Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

lenickan
13. říj 2008

krásné ráno holky
nemáte některá zkušenost s preparátem Mefogamma s účinnou látkou Metformin?
Jsou to preparáty na inzulínovou resistenci, která mívá zpravdila za následek PCO.

michina
13. říj 2008

AHoj mé spolubojovnice, tak už jsemt ady s dpbrýma zprávama!! 😎 😉 🙂
První byla hned ráno a to, že jsem se mohla narovnat, zvednout a chodit a nic me neboli, jen trosku jako odrazena modrina. Ale dneska mám poslední možnsot na rpaní a žehlení, tkaže už se mi pere druhá pračka a musím to zvládnout. Jinak přijde posila ve smyslu tchýně a mojí mamky, což moc nechci.

A ted ta druhá zpráva: 😵
z 10 vajuch 3 nebyly moc kvalitní, tkaže je nenapichli. Z tech 7 se nam oplodnilo 5. Takže zatím se drží.. HURÁÁÁÁ!!!!! Zítra tam jedeme, tak možná bude i transfer, uvidí se. Ani nevíte, jak na ně furt myslím, na ty dvouvaječný drobečky a posílám jim energii a tak... jsem trdlo.. 😉

sroubek
13. říj 2008

ok...díky za podporu a info
🙂

grej
autor
13. říj 2008

Leni - tak to nevím. Bohužel☹

Ahoj Baruš - prdíky vás asi budou zlobit ještě dlouho... Holt to není prča...

Michi - tak sláva, 5 kousků je super počet 😉 Je dobře, že už je ti líp. Ale hlavně fakt furt pij!!!

lenickan
13. říj 2008

pardon metfogamma

michina
13. říj 2008

Sroubku, drzim taky palce, bude to dobrý, uvidíš! 😉

divabara
13. říj 2008

Michi,
tak tfuj tfuj tfuj................ 🙂 Super zpravy!!!

michina
13. říj 2008

Díky, Bari. 😎

michina
13. říj 2008

Grej, co jsi chtěla ode mne za fotky?

mikulka
13. říj 2008

Michi,tak super 🙂

Báro, a ty v noci nebudíš? Já teda na kojení budím přes den co 3 hodiny a v noci 3 a půl... V porodnici mi řekli, že to tak mám dělat, abyh měla dost mléka a malý zajel nějaký režim. 😕 Takže já nespím nikdy déle jak dvě hodiny. Ale taky mi kamarádka říkala, že by asi v noci nebudila, tak nevím.

šroubku, držím pěsti!!! 😉

grej
autor
13. říj 2008

Jé - jsem trubka. To měly být fotky od Mikulky 😉 😅 😅 Pardón 😅

Fíha holky, to jsou věci. Stejně jak jsme tu řešily, že co CAR, to názor, tak platí i že co porodnice, to názor, co?

mikulka
13. říj 2008

Grej, fotky ne... já je na net takhle veřejně dávat raději nechci. 😝

Báro, nás prdíky taky moc trápí. ☹

grej
autor
13. říj 2008

Jednu, jedinou, MIkul, prosím🙂 Vždyť to nikdo nepozná... My mrknem a pak to můžeš hned smazat 😉

konka
13. říj 2008

ahoj grej, ja tak koukam a koukam a musim ti gratulovat. jsem moc rada, ze to vyslo.. holka drz se a nekdy se ukaz u nas v ivf, ted uz c. 3 😀

artep26
13. říj 2008

Ahoj holky,
do teď jsem byla u kamarádky, celou dobu co jsem doma (od 15.9.) jí slibuju, že se za ní stavím. A teď už jsem fakt musela, když snad od středy lehnu a pak radši moc trajdat nebudu. Zítra mě čeká úklid abych pak nemusel šůrovat a taky přijede mamka, bude o mě pečovat. Tak tu nemá tolik práce.
Michi tak to je super, a to ses bála že nebude nic 😉
Grej to to utíká, viď?? Za chvíli už poběžíš na ten vytoužený UTZ 🙂 🙂 🙂

grej
autor
13. říj 2008

Ahoj Artep - ty jsi ale optimistka :D Mě to teda vůbec neutíká 😀 Spíš naopak 😀
Jojo, taky jsem před ET všechno vygruntovala, abychom pak doma neshnili 😉

Ahoj Koňka🙂 Jasně, mrknu - čekám ve středu na UTz a pak vám napíšu výsledek🙂 A díky🙂

artep26
13. říj 2008

grej vždyť už to máš za pár.
Ve čtvrtek jsi naříkala jak je to daleko, a hle dnes je pondělí. Ještě se dvakrát vyspinkáš a hurá jde se na to. 😀 😀 😀
Já se už taky jen 2x vyspinkám a snad jdu taky na to 😀 😀 😀

grej
autor
13. říj 2008

To bude natřískaná středa 😉 Ty, Michi, já 😉

lenickan
13. říj 2008

tak se mi to celé opět odkládá... asi vás už tématicky nebudu zajímat protože moje gyndr. vsadila napřed na jinou kartu - metformin, který je lékem na PCO resp. na inzulínovou rezistenci, díky které PCO vzniká. Mám jej brát a za 2 měsíce mám přijít na kontrolu. Vkládá do tohoto preparátu velké naděje, že prý během dvou až 3 měsíců by měly vaječníky fungovat alespon trošku je možné po těch 2 měsících nasadit stimulaci.
Bud opět clomhexal s pravidelnými kontrolami růstu ev. následně pregnyl a nebo rovnou Puregon.
Holky je pravda že 1 ampule vyjde na 900?
Říkala že jich budu potřebovat 10 na měsíc

grej
autor
13. říj 2008

Leni - nebyly jste domluvený na stimulaci rovnou? Asi vaječníky nefungovaly, co?

S tím Puregonem je to tak, že 900 jednotek stojí cca 2025,- Kč. Takže spíš záleží na tom, kolik si toho budeš denně píchat... Na klasickou stimulaci před IVF stačí větišnou dvě ampule - tedy 1800 jednotek za 4500,- Kč...

lenickan
13. říj 2008

nebyly jsme domluvený dostala jsem na výběr bude antikoncepce nebo stimulace. Zvolila jsem stimulaci...
Jenže před stimulací chce gyndr vyječníky "povzbudit" tímto metforminem

grej
autor
13. říj 2008

No tak snad to klapne... To je ta doktorka, co dělá v tom CAR?
Jinak proč bys nás tématicky nezajímala? Jak vidíš, jsme tu od října 2008 a za tu dobu jsou tu pořád těhule i netěhule, snažilky i nesnažilky, tak co...

zanetik
13. říj 2008

Grej nebyla jsi dnes nějaká přepracovaná? Nevím jak ty, ale my jsme tu bohužel už od října 2006 😀
Tak jsem se dnes zdržela po návštěvách a zařizováních, zítra ale čekám dvě návštěvy já...
Leni a nebylo to 900Kč na měsíc?

grej
autor
14. říj 2008

Teda Zanet - srandičky ze mě? No je fakt, že včera mi to teda moc nešlo 😀

Holky kde jste všechny? Co vůbec Mufy?? Vždycky je tu jako první...

mufy
14. říj 2008

Ahojky holky,
tak jsem dneska tu. Včera jsem byla na té průchodnosti pod RTG.No můžu vám říct,že snad větší bolest jsem nezažila a už bych na to nechtěla jít. Bolest nebyla ani ta,když mi vzali čípek americkýma klešťama,ale to když mi tam začali vpouštět tu kontrastní látku,to jsem se tam kroutila a málem jsem jim ulomila madlo,za které jsem se držela.No byla to hrozná bolest.Ale mám vše v pořádku, prý jsou vejcovody v pořádku.Tož to je dobrá zpráva.
No pak jsem si s mamkou zašla na oběd a od toho mi začlo bolet nehorázně břicho,nemohla jsem ani chodit, asi polevili léky a bylo to dost kruté, no ještě štěstí,že jsem byla doma, v práci bych to nezvládla.

Já jdu ve středu taky na UTZ před IUI,tak zítřek bude pro všechny náročný.

Musím si vás pořádně dočíst,ať vím,jak na tom jste. Vím jen,že Grej jde zítra na UTZ, Artep na KET, Michi jde dnes nebo zítra na transfér.Je to tak?

mufy
14. říj 2008

Tak jsme se Grej minuly. 😀

grej
autor
14. říj 2008

Ahoj Mufy🙂
Takže to máš za sebou, to je skvělé... ŠKoda, že to bolelo☹ Ale dobrá zpráva je, že už to nebudeš muset zažívat znovu 😉

Tak tak, středa bude veliká 😉 Michi snad má jít taky ve středu. Ale myslím, že dnes si tam má volat co a jak...

mufy
14. říj 2008

No byla to fakt veliká bolest.Kdybych věděla,jak to bolí,tak bych na to snad nešla. Ještě dneska cítím ještě břicho,jak bolí.Zklidní se to asi až zítra,ale to jdu na UTZ,tak snad to bude dobré.

Zítra bude velký den pro všechny.Kéž by nám to všem vyšlo. A ty už budeš mít srdíčko. 😉

grej
autor
14. říj 2008

Asi je to fakt "kus" od "kusu". Majmun na tom byla taky a neříkala, že by to byla taková hrozná bolest... I Len na tom byla a nestěžovala si... Holt každej reagujem jinak, no... Vem si, že je to pořád lepší než laparka, kdy musíš být týden v nemocnici a ještě jdeš pod velkou narkozu...

mufy
14. říj 2008

No jasně,každá reagujeme na bolest jinak.Ono taky záleží na tom,jak jsou ty vejcovody průchodný.Prý je větší šance po tom HSG, že se to tam vyčistí.Tož uvidíme. Ale už bych na to opravdu nešla, raději něco jiného než toto. Ale aspoň jsem si ušetřila pobyt v nemocnici. Bavila jsem se i s embryoložkou, proč se to nedaří a prý to může být i tím,že toho dárce podvědomě nechci.No psychika je holt důležitá.