Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

grej
autor
30. říj 2008

Ahoj Michi🙂 No to mám z tebe radost🙂 Dobré zprávy! Hlavně že ti ten doktor zvedl náladu. To je totiž úplně to nejdůležitější. Myslet optimisticky a doufat 😉
A jdeš na kontrolu dřív než já, to se máš... Já až ve čtvrtek!!! Hrůza! 😀

Mufy, no u tebe taky ještě nebudem házet flintu do žita... třeba nám v pondělí napíšeš dobrou zprávu, že mrcha nepřišla 😉

Holky já začínám být hrozně protivná. Všichni mě děsně rozčilujou. Kor v práci. Kvůli každý blbině jsem podrážděná... doufám, že mi dnes nebude volat moc lidí, protože už teĎ ráno mě vytočili tak, že hrozí, že někoho pošlu do pr.ele 😀

zihu
30. říj 2008

grej🙂 no tak to se drz!

grej
autor
30. říj 2008

Zihu - no díky. Snad jo. Nejhorší je jednat se starýma lidma. Nějak na ně nemám nervy... A dnes je to od rána fakt vypečený...

Jojo, akorát jsem si to o Len přečetla. No hurá!! Snad to vyjde 😉

mufy
30. říj 2008

Taky jsem si to o Len přečetla, je to super.A hnedka první IVF. 🙂

grej
autor
30. říj 2008

Jojo. Supr🙂

Zajímalo by mě co Artep. Jak je asi na tom... Jestli znovu testovala nebo jestli se rozjela mrcha... Ona se nám ani neozve - to je nezodpovědnost !! 😀 😀

zihu
30. říj 2008

to teda!

grej
autor
30. říj 2008

Tak jsem našla info na IVF v září. Artep se to nepovedlo. Byla včera na krvi a tam jí potvrdili HCG nula.
A nám to ani nedala vědět. Teda!!!

Michi - za chvíli budeš volat na výsledky, co? Držím palce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zihu
30. říj 2008

jeee ☹ , s artep to je skoda☹

michina
30. říj 2008

Teda to jsou úžasné zprávy! Moc to Len přeju, tolika holkám pomohla, když jsme začínali měřit BT a vůbec jsme začínali se snažílkováním!! Tak věřím, že jim to výjde, nemají důvod, proč by ne 😅

Artep, je mi líto, že vám to nevyšlo, ale zase je super, že máte tolik mrazáčků a můžete do toho jít hned v dalším cyklu! Tak držím nadále palce!!

Já se ještě nedovolala, asi tam ted všichni volaj.. 🙂 Minimálně my 4, co se známe a byli jsme na OPU ve stejný den a na transferu obden... 😀

mufy
30. říj 2008

S Artep je mi to taky moc líto,ale mají ještě mražáčky,tak to příště už vyjít musí. 🙂

Michi tak to zkoušej, jsme nervóznější než ty. 😀

michina
30. říj 2008

Tak, od včerejška mám pocit, že HCG bude tak 15...
Už jsem se dovolala, je 18, takže spíše negativní, jak říkala sestřička. Už se smiřuju s tím, že je to prostě MS a mimi se neudrželo..šance je spíše mizivá, navíc jsem ještě začala trošku zase krvácet. Takže to prostě pomalu odchází a tohle byl jen zbytecek, proto ta čárka na testu byla tak slabá..

Když jsem měla v lednu mimoděložní, tak to bylo v lednu 2500, při druhém pak 177 v květnu (a to mi muj gynekolog říkal, že je to OK, že je to spontánní potrat), jenže při kontrole po 11 dnech to bylo 2890.. A bylo zas mimoděložní. Takže 18 je fakt hodně málo, navíc po té silné mS....

zihu
30. říj 2008

michi ☹ ☹ ☹

grej
autor
30. říj 2008

Michi ☹ Je mi to líto☹

michina
30. říj 2008

Co se dá dělat, no, není nám asi ještě z hůra přáno... ☹
Tak musíme počkat..

Snad to přežije ten náš jediný mrazáček a budou mi ho moci dát co nejdříve. protože, jestli ten to přežije, tak se musí udržet i u mě!!

grej
autor
30. říj 2008

Přežije Michi, proč by nepřežil 😉 A pak už se i udrží, uvidíš...

michina
30. říj 2008

Jsem z toho jelen, ted jsem nasla tabulku výšky HCG a u 14.DPO a 28.DC je rozmezí 3- 426... No, stejně ted nic nevykoukám.. max se musím modlit, at uz nekrvícám a zkusím si udělat tt někdy o víkendu. Když se má za 2-3 dny hladina zdvojnásobit, muselo by to být vidět na testu.. Ale už tomu raději moc nevěřím. Spíše pokud to MS je, tak už by mi mohli počítat dny na další transfer marazáčka.. Ale stejne budu muset počkat na středeční kontrolu... A třeba už ve čtvrtek budu muset do práce.. fuj!! 😀 Ale zase pripravujem vánoční party (předtím to byl sportovní den), je pro všechny zaměstnance v CEZ Arene, takže to bude zase super. Už se těším na to zařizování!! 😀

mufy
30. říj 2008

Michi moc mě to mrzí,ale my to zvládnem,tento měsíc byl pro všechny špatný,ale ten příští se to už povede. 😉 Musí, to už přeci není ani možný, vždyť už nás moc není. ☹

divabara
30. říj 2008

Ahoj Michi... ☹ příští měsíc bude líp...říjen je nějaký smolný...Ale už bude za námi!

Holky, to je venku vichr, nám to strhlo šindele z pergoly, tak jen čekám, jestli se to urve úplně. Navíc manžel je v Praze, tak trnu,aby se to neurvalo a něco to nerozbilo...

JInak zítra jdu opět do porodnice k Dr. na další ošetření toho poporodního poranění...hmhmhm a musím tam být už na 7h ráno, ach jo, nevím jak to udělat s malým, ale nějak to zvládneme...jsou horší věci...

grej
autor
30. říj 2008

Baruš - oni to hlásej, že na Moravě máte orkán... My v Praze máme naprsotý bezvětří. Ale zas tu máme kosu, narozdíl od vás 😉
No jo, tak se Jonášek aspoň podívá na výlet 😉

mufy
30. říj 2008

U nás je opravdu šílenej vichr.Raději ani nevycházím ven.

grej
autor
30. říj 2008

My ho tady měli v noci. Dokonce nám vypadl proud. Jsem ráda, že tu nefučí, protože máme kolem celýho baráku lešení. Pořád zateplujeme. A ti dělníci se s tím hrozně couraj. Kdyby dělali jak maj, tak už to maj týden hotový. Teď chudáci musej moknout. Ale co naděláme. Jejich problém...

Jdu si ohřát baštu. Mám hlad jak vlk.

divabara
30. říj 2008

Tak snad se uz ten vitr tady uklidnuje...
JInak ja dnes mela na obed kapra s bramborem, no a jedla jsem, a malymu to asi moc vonelo a tak plakal a plakal, ale rikala jsem si, ze se najist musim, ze je to i pro nej 😉 ...Ted uz snad bude spinkat.V noci byl trochu divokej, dospaval to rano,ale ted zatim nemohl tvrde zabrat a budi se po pul hodinach...no a s kocarem do lesa, to radeji dnes ne,aby na nas nespadla nejaka vetev...
JInak my uz jezdime na vylety i do mesta (i se satkem - vrele doporucuji), ale to rano do te porodnice, to bude krusne... 😖 😅

Tak pa holky...

artep26
30. říj 2008

Ahoj holky,
Michi tak to je mi moc líto že to nedopadlo ☹ ☹ ☹ Ale neboj, ono se zadaří.
Včera jsem vás jen dočetla, a nějak už jsem nenapsala. Měla jsem shon 🙂 jak jinak.
Jinak včera jsem byla na krvi, HCG dle předpokládání 0 😉 Takže hurá do dalšího KETU.
Dnes dorazila MS, takže zítra volám do Sanusu a objednám se na UTZ na 10.11. Taky mám předepsané léky na sliznici, takže další boj začíná. 😀
U nás holky fučelo někdy ráno kolem 4, i mě medvěda, to vzbudilo. Navíc máme odkrytou střechu, protože nám dělají novou, tak plachty dělaly pěkný kravál. Přibyl další mokrý flek na stropě, tak jsem z toho nešťastná. ☹ ☹
Holky my tu střechu budeme mít tímhle tempem snad až po Vánocích. ☹ ☹ ☹

michina
30. říj 2008

ARtep, jaké léky ti dali na sliznici? Ja mam Estrofem...

mufy
30. říj 2008

Artep neboj ono se to podaří příště.Já v to taky doufám.Bude to poslední pokus před vánocemi a byla byh moc ráda, kdyby se zadařilo,aby mi to vyšlo pod vánoční stromeček. 😉

grej
autor
31. říj 2008

Ahoj holky,
Baruš - držím palce na kontrolu, ať to s Jonáškem zvládnete!!

Ahoj Artep, je to škoda, že to nevyšlo☹ Ale máte mrazáčky, což je super, takže fakt jen léky na sliznici a můžete do toho jít znovu 😉
Ty jo, tu střechu vám teda nezávidím... My když jsme dělali střechu, tak samozřejmě byly taky ty největší slejváky, takže nám proteklo do baráku docela hnusně. Fuj. Jsem ráda, že to máme za sebou... My teĎ bojujeme s tou fasádou. Mělo to být původně hotový do 14 dnů celkem. Teď maj teprve zatepleno a nataženou perlinku a už to dělaj měsíc. A furt to odkládaj. Původně slibovali konec minulýho týdne, pak úterý, pak čtvrtek - je pátek a snad to teda konečně dodělaj. Pak to bude tak týden schnout, protože jak furt lilo, tak to lepidlo je pořád mokrý a za týden snad natáhnou i fasádu... Hrůza.

Mufy - co ty??

mufy
31. říj 2008

Ahojky holky,
sice jsem v práci už od 6. hodin,ale dostala jsem se na net až teď.

Grej no nevypadá to dobře, začínám špinit. Ale zase na druhé straně jsem ráda, protože můžu jít aspoň o víkendu na UTZ a začínám píchat Fostimon.Nemusím chodit alespoň z práce. I tak to potom bude dost náročné.
Takže mršku už vyhlížím.

grej
autor
31. říj 2008

Tak aspoń že na to koukáš takhle pozitivně Mufy, to je moc dobře 😉

elucinka
31. říj 2008

Ahoj holky,
zas po nějaké době se hlásím 🙂
koukala jsem, jak se zanetik krásně kulatí, no jo, vždyť už má 18tt 🙂
a co ty, grej, jak se cítíš, těhule? 🙂

mufy
31. říj 2008

Eluci, Adámek už je tak velký? No utíká to rychle. Je moc krásný chlapeček.