Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

zihu
24. říj 2008

tyjo, cetlas o te zene z Opavy, jak 11 dni po porodu zemrela na otravu krve?? to je uplne silene.....!!! sem myslela, ze by to snad poznali, ne? 😠 dost me to prekvapilo!

grej
autor
24. říj 2008

Já mám taky brokolici ráda. Dělám jí zapečenou s anglickou, sýrem a smetanou 😵
Tak zelené fazolky bych mohla. Ty mi vařila babička, když jsem byla malá. Dělala mi takovou fazolkovou polívku s bramborama (jen tohle a k tomu mlíko). Stejně tak mi dělá i dýňovou🙂 Já na to mám dobrý vzpomínky, takže babičku pořád ukecávám, ať mi to vaří kdykoli může 😀 Ale manžel by to nepozřel. Už z principu. Stejně jako miluju "holubce" To jsou zelný závitky s rýží a mletým. MŇam.

No, taky jsem naštvaná. Nejhorší je, když třeba dělám recept od mámy, dělám to přesně podle ní, a stejně to není tak dobrý jako od ní... Nechápu. Navíc jsem schopná vařit jen dle kuchařky. Jinak ne. Nemám tu správnou fantazii, že bych jako něco udělala jen tak... Jako přichutím si to pak dle sebe, to třeba jo, ale rozhodně nic sama nevymyslím. Řekla bych, že manža je mnohem lepší kuchař než já. Když dělá čínu, tak se oblizuju až za ušima. Jenže on fakt vaří jen guláš a čínu...

Já jen slyšela, že ta paní umřela, ale nevěděli proč. Takže otrava krve, jo? To je síla ☹

zihu
24. říj 2008

jj, sila...
no, ja zase varim zasadne bez kucharky.. a kdyz uz delam neco dle receptu, tak to dycky (dle slov manzi) "vylepsuju" (coz je trochu ironicke, samozrejme), protoze do toho pridavam veci, co mam poruce anebo co zboznuju a pak je vsechno "podobne"..
nejhorsi vylepsovani je u peceni, protoze to mi pak vubec treba nenakyne 😅

zihu
24. říj 2008

v 15h mam sraz na kavicku v nasem bufiku, tak nevim, jestli tu jeste budes... kazdopadne su rada, ze jsme zas po delsi dobe pokecaly, skoda, ze tu zrovna holky nebyly, kdyz uz jsem se mohla takhle zdrzet ☹ ale aspon, ze sem tu nebyla uplne sama, diky 😉
opatruj se, uzij si vikend a zas nekdy paaaaaaaa

grej
autor
24. říj 2008

Měj se krásně, užij si bufík 😉
Já si jdu dát Activii, třeba mi to rozežene tu zácpu...
Taky jsem ráda pokecala 🙂

zanetik
24. říj 2008

Tak já nevím doma kravál ale nikam se mi nechce,ale asi půjdu taky za kámoškou na kafe...aspoň 2h klid, ale nechce se mi do té zimy...
Tak u nás jsem ta rozmlsaná já a David ten sní snad vážně všechno...
Teď je chvilku klid a už zívám jaký je blbý počasí...jdu kouknout jak má být o víkendu a příští týden...

grej
autor
24. říj 2008

Ahoj Zan, taky bych šla chrnět. Vždycky se těším domů, jak hodím po práci záda, jenže když tam přijedu, tak je mi zas trapný si lehnout a válet se. Včera jsem aspoň zalila kytky 😉

zanetik
24. říj 2008

Mě se hlavně vždycky chce nevhod, když můžu, tak nic no a v tomhle kraválu se to ani nedá, ani sluchátka mi nepomohly...a když lehnu, tak se mi už nebude chtít vstát a někam jít, jen jsem si hrála s nechtíkama a on nechtěj uschnout, tak nevím jak se oblíknu 😅

michina
24. říj 2008

Ahoj holky, tak žádný dobrý zprávy nenesu, vypadá to fakt na mrchu, úplně stejný bolesti a zase začínám špinit, ted už i slabě krvácet... no jo, mě nikdy nic nevýjde napoprvý ☹

Tak hezký víkend, aspon, že už tu jsou naši a nejsem sama, ani ten House už mě neba. Ted mi sli nakoupit a já zatím objednala pizzu, tak se těším, mňam 😅 . A manža přijede zítra, aspoň si užijem dlouhý víkend, v pondělí má dovolenou a budem si moci užít zase sexík, je třeba to brát z té pozitivnější stránky, když to stejně nezměním, že jo...

artep26
24. říj 2008

Ahoj holky,
jdu vás dočíst, dnes jsem testla a bohužel / ☹

michina
24. říj 2008

Artep, to je jeste brzo, nezoufej!! Má smysl dělat test po 12. až 14.dnech! Pokud nekrvácíš jako já, ještě není nic ztraceno! 😉

grej
autor
24. říj 2008

Vám něco kutaj v baráku Zan?

Michi ☹ Jsem ráda, že to bereš tak jak to bereš🙂 Já si taky slibovala sexík a k tomu navíc dobrý víno nebo panáčka. A nebo kalbu s holkama 😀 Napodruhé to vyjde, neboj - koukni na mě 😉

Artep - jasně! Někomu to trvá dýl, než se mu ty čáry ukážou 😉

artep26
24. říj 2008

Michi díky za podporu, taky držím palečky ale myslím že prostě nic, nijak si to nepřipouštím, manža má špatnou náladu ... no spíš ho to mrzí. Zařekli jsme se , že do krve nebudeme testovat. Dokopal mě k testu, ráno mě krásně hladil po tváři, a šeptal že je pátek testovací den 😵 tak jsem poslušně vstala a načůrala a testla. No uvidíme,bylo to poprvé a jen s 1 mimísem 😒 Byla jsem celou dobu v pohodě ale byla jsem u ségry moštovat a přivezla jsem si s sebou neteř Johanku. Nakrájela jsem Andě a Jože ovoce a holky koukaly na pohádku. Smály se a dováděly a tak mi to tak přišlo líto, jak je tu Anička pořád sama a že za to můžeme já a manža. Ten život je tak nespravedlivý 😠 😖
Michi když nekrvácíš o 106 tak se nic nedě, testovat nebudeš??

artep26
24. říj 2008

Grej jo já vím, ale první KET a s 1 mrňousem ... to se stává jen málokdy ☹

grej
autor
24. říj 2008

Tak další pokus to jistí Artep 😉

Mějte se tu hezky holky. Já jedu domů. Nejdřív teda nakoupit... Tak pááá

artep26
24. říj 2008

Ahojda holky a užijte si prima víkend 😉

zanetik
24. říj 2008

Holky neštvěte mě, aspoň jedna tento měsíc ať to do vánoc vyjde jak to máme v plánu 😉
Já už jsem z návštěvy doma, vůbec se mi do té zimy nechtělo,ale překecala jsem se a už si dávám okurkový salát s kefírem...
Zítra mám slejzáček ze střední tak se těším na pokec,ale dlouho se asi nezdržím, tak pěkný víkend všem 😉

artep26
24. říj 2008

Ahoj Žanet, tak si užij srazík, my měli srazík 10 let od gymplu a bohužel jsem tam nemohla kvůli KETu.
Děláme s MUfy a MIchi co můžeme, fakt 😀 😀 😀

zanetik
24. říj 2008

My máme tenhle 1-2x do roka, jaro - podzim, protože to organizuju já 😅 ,ale 7.11 máme třetí od základky, první jsem dělala já asi po 6 letech, loni spolužačka to bylo po 14letech a domluvily jsme se, že to budem páchat každý rok...
Já vím, jen vám to moc přeju, když už jsme to s Grej tak pěkně rozjely a jedem pořád stejně, moc bych chtěla, aby se to podařilo do vánoc všem 😉

artep26
24. říj 2008

Jsi moc hodná Žanet, uvidíme, co s tím budeme moci udělat 😀
Já pořád věřím tomu, že MIchi to vyšlo .. nevím ale prostě si to myslím 😉
Tak to jsi velká organizátorka. Já nic takového udělat nemůžu, bydlím úplně nejdál od místa, kam jsem na gympl chodila. Skoro všichni zůstali tam kde studovali, já utekla do pryč 😀

michina
24. říj 2008

ARtep, jsi hodná, že to u mě tak cítíš, uvidíme, břicho mě přestalo bolet poté, co jsem hodila velký bobek (asi tam je ted víc prostoru 😀 ), trošku jsem při tom špinila, ted už je to jen hnědý.. tak uvidíme, jak se to rozjede zase zítra. Manžílek mi volal, že by možná přijel i dneska večer, tak uvidím, třeba mě překvapí. Jinak už mám vyžehleno a navařeno (mamka) - omáčku s kuřetem na paprice, kuřecí polívka, rizoto.. Tak hezký večer, holky!
A Artep, taky držím palečky, jeste nemáme nic zdtraceno! Vid, Mufy!! My děláme fakt co můžem, Zan! Já už se zase jen válím v posteli... 😎

artep26
25. říj 2008

Michi já si myslím že kdyby se to nepovedlo, tak ti začne normální MS, takhle to vypadá spíš na uhnizďování 😉 Moc ti to přeju. Testovat ještě nebudeš??
Mufy tobě taky samo držím pěstičky ať to vyjde a máte krásné Vánoce 😉

michina
25. říj 2008

Ahoj všem, si tady necháváme vzkazy o víkendu, co?

Manža mě nepustí z postele, včera vážně přijel ještě o půl 11, prý u maminky chodil jako tělo bez duše, tak přijel a že mu bylo smutno, je fakt zlatíčko.. Ani čaj si nemůžu nést. 😉
Jinak dneska celý den ani tečka a kolem šesté večer zase známá bolest v podbřišku a do půl hodiny jsem začala zase špinit a lehounce krvácet. Je to fakt divný, normální MS už by jela. Dopoledne prostě nic, odpoledne k večeru začnu špinit a v noci a ráno zas nic, takhle je to už třetí de, dnes jsem 10. den po ET. Holky, musím vám říct, že s manžou máme teda pěkné nervy. Ale píšu si ještě s kamrádkou, co byla v lednu se mnou na laparoskopii a ve Fertimedu se jim to podařilo naporpvé a měla úplně totéž, co já. 8. den po transferu začala slabě krvácet, trvalo to tři dny a pak nic, za 3 dny udělala test a // byly tam!! A co Utrigestan? Ten MS spíše zadržuje nebo urychluje?? Občas mi to příjde, že by se MS ráda rozjela, ale něco jí tam prostě brání... 😒 Tak já fakt nevím... No uvidíme zítra.. 😉

artep26
25. říj 2008

Michi já si taky myslím že kdyby MS měla přijít tak už přijde 😉 Utrouš MS někomu MS oddaluje, někomu nepůsobí na MS nijak 🙂
Mně se jednou stalo to co tobě, byla jsem po IUI, taky jsem slabě růžově špinila, pak hnědo, pak nic a pořád se to opakovalo ... asi tak 5 dní. No a pak dorazila milostpaní z Červeného Kostelce v plné parádě 😠 😠 tím tě nechci strašit, ale měla jsem to tak. U Aničky jsem ale MS měla ještě 3 měsíce 😉
Michi musí ti to dopadnout a pak je už jen listopad a prosinec - akorát dva měsíce pro mě a Mufy 🙂 🙂 🙂
Michi a testík nebude?? 🙂

zanetik
26. říj 2008

Ahojky, tak netrpělivě koukám co nového? Michi a co testík? Už by něco mohlo být vidět ne?
Já MS dostávala až po vysazení Utroše...ale nevím jak je to u vás...

artep26
26. říj 2008

Ahoj Žanet, já si myslím že to dostanu taky ař ho vysadím, no ještě mám možná čas, třeba mám zrovna ten 32. denní cyklus 😀 😀 😀 Dnes jsem 29. DC a 11. den od KETu. Musíme brát Utrouš do krve, dřív nesmíme vysazovat.
Michi držím palec ať se MS nerozjede 😉

zanetik
26. říj 2008

Ahoj Artep a kdy jdeš na krev? Snad ani nedorazí držím pěstičky 😉 pa

artep26
26. říj 2008

Zanet jdu ve středu 29.10., ale myslím že z toho nic nebude, protože 9. den byla jen / 😉
Takže snad napodruhé to vyjde 😵

michina
26. říj 2008

Ahojky, dneska mi manža koupil testy, tak to vidím, že zítra ráno testnu, to budu 12.den po transferu. Jinak špinění je furt, ted hnědé... At uz se konečně mrcha rozjede, anebo at to přestane, už mě to nebaví!!! 😝
Navíc mě manža nechce pustit z postele... ☹ sice mě obskakuje, dneska mi koupil Modré z nebe, Kidner Bueno, polomáčené a jiné dobroty...ale já už chci bud vědět, že jo, anebo že ne a mít aspon pořádný sex!! 😀 /a moci jít nakupovat, at se uklidním../

zanetik
26. říj 2008

Artep třeba bylo brzy a třeba taky ne, ale tak uvidíš na krvi a kdyžtak na podruhé už to klapne, ono to napoprvé je asi taková pravděpodobnost jako otěhotnět hned po vysazení, buď a nebo...to samé Michi, ale chápu že ta nejistota musí být hrozná, pěkně si to zahrává Michi s tvýma nervama, tak přeju hlavně ať už se to nějak vyvrbí 😉