Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

michina
26. říj 2008

Ahoj Zan! Díky za podporu, fakt je to na mašlu.. 😀 nevědět na čem jsem... 😠

michina
26. říj 2008

Hezký zbyte víkendu, holky!! 😉

artep26
26. říj 2008

Michi tak snad se zadařilo, to že se MS nerozjela tak je myslím dobré znamení.
Tak to je dobře že tě manža takhle šetří, ten mlůj na tohle moc není. ☹ Je mu celkem jedno jestli vysávám nebo jdu na cvičák, hlavně když po něm nic nechci. Jsem teď taková naštvaná, 2 hodiny jsem byla s dětma a se psem venku, dopoledne jsem byla se psem, pak jsem obskakovala dělníky s obědem ... prostě toho mám plný kecky. A přišla jsem teď domů a manža od té doby co jsme odešly, tak popíjel s chlapama ... no a má náladičku a táhne z něj pivo. 😠 Docela mě to štve, místo aby vytáhl děti on a já si mohla jít na chvíli lehnout, tak byl zašitej a pochlastávali si pivo. Ani jednou se mě nezeptal, jestli chci s něčím pomoct, ani jednou neudělal jídlo ani jednou neuklidil ☹ Prostě mě holky sere 😠
No a depka je tady ....
Přeji hezký a hlavně hezčí zbytek neděle holky, než mám já 😒 🙂 Chjo ....

mufy
26. říj 2008

Ahojky holky, jak je? Vidím,že jste zase toho hodně nakecaly.

Tak jak to s vámi vypadá?

Michi na zítřek držím pěstičky, aby to vyšlo.A Artep samozřejmě i tobě.

Mě celý víkend píchá na pravé straně jen na jednom místě, někdy je ta bolest hrozná a nevím, z čeho to je.Snad to nic nebude.Jinak takové ty bolesti na MS skoro nemám,tak uvidíme. Od zítřka už nebudu brát Utrouš, tak snad se to nerozjede.

Tak se mějte pěkně a ahojky zítra. Já jdu do práce.

divabara
26. říj 2008

Ahoj holky,

tak jsem se prisla na vas mrknout...Moc drzim vsem snazilkam pesti,at jsou tu dalsi tehulky !!!!!!!!!!!!!!!!!

Holky, ja ma totalni depuku kvuli ocistkum. Tak si musim postezovat...uz jsem tyden spinila a najednou vcer aopet jasna krev...Na netu pisou, ze treti tyden od porodu jsou ocistky nazkoutle,ale ja ma porad krvave ocistky, ackoliv je to uz temer 4 tydny po porodu. Hopkyk z konika tu psaly, ze mely treba ocistky 6 tydnu krvave. No proste se strasne bojim, ze budu muset jit na revizi...Vsak vite, co mam za sebou...Asi zitra zavolam Dr.,aby na me mrkla, tak doufam, ze si o me nebude myslet, ze jsem hysterka...Do porodnice jit necchi, mam strach, ze by si me tam nechali...ach jo...

artep26
26. říj 2008

Baruš ahojda, ségra taky takhle pořád krvácela, dojdi si s tím, lepší revize než nějaké horší problémy.
Držím palce ať vše dopadne dobře Baruš 😉 A neboj, nikdo si nic o hysterce myslet nebude ...

divabara
26. říj 2008

Ahoj Artep,

a co segre na to rekli? Ja jsem vcera probulela cely vecer...Rikam si, ze se nesmim stresovat, ze pak prijdu o mlicko,ale dkyz ono to v tom sestinedeli moc nejde...

artep26
26. říj 2008

Baruš udělali jí revizi, neležela v nemocnici, byla tam asi 4 hoďky, manža tam byl s malým JOnáškem (to je náhodička 😵 ) a ona ho normálně krmila. Radši si tam dojdi, neni normální, že tak dlouho krvácíš. Já krvácela jen pár dní 😒
A nebreč, je lepší si tam dojít oni ti řeknou co s tím 🙂

divabara
26. říj 2008

Jojo, tak ja zitra zavlam doktorce a uvidim, co mi rekne...Snad me vezme co nejdrive, abych si nezadelavala treba na nejaky zanet...Artep a jak moc segra krvacela? A za jak dlouho po porodu ji tu revizi delali? mam spoustu otazek, ze...

artep26
26. říj 2008

Baruš neva že máš otázky, ale já si to už moc nepamatuju. Jonášovi už jsou 2 pryč .. vím že krvácela asi měsíc a pořád jsem jí honili k doktorovi. No nakonec šla, myslím že i pro ní to už muselo být otravné.
Neboj, dají vše do pořádku 🙂

divabara
26. říj 2008

Artep, tak diky moc...uvidime,co dr...Doufam jen, ze me vezme, protoze jako sestinedelka bych asi mela patrit jeste do porodnice,ale snad to dr. pochopi...Zitra ji zavolam a domluvim se s ni...

mufy
27. říj 2008

Dobré ráno holky,

tak já zkusila taky dnes testnout a na testu ani čárka. Tak držím Michi pěstičky, aby aspoň ona měla víc štěstí. 😉

grej
autor
27. říj 2008

Ahoj holky,
tady padaly o víkendu nějaký depky!!!

Michi - držím palce, ať testování vyjde🙂
U mě to teda bylo taky tak, že Utrouš MS zadržoval, takže jsem jen špinila a po vysazení to do tří dnů začalo ☹ No držím ti pěsti aby to bylo u tebe jinak!!

Nesmutněte, kdyby to nevyšlo, jak psala Zan - napoprvé je to prostě velká náhoda... Ale napodruhé už to klapne, to je jasný 😉

luzza
27. říj 2008

ahoj grej 😅 😅
jsem ráda,že tě vidím 😅
co dělá miminko?? 😲 😀

grej
autor
27. říj 2008

Ahoj Luzz🙂
No, miminko nějak nedělá vůbec nic. Ani o něm nevím. Kdbych neměla fotku z UTZ, tak fakt ani nevím, že jsem těhu (až na ten špek na břiše, teda...). No, na jednu stranu jsem ráda, že je mi výborně, na druhou stranu bych snad raději zvracela, abych věděla, že mimís ještě žije... Takhle je to hrozná nejistota 🙄

Občas mě "táhne" břicho, hlavně večer a v noci mě pobolívá, ale jinak fakt nic...

Co tvoje dvojčata?? Kdy jdeš na další "focení"? A jak je doma z nemocnice? Užíváš si to?

luzza
27. říj 2008

grej
tak s tím si nedělej žádný starosti...já taky netrpím nevolností,ani nezvracím... 😅 😅 a to tam jsou dvě 😅
takže třeba máme jen štěstí 😅

na kontrolu jdu v pátek... 🙂 tak budou zase nové fotky...i když ze špitálu jich mám dost 😀
jinak ještě malinko špiním,tak jsem z toho nesvá...snad to brzy přejde...

jinak si domova děsně užívám... 😵 😵 kluci jsou zlatý a moc mi pomáhaj...(zatím 😀 -možná to jen ta prvotní euforie z mýho návratu 😀 )

grej
autor
27. říj 2008

Jojo, snad máme štěstí 🙂
Tu páteční kontrolu ti závidím. Já už se nemůžu dočkat té mojí. Jdu ale až 6.11. Děs, jak to neutíká 😀
Určitě je všechno v pořádku, když už tě propustili z nemocnice. Neboj. Třeba je to u dvojčat normální. Zan, tady od nás z Babince, čeká taky dvě bublinky a taky špinila...

luzza
27. říj 2008

JO??? 😨 😨
no tak to snad bude OK 😉
mrňousové jsou jinak pěkný,odpovídaj velikosti a srdíčka jim krásně tlučou...
tak nevím,co tam vyváděj,že furt špiním... 😀 😀 asi to budou pěkný bordeláři 😀 😀

fanfulin
27. říj 2008

Ahojko...berušky...Tak se hlásím se špatnýma zpráva..Začala jsem špinit takže je to v háji... ☹ ☹
Takže jsem byla nucena udělat test abych věděla jestli si zavolat do centra a na testu je jen / takže u nás je teď nálada... 😢 😢 😢 Jsem úplně vyřízená. ☹ ☹
Budu na vás všechny moc myslet a držet vám palečky ať je u vás vše O.K....Já asi na 3 IVF jenom tak hned nepůjdu,takže sem tam na vás nakouknu a písnu.... 😉

fanfulin
27. říj 2008

Holky omlouvám se měla jsem to hodit do září spletla jsem se.... ☹

mufy
27. říj 2008

Holky tak u mě to zřejmě opravdu nevyšlo, začíná mě zase totálně bolet břicho na MS. Takže zase nic. Je to jako každý měsíc.Už fakt nevím, v čem je problém. ☹

grej
autor
27. říj 2008

Mufy - na bolest před MS se vyprdni. To nic neznačí!! Víš přece, že to je jeden z příznaků, no ne???

Luzza - tak to budou asi kluci, když v tom břiše dělaj takový brajgl 😀 Ale snad tam bude aspoň jedna holčička, aŤ nejsi doma mezi samejma klukama 😀

mufy
27. říj 2008

No jo, jenže to mám každý měsíc, takže to poznám,že to nevyšlo.A vysadila jsem Utrouš a už to jde poznat. ☹
Ale už se na tu stimulku i těším, myslím,že to bude lepší, když by mi přenesly embryjka do bříška.

Michi tak kdepak jsi???????

jmisa
27. říj 2008

Grej, ty už si 10tt, to to letí. 😉

Já včera viděla metřík holky, co se mnou byla na 1.IVF a je to 29tt, pak holky, co na 2.IVF a je 12 tt a já furt nic. Vždy, když vidím ty jejich metříky, tak je mi z toho smutno. 😒

grej
autor
27. říj 2008

Jmis - úplně tě chápu ☹ Taky jsem z toho byla vyřízená, když jsem viděla, jak holkám naskakujou týdny v profilu a já nic☹
Ale ono to vyjde, že jo... Jak se to píše - po třetím pokusu je těhotných nějakých 75 %, ne? 😉

jmisa
27. říj 2008

Grej, no nám řekli, že při těch hrazených pokusech otěhotní asi 95% ženských, ale to nic neznamená.

grej
autor
27. říj 2008

Já vím, neznamená. Ale furt je to víc než nějakých 30% po prvním pokusu, že jo... Někdo si na to holt musí počkat, no...
Ti řeknu, že stejně pořád nevěřím, že se nám zadařilo. POřád mám pocit, že to ani není možný. Navíc jak mi nic není...

jmisa
27. říj 2008

Grej, ale nesejčkuj, máš ufouna v břiše. Tak klid 🙂 Te´d musíš být happy, kdy jindy, když ne teď. 😎

jmisa
27. říj 2008

Já bych se po // vznášela celou dobu na obláčku 😀

zanetik
27. říj 2008

Ahojky přeju pěkný den...
Já Grej nejen špinila,ale jeden den tam byla i červená krev a takový ty kousky jako když končí MS jsem měla docela dlouho...ale snad je vše v pořádku, u nás už se snad strachovat nemusím...

Grej nejdeš 5.11? Já jdu 6.11 a ty myslím den přede mnou ne? Taky se zas těším až budem hledat pohlaví, jsem na to pěkně nedočkavá...jinak já nemít bříško, který hned hodím do alba a nevidět UZ, tak taky nevěřím, že jsem těhu, necítím se vůbec jinak než před tím, to říkám pořád dokud ty malý vetřelce neucítím 😅 , tak neuvěřím..