :slight_smile:
29. zář 2008 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě třeba příjde ted, že se to ted sílene vlece, ale ze uz je to dva roky snazeni, tak to mi zase uletelo jako celek hodne rychle... :pensive: Nejhorsi je fakt to cekani na vysledky, na rozhodovani, na stimulace, na vysledky, na transfer a furt na neco. kdyby to slo raz naraz ze dne na den, tka by to bylo mnohem lepsi..
29. zář 2008 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
¨Mufy, posli mi do IP svuj telefon, dam ti vedet :wink:
29. zář 2008 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haloo, Grej, co novinyk, dej vědět. At uz jsou jakekoliv, at te muzem podporit!! :wink:
29. zář 2008 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem napnuta, co Grej :slight_smile: Snad je poradku !!!

Mikul, tak to ten nas drobek je o neco vetsi :wink: - no ale verim DR., ze nezalezi ani tak na velikosti mimiska, jak spis na prubehu porodu...Na druhou stranu bych byla radeji, kdyby to bylo do 4 kg. Na to, ze jsem nedlabala zadne tehu vitaminy, je to zrejme docela macek....
29. zář 2008 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grej, kde jsi??? Ja uz taky musím běžet, jdu se ostříhat.

Jo a už jsem to řekla šéfové, že za 14 dní budu mít nemocesnkou atd.. Je fakt skvela, vzala to super! ... se mi ulevilo..
29. zář 2008 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek