Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

artep26
20. říj 2008

Holky nevíte jak je to s dovolenou, když bych letos již nešla do práce?? Zbylo mi ještě 10 dní a nechce se mi jí nechat propadnout ... Mám nárok na to, aby mi jí proplatili?? Nebo jak je to?? Nevíte?? Přeci si nebudu ukončovat PN jen proto, aby mi dali peníze za dovolenou ...

grej
autor
20. říj 2008

Tak to nevím Artep... Já už tam mám letos jen pár dní a hlavně nejsem na nemocenský... Tak fakt nevím..

Mějte se holky, letím vyzvednout telefon z opravy a pak domů kuchtit bramboráky. Ty chutě jsou hrozný 😀

divabara
20. říj 2008

Artep, nejsem si jista, ale ja myslim, ze je to tak, ze pokud budes mit pracovni neshcopnost d konce roku, tak dovolenou si vyberes az pristi rok, az po ukonceni PN..Ja jsem vlastne od unora byla na neschopence, ted jsem jiz na materske a dovolenou jsem si nevybirala, a to jsem jeste neco mela z minuleho roku, tak doufam, ze jak dokoncim materksou, tak si vyberu veskerou dovolenou...

JInak holky s tou stravou v tehu je to fakt tak, jak jste psaly...Pry majoranka, libecek, mata, petrzel a tak by se nemely jist, panc to prokrvuje prilis delohu a muze vyvolat samovolny potrat...Nonevim, jestli to tak fakt je, ale kdyz se nic neprehani, tak by tosnad melo byt v pohode...

artep26
20. říj 2008

grej tak hezkž zbytek dne 😀 a ať se ti bramboráky povedou, já je dělala minulý táde 😉
Baruš tak asi to bude tak jak píšeš, asi mi to v práci fakt neproplatí, a zvláště můj šéf ne, je to morous a držgrešle. A vstříc mi nevyjde, takže si to holt vyberu až po mateřské než mi začnou vyplácet rodičák (snad se k němu teda už konečně taky dopracuju 😀 ), to mi poradily holky na jiném tématu.
A jak se má Jonášek??
Teď o víkendu tu byla ségra s Jonysem, no je to vztekloun jako blázen 😠 no chlap uřvanej, no... jsou mu 2, nechce chodit v poledne spát a pak je protivný, no hrůza. No snad z toho vyroste, poděs jeden. Ale když se na mě usměje, tak bych ho "sežrala" jak je boží 😀 😀 😀

zanetik
20. říj 2008

Tak jsem nějaký houbičky našla, na to že jsem byla po víkendu suším plný plech a naši maj uvařenou porci na smaženici...
Artep co vím určitě, že dovolená se už neproplácí, že ti propadne, ale letošní dovolenou si můžeš vybrat do října příštího roku, jak je to když bys byla na neschopence až do mateřské nevím, ale pak by stejně asi propadla...já mám teď na pásce -3,5 dne, protože jsem si to vtipně vybrala až do konce roku s tím, že na vánoce si vemu neplacený volno, ale to jsem netušila, že od 1.9. budu nezaměstnaná 😅

grej
autor
21. říj 2008

Ahoj holky🙂
Tak bramboráky se mi povedly🙂 Manža mě pochválil! Ačkoli je vždycky vařil on, protože si myslel, že je umí nejlíp na světě 😉 Majoránky jsme v tom měli dost, ale já myslím, že když jí člověk do sebe necpe po kilech, tak to neublíží...
Tchánovci měli k večeři smažený houby, takže fakt rostou🙂 Jé - jak já bych šla na houby...

artep26
21. říj 2008

Ahoj holčiny,
no Žanet uvidím, co mi řekne naše personální, jak to udělat abych o ní nepřišla 😕 on aje teda docela taková nepřející a závistivá tak si myslím že o ní přijdu, no ale co se dá dělat. Ikdyž 10 dní nezí zrovna nejmíň. 🙄 🙄
Grej já myslím že by jsi toho musela snít půl kila aby to mělo vliv, takhle si myslím že to neublíží. To by ses musela pořád hlídat a nemohla by jsi jíst nic. 😉 Já udělala fofr večeři - chleba s Lučinou a pažitkou a bylo to výýýýýýborné. Už jsem to dlouho neměla a fakt jsem si pochutnala. Velké ovace doma sice nebyly ale měli teplý oběd, tak co, že jo?? 😀 😀 😀

grej
autor
21. říj 2008

Jé - chleba s lučinou a pažitkou... to už jsem taky dlouho neměla 😉 Já to dnes vidím na zeleninový salát,. Už jsme ho fakt dlouho neměli a to bych zrovna teĎ měla zeleninu jíst po kvantech. Dřív to bylo tak minimálně jednou týdně salátek, ale teď to nějak šidíme 😉

artep26
21. říj 2008

Že na tom nic není, že jo?? Chleba s Lučinou?? Taky mi to přijde normoš ... a Aničky reakce :Jéééééééžiš, to už zase máme chleba s máslem??" Jsem se musela smát, protože chleba s máslem jsem jim NIKDY nedala, jen manža rád k snídani chleba nebo rohlík s máslem - osolený. A to si to připravuje sám, snídá každý kdo co chce, já jen snesu to co je v lednici na stůl a oni se obslouží sami. Kecka jedna 😵 😵 😵
K obědu budu dělat žemlovku, máme hodně jablek tak holt to musím využít. Ta teda u nás taky není moc oblíbená 😅 Jsou prostě rozmlsaný 😝 😝

grej
autor
21. říj 2008

My máme skoro vždycky taky studený večeře... Manža když je v práci, tak chodí domů v půl devátý a to se cpát ničím teplým už moc nechce. Takže pořád točíme dokola zeleninový sálát, obložený talíř, tlačenku s cibulí, popř. gothaj s cibulí, smraďocha s čerstvým chlebem, camping (nebo jiný obzvlášť zdravý salát) s rohlíkem... A když chci udělat hodnou ženu a máme možnost večeřet dřív, tak dělám v troubě takový výborný brambory s paprikou a klobásou pečený v alobalu.
Takže řekni Andulce, že je na tom ještě moc dobře 😉

Jé - žemlovku jsem neměla snad od školy 😀 Taky pořád zvažuju, že bych jí zkusila. Máme taky mraky jablek... Možná by mi jí i manža jedl, tuhle vzpomínal, jak mu jí dělala babička...

artep26
21. říj 2008

Já jí to vyřídím 😀 😀 😀
No žemlovku oni moc nemusí, nejraději ji mají studenou. Ale prostě nechce se mi na nákup, maso doma už nemám, tak holt budeme dlabat to co máme doma. Takže jsme měli i čočku, kterou jsem nedělala snad 100 let. A jak si pomlaskávali. Andulka je mlsoun, třeba jsem dělala kuře na paprice a hned křičela že jí to nechutná že to nebude. No já se s ní moc nebavím, nandala jsem jí to a jak panečku dlabala. A za týden jí chtěla udělat znovu. 😵 😀

grej
autor
21. říj 2008

Kuře na paprice taky miluju 😵 Čočku jsem doma vařila jen jednou. Náš táta jí totiž miluje, takže když jsem bydlela u rodičů, tak jsme jí měli pořád. Tak jí sama nevařím. ALe tuhle jsme na ní dostali chuť a já musela normálně koukat na net do kuchařek, jak se to dělá 😀 Akorát jsem z toho byla zmatená, protože někdo namáčel, někdo ne, někdo pak vařil v tý vodě co namáčel, někdo to vylejval - pak se v tom vyznej... Naši byli na dovče, tak jsem se ani nemohla poradit s mamkou 😀

artep26
21. říj 2008

Taky občas tápu jak se co dělá. Například na tu žemlovku jsem taky ráno koukala na net 😅 dělala jsem jí naposledy asi před rokem a nebyla jsem si jistá postupem 😀 😀

divabara
21. říj 2008

Teda holky, vy mi delate same chute... ☹ Ja bramboraky ted nemuzu kvuli cesneku...a fakt ani nevim, co muzu, mama pocit, ze maleho boli bricho snad po vsem ☹ . Ale ja to vydrzim 🙂
Dneska v noci mel pulnocni hodinovy plac, tak se manzel divil co mu jako je...tak jsem rikala, ze deti proste nekdy placou 🙂

zanetik
21. říj 2008

Ahojky děvčata já taky vařila minulý týden poprvé čočku a musela kouknout na net jak se dělá...a kuře na paprice miluju s těstovinama nebo bramborem....žemlovku nemám ráda, tak ji ani nedělám, snad ji Davidovi zas udělá mamka, moje mamka ji taky nikdy nedělala...
Jinak jako skořici do štrůdlu, do buchty, majoránku do bramboráku neřeším a to já ji dávám dost...to ale na celým jídle se musí ztratit...petrželku nemusím, ale kdo by to do ni řekl
😅

zanetik
21. říj 2008

Tak jsem holky polka posledního Utroše, tak snad bude všechno dobrý...mívám teď poslední dny trochu bílý výtok,ale to je asi normálka, mívala jsem ho i před těhu...jím mamavit na druhý trimestr a kyselinu, nevíte bere se kyselina celý těhu? Moje mamka ji třeba bere na artrozu..

divabara
21. říj 2008

Zan,ja brala kyselinu listovou do 16.tydne, pak uz jsem nebrala nic, jen jsem se snazila jist tak nejak vse (asi to pomohlo, kdyz mel pri narozeni 4,5kg 😀 )...
Tak pa holky a drzte se! Maly se hlasi o mlicko...
Jinak doufam, ze u Sroubka je vse v porakdu, minuly tyden psala, ze musi do nemocnice na odbery s malym, tak snad se brzo ozve...

zanetik
21. říj 2008

Baru já mám brát vitamíny celý těhu mi řekl dr. vzhledem k moji váze a že jsou dvě že bych to nestihla doplňovat a já tomu věřím, protože zelenina, ovoce a věci co teď potřebuju jíst, jím jen tak okrajově...

grej
autor
21. říj 2008

Ty jo, tak to se taky těším až vysadim Utouše. Já ani nepoznám jestli nějaký výtok mám nebo ne, protože ze mě furt teče Utrouš 😠 Včera jsem zase měla pocit na mykozu, tak jsem se hned pro jistotu namazala canestenem...

Já zatím beru jen Babyplan a mám nakoupený Mamavit. Doktor sice říkal, že to není potřeba, ale taky nějak poslední dobou tu zeleninu flákám.. Ovoce jo, ale ta zelenina mi nějak nejede.

zanetik
21. říj 2008

No Grej já jsem dnes 15+2 a teprve končím, ale já ho polykala, tak mi to tak nevadilo...
Mě dr. hned řekl, ať si něco koupím, že dvě toho hodně spotřebujou, že bych bych to asi nestíhala doplňovat a já vím že ne...z ovoce teď jím jen mandarinky, banány, sem tam jablíčko a hroznový víno toť asi vše...

zanetik
21. říj 2008

Tak si dávám rizoto a k večeři jsem si nechala jahodový knedlíky...
Jedu k soudu v pískový laclový sukni a v kozačkách, protože jediný dvoje kalhoty co oblíknu se moc nehodí...rifle a zelený kapsáče...no a těhu rifle mi jsou ještě velký 😅
Jsem si myslela , že od začátku budeme malý ale asi ne, protože holka z dubna čeká jedno a na tom screeningu byla 13+1 a měly 6,5cm a my byly 13+3 a 13+4 a měly jsme 7,2 a 7,4...
Tak já se zatím loučím, musím se oblékat a vyrazit, tak hezký zbytek dne pa

grej
autor
21. říj 2008

Tak ať máš ten soud brzy za sebou Zan!

zanetik
21. říj 2008

Díky Grej snad to bude rychlý a nebudou se snažit mě na něčem nachytat 😒

michina
21. říj 2008

Teda, holky, já ja jsem na te nemocesnke, tak nez se vyhrabu k PC, vy už toho napíšete! 😅
Zasse me desite, protoze matovy caj je muj oblibeny, ktery ted piju, protoze bublinek a vody uz mam plne zuby, vubec nevim, co mam pit. Snazíš se , Artep, taky dostatecne pit? Me rikala doktorka, odpocivat, psychicka pohoda a dostatek tekutin kvuli sliznici. Ale obavam se, ze vypiju tak litr, max dva.. A prsa uz natekle vubec nemam, vlastne uz me nic neboli a je mi skvele. Akorat se tot ak vlece... RIkala jsem si, ze tesst si udelam pristi stredu...

michina
21. říj 2008

Držím palce, Zan Taky jsem u jendoho byla, čekala jsem tři hodky než přijdu na řadu a pak jsem jen odkyvala muj protokol, který jsme sepsala na policajtech a to bylo vse. 😠

grej
autor
21. říj 2008

Ahoj Michi... Já jsem po ET raději všechny bylinky vysadila. Člověk nikdy neví...
Já neměla vlastně vůbec žádný příznaky až do pozitivního testu. Pak teprve přišla únava a žravost. Jinak nic. Kdybych neměla v diáři založenou fotku z UTZ, tak ani nevím, že jsem těhu 😉

Vlastně jo, z toho špeku co mám na břiše... Ten co se udělal po transferu (nebo spíš po stimulaci) už nezmizel a nejde ani zatáhnout. Já se o to teda ani nepokouším 😀

sroubek
21. říj 2008

hlásím odběry ok...chybí nám železo...tak máme kapičky...no mohla je nám dát obvo´dačka, ale ta nás hnala do nemocnice...ale je klid

ale jsme živý a hravý a žravý
🙂

a v albu máme 2 fotečky

michina
21. říj 2008

Tak jo, raději bylinky vynechám... Uklidnilas me, protože já taky kromě špeku na břiše ze stimulace (který se mi zvětšil asi na veliksot 3mesice) necítím žádnou změnu. Už jsem upravila i vylučování pomocí activie, začala jsem jíst i v normálním množství, chut se vratila... a tak nejak podvedome tusim, ze taky na sobe zadne tehu zmeny nepoznam, dokudd v sobe nebudu mit haldu HCG... 😀

Jinak Sroubek ma nove krasne fotecky ve svem albu 😉

grej
autor
21. říj 2008

Závidím, že ti activie pomáhá. Mě teda vůbec. Já to mám jak na houpačce. Někdy chodím vzorně i několikrát denně a pak najednou šlus a zácpa. Snažím se hodně pít, to mi na to pomáhá...

Šroubas - Kubík je celej Pavlík 😉 Krása🙂 Je dobře, že máte kapičky. A lepší je, že vás takhle obvoďačka hlídá. Lepší než kdyby něco zanedbala 😉

michina
21. říj 2008

me se to ted fakt zlepsilo a dostatek tekutin tomu jen pomaha..
Je krásnej, Kubik,...tys videla Sroubkova Pavla, grej?