Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

zihu
8. říj 2008

michi, moc drzim palce, taky uz si zaslouzis nejaky lepsi konec🙂 si statecna, to pichani... uuuuf... ale asi to nakonec docela jde, ne? drz se!

grej
autor
8. říj 2008

Michi - je to věda, co? Ještě že mi píchal manža. Gonal jsem si pak píchala občas sama, ten se ale netočil.. Mě to taky někdy bolelo a někdy ne. Zjistila jsem že to je hlavně tím, když mám to břicho zatnutý nebo ne. Nejlepší bylo píchat ve stoje nebo v sedě. Jenže já jak na mě manža šáhnul, tak mě to lochtalo a já hned zatnula 😀

Držíme co máme, neboj!!!

Jo - zjistila jsem, že možná začínám být citlivější na různý pachy. Hlavně teda na pach moče. Včera jsem musela vydrhnout záchod. A to ho čistím pravidelně. Jenže já tam vlezla a pořád jsem tu močovinu cítila. Tak jsem to vydrhla a cítila jsem pak už jen desinfekci, tak to bylo lepší 😉 TeĎ mi sem přivezli balíček, chlap smrděl jak blázen. Nedělá se mi z toho blbě, ale vadí mi to...

zihu
8. říj 2008

grej🙂 aspon ze ted bude zima a lidi se nebudou tolik potit! 😉

divabara
8. říj 2008

Michi,
taky držíme pěsti...

JInak my už máme zpět porodní váhu, tedy přesně 4,520kg v pondělí, v pátek při propuštění měl malý 4,25kg...Ja furt měla pocit, že má hlad 😉

grej
autor
8. říj 2008

Ahoj Zihu!! Jsem tě ráno nějak přehlídla 😉
Jak je a jak pokračujete ve snažení? Zvažujete nějakýho doktora?

Baruš - to jste teda kus chlapa!! Těšíme se na další fotky!!

zihu
8. říj 2008

grej, v pohode.... 🙂 dlouho jsem tu nebyla, spousta prace, nejaka ta dovca.... ve snazeni pokracujeme statecne, tak uvidime 😉 kazdopadne mam desnou radost z tebe, konecne taky nekdo z nas "odlezelych" 😀 drzim palce!

mikulka
8. říj 2008

Ahoj holky, hlásím návrat z porodnice! 😀
Mám syna, krásného! Měl 3 kg a 51 cm po porodu.
Jen nás trápí koliky, takže si neodpočinu mezi kojeními, nespím ani v noci, ani přes den. Je to záhul.
Ale malý je úžasný, takové milé miminko, když ho netrápí koliky, je pohodář. Má rád zpívání 🙂

Holky, je to krásný pocit. 😵 😅

Báro, gratuluji k děťátku! Tak jsme to zvládly, co. 😔 🙂

grej
autor
8. říj 2008

Dík Zihu😉 Snad tam to srdíčko příští týden uvidíme 😉
Držím palce ať se Vám taky zas brzy zadaří...

grej
autor
8. říj 2008

Mikul - taky gratulace!! Hurá!
Musíš nám taky přidat fotku! Přeci bys nás o ní nepřipravila, nás, spolubojovnice 😉

mufy
8. říj 2008

Mikulko moc gratuluji k synovi.Já si ani neuvědomila,že už máš termín porodu.Hoď nám sem nějakou fotečku,ať se můžeme taky pokochat novým miminkem.

Zihu tak to je nás víc než 3 ze zbylých ve snažení. Ještě zbývá Michi, Artep,já a ty.Tak snad se nám to co nejdřív vyplní.

Grej půjde s tebou na první UTZ i manžílek?

sroubek
8. říj 2008

mikul gratulace 🙂
zihu držím palečky a hlavně moc a moc michi 🙂

grej...stav se...budeme se těšit

grej
autor
8. říj 2008

Mufy - to asi ne. Já myslím, že ho vezmu s sebou až by bylo něco víc vidět. Navíc nevím, jestli by zvládl koukat na to, jak ležím na koze s roztaženýma nohama a doktor mi tam rejdí ultrazvukem... Když jsme se kdysi bavili že by šel se mnou na transfer, tak taky odmítl, že to vidtě nemusí...

michina
8. říj 2008

Mikul, gratulace!!!
Holky, ja jen v rychliku, mám vlevo 6-7 folíku, vpravo 3-4, vypada to moc dobre, byl tam doktro Jaros, je uzasnej. Dostala jsem Cetrotide, ten picham od zitrka na zamezeni ovulace. V pátek na kontrolu na UZ, v pondelu nebo utery odber vajuch. Ted musim na meeting tak zatim apap.

grej
autor
8. říj 2008

Supr zprávy Michi🙂 Pěkný počet folíků🙂

artep26
8. říj 2008

Ahojda holky,
nějak jsem teď neměla čas sem docházet a taky mám chřipajznu, tak se ná vás jdu podívat dnes.
Baruš a Mikul gratuluji k miminkám 🙂 🙂 🙂 je to super že už to máte za sebou a můžete si ty své miláčky hýčkat.
Michi myslím že počet folíků je super, tak akorát bych řekla 😉 Nehrozí ti OHSS a ani to, že nereaguješ. Takže si myslím můžeš být spokojená.
Grej tobě už se to taky krátí, víď?? Brzy se dočkáte srdíčka 🙂

divabara
8. říj 2008

Ahoj holky,

MIkulko, pridavam se ke gratulantum...preji havne hodne zdravicka a stesticka...!!! KOliky snad brzo prejdou, musime to vydrzet...jinak ten nas pres den docela spi, ale v noci si mysli, ze si jako budeme povidat nebo co 😉

Michi, to jsou fakt super zpravy ! Vypada to hodne nadejne!!!

artep26
8. říj 2008

Baruš mám synovce Jonáška 😉 je to pěkný raubíř a mamánek 🙂 Ségra si s ním pěkně užívá, ale snad z toh vyroste 😀

grej
autor
8. říj 2008

Ahoj Artep🙂
No, moc mi to neutíká. Ještě týden!! Hrůza!!

artep26
8. říj 2008

No to uteče jako voda Grej. Neboj. Za chvíli je tu víkend, ten uteče a pak už chviličku a uvidíte tu nádheru 🙂
Já jdu v pátek na rozhodující UTZ, tak snad sliznice doroste. Dnes má 6,5 mm - prý normálka když jsem 11 DC a poku ještě 2 mm doroste, tak jdeme ve středu na KET 😀 😀 😀 Tak snad to klapne a vypadá to, že kontryhel fakt pomáhá. 😉

grej
autor
8. říj 2008

TO víš že doroste Artep! Kontryhel je všemohoucí 😉
Jsem ráda, že doma manža nemocní, aspoň není čas na moje blbý myšlenky 😉 Navíc nám asi začnou dělat fasádu, tak bude o zábavu postaráno 😉

artep26
8. říj 2008

No snad jo Grej.
Já mám doma taky veselo. Aňďa je taky marod, ale není to nic vážného, jen hrozný kašel. Mně je taky tak nějak chřipkově tak si podáváme krabice s kapesníkama a koukáme na pohádky. 😀
My tento víkend začínáme se střechou, tak mi je jasné, jak ti je. Taky se na to strašně těším 🙄 🙄 🙄

mufy
8. říj 2008

Holky já už jdu domů, dneska jsem tu měla fofr.Vůbec nestíhám.

A gratuluji Michi k tolika folíkům. 🙂

artep26
8. říj 2008

Ahojda Mufy 😉

michina
8. říj 2008

Tak už jsem tu na chvilu.

No mám z toho radost! Už mi chtěli napsat i nemocenskou, ale spíše kvuli tomu, že musím zítra do laborky s močí kvuli anestezii, dneska mit aky brali asi tri ampule krve na rozbor. v pátek zas na UZ, tak pry davaj nemocenskou kvuli tomu, aby zamestnavatele nereptali, ze tam furt nejsme. Ale pokud mam klidnou p¨raci, nic nebudu tahat a setrit se, tak nemocenska je automaticky zacatek dnem odberu vajuch, tkaze v pondeli si ji necham napsat. aspon ted jeste za ty dva dny snad neco stihnu a zaucim kolegyni (aspon trochu, nenapadne si ji pripravuju a dnes jsem ji to rekla, tak snad to zvaldne). JInak, holky, ja si vubec neuvedomuju, ze uz pristi tyden budu mit mimiska v brisku! Teda jen embryo 😉 a uvidime, jestli se tma udrzí 😅 ale poprve a bude tam kde ma!! 😵

grej
autor
8. říj 2008

To víš že jo, zauč kolegyni a jdi se domů válet 😉
Já se budu pomalu balit. Vůbec nevím, co koupit k večeři. Když se manži zeptám, tak neví. No a já to mám vědět? A pak se doma rozčiluje, že není nic v lednici 😀 Hrůza, s těma chlapama...

zanetik
8. říj 2008

Ahojky, tak jsem trochu zklamaná, sestřičky super, paní doktorka taky milá, sympatická, ale málomluvná, dohromady nám nic neřekla, ten jeden prcek se nechtěl otočit, tak říkala, že anatomicky jsou v pořádku a na výsledky z krve si mám zavolat v pátek ve 13h. Ani jsem se ji neodvážila nějak na nic ptát, byla taková odměřená, ani mi neřekla, že máme zaplatit, na recepci taky nic, tak venku mi přítel říká "a neměly jsme platit?" a já no jo, tak jsme se šly zpátky zeptat...chtěla jsem se zeptat na pohlaví jestli je něco vidět, na to jestli mi můžou narovnat záda,chtěla jsem nějakou fotečku, taky napsat Utrogestan, takže se musím zítra stavit ke svýmu dr. no nevím...

Jinak jsme 13+3 a 13+4, měříme 7,2cm a 7,4cm od hlavičky po zadeček 😉

artep26
8. říj 2008

Žanet ahojd, tak hlavně že jste všichni v pořádku 😉
Já si taky vždycky připravím tolik otázek a pak se na nic nezeptám. Důležité je, že je vše v pořádku a dětičky i ty se máte fajn.
Necháte si říct pohlaví?? To je asi potřeba viď, u dvojčat. 🙂 🙂 🙂

grej
autor
9. říj 2008

AHoj Zan, tak to je mi líto, že byla doktorka taková nepříjemná... Člověk se na to těší a ona to bere jak kus od kusu, co? No hlavně že jste všichni OK. 7 cm, to už je panečku docela velikost 😉

JInak vám všem přeji dobré ráno!!
U nás je hnusná mlha. ALe pak přes den má být krásně, tak snad bude...

artep26
9. říj 2008

Ahojda,
u nás je krááááááááásně svítí Oskar, no prostě lahoda.
Rýma neustává, frkám, kýchám, hlava bolí ale snad to ustoupí. 🙂 🙂 🙂

mufy
9. říj 2008

Ahojky holky,

Zan třeba bude doktorka příště lepší a už ti zodpoví na všechny otázky.
Vy už jste teda velcí.

U nás je zatím celkem pěkně, i když sluníčko ještě nesvítí.

Holky neznáte nějaký dobrý recept na králíka na smetaně????????